Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
We gaan al weer lekker @ yoyo. Nieuwe koetjes erbij en al een flinke output. Ik heb 1 bakkie over gezet, met alle subprojecten enabled om te kijken welke het meeste oplevert. Vrijdag gaan er nog 2 bakkies van MC af naar yoyo.

Het evolution subproject heeft geen checkpoints, dus is af te raden op systemen die niet 24/7 draaien.

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Ik heb m'n i7 al yoyo draaien naast MC. En dit wordt voluit yoyo vanaf 1 mei.
De rest zet ik terug op Wieferich.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Misschien maar een stom idee, maar is het iets om een soort challenge voor nieuwe leden te organiseren (na de stam) die kennis willen maken met DC-Vault?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Dat is wel een goed idee wellicht een introductiepost in één van de stampede-threads op de laatste dag van de happening of zo. Zelf vind ik de Vault-hunting leuk daar we bijna elke maand weer een nieuw kraakproject hebben. We winnen langzaam terrein en soms ook moeten we opgeven zoals onlangs op Wieferich (mathematisch project dat zoekt naar Wieferich priemgetallen) en vielen we terug van positie 2 naar 3. Ook leuk is jezelf wat te verdiepen in sommige kraakprojecten. Moet wel toegeven dat dat met de mathematische projecten een stuk eenvoudiger is in vergelijking met chemische, natuurkundige en biologische projecten. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

:w @ Cpt00Kirk

Leuk dat de knijnen ook bij de jachtgroep aansluiten --> jullie willen de wereld zeker eens
van de andere kant bekijken, ghehehe ;)

We zijn nog niet eens officieel van start gegaan met de hunt en we staan nu al #2 daily en de inhaalstats
zien er veelbelovend uit! Ik voorzie een redelijke massaslachting op korte termijn :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cpt00kirk
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 00:18
hehe, hoi Patrice... eindelijk weer eens wat ander voer voor de pc.

op naar de top zeggen we dan maar >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xorsist
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-03-2023
Is er al duidelijkheid over welk onderdeel van yoyo de beste credits/tijd verhouding heeft?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 269161

Enigma@Home is er weer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Xorsist schreef op donderdag 28 april 2011 @ 18:58:
Is er al duidelijkheid over welk onderdeel van yoyo de beste credits/tijd verhouding heeft?
Euler geeft 2x de geclaimde punten van degene die het minst claimed voor een WU. OGR en MUON fluctueren wat, maar zitten bij mij gemiddeld net iets boven de 2 keer de claim. De andere projecten heb ik nog geen WU's van.

Evolution heeft GEEN checkpoints en toch vrij lange WU's, dus dat wil je niet draaien tenzij je PC 24/7 meedoet. Checkpoints van OGR zijn vrij schaars dus daar geldt eigenlijk hetzelfde voor.

Ik heb 1 bakkie 24/7 staan met alle subprojecten. Mijn parttime bakkies doen momenteel alleen euler i.v.m checkpointing en omdat MUON soms vrij lange WU's heeft.

Morgen mijn laatste bakkie van MC af en yoyo-en met die hap :)

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xorsist
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-03-2023
Heb net ook de toevoer van MC maar gestopt. Maak de units af en hoop net de 60K aan te tikken :)
Heb Evo dus maar even uit gezet ondanks dat mijn gebakkie 24/7 draait.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Hopla, we pakken de #1 daily gewoon op yoyo! *O*
Leuk om te zien dat er ook allerhande nieuwe leden zich gemeld hebben bij het jachtproject van mei. d:)b
De eerste 2 teams zijn al doorzeefd en likken hun wonden op een plek onder ons :P ik heb goede hoop op een prima maandje huntwerk en een goede bijdrage aan ons Vault totaal :Y

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Yoyo!

Afbeeldingslocatie: http://weighdownsouth.com/wp-content/uploads/2010/11/yoyo.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rubeo38
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 23-05 13:34
yoyo aangezet :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Ik yoyo ook inmiddels. Al bekend welk project de meeste credit oplevert? Is me wel opgevallen dat de top computers @ yoyo voornamelijk ecm uitvoeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Anoniem: 321707 schreef op zaterdag 30 april 2011 @ 22:19:
Ik yoyo ook inmiddels. Al bekend welk project de meeste credit oplevert? Is me wel opgevallen dat de top computers @ yoyo voornamelijk ecm uitvoeren.
ecm is wel een geheugenhongerig gebeuren. In eerste instantie lijkt er weinig aan de hand, maar op het einde
kan het gebruik zomaar richting 1,5 Gb per wu oplopen. 7(8)7
Heb je te weinig geheugen, dan wordt de wu afgebroken met een berekeningsfout en weg
zijn je uren werk. :(
Euler pakt ongeveer 450 Mb per wu.
De rest van de projecten verbruikt een verwaarloosbare hoeveelheid geheugen in vergelijking met ecm en euler.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
Gekeken op 1 host van Bold seeker, per project de CPU tijd (sec) die nodig is om 1 credit te krijgen.
(Minder is beter).

Euler: 110
Muon: 90
OGR: 95
Evolution: 90
Helaas heeft deze host geen ECM gedaan, dus die heb ik van een andere host geplukt.
ECM: 13

Maar ECM lijkt wel heel erg veel punten te geven...


Pin me er niet op vast, van ieder project een result of 5 gepakt en die zaten allen rond deze waardes. Maar 't is dus niet echt statistiek verantwoord. Liefst ook alle projecten van 1 host maar kon zo snel even geen host vinden die alles heeft gedaan (ECM is zo veel beter dan de rest dat ik me afvraag of dat wel klopt).

Alle top computers doen overigens alleen maar ECM...


[..edit..]
Ow, zie dat ik evorobots gemist heb. Zal morgen eens kijken of ik een host kan vinden die alle projecten gedaan heeft.

[ Voor 22% gewijzigd door Qazwaplol op 01-05-2011 01:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Euler lijkt mij een prima keuze, wu's van een uur (ongeveer 50 credits), max 500 MB per wu.

Edit: Als het waar is wat Qazwaplol zegt, dan kan ik dus beter twee cpu's Ecm te draaien ipv 4 cpu's Euler???

