Daar hebben we de shop survey voor. Dat ie duurder is en een slechte pc builder heeft is voor mij al genoeg en nee ik heb geen wrok tegen Alternate. Heb ik ook wel eens een aanbieding besteld en was lekker snel thuis, maar daarom blijven ze over het algemeen duur.
Edit: Om er ff feiten bij te zetten:
http://tweakers.net/shopreview/4974/4launch.html
Gem prijs index: 97,2 AS waardering: goed
http://tweakers.net/shopreview/6703/azerty-hardware.html
Gem prijs index: 95,1 AS waardering: goed
http://tweakers.net/shopr...omatisering-b-punt-v.html
Gem prijs index: 97,2 AS waardering: goed
http://tweakers.net/shopreview/156/alternate-nederland.html
Gem prijs index: 102,4% AS waardering: Voldoende
En ik lees ook veel te veel "zou moeten kunnen" en "zou waarschijnlijk moeten werken" en "ik denk wel dat dat moet werken". Heb je lekker veel aan als je een nieuwe PC koopt en je hebt weinig ervaring met computers.
Dat is omdat ik en de mensen die hier zitten niet elk stuk hardware wat wij adviseren in huis hebben. Daarbij hebben de meesten van ons zoveel pc's in elkaar gezet dat je van een heleboel dingen gewoon kan uit gaan. Het probleem is dat niet elk stuk hardware het zelfde is vandaar mogelijk en waarschijnlijk, uitgaande van spec, fabrikanten pagina's, reviews, user ervaringen.
Volgens mij weten mensen of niet waar ze het over hebben of ze hebben het zelf nooit getest en gaan alleen maar af op reviews, die vaak verschillen als hemel en aarde.
Reviews, maar ook de site van de fabriekant. Of verwacht je dat wij alles thuis hebben staan, naast de geldboom?
Videokaarten ook, koop een videokaart die het beste past bij het spel wat jij het meest speelt. Ik snap de term BBG wel maar geld is ook niet alles en je mag best wat uitgeven aan de PC die jij graag wilt, vind ik.
Als jij advies komt vragen en iemand zegt je kan het beste dit doen, en jij zegt, nee doe ik niet ik doe dit. Waarom kom je dan advies vragen.
Iemand meldde dat fanboy niet gewardeerd werd maar volgens mij stikt het hier van de fanboys. Ook mocht ik eerder geen mening meer geven maar volgens mij lees ik hier meer meningen dan ervaringen.[/offtopic]
Het probleem is dat het idd een mening is. Daar worden feiten tegenover gezet. En um ik geef al jaren advies, net als de rest hier. Ik heb weet ik hoe veel pc's in elkaar gezet, uit elkaar gehaald. Net als de rest die hier advies geeft. Dus het is ervaring. Alleen zoals ik eerder aangaf, hebben wij niet elk stuk hardware in huis, niet elk moederbord in handen gehad en getest.
[
Voor 21% gewijzigd door
Verwijderd op 09-07-2009 13:16
]