Zo wie zo als vreemd dat je collega's bestempeld als concurrenten.
Je werkt toch allemaal voor hetzelfde doel?
Je werkt toch allemaal voor hetzelfde doel?
With stupid, hoezo concurrent? Jullie zijn een vrijwilligersorganisatie die zich inzet voor gewonde en dode dieren? Houden jullie de score bij, wie er de meeste katjes heeft gevonden, of wie er het snelste naar een dood paard kan racen? Zijn er ook georganiseerde wedstrijden en word de score ook ergens online bijgehouden?Verwijderd schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 00:53:
[...]
Jammer dat je je niet hebt laten informeren door de centrale van de DAR of door de politie Rijnmond, ga je naar de concurrent...
Welke nuances heb ik volgens jou gemist?Wat ik ook jammer vind is dat je blijkbaar de nuances die ik je later hebt verteld blijkbaar niet hebt doorgegeven.
Dat is een heel andere stelling dan dat je in het begin aannam, de hele reden dat ik dit topic heb gestart.Feit, een iedere die onder begeleiding rijdt van de politie mag zo nodig door rood rijden, te hard rijden et cetera en als ze niet meerijden maar langs de weg staan moet je hun aanwijzingen opvolgen. Dus ook de dieren ambulance, ook die van de REO of worden zij nooit begeleid door de politie?
Heeft jullie vrijwilligersvereniging een meldkamer ja? Er is mij duidelijk gemaakt dat deze toestemming alleen op hoge uitzondering door rijkswaterstaat word afgegeven wanneer de doorstroom of veiligheid van het verkeer in gevaar komt.Feit, de DAR mag in Rotterdam gebruik maken met toestemming van de centrale (onze meldkamer) van de busbaan. Ik zou niet weten waarom de REO dat niet mag, vraag het eens aan Piet....
Ná toestemming, en opdracht daartoe, van Rijkswaterstaat.En inderdaad, wanneer wij een dood of aangereden dier van of langs de snelweg weg moeten halen dan mogen we over de vluchtstrook rijden, met alarmeringssignalen.
Wat maakt het uit van welk type de lichten, of de wagen zijn?De DAR heeft trouwens geen zwaailichten maar ledjes in de grille en achter op het dak en wij rijden dus nooit met zwaailichten of oranje knipperlichten, die zijn ervoor om gevaar aan te duiden, als je stil staat op de weg et cetera. Heb ik ook nooit gezegd trouwens.
(de REO rijdt trouwens o.a. rond met een omgebouwde amerikaanse ambulance met je raadt het al, oranje zwaailichten...)
Een conflict? Munitie? Wie begon er hier nou de busbaancowboy uit te hangen? Je daagde me uit om informatie in te winnen, en dat heb ik gedaan. Je hebt me zelfs nog aangespoord in je eerste post in dit topic. Dat hij voor een 'concurrerende' vereniging werkte wist ik niet, ik ben afgegaan op de websites, en daar stond op Rijnmond.Je hebt je helaas onbedoeld gemengd in een conflict en munitie aangedragen tussen de enige 2 dierenambulance diensten in Rotterdam wat schijnbaar al een tijdje aan de gang is, ik weet er het fijne niet van, het zal wel kinnesinne zijn.
Want? Je bent gevaarlijke bedrijfsgegevens aan het lekken? De veiligheid van onze samenlevening staat op het spel nu jouw geheime organisatie gecompromitteerd is?Dat vind ik niet gepast en erg jammer, dat betekent dat ik weinig tot niets meer kan delen hier.
Ik denk dat je daar zelf al heel goed in staat was door zulke capriolen uit te halen, daar heb je ons niet voor nodig. Nogmaals, je hebt de discussie, en het feit dat ik contact opnam, zelf uitgelokt en aangemoedigd.Verder verteld hij wat ik ook al verteld heb (en wat je ook van onze site af had kunnen halen) en weet ik nu ook al zeker dat door het doorgeven van mijn posts weer een lekkere geruchtenmachine op gang wordt gebracht.
Zoals ik al eerder heb vermeld, heb ik geen persoonlijke details losgelaten, die heb ik bovendien niet van je. Als jij met modder wilt gaan gooien, be my guest.O ja, over de haren van Piet, ik wil ook wel wat details loslaten over de praktijken van de REO, mag ik mijn collega's ook mee laten lezen en eventueel commentaar laten geven?