Edit 2:
ECM: 32.338 seconden, 2.286,82 credit (linkje) = 14.14 sec per credit
Euler: 3.562 seconden, 55,81 credit (linkje) = 63,8 sec per credit

[ Voor 80% gewijzigd door VictordeHolland op 01-05-2011 12:31 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
Toch nog weer even snel verder gekeken, maar getallen van ECM hierboven kloppen niet (moet projecten niet vergelijken met verschillende hosts).

morgen een goed overzicht maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
We zijn lekker aan het yoyo-en, bijna 2x zoveel output als de nummer 2 in de daily.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Willen we nog een apart topic maken om de mei-hunt te volgen, of posten we gewoon in dit topic de stats?
Doen we dag of week stats?

Alvast maar effe een aftrapje om aan te geven waar we aan het begin van deze hunt staan:
Hunt voor mei: yoyo@Home!
15 frisse en gretige hunters staan klaar voor een spetterende jachtpartij in mei!
Het spijt de jachtcommissie wel dat een paar jagers zich niet konden inhouden en al voor opening van het seizoen aan het "warmschieten" zijn geweest. Hierdoor zijn er al 4 "kills" gemaakt wat de lol voor de rest
in gevaar brengt. Bold_seeker wist nog tegen te werpen dat "een goede voorbereiding het halve werk is", maar de commissie kon hier niet om lachen.

Goed, over naar de stats. We staan reeds bovenaan in de daily stats en ik vermoed dat we daar de komende 31 dagen niet snel weer vanaf te krijgen zijn :+

Vetje 92 heeft zich gemeld, evenals (vers van de pers en nog niet in deze stats te zien) ongekend41 en qazwaplol --> welkom allemaal! :w
Nog even een speciaal welkom voor de knijnen van NGS die komende maand gaan ervaren dat het toch veel leuker is om je aan het juiste eind van de loop te bevinden :P

De inhaalstats zien er goed uit en ook op dit project kunnen we oude bekenden inhalen; ik hoor al wat kreten in de verte: "Oh nee he...ni-ni-ni-niet weer!" Ghehehe B-)


yoyo@home hitparade van zaterdag 30 april 2011
flushers : 13/36 (36 %)
Users daily
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
#+/-dailynameoverall#
1(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)68.020,04Bold_Seeker3.768.133,32(1)
2(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif2)25.939,20ERBrouwer266.188,48(3)
3(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)24.742,63NGS62.934,94(6)
4(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)5.384,89Los Alcoholicos121.849,27(4)
5(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)4.417,90Xorsist7.273,66(15)
6(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif2)2.833,94jvroosmalen4.787,06(19)
7(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)1.956,27BiBi5.255,23(18)
8(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/new.gif)1.797,24Cow_tipping3.399,29(21)
9(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)444,30VictordeHollander1.633,35(25)
10(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/new.gif)433,96Vetje92433,96(31)
11(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)219,58Rubeo289,05(33)
12(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif6)32,92[DPC]Division_Brabant31.036,01(9)
13(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/new.gif)9,47iconized920,38(29)
More...

Users overall
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
#+/-overallnamedaily#
1(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)3.768.133,32Bold_Seeker68.020,04(1)
2(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)370.978,10Team_Elteor_Borislavj0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
3(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)266.188,48ERBrouwer25.939,20(2)
4(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)121.849,27Los Alcoholicos5.384,89(4)
5(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)87.210,32jnsilvius0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
6(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif1)62.934,94NGS24.742,63(3)
7(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)39.914,17Freeze0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
8(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)31.273,86Crack0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
9(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)31.036,01[DPC]Division_Brabant32,92(12)
10(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)22.172,98Cronenborgh0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
11(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)19.714,47emphasis0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
12(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)12.452,45[DPC] hansR0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
13(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)10.503,15[DPC]BigBrother0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
14(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)8.033,15[DPC]FOKschaap0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
15(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif5)7.273,66Xorsist4.417,90(5)
16(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)6.727,37Tharlinn0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
17(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)6.382,55Elrond[NL]0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
18(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)5.255,23BiBi1.956,27(7)
19(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif4)4.787,06jvroosmalen2.833,94(6)
20(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif3)3.942,44Dr. Breznjev0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
21(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif3)3.399,29Cow_tipping1.797,24(8)
22(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif3)3.172,57[dpc]racingfreak0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
23(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif2)2.230,91Kristof0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
24(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif2)1.961,95Guido0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
25(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif2)1.633,35VictordeHollander444,30(9)
26(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)1.374,73[eNeRGy]0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
27(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)1.198,32WousV0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
28(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)1.087,50[DPC]Team Switch.DJKlungel0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
29(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)920,38iconized9,47(13)
30(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)889,80Tielemans0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
More...

Teams daily
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
#+/-dailynameoverall#
1(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)136.232,36Dutch Power Cows4.875.582,96(24)
2(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif5)91.416,36Czech National Team22.042.954,92(8)
3(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)84.608,58BOINCstats20.252.315,06(10)
4(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif1)71.089,52SETI.Germany116.367.485,16(1)
5(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif2)65.568,42Ars Technica57.663.339,80(4)
6(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)45.448,96L'Alliance Francophone110.990.597,94(2)
7(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif3)43.263,05Rechenkraft.net31.489.044,17(5)
8(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)42.649,13CANAL@Boinc2.103.246,96(46)
9(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif1)34.998,23Electronic Sports League (ESL)62.236.386,04(3)
10(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif4)32.744,02AMD Users20.297.827,48(9)
11(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif1)30.391,78TitanesDC1.236.815,63(60)
12(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif3)26.358,05CrunchingBaseTeam4.742.897,43(28)
More...

Teams overall
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
#+/-overallnamedaily#
1(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)116.367.485,16SETI.Germany71.089,52(4)
19(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)7.674.213,12The Knights Who Say Ni!52,03(127)
20(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)6.032.666,97Nordlichter2.789,94(37)
21(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)5.859.261,02BOINC@AUSTRALIA10.274,72(16)
22(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)5.362.695,00Team Starfire World BOINC0,00(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)
23(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)4.910.044,50LITOMYSL Boinc Team Czech Republic460,85(90)
24(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/up.gif3)4.875.582,96Dutch Power Cows136.232,36(1)
25(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)4.782.868,43Polish National Team2.616,54(39)
26(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)4.745.596,41SaR Hessen61,33(124)
27(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/down.gif1)4.745.318,05FREE TIBET/ TIBET LIBRE871,13(69)
28(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)4.742.897,43CrunchingBaseTeam26.358,05(12)
29(Afbeeldingslocatie: http://www.tweakers.net/g/dpc/stil.gif)4.717.197,46UK BOINC Team2.778,67(38)
More...


