Main skill (en de synergies ook, als ik mij niet vergis?) op 45 is idd vrij hoog, ja.
Lijkt me ook duur genoeg om te maken. Is het eigenlijk mogelijk om een untwinked of semitwinked lightsorc te maken en daarmee door hell te raken? Ik heb mijn semitwinked (godzijdank voor crafts en goedkope runewords) hybrid-sin vrij makkelijk door hell gekregen, maar dat is dan ook een vrij makkelijk char dacht ik zo.
edit: even opgezocht welke gloves ik heb, had het ooit nog es neergetyped: CraftedBloodSharkskin3LL-9CB-18L-7PR-+9STR-PR7-20%IAS
zijn ze goed, of zijn ze goed?

(ik herinner me wel niet meer wat die PR7 en 7PR daar doen, even D2 opstarten)
Ik had ook nog een ringetje gecraft: CraftedRing-6LL-+19STR-+13DEX+11Life+12%LR, wederom vrij deftig al zeg ik het zelf.
edit2: ik ben maar even gaan kijken en heb een paar kiekjes genomen.
en dan nog een rare claws gevonden met mijn vroegere pala (vengeance + fanaticism, niet echt een succes)
en dan nog een laatste met mijn stats:
Voor de rest uitgerust met mala's, ravenfrost, goreriders en dan een circlet met +25STR en beetje resists, belt is bladebuckle oid. Ik heb geen dure +skills items, dus mijn main skills zijn maar rond de 27, wat 1,5k voor de death sentry en 2,4k voor de lightning sentry oplevert, vrij mager.

Gelukkig heb ik nog iet of wat crushing blow met deze items.
En blijkbaar is dat ringetje toch een ander gebleken dan hetgeen ik gebruik, raar. Ik heb het wel een paar keer geprobeer, andere resultaten waren niet zo denderend. Het kan zijn dat ik hem toen niet gebruikte omdat de RQLVL te hoog was, mss heb ik hem nog op een mule staan. Even checken straks. Zijn die betere stats op de ring die ik als tekst heb vernoemd beter dan de +AR op de ring uit de screenshot? Ja zeker?
[
Voor 75% gewijzigd door
RuddyMysterious op 30-12-2008 21:35
]