@Martijn: Goede sfeer. Straalt uit wat ik bij zo'n auto in gedachten heb. Een klein beetje meer contrast zou van mij wel mogen denk ik, en in foto 1 vind ik je vignettering - met name onderin - niet zo mooi.
Ik heb besloten dat ik dit jaar echt aan m'n techniek en stijl ga werken. Dat doe ik natuurlijk altijd wel, maar ik heb het idee dat ik nu op een bepaald punt zit waar ik overheen moet, zodat ik veel mooiere foto's kan maken. Het verschil tussen hobbyisten-werk, en 't werk van een commerciele professional.'
Toen ik
de site van Jeff Ludes opende had ik meteen zoiets van: "fuck, dat wil ik ook". Check bijvoorbeeld die eerste foto van de Porsche 550. Die foto is gewoon ziek, terwijl ik geen waanzinnig spectulaire verrassingen tegen kom als ik 'm ga ontleden. De combinatie van omgeving, licht, schaduwen, onderwerp, perspectief. maakt 'm gewoon af.
Deze foto van de Panamera is ook gewoon awesome:
Je komt best wel veel foto's tegen die ongeveer in die stijl gemaakt zijn. Toch weet hij 'm zo te maken dat 'ie niet zou misstaan in een Porsche advertentie. Ik geloof trouwens dat 'ie ook voor een officiële advertentie gebruikt is, maar dat terzijde.
Ik heb nog heel wat te leren

.
[
Voor 18% gewijzigd door
mcdronkz op 12-01-2010 16:55
]