Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+

| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
probleem is blijkbaar dat ik niet ken joinen op de 1 of andere reden blijft die aangeven dat de clubs offline zijn maar ik ken wel het clubhuis in ik snap het allemaal niet meer.
[ Voor 35% gewijzigd door Clini op 02-03-2011 20:52 ]
Nadat ik invite had van Side btw gaat hij er zelf 9 van de 10 keer uit terwijl ik hem wel gewoon kan rijden.
We hebben iig al bijna 600 xp binnen
Ik ben trouwens van IRC verhuisd nu naar de teamspeak.
[ Voor 23% gewijzigd door StygMa op 02-03-2011 21:09 ]
ja ik zit ook op teamspeak maar daar is nooit iemand.
[ Voor 12% gewijzigd door Clini op 02-03-2011 21:14 ]
[ Voor 23% gewijzigd door StygMa op 02-03-2011 21:19 ]
Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik
Ik zit al bijna 2 uur elke 3 seconden op X te drukken, maar heb nog steeds geen R8...MHz schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 20:01:
Zo, net even een tijdje bezig geweest in het casino en meteen even de R8 gewonnen + jackpot. En ondertussen natuurlijk druk aan het praten op Teamspeak
.
Welke ts is dat?Clini schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 21:21:
de bovengenoemde ts is bedoelt voor GoT club 2 vandaar ik zit in de open ts die is voor iedereen beschikbaar.
Port:10104
Pass:private
dit is de ts voor iedereen hij betreft 20 slots.
Platform: PC
GoT: R-B
TDU2: ReDXraD
Zojuist even 2 championships gedaan, heb nog lange weg te gaan tot leuke auto;s
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
Het is geen probleem. Ik heb mn laptop zelfopnieuw geinstalleerd. Had mn savegame map op een andere hardeschijf staan, die dus niet gewist was. T was een kwestie van TDU installeren en gaan.hupske schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 18:38:
Ik ga aankomend weekend mijn pc weer voorzien van een verse windows. Vind het niet meer lekker draaien en heb wat problemen met de verbinding. (denk dat het een probleem is van mijn pc, aangezien de andere pc er geen last van heeft)
Aangezien ik al redelijk ver ben met TDU, wil ik graag me save games behouden.
Ik hoop dat het geen problemen gaat opleveren als ik het later terug zet. Aangezien het een online account is.
Helaas betekend dit wel dat ik even een tijdje geen TDU ga spelen. Wie bij mij in de club zit zal even met de andere puntjes moeten gaan halen. Ben het helemaal zat om de 10 minuten in beeld te krijgen dat de servers offline zijn en dat ik weer terug moet naar het menu. En andere programma's die niet goed meer lopen.
Mapje eden games uit je mijn docu weer terugzetten en alles werkt vanouds
Heb 20-25 fps winst bij de nieuwe cpu
if (!coffee) {
Work = false; }
Ik heb de sever inderdaad opgezet voor de GoT 2 club, maar die telt momenteel nog maar 8 leden, dus zijn er 2 slots permanent vrij op dit moment.Clini schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 21:21:
de bovengenoemde ts is bedoelt voor GoT club 2 vandaar ik zit in de open ts die is voor iedereen beschikbaar.
Dus kom er rustig bij, de leden zijn toch nooit allemaal tegelijk aanwezig
Was vandaag in ieder geval weer gezellig met de anderen, lekker racen, cruisen en gokken, al dan niet in clubverband
Alles overzichtelijk bij elkaar, topics maken, afspreken etc, blijft dit topic mis ook overzichtelijker.
Er bestaat daar al een ps3 GoT club als ik me niet vergis maar daar zitten maar 3 members bij.
Zou voor nieuwe leden ook makelijker zijn om te zien bij welke club nog plek is en hoe de club ervoor staat wat betreft donaties en XP omdat je dit dan iets makkelijker aan kunt geven op de clubpagina.
Just a thought.
