Dit topic is bestemd ter bespreking van het faillissement van Completer en voor diegenen die substantieel iets kunnen bijdragen. Dit topic is mede ook opgezet om discussie in de shopreview te voorkomen.
Inmiddels is op verschillende websites (oa. kvk) een melding van het faillissement terug te vinden. De shop communiceerde de faillissementsuitspraak eerder al in e-mails aan klanten:
Inmiddels is op verschillende websites (oa. kvk) een melding van het faillissement terug te vinden. De shop communiceerde de faillissementsuitspraak eerder al in e-mails aan klanten:
Wat nadrukkelijk niet de bedoeling is:Bij deze berichten wij u dat op 15 september 2009 door de rechtbank Rotterdam het faillissement is uitgesproken van Completer BV, gevestigd te Rotterdam aan de Boezemstraat 370. De rechtbank stelde mr F.J. Lewis (Thöenes, Van der Hoeff & Lichtenveldt Advocaten, Postbus 13215, 3004 HE Rotterdam, floris.lewis@thladvocaten.nl) aan tot curator, met wiens medeweten en mede namens wie deze email wordt gestuurd.
- De welbekende "ja ik ook"-reacties.
- Flamen, trollen, of andersoortig ononderbouwd ranten richting de shop.
- Gooien met 'modder'.
- Het posten van privé NAW gegevens van de eigenaar en/of medewerkers is niet toegestaan.
- Ongefundeerde beschuldigingen, zoals oplichter, richting de shop of eigenaar.
- Al het andere wat volgens de diverse FAQ's en policy's niet toegestaan is.
- Houd de discussie hier netjes.
- Reageer beargumenteerd.
- Post alleen als je daadwerkelijk iets toe te voegen hebt.
[ Voor 46% gewijzigd door Orion84 op 21-09-2009 15:11 ]
http://www.youtube.com/watch?v=QENfsjW-rM8