Heb ook de Lotus gekregen inmiddels. Had gelukkig nog plek zat in een van mijn huisjes.Verwijderd schreef op maandag 21 februari 2011 @ 21:18:
Ik heb 'm gehaald met de ongetunde Hummer. Het was de enige offroad die ik kon kopen in het begin. Je moet even weten waar de muurtjes zitten. Een snellere auto zal ook wel helpen, maar tot nu toe (tot en met de Ibiza Cup 1) heb ik alles gehaald met ongetunede auto's. Alhoewel, wacht ff, ik heb een keer een offroad gewonnen van die broers: die was dacht ik wel (vast) getuned... Ik denk dat ik daarin die offroad race reed... Maar goed, die off road in de cup was wel de lastigste race tot nu toe, al had ik 'm na 4 of 5 keer wel te pakken: je moet even weten waar de muurtjes zitten.
Na de Cup kreeg ik trouwens een Lotus maar ze hebben mijn Subaru gewoon afgepakt omdat de garages vol waren...Hadden ze niet ff voor de race kunnen zeggen dat ik moest zorgen voor een plek in de garage...?
Overigens vond ik de race rond het eiland erg leuk, zag er mooi uit allemaal, ook al was het grootste deel in het donker (slecht getimed van mij) en het was een mooie afwisseling tussen lange rechte stukken vol gas en bochtige heuvelachtige stukken. De race is gelukkig makkelijk te halen, moet er niet aan denken dat je die opnieuw moet gaan doen