Dat klopt, dat is kennelijk een slordigheidje van typhone waar ik eerst ook al tegenaan liep (zie boven). Maar toen ik vrijdag via de top-10 bestelde werd ik binnen een uur teruggebeld met een bevestiging en om te controleren of ik thuis zou zijn als de koerier komt. Toen heb ik nog gevraagd of web 'n walk echt gratis was, en dat was zo.nick_haak schreef op zondag 19 september 2010 @ 08:42:
ook op de typhone site, als je handmatig een combinatie probeert te maken (htc desire, abonnement erbij zoeken, web 'n walk erbij) zie je de hogere prijs... morgen even bellen naar Typhone, als die aanbieding uit de top10 nog loopt dan ben ik blij
Ik ben wel benieuwd of dat ook in het contract staat. Die heb ik nog niet gezien want die neemt de koerier mee. Op sommige sites zag ik wel dat die korting achteraf via de factuur verrekend wordt? Wat zou impliceren dat de prijs wel in het contract genoemd wordt (waarvoor ik moet tekenen) maar dat het bedrag niet doorberekend wordt?