Een andere club als die van hier?Sipio schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 07:34:
Er bestaat daar al een ps3 GoT club als ik me niet vergis maar daar zitten maar 3 members bij.
edit: ff snel gekeken,het is dezelfde
[ Voor 14% gewijzigd door CyPh op 03-03-2011 08:16 ]
Uw advertentie hier?
mis ik iets?
het is wel een leuk spel alleen die licenses halen zeg... grumble.
gebruik een logitech gamepad in de wedstrijden rij je ze makkelijk zoek alleen in die test haal ik het net.
beetje te scherpe tijden voor die tests mijn idee.
in de bochten die te scherp zijn zeggen ze ook dat je de handrem moet gebruiken. 180 degree turn /U turnleosand schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 12:38:
heb nu ibiza 100% plus alles foto's en wrakken alleen nog geen level 4 tuning?
mis ik iets?
het is wel een leuk spel alleen die licenses halen zeg... grumble.
gebruik een logitech gamepad in de wedstrijden rij je ze makkelijk zoek alleen in die test haal ik het net.
beetje te scherpe tijden voor die tests mijn idee.
All-Round nerd | iRacing Profiel
Voor de events (met die bom icoontjes + timer) krijg je ook discovery points. Dus waarschijnlijk heb je er daar nog niet genoeg van gedaan.leosand schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 12:38:
heb nu ibiza 100% plus alles foto's en wrakken alleen nog geen level 4 tuning?
mis ik iets?
[ Voor 24% gewijzigd door Propane op 03-03-2011 12:50 ]
ah ja tuurlijk.... heb alleen een paar gedaan waar je veel mee kon verdienen.Propane schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 12:50:
[...]
Voor de events (met die bom icoontjes + timer) krijg je ook discovery points. Dus waarschijnlijk heb je er daar nog niet genoeg van gedaan.
en hand rem gebruiken bij die merc en viper? dan gaat ie helemaal verkeerde kant op
maar goed 2 licenses nog halen
ben er bijna zat van...
AMD1800 schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 23:15:
[...]
Het is geen probleem. Ik heb mn laptop zelfopnieuw geinstalleerd. Had mn savegame map op een andere hardeschijf staan, die dus niet gewist was. T was een kwestie van TDU installeren en gaan.
Ah, oké dat is mooi om te horen.naaitsab schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 23:20:
Hier ook, nieuwe mobo, ram en cpu erin gehangen icm Windows herinstallatie dus.
Mapje eden games uit je mijn docu weer terugzetten en alles werkt vanouds
Heb 20-25 fps winst bij de nieuwe cpu(E8400 naar 2600K) dus TDU2 draait redelijk zwaar op je cpu als een andere zoveel winst oplevert(gpu heb ik niet vervangen)
Ik verwacht morgen/overmorgen een nieuwe hardeschijf binnen te krijgen en hoop van het weekend ook mijn X6 te hebben. Daarbij had ik al 4gb ddr3 en een hd5850, dus ik heb het wel goed voor elkaar.
Wellicht dat ik later nog een nieuwe schijf erbij plaats, maar dan hoef ik gelukkig niet alles weer opnieuw te installeren.
Gelukkig duurt het allemaal niet meer zo lang en heb ik straks een weekje vakantie, dus dan kan ik heerlijk veel gaan scheuren en genieten van de nieuwe onderdelen in me pc
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Verwijderd
Ik ga vanavond eerst een poging doen de A1 High Cup te winnen voordat ik de TS aanslinger of meedoe aan races voor onze club. Als de A1 High cup binnen is ben ik beschikbaar voor elke invite. Alhoewel racen voor de club prioriteit heeft.bvk schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 23:20:
[...]
Ik heb de sever inderdaad opgezet voor de GoT 2 club, maar die telt momenteel nog maar 8 leden, dus zijn er 2 slots permanent vrij op dit moment.
Dus kom er rustig bij, de leden zijn toch nooit allemaal tegelijk aanwezigOf hebben er nog geen gebruik van gemaakt..
