Logs bekeken, staat nergens dat er connectie is gemaakt vanuit m'n Raspberry IP. In de ZFSguru log paginas is niks te vinden. Wel alle resets van m'n router tijdens m'n DNS gepiel.
De share is public. Target path /WD3Pool/Music, Browsable <yes>, Guest OK <yes>, Read only <no>, Write list <@share>
Users with full acces <Everyone>
Niet de veiligste setting, I know, maar ik kreeg 't anders niet voor elkaar *schaam schaam*
Ik zie nu dat ik via Firefox op m'n win7pc wel via \\192.168.0.185\music op de schijf kan. Adres wordt dan file://///192.168.0.185/music/
Volumio zou 'm dus ook moeten kunnen vinden.
Ik ga 'm even een nachtje laten nadenken, 't is nogal een grote hoeveelheid data die ie moet indexeren, misschien dat dat 't issue is. Firefox heeft ook een minuut of 5 nodig.
-Update:
"t werkt nu. Bleek een permission issue te zijn. Volumio mocht via Guest account geen contact maken met ZFS. Terwijl Guest daar aan staat met alle rechten. Alles staat open met 777. (lekker vaag, maar zo begreep ik het).
Nu bleek dat in Volumio "Mount Flags" kunnen worden toegevoegd. Deze stond standard op: ro,dir_mode=0777,file_mode=0777
Dit moest zijn: ro,noatime,sec=ntlm.
Kan een van jullie uitleggen wat het verschil hiertussen is en wat met sec=ntlm bewerkstelligd wordt?
[
Voor 24% gewijzigd door
TMon op 28-05-2015 10:33
]