Je hebt toch "niet goed, geld terug binnen x aantal dagen"
Heb deze van plasma-discounter gevonden:
"1. Bij de aankoop van producten heeft de consument de mogelijkheid de overeenkomst zonder opgave van redenen te ontbinden gedurende ten minste veertien dagen. Deze termijn gaat in op de dag na ontvangst van het product door of namens de consument.
2. Tijdens deze termijn zal de consument zorgvuldig omgaan met het product en de verpakking. Hij zal het product slechts in die mate uitpakken of gebruiken voor zover dat nodig is om te kunnen beoordelen of hij het product wenst te behouden. Indien hij van zijn herroepingsrecht gebruik maakt, zal hij het product met alle geleverde toebehoren en – indien redelijkerwijze mogelijk - in de originele staat en verpakking aan de ondernemer retourneren, conform de door de ondernemer verstrekte redelijke en duidelijke instructies."
Dit geldt ook voor u, dus zie het probleem niet om even van TV te wisselen
Aan de andere kant, hoe ver zit je van je scherm vandaan. Vanaf 2-3m is 37" al goed, eerst lijkt het nog reuze groot, maar dan wen je er wel aan en wil je mss later nog een grotere.
Ik heb hetzelfde probleem gehad toen ik overstapte van crt (32") naar plasma (42"), maar nu is zelfs 42" klein voor me