Was vandaag in ieder geval weer gezellig met de anderen, lekker racen, cruisen en gokken, al dan niet in clubverband
BF1: Don-Panio
Je moeite was sowieso tevergeefs, want de 4 bestaande clubs (zie startpost --> clubs) zijn vol... Je kunt zelf "Gathering Of Tweakers 3"Preddie schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 18:46:
De GoT-club joinen lukt mij niet, gaat zo langzaam, je komt nooit bij de G en heb geen zin om 2 uur te wachten daarop. Las eerder dat er uitnodigingen verstuurd konden worden? Kan iemand me uitnodigen in dat geval?
oprichten en daar weer 7 anderen mee blij maken door ze te inviten
@ Hirogen2358: Ok, ga ik vanavond maar eens voor de A3 High als ik nog energie heb. Even de nu lege portemonne aanvullen na mijn aanschaf van de Sang Bleu gisterenavond
Ga nu maar verder met Area 3, en ik kom vanzelf wel op die 100% van Area 1.
Iemand nog tips? Vind het wel beetje onduidelijk hoe die areas lopen, maarja goed. Dat is niet erg, klein beetje uitdaging mag nog wel in het spel
Verwijderd
Toe maar weer de Sang Blue.bvk schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 18:58:
[...]
@ Hirogen2358: Ok, ga ik vanavond maar eens voor de A3 High als ik nog energie heb. Even de nu lege portemonne aanvullen na mijn aanschaf van de Sang Bleu gisterenavond
Ik ga nu beginnen aan de A1 High. Daarna zien we elkaar wel weer ingame...
Area 1 loopt tot de European tuner en een gedeelte van de bergen west die overlopen in area 2, duurde me ook wel een tijdje om alles te vinden.rCk schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 19:11:
Bah, Area 1 van Hawaii krijg ik maar niet van 99% op 100%.
Ga nu maar verder met Area 3, en ik kom vanzelf wel op die 100% van Area 1.
Iemand nog tips? Vind het wel beetje onduidelijk hoe die areas lopen, maarja goed. Dat is niet erg, klein beetje uitdaging mag nog wel in het spel
BF1: Don-Panio
Edit: Kan nu ineens weer wel.
[ Voor 12% gewijzigd door AMD1800 op 04-03-2011 00:16 ]
Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+
Top spel wat dat betreft!
Ik blijf erbij dat ik die mobiele stenen/rotsen wel erg irritant vindPropane schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 22:50:
Alle minpunten wegen voor mij tot dusver nog bij lange na niet op tegen alle lol die je hebt als je met een man of 5-6 over het eiland rond aan het racen bent. Zonet weer een erg leuke sessie met Robsta, Red Rork, Hirogen, Mhz en bvk! Ik lig geregeld in een deuk als je weer iemand voorbij ziet schieten en aan 300km/h een ravijn in duikt, tegen een boom/truck knalt of simpelweg te hard een brug op gaat en vliegles neemt....
Top spel wat dat betreft!
Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+
Klopt voor wat betreft de toetsenbord commando's, zit weinig op de plaats die je verwacht.. En de moeite die je moet doen om wsad toe te kennen aan lopen bijvoorbeeld....Preddie schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 21:40:
Spel is echt serieus erg gaaf, maar toch slaan ze de plank net mis soms qua multiplayer. Je kunt elkaar geen berichten sturen zover ik weet, eigenlijk alles wat met een toetsenbord te maken heeft zit er niet in. Komt waarschijnlijk door de consoles, maar toch erg jammer... je kunt wel typen met 't', maar dat is dan ook het enige... iemand die weet wie dat bericht allemaal in beeld krijgen>?
Maar met MP gaat het toch wel aardig, al ben je "elkaar" soms even kwijt op de map/weg of doet de clubserver ineens raar. Maar wat bedoel je met elkaar, je friends of clubleden?
Alles wat je via de T chat is inderdaad voor iedereen zichtbaar, je kunt niet gericht aan iemand een bericht sturen.
Edit:
Was inderdaad weer helemaal goed vanavond, mooiste vond ik nog Hirogen2358 die voor me rijdend ineens langzaam opsteeg als zijnde een vlieger
Denk wel dat een en ander aan hilarische momenten te wijten zijn aan lag...