Nieuwe users
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
Vetje92433,96


Mijlpalen
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
ERBrouwer250.000
NGS60.000
Xorsist7.000
BiBi5.000
jvroosmalen4.000
Cow_tipping3.000
Vetje92400
Rubeo250


When do we get them
Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/got/images/layout/pixel.gif
LITOMYSL Boinc Team Czech Republic0,44
Team Starfire World BOINC6,13
BOINC@AUSTRALIA13,44
Nordlichter15,12
The Knights Who Say Ni!35,65
BOINC@Poland39,87
Canada41,74
TeAm AnandTech42,16
PBToyz47,22
BOINC.Italy66,73

Bron
yoyo@home project site

Afbeeldingslocatie: http://www.digik-oz.nl/tempimages/dpc_yoyo@home6.png

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wiethoofd
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 03-06 22:28

Wiethoofd

Broadcast TOM

Voor de maand-hunt mocht een apart topic in /5 toch? Staan daar alle stats, wel zo makkelijk en overzichtelijk :Y)

Volg me op Twitter/X & Bluesky


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Lol ik sta in de stats met 9,47 puntjes. :D

Heb zelf ook wat cijfertjes in een spreadsheet gegooid:

Afbeeldingslocatie: http://www.abload.de/img/yoyo5nqo.jpg

1e pc is van ERBrouwer, 2e is mijn oude koe, 3e is een top computer die alleen ecm doet:
http://www.rechenkraft.ne...t_detail.php?hostid=45366

De beste wu's zijn de ecm_mp en dan ecm_ru en ecm_nr, ben overigens niet van plan de andere ecm wu's te cancelen. ;)
Edit: Een kanttekening op oude systemen is de crunchtijd zodaning groot dat de fixed credits van de ecm wu's geen voordeel opleveren wellicht is dan Muon de beste optie.

[ Voor 16% gewijzigd door Anoniem: 321707 op 01-05-2011 12:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreezeXJ
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 22:43

FreezeXJ

DPC-Crew

Mooooh!

Topicstarter
Zo, ik ga ook weer eens buurten op Yoyo, even wachten tot de laatste MC's gekauwd zijn, en dan... vers gras :) Op naar de top!

"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Anoniem: 321707 schreef op zondag 01 mei 2011 @ 11:41:
Lol ik sta in de stats met 9,47 puntjes. :D

Heb zelf ook wat cijfertjes in een spreadsheet gegooid:

[spreadsheet]


De beste wu's zijn de ecm_mp en dan ecm_ru en ecm_nr, ben overigens niet van plan de andere ecm wu's te cancelen. ;)
Edit: Een kanttekening op oude systemen is de crunchtijd zodaning groot dat de fixed credits van de ecm wu's geen voordeel opleveren wellicht is dan Muon de beste optie.
Bedankt, je hebt me weten te overtuigen om alleen ECM te gaan draaien. Ik zit alleen nog even met het feit dat ECM af en toe ineens naar 1,5 GB per WU schiet. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Op dit moment run ik ecm_nr wu's. Deze gaan tijdens enkele checkpoints (vlak voor 20%, 40%, 60%, 80% en 100% completion) flink geheugen vergen (circa 850MB max). Maar wat ik nu gezien heb laat BOINC maar 1 project tegelijk deze check uitvoeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Zo zeg, die rakker die die X6 1090T gebruikt voor ecm heeft 'm echt mega overgeclocked, of ik heb een core i7 die zuigt.

Hij doet er 28600 seconden over om een ecm_mp wu te crunchen.
Ik doe er met een core i7 2600K @4.4 Ghz ongeveer 40000 seconden over.

Hij levert dus om de 8 uur 6 ecm_mp wu's af (+/- 18 p/d).
Ik lever om de 11 uur 8 ecm_mp wu's af. (+/- 16 p/d)

Is AMD nou zoveel beter op dit type werk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Ik zal in de loop van de week mijn database van CPU-vergelijkingen eens laten bijwerken. Kan ik eens kijken hoe die X6 zich verhoudt t.o.v. de I7 2600, overall maar ook specifiek op yoyo.

He, ik heb een badge erbij verdiend @ yoyo zie ik (euler). Deze hunt wil il in ieder gaval 5 badges hebben (die evorobots krijg ik geen WU's voor a.t.m.)

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Ik kreeg alleen maar Muon pakketjes en die duren 24 uur. :S
Heb nu ook de voorkeurinstellingen op ECM gezet en dan heb ik hopelijk weer constante output.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

DigiK-oz schreef op zondag 01 mei 2011 @ 16:46:
Ik zal in de loop van de week mijn database van CPU-vergelijkingen eens laten bijwerken. Kan ik eens kijken hoe die X6 zich verhoudt t.o.v. de I7 2600, overall maar ook specifiek op yoyo.

He, ik heb een badge erbij verdiend @ yoyo zie ik (euler). Deze hunt wil il in ieder gaval 5 badges hebben (die evorobots krijg ik geen WU's voor a.t.m.)
Goed idee! Er zijn weer heel wat nieuwe CPU's uitgekomen en ik ben best wel benieuwd hoe deze zich verhouden.

Die badges hier bij yoyo krijg je echt niet kado, maar je hebt wel de kans om God te worden O-)
Voor het luttele bedrag van 100 miljoen credits heb je 'm in je bezit :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Ik kijk al helemaal uit naar alle mijlpalen, nieuwe gebruikers en de eventuele plek(ken) winst van vandaag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

VictordeHolland schreef op zondag 01 mei 2011 @ 21:07:
Ik kijk al helemaal uit naar alle mijlpalen, nieuwe gebruikers en de eventuele plek(ken) winst van vandaag.
Pas maar op Victor....voordat je het weet ben je helemaal verslaafd aan de stats :Y

Alweer 4 verse yoyo-leden erbij zo te zien! :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Anoniem: 47852 schreef op zondag 01 mei 2011 @ 22:23:
[...]