Die waarheidsvinding hebben we al bewerkstelligd en onderbouwd met commentaar van jouw 'concurrrent' en noemeloze links naar websites die allemaal duidelijk uitleggen hoe de vork in de steel zit. De enige die de waardheid hier nog niet gevonden heeft, ben jij.Als je werkelijk geinteresseerd bent in waarheidsvinding dan adviseer ik je om gewoon de politie Rijnmond te bellen. Je kan trouwens ook meerijden op de ambulance voor een dagje, kan je meemaken wat het het werk inhoud en wat voor rijstijl de medewerkers er op na houden.
Ik zou die momenten dat je wel internettoegang hebt, benutten om jezelf bij te lezen op de RVV.Ik ben de komende dagen niet online, behalve af en toe op de telefoon dus ik kan even niet reageren, na het weekend weer.
[ Voor 11% gewijzigd door HTT-Thalan op 16-10-2009 08:18 ]
Ik vind dit een rare regeling... Net alsof Nederlanders massaal rouwstoeten doorkruisen... En net alsof het voor de rouwenden perse nodig is om in een kolonne achter elkaar te rijden, dat is aangeleerd gedrag, en qua eerbetoon maakt het weinig uit.
Of jij bent gewoon kleurenblind natuurlijkTankiej schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 10:36:
Even een kleine opmerking..
Ik zie dat meerdere mensen het over oranje zwaailichten hebben bij een dierenambulance. Op een of twee na, had iedere dierenambulance die ik heb gezien een groen zwaailicht.
Verschilt dat per regio, of vergissen mensen zich gewoon?
Groen zwaailicht mag volgens mij niet zomaar worden gevoerd, die heeft namelijk een andere betekenis:Tankiej schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 10:36:
Even een kleine opmerking..
Ik zie dat meerdere mensen het over oranje zwaailichten hebben bij een dierenambulance. Op een of twee na, had iedere dierenambulance die ik heb gezien een groen zwaailicht.
Verschilt dat per regio, of vergissen mensen zich gewoon?
Zie Wikipedia: ZwaailichtHet groene zwaailicht op Nederlandse ambulances wordt gebruikt bij grote ongevallen en calamiteiten: de bemanning van het eerste hulpverleningsvoertuig ter plaatse neemt de coördinatie op zich; het groene zwaailicht wordt dan ingeschakeld. De bemanning van dit voertuig is herkenbaar aan hun groene vesten, die over de reguliere werkkleding worden gedragen. De verpleegkundige van het eerste voertuig voert in principe geen behandeling uit, maar inventariseert de gewonden en bekijkt wie als eerste behandeling behoeft (triage).
Zie http://www.volkskrant.nl/...icht_voor_sporenonderzoekSurveillancewagens van de politie krijgen, naast het blauwe zwaailicht, ook een groene zwaailamp. Het lichtsignaal moet agenten en andere hulpverleners er na een misdrijf of ongeluk op attenderen voorzichtig te opereren om mogelijke sporen intact te laten.
Virussen? Scan ze hier!
Ja het is wat, de "concurrentiestrijd" tussen de dierenambulances in Rotterdam, wie er het eerst bij de dode cavia isHTT-Thalan schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 08:10:
Nu ik mijn ingewanden weer op de goede plek heb zitten:
Een conflict? Munitie? Wie begon er hier nou de busbaancowboy uit te hangen? Je daagde me uit om informatie in te winnen, en dat heb ik gedaan. Je hebt me zelfs nog aangespoord in je eerste post in dit topic. Dat hij voor een 'concurrerende' vereniging werkte wist ik niet, ik ben afgegaan op de websites, en daar stond op Rijnmond.
Vind je dit zelf niet een beetje triest? Jullie rijden voor het zelfde doel, en dan elkaar in de haren zitten want zelft termen als conflict en munitie komen in je zin voor.Verwijderd schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 00:53:
[...]
Je hebt je helaas onbedoeld gemengd in een conflict en munitie aangedragen tussen de enige 2 dierenambulance diensten in Rotterdam wat schijnbaar al een tijdje aan de gang is, ik weet er het fijne niet van, het zal wel kinnesinne zijn.
[ Voor 31% gewijzigd door Slasher op 16-10-2009 10:50 ]
Elect a clown, expect a circus.
