Unix doesn't prevent a user from doing stupid things, because that would necessarily prevent them from doing brilliant things.
while true ; do echo -n "bla" ; sleep 1 ; done
Werkte veel bij maaskant.... op veel van dat soort kotters gewerkt...
maar nooit verwacht het hier tegen te komen...
http://www.arjan-swets.com
- menierood (de kleur onder de waterlijn)
- metallic messing of brons
Als je zowizo weet te voorkomen dat de kunstof panelen glanzend worden (ik weet niet of enkel matte lak in dit geval werkt of dat je het zaakje met matzwart moet spuiten), ben je al voor een flink deel van de 'plastic look' af.
Oh ja, gave mod, cool gedaan die sleeving!
[ Voor 5% gewijzigd door Niekleair op 30-10-2010 01:51 ]
[img]error.jpg[/img]
Woensdag heb ik een avondje hout in de planning staan mijn zoontje logeerd dan en kan ik zagen.
Ik hoop dan met een mooie dubbele scheepsdek bodem te komen.
En @Niekje87 mijn kleuren samenstelling is ivoor wit met een klein beetje bruin/rood achtig zoals de noctua fans en eiken hout gelakt met zwarte naden en het en en ander aan koper in het geheel te verwerken.
@Swets Maaskant heeft wel de mooiste Bokkers gemaakt maar degene die erin gaat is van naaie diep afkomst (Den Helder) een Visser kotter
many thxBlue-Tiger schreef op zondag 31 oktober 2010 @ 21:28:
Zie net dat ik hier nog helemaal niet gereageerd heb. Ik vind je idee heel gaaf en origineel, leuk thema en ik wens je veel succes met dit project
Hier ben ik wel benieuwd naar! Ik wacht met spanning op de fotos van het resultaatthe boiler schreef op zondag 31 oktober 2010 @ 20:49:
Woensdag heb ik een avondje hout in de planning staan mijn zoontje logeerd dan en kan ik zagen.
Ik hoop dan met een mooie dubbele scheepsdek bodem te komen.
Ik doe ongeveer 1 kabeltje per half uur alleen de opsplitsingen leveren nogal wat vertragingen op die hadden wat extra aandacht nodig.
Resultaat is een stuk mooier als het 3 mm touw wat ik eerst gebruikt heb.

Tja als je eenmaal begonnen bent kun je niet echt meer terug he.Excelb-boy schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 08:47:
Wauw, dat ziet er echt gaaf uit man! Ongelooflijk dat je daar zoveel geduld voor hebt
Ik heb al wel de gedachte gehad hoor had standaard sleeving niet sneller geweest
En ik doe het gewoon lekker op mijn gemak op de bank biertje erbij filmpje voetbal wedstrijd dus heb het niet eens door soms wat ik aan het doen ben kan het onderhand al wel met men ogen dicht dus
[ Voor 22% gewijzigd door the boiler op 02-11-2010 09:10 ]
Bam! hoodpijn vol in je face
| Gigabyte X870E AORUS PRO | AMD 9800X3D | 2x16GB DDR5 | AORUS 5080 Xtreme | FSP hydro Pro 1000watt | 2TB WD Black | 2019 Tesla Model 3 LR
ik weet dat je nog dat schip wil laten etsen/laseren. Om de een of andere reden moet ik ook steeds aan tatoeages denken als ik dit topic lees. Mischien kun je daar ook wat mee.
Ja daar heb ik ook nog aan gedacht mijn zwager kan heel mooi tatoeages met schepen tekenen misschien laat ik hem wel wat op mijn andere paneel tekenen met permanent marker stift of met een lakstiftfreak-ish schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:28:
Super origineelen top sleeving, w00t!
ik weet dat je nog dat schip wil laten etsen/laseren. Om de een of andere reden moet ik ook steeds aan tatoeages denken als ik dit topic lees. Mischien kun je daar ook wat mee.
Ik had dit nog als verrassing in petto maar heb het nog niet met mijn zwager overlegd maar dit gaat wel gebeuren denk ik.
En dan de tekening natuurlijk met blanke lak beschermen.
[ Voor 4% gewijzigd door the boiler op 02-11-2010 11:46 ]
sorry dat ik de verrassing dan verpest hebthe boiler schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:45:
[...]
Ja daar heb ik ook nog aan gedacht mijn zwager kan heel mooi tatoeages met schepen tekenen misschien laat ik hem wel wat op mijn andere paneel tekenen met permanent marker stift of met een lakstift
Ik had dit nog als verrassing in petto maar heb het nog niet met mijn zwager overlegd maar dit gaat wel gebeuren denk ik.
En dan de tekening natuurlijk met blanke lak beschermen.
lol nee wou het eerst wat uitlaten werken en er een kleine update van makenfreak-ish schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 12:16:
[...]
sorry dat ik de verrassing dan verpest heb
Zat te twijfelen of CL kijken en sleeven of nuttig zagen lijmen.
Het werd gelukkig nuttig werk want CL was dramatisch
een ieder geval weten jullie dat ik een eiken houten scheepsdek met zwarte naden wil.
deze wordt later geschuurd en gelakt.
Het wordt juist een dubbele bodem zodat ik wat draden kan wegwerken in de bodem.
Hierdoor verlies ik wel veel ruimte in mijn al niet te grote Aopen case maar hierdoor wordt het wel een stuk netter.
Allereerst heb ik 2 latjes gezaagd op hoogte waar ik later4 voetjes van maak nu heb ik meer stabiliteit nodig en stevigheid vandaar eerst met latten deze zal ik nu ook helemaal niet bevestigen maar zijn gewoon opvulling.
Ook moest ik best veel uitkepen in deze latjes omdat er nogal wat uitstekende onderdelen op deze bodem zitten