Pas maar op Victor....voordat je het weet ben je helemaal verslaafd aan de stats :Y

Alweer 4 verse yoyo-leden erbij zo te zien! :X
Nog niet verklappen joh! ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iisschots
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 31-05 15:04
De hunt begint toch op 1 mei? Dan lijkt het me dat jullie met de stats van 1 mei een weektopic mogen starten voor de hunt :)

Hackerspace in Friesland | www.frack.nl | Bezig met opzetten, help mee!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 253680

Anoniem: 47852 schreef op zondag 01 mei 2011 @ 16:01:
Zo zeg, die rakker die die X6 1090T gebruikt voor ecm heeft 'm echt mega overgeclocked, of ik heb een core i7 die zuigt.

Hij doet er 28600 seconden over om een ecm_mp wu te crunchen.
Ik doe er met een core i7 2600K @4.4 Ghz ongeveer 40000 seconden over.

Hij levert dus om de 8 uur 6 ecm_mp wu's af (+/- 18 p/d).
Ik lever om de 11 uur 8 ecm_mp wu's af. (+/- 16 p/d)

Is AMD nou zoveel beter op dit type werk?
Volgens mij niet hoor want mijn Xeon (niet overclocked) levert elke 15.5 uur 12 ecm_mp wu's ofwel ong 19/d) af

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Destrega
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 03-06 09:57
Heb mezelf ook gelijk maar even bij dit project aangemeld :)
In de avonduurtjes komt mn X6 1090T jullie een handje helpen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cpt00kirk
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 00:18
^^ lekker lekker , en welkom bij de DC-Vault hunters!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Elrond-NL
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 02-06 12:59

Elrond-NL

Kluizenaar?

Na een kleine crunch break ook maar wat yoyo in de wei van m'n laptop gegooid

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Hmm met ECM_XY pakketjes van 20 minuten geven niet echt heel veel punten volgens mij. Heb wel 10 hele punten gehad.. Dat is 30 punten per uur.. schiet niet echt op denk ik? Of zit ik er dan helemaal naast?

edit:

Krijg net een ecm_mp pakketjes van 70 uur binnen.. :P dat lijkt er meer op ^^

[ Voor 18% gewijzigd door nickb90 op 02-05-2011 20:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
30 per uur * 70 uur = 2100
Voor die 70 uur dingen krijg je 2286.82

Verschil valt op zich wel mee

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
We gaan goed, we gaan lekker! :9

Leuk om te zien hoe onwaarschijnlijk hard we inmiddels gaan vergeleken met een weekje terug :)

Yup...van 5K daily of zo naar 200+ _/-\o_

[ Voor 49% gewijzigd door DigiK-oz op 05-05-2011 16:57 ]

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
Mooo... }:O

[ Voor 36% gewijzigd door Qazwaplol op 02-05-2011 22:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Ik snap er niets van, ik heb MW@home op 99% gedeelde bronnen staan en collatz op < 1% en toch gaat mijn 6950 (GPU) collatz doen.... Niet één uurtje ofzo, maar echt al de hele dag =/

Iemand enig idee hoe ik de instellingen aan kan passen zodat de GPU alleen MW@home doet, tenzij daar geen WU's meer voor zijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Die instelling van gedeelde bronnen gaat alleen over de cores van je CPU. Collatz op non-actief zetten is de enige oplossing.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
DigiK-oz schreef op zondag 01 mei 2011 @ 16:46:
He, ik heb een badge erbij verdiend @ yoyo zie ik (euler). Deze hunt wil il in ieder gaval 5 badges hebben (die evorobots krijg ik geen WU's voor a.t.m.)
Evorobots is alleen voor linux en is in test, dan moet je dus ook de testapplicaties aanvinken

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
VictordeHolland schreef op dinsdag 03 mei 2011 @ 11:40:
Ik snap er niets van, ik heb MW@home op 99% gedeelde bronnen staan en collatz op < 1% en toch gaat mijn 6950 (GPU) collatz doen.... Niet één uurtje ofzo, maar echt al de hele dag =/

Iemand enig idee hoe ik de instellingen aan kan passen zodat de GPU alleen MW@home doet, tenzij daar geen WU's meer voor zijn?
Collatz <1? Ik zou in ieder geval Collatz op 0 zetten, dat betekent "backup project, alleen werk ophalen als het andere project geen werk beschikjbaar heeft". Als je werk hebt gekregen voor een backup project, zal dat wel worden afgemaakt, er wordt alleen geen nieuw werk opgehaald.

Of dat ook voor GPU geldt ligt volgens mij aan de BOINC versie, zowel op jouw PC als op de project-server. Vanaf welke versie het ook voor GPU geldt weet ik niet precies, maar in ieder geval de 6.12.x versie, maar deze is nog in beta-test.

[ Voor 7% gewijzigd door DigiK-oz op 03-05-2011 15:50 ]

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Anoniem: 321707 schreef op dinsdag 03 mei 2011 @ 11:48:
Die instelling van gedeelde bronnen gaat alleen over de cores van je CPU. Collatz op non-actief zetten is de enige oplossing.
Oké, als ik thuis ben ga ik dat eens proberen. Nadeel daarvan is wel dat er dan geen back-up WUs zijn voor het geval dat mw@home eruit ligt. (wat best vaak het geval is)

@Digik-oz
Volgens mij heb ik de laatste officiële versie, daar zal dat nog wel niet ondersteund worden, helaas.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Ik heb Dimes eens geïnstaleerd daar het vrijwel geen CPU gebruikt maar wel weer helpt voor de Vault (in the long run).
http://www.netdimes.org/new/
De beta wilde zich niet registreren, de 0.5.5.1 versie maar gekozen.
Zijn er nog zaken te tweaken aan deze applicatie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Anoniem: 321707 schreef op maandag 09 mei 2011 @ 13:19:
Ik heb Dimes eens geïnstaleerd daar het vrijwel geen CPU gebruikt maar wel weer helpt voor de Vault (in the long run).
http://www.netdimes.org/new/
De beta wilde zich niet registreren, de 0.5.5.1 versie maar gekozen.
Zijn er nog zaken te tweaken aan deze applicatie?
Ik heb 'm gewoon default draaien, maar dan wel alles op UDP. Die geeft namelijk meer punten dan icmp.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Ooh! da wist ik niet. gauw veranderen dan.