En Robsta86, wandel inderdaad ff naar de mediamarkt ofzo voor een headset wil je, hoeven we niet meer naar je geschrijfsel te koekeloeren
[ Voor 16% gewijzigd door bvk op 03-03-2011 23:20 ]
Overigens zal ik SideSwipe even een DM sturen, zodat ik iig ook in de startpost kom te staan. Kan morgenavond iig wel cruisen.
[ Voor 23% gewijzigd door AMD1800 op 04-03-2011 00:10 ]
Asus maximus IV extreme-----Intel Core I7 2600k----- Asus GTX580 SLI
had ik ookrCk schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 19:11:
Bah, Area 1 van Hawaii krijg ik maar niet van 99% op 100%.
Ga nu maar verder met Area 3, en ik kom vanzelf wel op die 100% van Area 1.
Iemand nog tips? Vind het wel beetje onduidelijk hoe die areas lopen, maarja goed. Dat is niet erg, klein beetje uitdaging mag nog wel in het spel
1 klein weggetje na een tunnel zie je niet op kaart wel als je door tunnel gaat.
van land inwaarts richting zee net voor een diner dacht ik links.
bijna boven in op de kaart.
Een request accept je met de escape toets.
[ Voor 8% gewijzigd door Sipio op 04-03-2011 07:21 ]
Met T, iedereen op de server, of iedereen in de buurt, of je vriendenlijst?bvk schreef op donderdag 03 maart 2011 @ 23:11:
[...]
Klopt voor wat betreft de toetsenbord commando's, zit weinig op de plaats die je verwacht.. En de moeite die je moet doen om wsad toe te kennen aan lopen bijvoorbeeld....![]()
Maar met MP gaat het toch wel aardig, al ben je "elkaar" soms even kwijt op de map/weg of doet de clubserver ineens raar. Maar wat bedoel je met elkaar, je friends of clubleden?
Alles wat je via de T chat is inderdaad voor iedereen zichtbaar, je kunt niet gericht aan iemand een bericht sturen.
Edit:
Was inderdaad weer helemaal goed vanavond, mooiste vond ik nog Hirogen2358 die voor me rijdend ineens langzaam opsteeg als zijnde een vlieger![]()
Denk wel dat een en ander aan hilarische momenten te wijten zijn aan lag...
En Robsta86, wandel inderdaad ff naar de mediamarkt ofzo voor een headset wil je, hoeven we niet meer naar je geschrijfsel te koekeloeren
BF1: Don-Panio
Als er plek is in een club kunnen de mensen mij A.U.B uitnodigen?
Ingame naam is MrGreenWhiteNL..
thx
Verwijderd
Volgens mij is het een "area chat" Mensen in een bepaalde radius zien jouw tekst.Preddie schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 08:10:
[...]
Met T, iedereen op de server, of iedereen in de buurt, of je vriendenlijst?
Gisteravond was leuk off road / cruisen met de GOT mensen
De linker kijkt verbaasd?Propane schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 15:12:
Nou weet ik dat als je aardig wat crashed, de deuren van je auto niet meer goed sluiten. Maar niet crashen en gewoon een deur missen, die kende ik nog niet;
[afbeelding]
En een spelletje zoek de verschillen als bonus:
[afbeelding]
XBL: Sgt Rik NL
De kwaliteit van Mercedes is ook niet meer wat het geweest is...Robsta86 schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 16:58:
Hoe krijg je dat met die deur nou weer voor elkaar?? Ik was het iig niet ik zit al een poos achter de gokkast voor de r8 spyder
kuch kuch das er een uit munchen hoorbvk schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 17:04:
[...]
De kwaliteit van Mercedes is ook niet meer wat het geweest is...
Als iedereen nou gewoon een irc client aanschaft en connect naar dat tdu kanaal word het afspreken voor cruise's/club races etc een stuk handiger i.p.v. slowchat hier op het forum...Verwijderd schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 13:28:
[...]
Volgens mij is het een "area chat" Mensen in een bepaalde radius zien jouw tekst.
Gisteravond was leuk off road / cruisen met de GOT mensen(totdat mensen weer plots verdwijnen haha).
Kuch kuch...
BMW = München...