Boven op deze 2 latjes maak ik 2 planken die het basis frame gaan vormen waarop ik het dek ga lijmen.
Ik kies juist voor 2 losse delen zodat ik daartussen wat ruimte vrij houdt voor eventuele kabels.

Ook haal ik zoveel mogelijk uit die plankjes weg zodat ik zoveel mogelijk ruimte overhoudt onder het dek.











Hierna beginnen met de plankjes van het dek pas te zagen allereerst loop ik gelijk weer tegen uitstekende puntjes van de case aan.

Dus het alleerste plankje gelijk al maar weer uitkepen zodat je verder niks aan de bovenkant ziet.



De eerste plankjes in het midden zijn pas gezaagd en alles begint nu duidelijk en mooi te worden wat het resultaat wordt ik had nu al een big smile op men gezicht


Ik wil natuurlijk alles met zwarte kit dicht kitten dus moet ik wel ruimte hebben voor de kit en om mij een boel frees werk te besparen heb ik dus 3 mm ruimte ertussen gehouden met rode rubbertjes.
De laatste 3 plankjes heb ik strak tegen elkaar aangelijmd zodat ze 1 geheel worden want daar ga ik gaten in boren voor de satakabels en kabels van de fans en led smd strippen.

En nu minimaal 4 uur in de lijmtangen en ben ik weer gaan sleeven en kwam tot de ontdekking dat het voetbal waardeloos was geweest en genoeg had aan de herhalingen