Je kunt wel de instellingen veranderen zoals transfer rate en iets van wait time.,. Zal thuis nog even kijken wat het precies is. maar ook daar valt nog wat te winnen.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Anoniem: 47852 schreef op zondag 01 mei 2011 @ 16:01:
Zo zeg, die rakker die die X6 1090T gebruikt voor ecm heeft 'm echt mega overgeclocked, of ik heb een core i7 die zuigt.

Hij doet er 28600 seconden over om een ecm_mp wu te crunchen.
Ik doe er met een core i7 2600K @4.4 Ghz ongeveer 40000 seconden over.

Hij levert dus om de 8 uur 6 ecm_mp wu's af (+/- 18 p/d).
Ik lever om de 11 uur 8 ecm_mp wu's af. (+/- 16 p/d)

Is AMD nou zoveel beter op dit type werk?
Projecten en CPU-factor tabellen maar weer eens een update van gedraaid (en dus 4 CPU-uur op mijn I7-920 minder aan yoyo gedoneerd 7(8)7 )

Gemiddeld over alle BOINC projecten waarvan ik stats heb doet de X6 1090T 1.44 keer de Q6600, en de I7 2600K 1.66 keer (allebei per core).

De x6 heeft 6 echte cores, dus totaal 6 * 1.44 = 8.64 keer zoveel als 1 Q6600 core.

De I7 2600K heeft 4 echte cores, hyperthreading is ongeveer keer 1.3, dus 4*1.3*1.66 = 8.63 keer zoveel als 1 Q6600 core

Op stock speeds zijn deze processors dus ongeveer gelijk, tenzij de hyperthreading factor bij een project erg hoog of laag uitvalt.

[ Voor 6% gewijzigd door DigiK-oz op 09-05-2011 18:18 ]

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

DigiK-oz schreef op maandag 09 mei 2011 @ 18:15:
[...]


Projecten en CPU-factor tabellen maar weer eens een update van gedraaid (en dus 4 CPU-uur op mijn I7-920 minder aan yoyo gedoneerd 7(8)7 )

Gemiddeld over alle BOINC projecten waarvan ik stats heb doet de X6 1090T 1.44 keer de Q6600, en de I7 2600K 1.66 keer (allebei per core).

De x6 heeft 6 echte cores, dus totaal 6 * 1.44 = 8.64 keer zoveel als 1 Q6600 core.

De I7 2600K heeft 4 echte cores, hyperthreading is ongeveer keer 1.3, dus 4*1.3*1.66 = 8.63 keer zoveel als 1 Q6600 core

Op stock speeds zijn deze processors dus ongeveer gelijk, tenzij de hyperthreading factor bij een project erg hoog of laag uitvalt.
Begrijp ik het nou goed als je zegt dat 1 i7 2600K core hetzelfde qua prestaties levert als 8,63 Q6600 core's?
Dus ruim 2 complete Q6600 systemen? Ik zou willen dat het waar was, maar ik denk eerder dat je bedoelt dat 1 compleet i7 2600K systeem evenveel presteert als ruim 2 Q6600 systemen. Toch?

[ Voor 9% gewijzigd door Anoniem: 47852 op 09-05-2011 20:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Anoniem: 47852 schreef op maandag 09 mei 2011 @ 20:08:
[...]


Begrijp ik het nou goed als je zegt dat 1 i7 2600K core hetzelfde qua prestaties levert als 8,63 Q6600 core's?
Dus ruim 2 complete Q6600 systemen? Ik zou willen dat het waar was, maar ik denk eerder dat je bedoelt dat 1 compleet i7 2600K systeem evenveel presteert als ruim 2 Q6600 systemen. Toch?
Yup, dat laatste. Een I7 2600K processor levert ruim 2 keer zoveel als een Q6600 processor. Per core is de 2600K 1.66 keer zo snel als een Q6600 core. De hyperthreading (keer 1.3 ongeveer) zorgt voor het totaalplaatje.

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Lijkt me dat het steeds meer appels met peren of meloenen, citroenen.etc vergelijken wordt.
Afbeeldingslocatie: http://www.abload.de/img/cpumarkr7n36.jpg
http://www.cpubenchmark.n...e2+Quad+Q6600+%40+2.40GHz

HT met de ecm-wu's (i7 2600k) levert me circa 20% winst op, ook denk ik dat de ecm-applicatie flink voor AMD is geöptimaliseerd.

Edit: @DigiK0z: Wat was de link naar de genormaliseerde CPU-lijst ook alweer?

[ Voor 13% gewijzigd door Anoniem: 321707 op 09-05-2011 21:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Anoniem: 321707 schreef op maandag 09 mei 2011 @ 20:42:
Lijkt me dat het steeds meer appels met peren of meloenen, citroenen.etc vergelijken wordt.
[afbeelding]
http://www.cpubenchmark.n...e2+Quad+Q6600+%40+2.40GHz

HT met de ecm-wu's (i7 2600k) levert me circa 20% winst op, ook denk ik dat de ecm-applicatie flink voor AMD is geöptimaliseerd.

Edit: @DigiK0z: Wat was de link naar de genormaliseerde CPU-lijst ook alweer?
Eens. De benchmarks ontlopen elkaar nogal, afhankelijk van welke site de benchmark uitvoert etc. Maar ik voer dus geen benchmark uit maar pak het gemiddelde van een dikke miljoen scores die door BOINC zijn ingeleverd, verdeeld over een 15 projecten. Dus redelijk accuraat denk ik, de wet van de grote aantallen :)

De lijst staat hier. Zit nog wel wat vervuiling in, hoewel ik CPU's die maar enkele tientallen keren voorkomen (op die miljoen+ metingen) al weg heb gelaten uit de lijst.

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Begrijp ik hier goed uit dat het voor rauwe CPU kracht weinig uit maakt of je een Intel of een AMD hebt? Al is het eigenlijk net zo belangrijk hoeveel Watt ze verstoken om dezelfde prestaties te behalen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

De laatste 6-core AMDs presteren in totaal (de prestaties van alle cores opgeteld) gemiddeld zo goed als een i7 2600k. Deze processoren zijn ook een stuk goedkoper. Minpunten: De AMDs zijn slechter overklokbaar en verstoken een stuk meer energie.

