Ik twijfel toch stilletjes over een Touch, terwijl ik in eerste instantie een Nano zou kopen.
Het ding heeft gewoon zoveel meer features en mogelijke gebruiksdoeleinden (tot games aan toe) dat het wel aantrekkelijk wordt voor een paar tientjes meer.
Hoe is de kwaliteit van youtube op een touch? Ik kijk namelijk nogal vaak youtube als ontspanning, en het lijkt me de ideale yt device om bvb in bed nog wat te kijken. Is het echt heel wat minder dan de reguliere (desktop) youtube? (want iPods ondesteunen geen flash, dus het lijkt mij dat het over een speciale manier van youtube videos kijken gaat).
Ik heb een budget van liefst minder dan 200, maar 219 valt nog wel over na te denken. Probleem is alleen dat je dan slechts over 8 GB beschikt, terwijl je voor 189 al een 16 GB nano hebt.
Op een nano lijkt 8 GB me geen probleem, maar is 8 GB op een touch niet vrij krap? Enkele appjes of games en je bent zo al een GB kwijt, of niet? Laat de Touch dan ook ideaal zijn voor video en dan gaat het helemaal snel met dat opslagvolume. Een 16 GB touch zit er echter niet in. (279 euro)
Ik heb wel al gedacht om eerst de nano te kopen, en dan ooit eens een Touch te laten meebrengen uit de USA, dat kan ook... Dan heb je een 16 GB Touch voor minder dan wat hier een 8 GB moet kosten.
[
Voor 3% gewijzigd door
Verwijderd op 14-09-2008 21:11
]