Ik heb hem gelukkig uit de case kunnen krijgen maar zaterdag toch iets kleiner maken i.v.m. nog meer uitstekende onderdelen.
Tot de volgende keer
Boiler
Die zit 1mm helemaal vrijNoxious schreef op donderdag 04 november 2010 @ 10:51:
Gaaf zeg dat houtwerkzorgt dat er niet voor dat je frontfan kaduk gaat omdat ie 'scheef' gaat draaien?
Mischien had je beter de hele case van dat hout kunnen maken? En dan de apoen als donor kunnen gebruiken.
Erg netjes dat hout!
There are 10 kinds of people in the World...Those who understand binary, and those who dont!
mm er wordt straks genoeg hout gebruikt zodat je wel van dat standaard case afkomt.HellMoH schreef op donderdag 04 november 2010 @ 11:12:
Ziet er weer prachtig uit ook mooi hout dat je gebruikt
Mischien had je beter de hele case van dat hout kunnen maken? En dan de apoen als donor kunnen gebruiken.
Alleen het frame met de panelen blijven nu nog in gebruik en ik wil wal die kleuren behouden dus het staal werk in ivoorwit.
Front panel gaat nu ook hout worden.
Je had ook die panelen uit kunnen slijpen en de case van hout maken zodat je nog genoeg binnen ruimte over hebt (als je dat nu tekort dreigt te komen)
Daar doelde ik eigenlijk meer op
My cases; R2-D2, Wall-E, Hovermax, Rover, Stealth etc etc
Casemod: Cubeleon
Keep up the good work:)
Ik was bang dat het er niet meer door het gaatje paste en had daar ook gelijk in.vraagjez schreef op vrijdag 05 november 2010 @ 00:19:
Super mod. Ik vind het hout in de case van je bodem erg mooi en ook de sleeving. Ik vraag me alleen af of je de sleeving niet beter in de voeding had kunnen laten eindigen. Nu hoopt het zich volgens mij een beetje op voor de voeding. Of was je bang dat de garantie verloren ging?
Keep up the good work:)
Ik heb al geen garantie meer op die voeding.
Wel ga ik later alles nog samenbinden met een andere knoop zodat de sleeving binnenin eindigd.
en @HellMoh ik heb niet echt ruimte tekort alleen mijn Videokaart is best groot en de plek van de hdd's waar ze origineel zitten is gewoon ruk helemaal voor kabel management.
ach zaterdag weer lekker verder met de Case vanavond maar weer eens voor de verandering sleeven
Het gaafste zou nog zijn mochtie ook echt drijven
Dat patrijspoortje vind ik echt hip. Ik vrees alleen dat je mss maar weinig gaat zien van je houten vloer.
Ik denkd at het idd eenuitdaging word om het strak te houden en ik wens je veel succes.
maak je het gat toch groter ?the boiler schreef op vrijdag 05 november 2010 @ 07:58:
[...]
Ik was bang dat het er niet meer door het gaatje paste en had daar ook gelijk in.
Ik heb al geen garantie meer op die voeding.
Wel ga ik later alles nog samenbinden met een andere knoop zodat de sleeving binnenin eindigd.
ach zaterdag weer lekker verder met de Case vanavond maar weer eens voor de verandering sleeven
ja, daag.
dat is de simpele oplossing ik maak er een bepaalde knoop aan op het eind en dan heb ik een soort touw krimpkous aan het eind
en thx Joindry ik doe wel mijn best daarvoor wil geen poppenhuis creeren dat is wel zo gebeurt als je niet oppast
[ Voor 16% gewijzigd door the boiler op 05-11-2010 08:42 ]
Is the enemy of my enemy, my friend or my enemy?
Ben benieuwd naar de volgende update!
Kan niet wachten totdat mijn stage voorbij is en ik weer thuis woon dan kan ik ook weer eens flink gaan modden. Mijn handen jeuken als ik zulke orginele mods zie!
Dat resultaat beviel echt niet heb dat gedaan en dus allemaal weer los getrokken en ben dus overnieuw begonnen.Joindry schreef op maandag 08 november 2010 @ 12:51:
Zou je de kabeltjes niet kunnen samenduwen en dan moet je er mss maar 5 ofzo meer sleeven?
Het was te stug te dik niet meer weg te werken etc etc.
Maar hier is er maar weer eens eentje.
De volgorde is niet geweldig maar ben met teveel dingen tegelijk bezig geweest vooral doordat als je het ene bouwt je het ander ook maar weer moet aanpassen.
Maar genoeg ge bla bla bla nu maar eens weer wat modwerk.
Allereerst had ik mijn frame van de kast al gespoten.
Dat is dus een domme zet geweest en die kan ik dus overnieuw doen.
Dit doordat alle modwerkzaamheden zorgen voor krassen na een paar krassen heb ik de voorzichtigheid maar opgegeven en besloten dit later alles in 1 keer opnieuw alles te spuiten als ik klaar ben met zagen boren etc.

Dit was dus het resultaat was er wel tevreden over.


En toen kwam boormans zaagmans vijlmans en schuurmans.
Enkele gaten uitgebreid of toegevoegd voor kabelmanagement.



Ook werd de 3.5inch bay ingekort en afgeslepen zodat ik mijn harde schijven op een andere manier in de kast kon weg bouwen.

Het oude kabelsleeve werk wat ik dus weer losgehaald heb.

Het nieuwe wat ook nog steeds een geweldige klus wordt om netjes weg te werken.

Toen heb ik de plankjes van de bovenkant aan elkaar gelijmd en geschuurd.