Met ecm verstook ik circa 78 Watt (de stabiliteitstest met Prime95 liet een verbruik zien van 92-93 Watt) , de 6-core AMDs kunnen 125 Watt verstoken.

[ Voor 9% gewijzigd door Anoniem: 321707 op 09-05-2011 23:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Plek omhoog in categorie miscellaneous dankzij YoYo *O*

@huidige snelheid is nog een plekje winst niet ondenkbaar :)

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

DigiK-oz schreef op dinsdag 10 mei 2011 @ 12:58:
Plek omhoog in categorie miscellaneous dankzij YoYo *O*

@huidige snelheid is nog een plekje winst niet ondenkbaar :)
De resterende 20 dagen van mei kunnen we nog minstens 7 plekken pakken bij YoYo, daarmee komen we zelfs in de buurt van de #2 in de categorie miscellaneous (verschil is dan ~50 punten). Als we hierna sztaki gaan doen (ik dacht 6 punten per plek) dan kunnen we die #2 plek vast wel halen (slechts 800k credits nodig voor 10 plekken winst).

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Nog even over Dimes: Heb het geïnstalleerd als service (de service staat aan) en het doet zover ik kan zien helemaal niets. Werkt het alleen met de normale tray agent? Heeft het programma een correcte IPv6 configuratie nodig?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

De Dimes stats liggen er sinds gisteren uit, even wachten tot deze het weer doen alvorens je actie onderneemt. Van de service zie je idd verders niets.

[ Voor 7% gewijzigd door Frentik op 10-05-2011 14:05 ]

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qazwaplol
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 27-09-2024
Na de setup heb je dimes wel 1 keer handmatig gestart? Bij de eerste keer opstarten vraagt ie namelijk nog om een paar dingen (account enzo)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Yep dat is gelukt (na de tweede installatiepoging) en mijn account en agent is bekend bij netdimes.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DigiK-oz
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 03-06 21:41
Je hebt in ieder geval wat punten nu, dus het lijkt te werken :)

Whatever


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Op Enigma@home kunnen we trouwens makkelijk 'even' KWSN inhalen (verschil 45.000)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Ik vroeg me af of er ook een project is (hoeft niet perse in de vault maar liever wel :P) die bijvoorbeeld onderzoek doet naar maag/darm ziekte/problemen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Er ziin een hoop medische en biologische projecten zoals (DC_vault lijst):
- GPUGRID
- Docking@Home
- POEM@Home
- The Lattice Project
- SIMAP
- Rosetta@Home
- Malariacontrol
- World Community Grid
- Folding@Home

Ik betwijfel echter of er een zo'n project bestaat. Maag en darm aandoeningen zijn heel erg divers en specifieke aandoeningen kunnen weer verschillende oorzaken hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Dat vermoeden had ik al. Een aantal mensen in mijn omgeving hebben maag/lever/darm problemen. Dus ik denk vragen kan altijd. Misschien dat ze dan een goede rede zien om hun pc ervoor in te zetten :)

Ik zal is kijken welk project ik na de hunt ga doen. Ik weet niet of er echt elke maand een hunt komt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreezeXJ
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 22:43

FreezeXJ

DPC-Crew

Mooooh!

Topicstarter
Het is wel het idee van de vault om een project per maand als een soort hunt te pakken, als die er zijn tenminste. Of ze allemaal even groot worden als deze betwijfel ik, maar het idee is vooral punten pakken waar we kunnen, op een zo leuk mogelijke manier. Ikzelf geef er de voorkeur aan om regelmatig te switchen, sommigen blijven liever op 1 plek om daar onze positie zo goed mogelijk uit te breiden. Whatever floats your boat zou ik zeggen :)

"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Ik zat er over na te denken om Lattice ernaast te draaien, maar ik begreep dat het project bijna nooit werk heeft?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

^^ wees er maar blij mee dat het project nooit werk heeft, want Lattice is het project dat "killer-wu's" oplevert.
Ik heb gezien dat ze per stuk meer dan 1,5 Gb geheugen opeten :F

Ghehe, even serieus dan maar; op m'n machines met 8 Gb geheugen heb ik lattice aan staan met gedeelde bronnen op 1000. Komt er dan weer eens een wu binnen, dan wordt deze vrij snel opgepakt en verwerkt.
Het project geeft je volgens mij ook niet meer dan 2 wu's per keer.

Dus: gewoon aanslingeren dat project en "may the memory be with you" als je 2 Lattice en 6 Yoyo ecm wu's naast elkaar moet draaien! :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Anoniem: 47852 schreef op zondag 15 mei 2011 @ 10:13:
^^ wees er maar blij mee dat het project nooit werk heeft, want Lattice is het project dat "killer-wu's" oplevert.
Ik heb gezien dat ze per stuk meer dan 1,5 Gb geheugen opeten :F

Ghehe, even serieus dan maar; op m'n machines met 8 Gb geheugen heb ik lattice aan staan met gedeelde bronnen op 1000. Komt er dan weer eens een wu binnen, dan wordt deze vrij snel opgepakt en verwerkt.
Het project geeft je volgens mij ook niet meer dan 2 wu's per keer.

Dus: gewoon aanslingeren dat project en "may the memory be with you" als je 2 Lattice en 6 Yoyo ecm wu's naast elkaar moet draaien! :+
Mijn core i5 heeft maar 4 cores :$, maar wel 8 GB dus dat zou in theorie niet zoveel problemen op moeten leveren.

Edit: Hij doet inmiddels al een paar dagen stabiel 4 Ghz, maar wel op 1,25 Vcore. Weet iemand of dit normaal is, of dat het voltage misschien nog wel verlaagd kan worden?

[ Voor 9% gewijzigd door VictordeHolland op 15-05-2011 14:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bastiaan V
  • Registratie: Juni 2005
  • Niet online

Bastiaan V

Tux's lil' helper

VictordeHolland schreef op woensdag 11 mei 2011 @ 15:25:
Op Enigma@home kunnen we trouwens makkelijk 'even' KWSN inhalen (verschil 45.000)
Ik ga na deze maand zoiezo over op enigma :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Anoniem: 321707 schreef op woensdag 11 mei 2011 @ 20:07:
Er ziin een hoop medische en biologische projecten zoals (DC_vault lijst):
- GPUGRID
- Docking@Home
- POEM@Home
- The Lattice Project
- SIMAP
- Rosetta@Home
- Malariacontrol
- World Community Grid
- Folding@Home

Ik betwijfel echter of er een zo'n project bestaat. Maag en darm aandoeningen zijn heel erg divers en specifieke aandoeningen kunnen weer verschillende oorzaken hebben.
Bedankt!

