Ik zal even wat motiveren. Aangezien ik voor huftigerige leaserijder wordt uitgemaakt
Dat laatste klopt, dat eerste ook maar niet aan de hand van mijn autogebruik
Anyway ik wil mijn auto zo snel mogelijk warm hebben om een aantal redenen.
Eerste en meest belangrijke is dat ik een kind heb van nu 9 maanden. Ze zit vaak naast me en iedereen die een kind heeft zal weten dat een jasje aan doen niet het meest makkelijke werkje is wat er bestaat. Dus als ik dat zo veel mogelijk kan vermijden doe ik dat
Tweede is dat ik zelf vaak naar klanten moet, dan moet ik dus een pak aan. Het jasje van het pak gaat op een hanger achterop de stoel, in slechts een overhemd in de auto zitten is dan best fris. Een overjas zou kunnen maar dat zit niet echt comfi, zeker niet als het een nette moet zijn.
Tot slot op de dagen dat ik niet naar klanten moet moet ik naar kantoor, das ongeveer 10 km rijden. Het zou fijn zijn om die zo comfi mogelijk door te maken.
Ik weet dat er standkachels bestaan. Ik heb er 1 gehad, maar was er niet echt van onder de indruk.
Ik weet ook dat benzine sneller warm is, maar met 45000 km op jaarbasis gaat mijn baas dat minder tof vinden.
Ook weet ik dat de auto starten en binnen koffie gaan drinken aso is, maar tis wel lekker warm en de buren zijn al lang weg als ik rond 8:30 in de auto stap
Offtopic ik ben trouwens alleen een hufterige leaserijder als iemand niet gewoon ritst, meent rechts in te kunnen halen of denkt door 40 cm van mijn achterbumper te gaan zitten ik eerder naar rechts ga tijden inhalen. Geef me even de tijd om in te voegen ja!
PS voor de moraalridders idd het kan me minder schelen of de motor van de leaseslet harder slijt, dat is het voordeel van leasen, ik betaal er zelf genoeg aan! En niemand behalve een eventueele koper van ex lease heeft daar last van.
[
Voor 7% gewijzigd door
911GT2 op 05-11-2009 19:13
]