Mooi he al zeg ik het zelf en hierna dus mijn eerste probeelsel voor mijn hd bevestiging wat dus ook niet naar mijn zin was.

Dus maar weer 2 planken lijmen.

Gaten boren en uitkepingen zagen voor de kabels en hdd's.


Weer even zonder hdd plank.


en verder zeggen de foto's wat meer



Hier komen nog wat gaten zodat ik heel wat meer kabels in de dubbele bodem kan weg werken.


wat verlichting en ja stuurboord bakboord klopt nog niet

verder heb ik nog niet kunnen doen de dubbele bodem moet er nog een keer uit en vooral aan het kabels zit nog een boel wegwerk werk.
en ja de fan zit verkeerd maar heb men case nog niet in elkaar maakt voorlopig niks uit.
nou volgende week weer verder.
Ik hoop dat het een goede indruk weer achterlaat.
The Boiler
Vond het zo mooi, lekker classic..
P50/Xeon E3-1505M/64GB/2Tb/Q M2000M 4GB/4K
Verder echt prachtig werk, het is eens wat anders dan al het andere
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction.
Verder is je sleeving echt tof, wel lomp, maar dat hoort er wel bij
Voor wat betreft het kitwerk in de bodem: ik begrijp dat je zwarte kit wilt gaan gebruiken. Da's erg bewerkelijk om te doen, kan een hoop verknallen. Is het niet mooier (en makkelijker) om ipv kit, zwarte vierkante leren veters / strips te gebruiken die je er in werkt met bijv en schroevendraaier?
Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)
Het moet achter de hardware etc. vandaan komen dan verwacht ik dat het effect veel mooier wordt.
En als het toch een lelijk effect blijft dan gaat er wat anders in.
Tja een led strippie van een tientje dat is toch niet zo erg om te switchen en uit te proberen.
O dat is ook nog een optie thx voor de tip.The Eagle schreef op zondag 14 november 2010 @ 22:35:
Ziet er mooi uit
Voor wat betreft het kitwerk in de bodem: ik begrijp dat je zwarte kit wilt gaan gebruiken. Da's erg bewerkelijk om te doen, kan een hoop verknallen. Is het niet mooier (en makkelijker) om ipv kit, zwarte vierkante leren veters / strips te gebruiken die je er in werkt met bijv en schroevendraaier?
Als je dit er zo in wilt verwerken doe dat dan op een minder opzichtige manier, op deze manier verpest je de rest van deze schitterende mod!wat verlichting en ja stuurboord bakboord klopt nog niet
wees maar niet bang ik laat dat echt niet los in de kast hangen.Yeseterror schreef op zondag 14 november 2010 @ 23:33:
[...]
Als je dit er zo in wilt verwerken doe dat dan op een minder opzichtige manier, op deze manier verpest je de rest van deze schitterende mod!
Ik steek niet zomaar veel tijd in deze case om dan mijn verlichting los te laten hangen.
Staat in de bookmarks
Deze ga ik zeker volgen!
Keep up the good work!
De knopen om de kabels van de PSU lijken op een varkensrug, maar dan dubbel.Pjoter schreef op maandag 15 november 2010 @ 19:04:
Val nieuw binnen op dit topic en het concept bevalt me wel! Leuk idee en respect voor het knopen! Welke knoop gebruik je?
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Tja het effect van stuurboord bakboord lijkt mij juist heel erg passend ach dan vervang ik de zooi toch ik werk eerst dit uit en dan als het niet bevalt gaat er andere verlichting in.T-Rhidon schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 09:20:
Misschien een idee om voor blauwe ledjes te gaan? Ivm water enz? Of wil je echt die groene en rode ledjes gebruiken?
Een boel van die strips gaan achter de hardware weggewerkt worden en anders laat ik het achter hout vandaan komen het mag niet direct in de case komen te schijnen.
Zodat je een subtiele verlichting effect krijgt en geen Las Vegas verlichting de leds zijn heel erg fel.
Ik heb misschien nog wel een heel andere idee als je het straks toch niet mooi gaat vinden.the boiler schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 09:43:
[...]
Tja het effect van stuurboord bakboord lijkt mij juist heel erg passend ach dan vervang ik de zooi toch ik werk eerst dit uit en dan als het niet bevalt gaat er andere verlichting in.
Een boel van die strips gaan achter de hardware weggewerkt worden en anders laat ik het achter hout vandaan komen het mag niet direct in de case komen te schijnen.
Zodat je een subtiele verlichting effect krijgt en geen Las Vegas verlichting de leds zijn heel erg fel.
Je graka in iedergeval aanpassen door middel van een hout kleurtje, zie afbeeldingen hier onder (houten blokje wat je ziet).
Maar misschien een leuk idee:
Als windows een plexi bak, waar je van boven af water in laat lopen zodat je een soort regen / storm effect krijgt. Dan gebruikt maken van blauwe led voor extra water idee of een witte ccfl, die je af en toe aan en uit kan zetten bijvoorbeeld door middel van een schakelaar zodat je een onweer effect geeft.
Onder aan de plexi bak een trechter idee voor het water op te vangen. En deze rond te laten pompen, gebruik dan wel gedestilleerd water.



