Van alles uitgespeeld... voornamelijk eerst RTSsen:
- StarCraft 1 en de expansion
- WarCraft II
- Age of Empires 1, 2 en 3 (en alle expansions

)
- WarCraft III en de expansions
- StarCraft 2
Daarna toch maar FPSsen hard uitgespeeld om dat je toch wat moest:
- Quake 2
- Quake 3 Arena
- Unreal Tournament ('99 en 2004)
- Ghost Recon
- Wolfensteins, de versies die ergens tot aan 2004 uitgebracht werden, die daarna niet meer
- Medal of Honor + exps, tot dat ze meer op graphics gingen leunen en minder op gameplay
- Call of Duty + exps tot aan versie 2
- Max Payne 1 en 2 (maar niet 3, dat is geen echte Max Payne)
En dan nog andere games als:
GTA:SA en GTA:VC, Homeworld, Jedi Knight 2, Final Fantasy 1, 2, 3, X, X-2, XII (ja, ik heb er nog een paar te gaan, maar zo weinig tijd tegenwoordig! En zo veel consoles nodig...), en nog een zooitje PS2 games.
De meeste games die ik uitspeelde waren games die daarna een leuke online play hadden. Games zonder multiplayer heb ik eigenlijk niet meer gekocht toen ik ADSL had begin 2000, en ook de console van toen vooral online gebruikt (PS2 met Ethernet adapter, Twisted Metal: Black en Hardware online arena enzo). Homeword had een fijn sfeertje waardoor het echt lekker wegspelen was, GTA was gewoon goed uitgewerkt (nouja, dat zwemmen in VC, of beter gezegd, de afwezigheid daar van... ugh) en "lekker groot" voor z'n tijd.
Final Fantasy is voor mij een ding apart. Kan ik me haast oneindig mee vermaken, altijd fijne verhaallijnen, werelden, geschiedenis, gameplay. Ik weet zo niet precies met welke woorden ik mijn waardering voor Final Fantasy zo 1-2-3 kan uitdrukken

Ik kwam er redelijk laat bij terecht (toen FF7 'nieuw' was), kon het toen zelf nog niet spelen, want niet de juiste apparatuur, naar dan ken je genoeg mensen die het wel hebben en dan kom je zo nu en dan wel aan je sessies. Genoeg ook online te vinden over de games, filmpjes, soundtracks, dus ik had al de nodige voorbereiding

Pas toen X en X-2 uit kwamen echt de tijd en ruimte om er even lekker voor te zitten, dus meteen een PS2 en TV geregeld om flinke sessies te maken in de weekeindes.
Met StarCraft 1 en WarCraft 2 ook prima vermaakt, eigenlijk in een ruk uitgespeeld. Hetzelfde toen de uitbreiding voor SC1 kwam. WC3, SC2, precies hetzelfde eigenlijk, hoewel het verhaal in SC2 zichzelf een beetje te serieus nam.
Eigenlijk is er niet zo veel over tegenwoordig. Games uitspelen is er alleen nog in fases bij, bijvoorbeeld als er een nieuwe uitbreiding op de markt is, of als er een compleet nieuw deel is. Ik heb delen Final Fantasy liggen om nog mee te beginnen, en als Legacy of the Void straks uit komt ga ik daar ook wat tijd voor reserveren. Verder is alles vooral online en multiplayer. Dat zijn van die oneindige dingen die zolang ze een beetje onderhouden worden vrij lang leuk blijven. Unreal Tournament 2004 met Ballistic Weapons krijgt elke week online wel een of twee uurtjes aandacht, en StarCraft is er ook wel even bij. Soms wat Left4Dead2, wat niet echt uit te spelen is om dat het voornamelijk online een leuk iets is. Sure, je kan alle maps winnen, maar dat is lastig 'uitspelen' te noemen.
Er zijn ook nog wel andere games die uitgespeeld en verstoft ergens in een doos liggen, maar die vind ik niet echt het vermelden waard. De games die ik genoemd heb waren eigenlijk voor mij vooral noemenswaardig om te ze voor mij een hoog entertainment gehalte hebben en voor sommige ook voor de online multiplayer wel een beetje prestige waren.
[
Voor 5% gewijzigd door
johnkeates op 14-03-2015 21:03
]