210667 schreef op woensdag 27 augustus 2008 @ 15:34:
[...]
Wat betreft het beëindigen van een gesprek. In datzelfde advanced config wat je straks weer gaat installeren, daar zit onder de optie phone, "end call delay". Die staat standaard op 3000 [ms] Doe die eens op 1000ms of zoiets. Het eindigen van een call gaat dan sneller.
ok thanks ga dat zeker doen. volgens mij was dat inderdaad de tweak waar ik naar op zoek was.
heb gesteren na uren bezig te zijn de invisible shield erop gehad. nou is dat aanbrengen zelf niet zo problematisch, maar wat het zo lastig maakt is dat die cheapo's de stickers bijna elke keer iets te klein hebben gemaakt. dus ja je moet elke keer behoorlijk trekken om het goed passend te krijgen. nou hebben ze in hun instructie video makkelijk praten. maar probeer maar eens aan een 5mm uitstekend stukje sticker te trekken om het goed passend te krijgen. en dan vervolgens ervoor zorgen dat dat hoekje ook nog eens blijft plakken en niet weer losschiet.
heb handschoenen aangehad en alles netjes gedaan zonder stof in de buurt (in de badkamer) zie nu wel allemaal druppeltjes eronder en misschien wat stof. even kijken hoe dat afloopt als die druppels eruit zijn. ben benieuwd. maar al met al erg veel moeite en zit er toch wel aan te denken om het te verwijderen als het niet beter wordt.
ik zou het dus niemand aanraden, ook ik dacht ooh dat lukt me wel goed. maar het is een drama. Anoniem: 203771 schreef op woensdag 27 augustus 2008 @ 19:47:
Om maar weer even op het accu verhaal te springen!
Vandaag is de tweede dag weer verlopen na het laden. Maandagavond opgeladen en nu nog 3 blokjes over. Ik heb het vandaag maar bijgehouden om het eens te posten. Ik heb 8x mail gecheckt, half uurtje op internet gezeten met wi-fi, 2 games gespeeld (totaal 20 minuutjes), een half uurtje gebeld en een stuk of 10 foto's gemaakt. Ik ben dus nog altijd goed te spreken over de batterij. Ik weet niet wat ik ermee doe, maar hij lijkt bij mij toch redelijk goed zijn werk te doen!
Hij gaat wel na 40 seconden op de "uit" stand, ik weet niet of dat bij jullie ook zo is, maar volgens mij helpt dat ook goed om de accu te besparen. Tevens is het algemeen bekend, dat bluetooth een grote boosdoener is voor de accu, ik zelf gebruik hem ook voor de carkit maar zet hem bij het uitstappen ook weer uit. Is nog geen 10 seconden werk en verder gebruik ik BT toch niet. Zelfde geld voor wi-fi, al heb ik het idee dat de energiemodus toch redelijk zuinig is.
heb hem nu al ruim 36 uur van de lader af, met name wat smsjes gestuurd, wat gebeld en af en toe even wifi aangehad. verder natuurlijk wel wat gespeeld want heb dat ding pas. heb nu nog 1/3e van de batterij over. vind het in principe netjes
bij mij deed ie het vanochtend gewoon via ActiveSync
wat me trouwens ook opvalt is dat als ik in mijn uitgebreide sms inbox kijk, dat ik dan in mijn inbox berichten zie staan die ik zelf naar anderen verstuurd heb. die horen gewoon in de verzsonden berichten te staan. wel raar... iemand anders dit ook????
----------------------OPLOSSING----------------------------
dit is een oplossing voor mensen die op hun touch diamond willen internetten via hun laptop of PC en dit niet voor elkaar krijgen. heb zelf last gehad hiervan en eindelijk de oplossing gevonden op het web.
dit is met name handig als je quickGPS instelt dat ie elke keer automatisch update als je via activesync staat verbonden. of om je weather up te daten als je geen internetbundel hebt...
ok open regedit en ga naar de volgende map:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows CE Services
rechtsklik en maak een nieuwe DWORD value in de map genaamd "AllowLSP". en stel deze in op "0" (nul). als deze al bestaat verander hem dan in nul.
connect nu je HTC TD, mogelijk krijg je de eerste keer een error. haal hem dan los en connect hem weer en je kan op je TD internetten via je internetverbinding van je PC.
--------------------------------------------------------------------------