Sorry voor de type fouten had een beetje haast.
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Ik gebruik de patrijspoort als panel window.

Tja die gaat er echt niet uit dat brengt juist dat extra's voor mij.
Wordt wel heel vaak geroepen trouwens een waterval in de case op meerdere forums
Ik wil wel een strakke case houden en ik wil juist ten zeerste verkomen dat het een poppenkast wordt.
Door zo'n waterval met window toe te passen ben ik bang dat dat gebeurt.
Mijn videokaart is als 1 van de laatste dingen aan de beurt.
Of ik spuit hem in het ivoor wit of hij wordt bekleed met hout zoals je laat zien.
Bekleden met hout wordt wel heel veel hout in de kast dan eerst maar eens de basis af.
Persoonlijk denk ik dat het eerder een poppenkast word door de rode en groene ledjes.
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Dat probeer ik juist te voorkomen.T-Rhidon schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 12:07:
Aha oke, daar zijn ook leuke dingen mee te doen.
Persoonlijk denk ik dat het eerder een poppenkast word door de rode en groene ledjes.
Nee ik waardeer je inbreng echt hoor ik vindt het juist geweldig leuk zulke ideeen.
Many thx daarvoor maar je hebt wel eens dat je moet uitkijken dat je niet doorslaat he in bepaalde dingen.
Dat ik begon met dat patrijspoortje dacht ik er moet een sextant in komen een kompas temperatuur meter een barometer,
Totdat ik ging bouwen en besefte dat ik helemaal niet zoveel ruimte heb in de kast kijk maar naar mijn hardeschijven hoe ik die heb weg moeten moffelen door de video kaart.
Als ik daar ook nog een houten doos omheen bouw wordt hij nog groter.
Echt met alle respect het is gewoon geen grote case.
In de toekomst moet er nog eens een ssd bij misschien een geluidskaartje of wat dan ook.
En nog een Noctua cpu koeler alleen wordt dat ook al weer lastig want die krengen zijn ook groot.
Wacht het verlichting maar af ik verpruts de mod daar echt niet mee als het lelijk blijft dan gaat er wat anders in maar voor nu werk ik mijn concept uit zoals het nog in mijn hoofd zit.
Ik ben wel opzoek naar ideeën voor mijn andere zijpaneel
Ik ga die of beter gezegd die moet meer naar buiten toe voor mijn vele kabel werk.
Daar zoek ik nog een mooi idee voor.
Ik zat te denken aan de oorspronkelijke panel uit te zagen en dan op te dikken met hout en daarover heen een plaat weer misschien een naambord van hout of een tattoo tekening van een zeilschip a old skool tattoo.
de voorkant wordt wel eiken samen met een naambord erop of zo met gouden gefreesde letters maar daar ben ik ook nog niet uit
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Aha nee ik snap je punt, dan wacht ik geduldig af wat het resultaat gaat wordenthe boiler schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 12:18:
[...]
Dat probeer ik juist te voorkomen.
Nee ik waardeer je inbreng echt hoor ik vindt het juist geweldig leuk zulke ideeen.
Many thx daarvoor maar je hebt wel eens dat je moet uitkijken dat je niet doorslaat he in bepaalde dingen.
Dat ik begon met dat patrijspoortje dacht ik er moet een sextant in komen een kompas temperatuur meter een barometer,
Totdat ik ging bouwen en besefte dat ik helemaal niet zoveel ruimte heb in de kast kijk maar naar mijn hardeschijven hoe ik die heb weg moeten moffelen door de video kaart.
Als ik daar ook nog een houten doos omheen bouw wordt hij nog groter.