Dat ben ik niet geheel met je eens: In donker Afrika hebben ze zeer waarschijnlijk nog niet van munitie gehoord, daar gooit met men speren en stenen.Slasher schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 10:46:
Conflict en munitie zijn termen die je gebruikt voor een stammenstrijd in donker Afrika, niet voor de dierenambulance rotterdam hoor
Verwijderd
Je hebt helemaal gelijk, we zijn gek op het uniform en de blitse wagen en vinden het hartstikke fijn om kamikazes te zijn. Uiteraard doen we het niet voor de dieren, dat spreekt voor zich. Het enige doel wat we hebben is verkeersregels overtreden, levensgevaarlijke situaties veroorzaken, andere weggebruikers van de weg afrijden en meer van dat soort amusement.HTT-Thalan schreef op vrijdag 16 oktober 2009 @ 08:10:
Nu ik mijn ingewanden weer op de goede plek heb zitten:
[...]
With stupid, hoezo concurrent? Jullie zijn een vrijwilligersorganisatie die zich inzet voor gewonde en dode dieren? Houden jullie de score bij, wie er de meeste katjes heeft gevonden, of wie er het snelste naar een dood paard kan racen? Zijn er ook georganiseerde wedstrijden en word de score ook ergens online bijgehouden?
[...]
Welke nuances heb ik volgens jou gemist?
[...]
Dat is een heel andere stelling dan dat je in het begin aannam, de hele reden dat ik dit topic heb gestart.
[...]
Heeft jullie vrijwilligersvereniging een meldkamer ja? Er is mij duidelijk gemaakt dat deze toestemming alleen op hoge uitzondering door rijkswaterstaat word afgegeven wanneer de doorstroom of veiligheid van het verkeer in gevaar komt.
[...]
Ná toestemming, en opdracht daartoe, van Rijkswaterstaat.
[...]
Wat maakt het uit van welk type de lichten, of de wagen zijn?
[...]
Een conflict? Munitie? Wie begon er hier nou de busbaancowboy uit te hangen? Je daagde me uit om informatie in te winnen, en dat heb ik gedaan. Je hebt me zelfs nog aangespoord in je eerste post in dit topic. Dat hij voor een 'concurrerende' vereniging werkte wist ik niet, ik ben afgegaan op de websites, en daar stond op Rijnmond.
[...]
Want? Je bent gevaarlijke bedrijfsgegevens aan het lekken? De veiligheid van onze samenlevening staat op het spel nu jouw geheime organisatie gecompromitteerd is?
[...]
Ik denk dat je daar zelf al heel goed in staat was door zulke capriolen uit te halen, daar heb je ons niet voor nodig. Nogmaals, je hebt de discussie, en het feit dat ik contact opnam, zelf uitgelokt en aangemoedigd.
[...]
Zoals ik al eerder heb vermeld, heb ik geen persoonlijke details losgelaten, die heb ik bovendien niet van je. Als jij met modder wilt gaan gooien, be my guest.
[...]
Die waarheidsvinding hebben we al bewerkstelligd en onderbouwd met commentaar van jouw 'concurrrent' en noemeloze links naar websites die allemaal duidelijk uitleggen hoe de vork in de steel zit. De enige die de waardheid hier nog niet gevonden heeft, ben jij.
[...]
Ik zou die momenten dat je wel internettoegang hebt, benutten om jezelf bij te lezen op de RVV.
Om een quote van Piet aan te halen: "De dierenambulance bestaat bij de gratie gods. Als het kabinet morgen beslist dat ze niet meer mogen bestaan, bestaan ze overmorgen niet meer."
Jullie moeten blij zijn dat je uberhaupt die non-officiele positie hébt, en wij moeten blij zijn dat er vrijwilligers zijn die zich daarvoor willen inzetten. Dat neemt niet weg dat we daar liever geen kamikazepiloten tussen hebben zitten. Als ik morgen besluit vrijwilliger te worden bij de lokale kindercreche zullen ze allemaal dolblij met me zijn, maar als ik daar 's morgens met een biertje aan tafel ga zitten met mijn broek op half zeven kan ik nog zo'n lieve kindvriendelijke jongen zijn, dan zal ik toch echt worden gevraagd te vertrekken, of me aan te passen.
Wat me ook opvalt: je spreekt alleen maar van de privileges die jij denkt te genieten, de voorkeurspositie, het aanzien voor het feit dat jij op een bus met lampjes rond mag rijden. Ik zie nergens terug dat je het uit liefde voor de dieren doet, en hoe geweldig je het vindt dat je dit werk mag doen.
[ Voor 56% gewijzigd door HTT-Thalan op 16-10-2009 20:29 ]
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq