Reggefiber huurt zelf weer verschillende bedrijfjes/monteurs in, dus je zou denken dat ze altijd wel iemand beschikbaar hebben. Ik heb zelf ook die ellende gehad dat het eeuwen duurt voordat de boel is aangesloten. In totaal zijn ze 3x geweest onder de vlag van reggefiber, ik heb toen de monteurs gesproken die werkte allemaal voor een ander bedrijf (dat dus door reggefiber wordt ingehuurd).
zo ging het bij mij ongeveer, 100MB alles-in-1 bij OnsBrabantnet besteld in aug 2012:
- Glasvezelkabel wordt aangelegd in de straat (door oost-europeanen die geen woord Nederlands spreken)
- binnen 2 weken zou kabel van straat naar huis (kelder) aangelegd worden
- na 2 weken + 2 dagen heb Reggefiber gebeld
- 2 dagen later schieten ze de kabel onder mijn oprit door naar de muur bij de kelder
- boren het gat in de muur te hoog zodat hij boven de oprit uit komt
- boren nog een gat dat zit 20cm van de kabel af
- 3e poging is goed, glasvezelkabel zit in kelder
- binnen 1 week komen ze glasvezel modem plaatsen
- na 10 dagen bel ik OBN, nee dit moet via Reggefiber, Reggefiber gebeld die zeggen nee dat doet OBN. OBN gebeld die houden vol : Reggefiber
- ik bel Reggefiber, gezegd regel het maar desnoods bellen jullie met OBN, na wat woordewisseling: datum afgesproken,ze komen 10 dagen later (het is druk)
- monteur 1 met Reggefiber shirtje komt sluit modem aan. Modem komt niet op, lijn is niet goed of niet geactiveerd maar daar gaat hij niet over.
- Reggefiber gebeld, 5 dagen later monteur ingepland
- monteur 2 komt, meet kabel, belt wat en modem komt op. verdere instellingen of testen doet hij niet.
- Reggefiber gebeld, 14 dagen later monteur ingepland
- monteur 3 komt met een laptop, activeert modem, test het met zijn laptop, alles werkt 100up 100down, TV en telefoonwerkt.
- in januari, februari en maart ongeveer 4 a 5 keer storing gehad dat alles eruit ligt gedurend 1 tot 3 uur.
- april t/m half juni, alles stabiel
- vanaf half juni, om het uur internet eruit, storing op TV, geen telefoon.
- na 2 weken ellende (eind juni) OBN gebeld en de zooi opgezegd (dat kon gelukkig kosteloos ivm wijzigen tv en telefoon)
- nu zit ik lekker bij Ziggo, binnen 4 dagen alles besteld, opgestuurd/ontvangen en geinstalleerd: 150up 15down lekker stabiel, vlotte installatie, gratis monteur aan huis, super service.
voor mij voorloopig geen glasvezel (meer), laat ze eerst maar eens volwassen worden en niet KPN-bedrijven-dochters de kans geven om goede en betrouwbare diensten aan te bieden op glasvezel.
[
Voor 65% gewijzigd door
Petje72 op 17-07-2013 16:31
]