Echt met alle respect het is gewoon geen grote case.
In de toekomst moet er nog eens een ssd bij misschien een geluidskaartje of wat dan ook.
En nog een Noctua cpu koeler alleen wordt dat ook al weer lastig want die krengen zijn ook groot.
Wacht het verlichting maar af ik verpruts de mod daar echt niet mee als het lelijk blijft dan gaat er wat anders in maar voor nu werk ik mijn concept uit zoals het nog in mijn hoofd zit.
Ik ben wel opzoek naar ideeën voor mijn andere zijpaneel
Ik ga die of beter gezegd die moet meer naar buiten toe voor mijn vele kabel werk.
Daar zoek ik nog een mooi idee voor.
Ik zat te denken aan de oorspronkelijke panel uit te zagen en dan op te dikken met hout en daarover heen een plaat weer misschien een naambord van hout of een tattoo tekening van een zeilschip a old skool tattoo.
de voorkant wordt wel eiken samen met een naambord erop of zo met gouden gefreesde letters maar daar ben ik ook nog niet uit
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Zou gewoon voor iets van witte verlichting gaan of iets waardoor die houtkleuren beter uitkomen. Erg mooi werk verder hoor !
Hij ligt er gewoon los in alleen de molex stekker is in de voeding gestoken!
Misschien zou een klein rood en groen sierpeertje (waar je de draadjes zit gloeien) de klassieke sfeer van je mod meer benadrukken. Dan houd je alles heel klassiek met als hevig contrast je printplaten.
Foto maar even verwijderd onnodige discussie voor iets wat helemaal niet zo gemonteerd wordt.
Ik zelf zat te denken aan kleine scheepslampen met een groene en rode led aan de voor kant van mijn case ingebouwd.
Eerst dus de case maar weer eens uit elkaar geschroefdtodat de dubbele bodem eruit kon.
Verscheidene gaatjes geboord voor het wegwerken van de interne usb kabels, firewire, fan, HDD, en powerswitch.
De gaatjes.
De bodem met weg gewerkte kabels
Dus alles maar weer aan het terug monteren
Wat sata kabels uit de bodem.
Maar de sleeving is dus wel dik en ik heb geen modulaire voeding alhoewel dat toch niks uit maakt want ik heb alle kabels in gebruik.
Dikke fail door evengoed mijn panel te proberen te monteren lol oops tegen beter weten in
Even met bovenkant. en wat previews me panels gemonteerd en hoe welke hoek je dus de kast in kijkt via de patrijs poort.
En van mijn werk nog een mooi knopen bord gekregen die wij altijd schenken aan opdrachtgevers als wij opleveren.
Mijn werkgever begint langzamerhand al wel aardig een sponsor te lijken.
Eiken hout, plexiglas, knopenbord wat schroeven etc. dus daar ben ik wel dankbaar voor en is het noemen wel waard al vragen ze er niet om.
Dus bij deze thx L. Post en Zonen b.v.
Ziet er leuk uit, wist niet wat ik er van moest verwachten.Over de zijkant waar je patrijs poort zit ga je die ook "bekleden" met hout? Eigenlijk de gehele buitenkant of juist niet?
En blijft je patrijs poort wit in het midden? Of zit daar nog folie op het glas?
Nu ben ik benieuwd hoe het er uit gaat zien met de LED'jes. Succes ermee en KUTGW
[ Voor 22% gewijzigd door T-Rhidon op 19-11-2010 08:54 ]
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Alleen het front wordt nog van hout.
Dat witte is nog de bescherm folie het plexi is gewoon helder alleen ter bescherming van het plexi het folie erop gelaten ook moet er nog wat ingestraald worden.
Leds tja komt als laatste