Audi zit in ingolstadt, de quatro fabriek zit volgens mij wel weer ergens anders maar niet in München
Heb er zelf ook een, krijg door dat filmpje gelijk zin haha, ga nu gelijk ingame ff knallen met dat ding.
Naam staat in TS voor friends
[ Voor 14% gewijzigd door Sipio op 04-03-2011 18:28 ]
Tsjee.... Als je naar de voorkant kijkt zie je inderdaad een Audi neus, maar de totale lijn van de auto, inclusief de kleur (en zonder deur) deed mij Mercedes typen.Robsta86 schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 17:13:
[...]
Kuch kuch...
BMW = München...
Audi zit in ingolstadt, de quatro fabriek zit volgens mij wel weer ergens anders maar niet in München
Wie maakt er dan van zijn S5 dan ook een "Silberpfeil"....
[ Voor 38% gewijzigd door Paniohitus op 04-03-2011 19:01 ]
BF1: Don-Panio
Getverdemme je hebt gelijkRobsta86 schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 17:13:
[...]
Kuch kuch...
BMW = München...
Audi zit in ingolstadt, de quatro fabriek zit volgens mij wel weer ergens anders maar niet in München
Ook op hardcore en je moet inderdaad het gaspedaal met respect behandelenRobsta86 schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 19:11:
Hoe heb je je driving assist staan propane? Ik heb hem op hardcore en dan moet ik die atom toch wel met beleid behandelen anders sta je zo achterstevoren als je goed gas geeft
Ik race bijna altijd vanuit de 'cockpit' als het ware. Alleen bij een enkele auto die slecht zicht heeft, zoals de Koenigsegg CCXR of de Ascari A10. Het is naar mijn idee het beste camerastandpunt om jezelf in het racen in te leven, maar helaas moet je daar inderdaad de onoverzichtelijkheid in bochten achter heuveltjes bij nemenPreddie schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 19:00:
Hoe racen jullie eigenlijk vaak? op dezelfde manier als bovenstaand filmpje (dashboard view-achtig_ of van bovenaf? Zelf race ik vaak van bovenaf, heb het gevoel meer overzicht te hebben, maar racen zoals in bovenstaand filmpje geeft meer controle lijkt het...
[ Voor 49% gewijzigd door Propane op 04-03-2011 19:41 ]
O, vandaar dat je bij al je clubgenoten de lak eraf schraapt en van die aparte fratsen uithaalt
Heb in TDU1 wel hardcore gereden, maar dan alleen op het circuit. Op de openbare weg niet te doen en veels te zenuwachtig gedrag, ook bij cruisen. Niet relaxed dus en dat zal in TDU2 niet veel beter zijn, ondanks de veel betere weglayout. Nog niet geprobeerd trouwens, eens kijken wat ik daar voor auto voor ga pakken. Veyron of Mustang....
Niet dat ik het echt snap wat sony en microsoft nou allemaal moeten testen maar het haalt wel de wil van spelen bij me weg op het moment, het enigste waar ik voor online log is om even snel een paar miljoen te verdienen in crc als ik niets beters te doen heb op de avond.
Dat je je poker tournament tickets verliest op uitloggen is ook vrij vervelend, telkens maar weer door ronde 1 moeten zitten en dan wachten op ronde 2 en 3 in de hoop dat genoeg mensen aan tafel komen zitten.
Thanks maar bleek dat k rond die haven in dat stadje in het midden een stukje weg vergeten wasleosand schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 00:34:
[...]
had ik ook
1 klein weggetje na een tunnel zie je niet op kaart wel als je door tunnel gaat.
van land inwaarts richting zee net voor een diner dacht ik links.
bijna boven in op de kaart.

Shit happens, zat te veel te focussen op die bergweggetjes dat ik dat niet zag.
Tevens ben ik aan het unlocken van de wegen geweest met eerst de Audi R8 SPyder (zon 500km mee vertuft). Toen nog zon 400 km met de Subaru Impreza (heerlijk op de zandweggetjes).
De afgelopen 200km met een Ford GT. Wat een heerlijke bak is dat. Ziet er lekker uit, rijdt lekker, genoeg pit erin, top is ook niet mis op level 4 getuned, maar dat geluid. Hmm lekkere V8.
