+ Batterij gaat toch best lang mee. Ik ga nog eens testen hoe lang hij het doet. Ben in het begin uiteraard veel te veel aan het spelen geweest, dus dan gaat het rap.
Gebruik verder ook zo min mogelijk tracking software (batterijmeter, phonefinder, allerlei gare widgets).
Vooral veel batterijmeters gebruik veel van je batterij (oh the irony).
+ Touchscreen werkt prima. Het is even wennen, maar ik begin steeds sneller te typen. Uiteraard is gekanteld veel beter te typen, dus dat probeer ik zo veel mogelijk te doen.
+ Snel genoeg. Heb je veel verschillende software tegelijk in gebruik (apps installeren, terwijl je aan het browsen bent en ook je mail laat syncen) geeft natuurlijk wat vertraging.. maar dat heb je met elke telefoon.
+ Scherm is goed te lezen, goed scherp, mooie kleuren.
+ Je kan je microSD kaart verwisselen zonder de batterij te verwijderen.
Achterkant moet er dan wel af.. maarja hoevaak haal je die sdkaart eruit?
Via usb kan je ook de sdkaart beschrijven.
- Geluid via de speaker is matig. Had beter verwacht. Dus dan maar oordopjes.
- Het minimale volume van de speaker en met oordopjes is naar mijn idee te hard.. in een stille omgeving zou dat best wat zachter mogen zijn.
Edit: alleen bij streamen. Met de bijgeleverde musicplayer is het prima, maar daarmee galmt het weer flink.
- Radio streams hakkelen soms.. Kan de verbindingsnelheid niet zijn.. dus nog even uitzoeken waar dat aan ligt (gebruikte software hopelijk).
- Fotocamera is bij schemer bagger. Veel ruis.. dus houd het maar bij buiten foto's maken.
Maar daar ging ik ook wel vanuit eigenlijk. Ook het scannen van barcodes is bij schemer is niet te doen.
-"klepje" op de usb poort ziet er wat gammel uit. Het is een zelfde soort klepje als bij de i7500. Vraag me af hoe lang dat ding blijft zitten. Je moet bij elke oplaad actie dat klepje openen.
[
Voor 20% gewijzigd door
job op 15-12-2009 19:33
]