begint er inderdaad wel leuk uit te zien, alleen vind ik de kabels aan je hdd er wat, euhm, crummy uitzien. Verder wel leuk dat je patrijspoort zo groot is, kan je nog ongeveer alles zien.
Dat is toch altijd met sleeven het meeste wordt weggewerktJoindry schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 10:30:
Al die tijd gestoken in het vlechten van je kabels, en dan komt 3/4 achter je mobo te zitten![]()
begint er inderdaad wel leuk uit te zien, alleen vind ik de kabels aan je hdd er wat, euhm, crummy uitzien. Verder wel leuk dat je patrijspoort zo groot is, kan je nog ongeveer alles zien.
Crummy ???
Verzin je vast wel wat orgineels op
Het handige van gesleeve kabels is dat je ze juist niet allemaal hoeft te verstoppenthe boiler schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 10:47:
[...]
Dat is toch altijd met sleeven het meeste wordt weggewerkt![]()
Crummy ???
Verder vind ik dit een (tot nu toe) erg mooie mod!
maar het ziet er zeker goed uit, nu nog zorgen dat je de zijkant erop krijgt
ja, daag.
LED staat toch voor Licht En Duurzaam?
Wereldidee!GNOOM172 schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 23:41:
Nou zie ik dat je al een aardig eind op weg bent, maar euh, waarom leg je sommige kabels niet buitenom? Op een schip hangen de touwen ook buiten.
Ik zie wel wat in dit idee zit erover na te denken hoe ik dit zou kunnen verwerken.GNOOM172 schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 23:41:
Nou zie ik dat je al een aardig eind op weg bent, maar euh, waarom leg je sommige kabels niet buitenom? Op een schip hangen de touwen ook buiten.
Tja het is waar als je mooie sleeving hebt dat het wel in zicht mag blijven maar een grote wir war moet je ten allen tijde proberen te verkomen.
Ik heb een ieder geval een begin aan mijn zijpaneel gemaakt en is dus in elkaar gelijmd daarna kan ik er mee stoeien voor mijn kabels.
Ik heb wel bezig geweest maar ben erg druk op het werk dus nergens eigenlijk aan toe gekomen de laatste 2 a 3 weken.
Nu het laatste drukke weekje werken dus volgende week 2 hele weken vrij en dus tijd voor wat modwerk
Mijne beste volgers hierbij mijn update na lange tijd.
Veel stomme tegenslagen gehad ivm modem etc. etc.
Een ieder geval de case is flink ver gekomen moet nog een paar kleine dingetjes maar het einde is in zicht.
Allereerst begonnen met een frontje voor mijn videokaart wilde geen volledige backplate maken maar een soort van licht bak met het xfx logo erin uit gezaagd zodat je de letters opgelicht ziet.
Dus eerst maar eens wat aan elkaar gelijmd.



Nu de letters uitgezaagd en weer een andere lat erop gelijmd telkens weer 4 uur wachten na het lijmen dus dat zorgd voor veel oponthoudt.





Ook ga ik toch mdf in deze case verwerken niet alles wordt eiken hier heb ik de eerste 4 latten voor de zijkant van mdf die extra ruimte moet creeeren voor de kabelboom.

Netjes in verstek.


de 18mm opdikking was niet genoeg dus nog maar een laag latten.

Met een extra sparing voor bij de voeding.




Hier begin ik aan het front eerst maak ik een basis waarop later het eindfront geschroefd wordt.
Dit zorgt voor een goede basis waarop je verder kan werken.
Ook weer in de lijm klemmen.



Het voorfront waaruit de dvd, aan en uitknop en USB met headset aansluiting worden gezaagd worden.



Voor wat extra ruimte om wat kabels weg te werken heb ik het een en ander weggefreesd ook voor de aan en uitknop moest ik een vlakke ruimte creeeren.




Even een onafgewerkte overview shot en tussentijds genieten.


Begonnen met aflakken en het mdf gronden.







Hier begin ik met het afmonteren.



Nog een keertje tussen tijds genieten van het resultaat en even op mijn bureau gezet of ie wel staat





Voor het solderen heb ik hulp ingeroepen van een artisan soldeerder die niet geeft om het kleine soldeerwerk.



De rode smd ledstrippen achter het mobo.





Doordat ik het laatste front op plexiglas 1 cm breed 5mm dik gefrost met daar achter rode en groene leds heb ik dus dat stuurboord bakboord gecreeerd en ik moet zeggen ik ben erg tevreden van het effect.
Allen jammer dat de dvd speler een ongelijke licht gloed geeft.




Laatste totaal plaatje.