Dat vind ik wel een leuke bak om de asfalt wegen en korte offroad mee te unlocken. Zodra ik weer op de berg weggetjes uitkomt gaat mn subi weer uit de garage, want god, wat rijdt dat ding lekker.
Denk dat ik spreek voor menigeen in dit topic.
Die championships doen, dus license halen (niet zo moeilijk opzich). Dan die championships, dan begin je wel binnen te lopen. Zeker naarmate je verder komt krijg je 400k voor 8 races (plus nog 8000 per race o.i.d.)KillerB schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 20:15:
Ik heb het nu net een uur of 2 gespeeld en je moet je eerst door een stel van die licenties worstelen. Nou heb ik nogal weinig geduld en wil ik in een fatsoenlijke auto rijden ipv een lancia, lotus of mustang. Hoe verdien ik nou snel geld zodat ik tenminste een fatsoenlijke auto kan kopen
Met 25k kan je al een iets fatsoenlijkere auto kopen, die dealers moet je eerst nog vinden voor je die ziet op de map.
[ Voor 25% gewijzigd door rCk op 04-03-2011 21:28 ]
Verwijderd
En hoe zit het met de XP punten voor de club als U zit te gokken in het Casino?Robsta86 schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 16:58:
Ik was het iig niet ik zit al een poos achter de gokkast voor de r8 spyder
Morgen in ieder geval weer aanwezig...
[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 04-03-2011 21:37 ]
No worries... Er waren geen clubleden online dus..Verwijderd schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 21:36:
[...]
En hoe zit het met de XP punten voor de club als U zit te gokken in het Casino?
Morgen in ieder geval weer aanwezig...
Staat nog niks bij de release thread Als extra bonus doet de server het weer niet
[ Voor 10% gewijzigd door naaitsab op 04-03-2011 22:33 ]
if (!coffee) {
Work = false; }
IK WIL SPELEN! en dat nu net na een week niet gespeeld te hebben. Falende klere servers
same here, in de launcher geeft hij aan dat er servers beschikbaar zijn. maar zodra ik het spel opstart en wil spelen geeft hij aan dat er geen servers zijn.naaitsab schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 22:27:
Wil net tdu openen moet ik een patch downloaden, zit inmiddels bij build 6.
Staat nog niks bij de release thread Als extra bonus doet de server het weer niet
zometeen nogmaals proberen.
| Asus Rampage III Gene | Intel i7 930 | Corsair Dominator GT 6GB PC3-14900 | Asus GTX580 Matrix | Intel 510 SSD 120GB | Cooler Master Silent Pro M850 | Cooler Master CM-690 II Advanced | Corsair H50 | Logitech G15 Red |
Verwijderd
lol!Dijkertje schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 23:00:
ik heb ook net een update voor mijn kiezen maar ik kom der niet op omdat die klote server niet online is.
IK WIL SPELEN! en dat nu net na een week niet gespeeld te hebben. Falende klere servers
Ja blijf op de server voor nu, zodra je uitlogt kom je er niet meer op!
We will be performing a brief maintenance tonight starting at midnight (0800 GMT). The servers will remain online throughout the maintenance.
User Experience:
* Clubs on the PC will be unavailable for a short period of time
* Casino on all platforms will be unavailable for a short period of time
Updates being performed:
* A patch will be pushed to the PC server which should address the issue related to Club Information being lost
* To address an exploit, Roulette will be temporarily disabled across all platforms. We will provide an update when it is re-enabled. Note: While roulette is offline, you will receive a "the Test Drive Unlimited 2 Server is Not Available" when attempting to access the game.
