Same here, ben nooit meer gebeld door de t-mobile shop.
Echter, ik was deze maandag onderweg naar de MM in Amsterdam die helaas geen class 6 hadden. Vol frustratie ben ik naar de poort gelopen en zag ik een t-mobile shop.
Ik denk ik probeer het gewoon.
Gezegd dat ik telefoon gekocht had bij t-mobile maar nooit ben teruggebeld. Hij zo, Geen probleem ik heb ze hier staan. Ik zeg, dus ik kan hem nu meteen krijgen? Ja hoor, hij vraagt om imei nummer en kreeg op een bonnetje me code. Ik meteen geprobeerd en lukt goed hoor
Dus advies. Loop ff een shop binnen, ze moeten een excel bestand/progje hebben die de unlock codes genereert!!!
EDIT:
overigens over de batterij, Ik heb hem nu 2 dagen gebruikt zonder opladen. Hierbij heb ik 2 dagen volop gebruik gemaakt van het mediapanel met muziek aan. (zeker uurtje of 4 muziek) Heb ik 30 min film gekeken met coreplayer. Gebeld en op de universiteit op WIFI lopen kloten.
Bevindingen. In de avond express op gelet waar batterij op stond. Met scherm uit, idle in de nacht in 12 uur gaat er vrij weinig vanaf.
Wifi = vrij ingrijpend op batterij
Film = MEER dan killing dan gaat hij echt snel achteruit
Muziek = Amper invloed op je batterij
Bellen = Normaal verbruik als ieder andere telefoon
Scherm aanlaten = aanzienlijk batterijverbruik
Dus zet altijd je scherm uit als het kan, dat scheelt veel.
[
Voor 27% gewijzigd door
Dbm12 op 13-11-2008 17:08
]