Verder moet ik nog wat enkele dingetjes doen heb wat bestellingen geplaatst.
De Noctua NH-C14 is bij Freddy besteld en ook heb ik wat witte smd led strips besteld om de hardware te verlichten meer rood en groen wordt hem niet dat is gewoon lelijk.
En nog wat kleine scheeps details verwerken dan moet hij klaar zijn.
Klopt weet niet waar het aan ligt heb de verkleinde foto's op mijn pc staan en die zijn niet uit verhouding, maar als je op de foto klikt krijg je de originele foto.Cronax schreef op maandag 10 januari 2011 @ 09:04:
Sommige van je foto's lijken voor mij tenminste zwaar vervormd te worden, maar verder ziet het er wel cool uit
edit:
Een feestje op het dek van een schip. Wat dacht je?
[ Voor 48% gewijzigd door Dooievriend op 10-01-2011 13:18 ]
'Mushrooming' is a marketing term that means feeding them sh*t and keeping them in the dark.
supernice mod verder trwns!!
Tja hij is dan ook nog niet af er komen nog wat witte led strippen in en dan verdwijnt het disco effect tenminste dat hoop ik.Dooievriend schreef op maandag 10 januari 2011 @ 09:41:
Wow, impressed. Zonder leds vind ik hem het mooiste, maar met leds lijkt het alsof er een dekfeestje aan de gang is
Het rode moet alleen een gloed gaan leveren en de hardware moet door de warme witte licht mooi eruit komen.
de foto's zijn ook wel niet van denderende kwaliteit aangezien ze met mijn desire HD zijn genomen.
Mobiele telefoon en weinig licht werkt niet lekker.
Als hij af is gebruik ik wel een degelijk camera voor de eindshoot.
Als het rood te fel blijft pas ik dat wel aan ben er nu vooralsnog zeer tevreden over.
If water polo was easy, it would be called football
[ Voor 25% gewijzigd door Ediejo op 28-02-2011 07:05 ]
EB cardetailing tot aan uw huis
1 Mijn DVD speler/brander moet nog gespoten worden
2 Plank van de GPU moet aangepast worden.
3 Ik zie mijn dek niet meer doordat mijn cpu koeler te groot is om de GPU in de bovenste slot te drukken.
4 Leds moeten worden aangepast naar warm wit
5 Aan & uit knop loopt s'ochtends aan doordat het hout gekrompen is.
6 HDD verdwijnen steeds doordat de sata kabels niet goed blijven zitten door de zwaarte van de sleeving (zijn nog de enigste met 3mm touw ik ben bang dat dat ook aangepast moet worden)
7 Voor openingen zijn te klein voor audio & usb door krimp van het hout
8 Als ik het dek weer in zicht krijg dus het zwarte kit/pek maar ik heb juist ruimte gehouden om dat er tussen te kunnen krijgen zie de foto's van dubbele bodem in progress

Dit is het nog zo'n beetje
[ Voor 49% gewijzigd door the boiler op 28-02-2011 07:27 ]
Die ligt hier in de schuur van jan van lammert voor noppes
[ Voor 18% gewijzigd door the boiler op 28-02-2011 10:17 ]
Dagje ziek melden :-)the boiler schreef op maandag 28 februari 2011 @ 10:16:
[...]
Die ligt hier in de schuur van jan van lammert voor noppesalleen houdt de rest van de jongens van lammert me s'avonds op kantoor dus kom ik er niet aan toe!
Zo kun je dan wel veel doen.
↓ volgende bericht hieronder ↓
Dan stapelt mijn werk nog meer op en ik werk met deadlines dus moet ik de volgende dag alleen maar harder werken in minder tijd.Mexel schreef op maandag 28 februari 2011 @ 10:19:
[...]
Dagje ziek melden :-)
Zo kun je dan wel veel doen.
Nee ik heb niet zo'n baan dat collega's jou werk wel overnemen snij mezelf dan alleen maar in mijn vingers.
En ik woon tussen de oude zaak en nieuwe zaak in 500m1 uit elkaar maar daar wordt nogal veel tussen gependeld dus de kans dat iemand mij van en naar de schuur ziet gaan en op zolder bezig ziet (heb een grote pui daar in zitten waardoor je me ziet zitten) dus dat wordt hem ook niet.
Tja in een dorp heb je dan ook veel sociale controle