Zie ik het goed dat ik het beste "The Lattice Project" of "Docking@Home" kan doen? Yoyo ben ik wel een beetje zat, bij elke restart ben ik mijn CPU tijd kwijt, erg zonde!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crack
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 31-05 16:03

Crack

...ehh.......Mooh?!?

Latice maakt weinig checkpoints, dus als je vaak herstart is Docking de beste keuze.

Wereldrecord voor ChicaneLinacB90 Badges


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Maar aangezien de workunits bij Lattice zo schaars zijn is het wel de moeite waard om deze altijd aan te hebben staan.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Oke beide projecten voeg ik toe ^^ Nog even mijn yoyo pakketjes afmaken en dan begint docking :) ty!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

VictordeHolland schreef op zondag 15 mei 2011 @ 12:03:
Edit: Hij doet inmiddels al een paar dagen stabiel 4 Ghz, maar wel op 1,25 Vcore. Weet iemand of dit normaal is, of dat het voltage misschien nog wel verlaagd kan worden?
Wellicht kan het nog naar beneden, als je het te laag instelt kan de pc crashen, met ecm wu's niet echt aan te raden om er mee te experimenteren. Overigens denk ik dat de i5 2500k dezelfde chip is als de 2600k, HT is echter onklaar gemaakt en de standaard klok is 100 MHz lager. Maar ik heb hier en daar gelezen dat sommige i5's op 4,7 GHz stabiel draaien. Twee guides:
http://www.clunk.org.uk/f...king-guide-beginners.html
http://www.tomshardware.c...-2500k-overclocking-guide

Intel heeft een tooltje, "Intel Extreme Tuning Utility", die je (mits MB het ondersteunt ) in staat stelt enkele waarden zoals V-core en de multiplier rechtstreeks in Windows in real time aan te passen. Prime95 is goed geschikt als stabiliteitstest maar vele DC-projecten zijn minder zwaar en kunnen vaak met een nog lagere V-core stabiel lopen.
http://www.intel.com/design/motherbd/software/xtu/index.htm

[ Voor 5% gewijzigd door Anoniem: 321707 op 16-05-2011 18:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Ik heb wel eens gehoord dat de PSP-PRP client erg zwaar voor een overgeklokte pc kan zijn. Veel beter om een dc project te gebruiken om te stresstesten dan een 'simpel' programmatje als prime95.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Prime95 is de basis tool van GIMPS. Programma dat zoekt naar Mersenne Primes. PSP-PRP zoekt naar de oplossing van het Sierpinski probleem (samen met SoB), ook bewerkingen van integers. Ik denk dat het elkaar niet erg ver ontloopt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreezeXJ
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 22:43

FreezeXJ

DPC-Crew

Mooooh!

Topicstarter
Erger nog, ze doen beide hetzelfde werk, FFTs, (Discrete) Fast Fourier Transforms... Alleen zoekt GIMPS specifiek naar 1 bepaald type (2^priemgetal - 1) en doet PSP-PRP het type k * 2^getal - 1 (of +1, weet ik niet meer precies), waarvoor je nog wat andere trucs kunt inzetten, zeker als je voor k 1 bepaalde waarde pakt (SoB). Die zijn af en toe wel een tikje trager, maar je kunt niet alles hebben. Idd zijn beide moordend voor je CPU, vooral omdat deze berekeningen non-stop door kunnen gaan, zonder dat je lang hoeft te wachten op je geheugen of branch-predictor. Goed stress-testen (ben er nu zelf ook mee bezig) is voor mij het uitzoeken waar je max stabiele frequentie ligt, zeg maar 1 uur prime95-stable, en daar dan iets (paar MHz bussnelheid) onder gaan zitten voor 24/7 stable... Gewoon Prime95 een nachtje laten draaien, en als je de volgende ochtend nog geen vastlopers/errors hebt, is ie goed :)

Pas wel op, sommige DC-projecten kunnen dan wel iets minder zwaar zijn, het is wel lullig als je foute berekeningen inlevert ;) Niet echt voor het project (meeste projecten doen alles toch dubbel), maar voor jezelf... 1 foutje = 1 WU naar z'n grootje.

"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

De teamstats van malaricontrol zijn gefixt, we staan daar nu ook officieel eerste :D (En weer 5 puntjes voor de vault verdiend daardoor) -> http://www.malariacontrol.net/top_teams.php

[ Voor 3% gewijzigd door Frentik op 18-05-2011 00:46 ]

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cpt00kirk
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 00:18
Yeah...... goed bezig crew met de vraag om het aan te passen. Gefeli met de #1 DPC

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xaverius
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-06 07:49

Xaverius

Ultraloper - korte dan... 😎

Topicstarter
Ik zag vanochtend een bericht dat dnetc@home weer actief is. :|

https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bubbles
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

Bubbles

DPC-Crew

2 the resQ

FreezeXJ schreef op maandag 16 mei 2011 @ 22:29:
Erger nog, ze doen beide hetzelfde werk, FFTs, (Discrete) Fast Fourier Transforms... Alleen zoekt GIMPS specifiek naar 1 bepaald type (2^priemgetal - 1) en doet PSP-PRP het type k * 2^getal - 1 (of +1, weet ik niet meer precies), waarvoor je nog wat andere trucs kunt inzetten, zeker als je voor k 1 bepaalde waarde pakt (SoB). Die zijn af en toe wel een tikje trager, maar je kunt niet alles hebben. Idd zijn beide moordend voor je CPU, vooral omdat deze berekeningen non-stop door kunnen gaan, zonder dat je lang hoeft te wachten op je geheugen of branch-predictor. Goed stress-testen (ben er nu zelf ook mee bezig) is voor mij het uitzoeken waar je max stabiele frequentie ligt, zeg maar 1 uur prime95-stable, en daar dan iets (paar MHz bussnelheid) onder gaan zitten voor 24/7 stable... Gewoon Prime95 een nachtje laten draaien, en als je de volgende ochtend nog geen vastlopers/errors hebt, is ie goed :)

Pas wel op, sommige DC-projecten kunnen dan wel iets minder zwaar zijn, het is wel lullig als je foute berekeningen inlevert ;) Niet echt voor het project (meeste projecten doen alles toch dubbel), maar voor jezelf... 1 foutje = 1 WU naar z'n grootje.
Dat is niet mijn ervaring. Ik heb een tijdje mijn pc geprobeerd te overclocken. Kreeg hem prima Prime95 stable met 24uurs stresstest, maar zodra ik Folding@Home aanslingerde kreeg ik binnen een paar een een fatale crash/hangup. F@H staat er dan ook om bekend loodzwaar te zijn op de CPU, voornamelijk omdat het ook intensief gebruik maakt van de nieuwere extenties (SSE2/3 e.d.), waar de meeste dc projecten vooral leunen op de standaard x86 instructieset.

Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Is er ooit eigenlijk al een verzoek vanuit de crew/leden geweest om bij RC5-72, OGR-27 en eventuele anderen projecten de boinc wrappers (het team daarvan) bovenaan te zetten met als plaats 0 of - ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreezeXJ
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 22:43

FreezeXJ

DPC-Crew

Mooooh!

Topicstarter
Yep, meerdere... helaas heeft RC5 er geen zin in, en bij OGR hebben we het maar laten varen, daar is Yoyo niet zo'n groot gevaar...

"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Jammer, ik vind het maar een beetje lame dat een BOINC wrapper op de eerste plaats in de teamsstats staat, terwijl dit eigenlijk niet eens een team is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Misschien is er wel een verdeelsleutel te bedenken om de afzonderlijke teams vanuit Boinc te integreren in onze dpch.
Althans, ik kan me voorstellen dat de punten van dnetc@Home BOINC Team te verdelen valt in % onder de Boinc teams. En deze resultaten kunnen dan weer gemerged worden met onze DPCH.
Het is jammer dat de stats van DNETC@HOME kapot zijn bij Free-DC anders kon ik wel eens kijken hoe dat er uit zou zien.

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Aan de andere kant zou het wel een beetje dubbel op zijn als je zowel credits in boinc krijgt evenals blocks van distributed.net.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Ik denk dat "dnetc@Home BOINC Team" als pseudo-team uitgesloten zou moeten worden voor de Vault.

[ Voor 4% gewijzigd door Anoniem: 321707 op 18-05-2011 18:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Hé, ik heb een Lattice WU =), hij doet alleen een beetje raar. Binnen 8 minuten op 22%, daarna doet die er 30 minuten over tot 23%. :s

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nickb90
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 02-05 16:55
Ik heb er ook 2 binnengekregen. 23% na 1 uur rekenen. Ziet er goed uit :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 321707

Ook twee slawerkjes hier, in voortvarendheid niet erg lineair.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

Ik heb er in totaal 6 binnen gekregen, maar ze worden niet verwerkt, omdat BOINC vindt dat de yoyo wu's allemaal high priority zijn. Dus ondanks het feit dat Lattice 10x zoveel tijd heeft gekregen om te crunchen, geeft BOINC ze 0% |:( :(

Ik vind dat ik zoiets gewoon moet kunnen overrulen! Ik breng toch de CPU-kracht in!? }:|

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VictordeHolland
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 01-06 23:42
Anoniem: 47852 schreef op woensdag 18 mei 2011 @ 21:04:
Ik heb er in totaal 6 binnen gekregen, maar ze worden niet verwerkt, omdat BOINC vindt dat de yoyo wu's allemaal high priority zijn. Dus ondanks het feit dat Lattice 10x zoveel tijd heeft gekregen om te crunchen, geeft BOINC ze 0% |:( :(

Ik vind dat ik zoiets gewoon moet kunnen overrulen! Ik breng toch de CPU-kracht in!? }:|
Mee eens, maar ik heb ze ook zelf moeten starten. 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

Anoniem: 47852 schreef op woensdag 18 mei 2011 @ 21:04:
Ik heb er in totaal 6 binnen gekregen, maar ze worden niet verwerkt, omdat BOINC vindt dat de yoyo wu's allemaal high priority zijn. Dus ondanks het feit dat Lattice 10x zoveel tijd heeft gekregen om te crunchen, geeft BOINC ze 0% |:( :(

Ik vind dat ik zoiets gewoon moet kunnen overrulen! Ik breng toch de CPU-kracht in!? }:|
Dat kan ook, dan zet je de yoy's even op onderbreken...

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EektheMan
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 03-06 11:30

EektheMan

DPC

@Bold_Seeker
Check je nu de BOINC client apart op iedere PC in jouw farm of gebruik je een tooltje om de taken van al je PC's in 1 overzicht te zien en te managen?

It never hurts to help | Only those who attempt the absurd will achieve the impossible. I think it's in my basement... let me go upstairs and check. M.C. Escher


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cow_tipping
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-05 19:43

Cow_tipping

On the run for D.B.!

Heb yoyo op suspend gezet, 2 wu's gekregen en 1 lattice wu verwerkt. Meteen weer een wu gekregen daarna.
Even de andere 2 pc's langsgelopen en op update geklikt en nog 2 per pc binnen gekregen. :)

[ Voor 30% gewijzigd door Cow_tipping op 18-05-2011 23:10 ]

“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47852

EektheMan schreef op woensdag 18 mei 2011 @ 22:47:
@Bold_Seeker
Check je nu de BOINC client apart op iedere PC in jouw farm of gebruik je een tooltje om de taken van al je PC's in 1 overzicht te zien en te managen?
Ik doe het nog op de ouderwetse manier; alle PC's aflopen.
Wel is het zo dat ik een generiek zicht heb op alle PC's via de project-site.
Ik kijk dan via mijn account op "Computers on this account" en dan kun je zien
wanneer welke PC voor het laatste contact heeft gemaakt. Is dit langer dan 24 uur
geleden, dn kijk ik effe op de PC zelf wat de reden daarvoor is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frentik
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-09-2021

Frentik

Broken, Beat and Scarred

Weet iemand of die lattice wu's voldoende checkpoints hebben als je iedere dag maar een uurtje of 2/3 boinc aan hebt?

>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel

Pagina: 1 ... 3 ... 68 Laatste