* A server-side optimization is being deployed which should improve users' ability to find online sessions (this should reduce the amount of time that users are stuck at "Searching Valid Session")
* An bug with incorrect poker hands being deemed the winner has been resolved
| Asus Rampage III Gene | Intel i7 930 | Corsair Dominator GT 6GB PC3-14900 | Asus GTX580 Matrix | Intel 510 SSD 120GB | Cooler Master Silent Pro M850 | Cooler Master CM-690 II Advanced | Corsair H50 | Logitech G15 Red |
Edit: Nu kom ik ook niet meer in het spel. Hoop dat ze het snel fixen
[ Voor 11% gewijzigd door AMD1800 op 04-03-2011 23:48 ]

Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl
BF1: Don-Panio
ALT-F4Preddie schreef op zaterdag 05 maart 2011 @ 07:40:
Wat ook weer zo knullig is, is dat als de servers niet bereikbaar zijn je het spel eigenlijk niet kan afsluiten (alleen door Ctrl-alt del)...
Server: Xeon X3430 21TB RAID 5 | Game: 5900X, 6900XT, dual FS2735 | Mobile: Lenovo X1 Carbon, Thinkpad T440s, Moto G7 Plus
Alleen nu lijkt het wel alsof er iets aan het stuur gedrag is veranderd door die patch en wat fps verlies... maar dat kan zo lijken omdat ik vanochtend op me laptop keek of het werkte
Gisteravond prima offline vermaakt met me veyron achter de Asphalt driving school
Dat ding op hardcore is de ultieme driftbak heb leuke bloemetjes gemaakt en zal er eens een foto van uploaden xD
Verwijderd
Gathering of Tweakers #3
mijn online naam is Beertje87
Verwijderd
Mis wel 10 FPS ofzo..
dat gevoel van die fps had ik ook... micro lagVerwijderd schreef op zaterdag 05 maart 2011 @ 13:39:
Verdwijnen van auto`s / players lijkt (voor mij) iig opgelost (PC).
Mis wel 10 FPS ofzo..
Oke, gewoon nog even geduld hebben dusrCk schreef op vrijdag 04 maart 2011 @ 21:26:
[...]
[...]
Die championships doen, dus license halen (niet zo moeilijk opzich). Dan die championships, dan begin je wel binnen te lopen. Zeker naarmate je verder komt krijg je 400k voor 8 races (plus nog 8000 per race o.i.d.)
Met 25k kan je al een iets fatsoenlijkere auto kopen, die dealers moet je eerst nog vinden voor je die ziet op de map.
Dus even m'n Logitech G25 afgestoft in de hoop dat dit wat beter zou gaan, maar jezes.. nu stuur ik echt alle kanten op.. responsiveness is nul, dead zone stata op mininmum maar toch lijk'k een serieuze deadzone te hebben..
't Voelt kortweg niks aan als een echte auto.
Iemand tips voor de instellingen?
Steer sensitivity an steer damping helemaal link doet al veel.
[ Voor 7% gewijzigd door witchdoc op 05-03-2011 16:29 ]
Asus maximus IV extreme-----Intel Core I7 2600k----- Asus GTX580 SLI
Verwijderd
vanmorgen tussen 11 en 12 had ik regen.leosand schreef op zaterdag 05 maart 2011 @ 16:38:
zit nu al paar dagen te wachten op regen...nooit gedacht dat te zeggen maar moet nog 2 foto;s op hawai met regen en komt maar niet..
moet je gewoon af en toe even kijken in je huis op de Weather channel.
ppft, ik moest een anderhalf uur geleden anders de laatste wedstrijd van de A1 in de regen doenleosand schreef op zaterdag 05 maart 2011 @ 16:38:
zit nu al paar dagen te wachten op regen...nooit gedacht dat te zeggen maar moet nog 2 foto;s op hawai met regen en komt maar niet..
Is dat de normale gang van zaken?
woopsMEN-O schreef op zaterdag 05 maart 2011 @ 19:06:
@D0m1nat0r1 : wilde wel joinen net, maar moest weg ivm dreigende relationele problemen![]()
Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+
[ Voor 86% gewijzigd door GiantLeap op 05-03-2011 20:17 ]
Mario Kart Tour: 211982902522
Rockstar Games Social Club (PC): GiantLeap
RC spul:
Traxxas Nitro Rustler
Hubsan X4 H107D
DJI Phantom 2 Vision+
[ Voor 92% gewijzigd door Pimmuz op 05-03-2011 20:26 . Reden: deel 3 ]
WoT Profile | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Livestream
Dit topic is gesloten.