Nikon D7200 & D5000 / SB-700, 2x Yongnuo YN-560 III / Sigma EX 10-20 f4-f5.6 HSM, Sigma EX 17-50mm f2.8 OS HSM, EX 70-200mm f2.8 HSM II Macro / EX 105 f2.8 HSM OS Macro / Nikon AF-S DX 35mm f1.8 / Sigma EX DC 30mm f1.4 HSM
Verwijderd
Srry, het is een zwarte schouder/laptoptas, met padding dus bij vallen zal er wenig gebeuren (zeker niet omdat ik de 900 ook in zn sleeve hou). De kabels kunnen er nog precies naast dus ideaal ding. Hij is zwart met zilveren cirkels erop. Ik zal zsm een foto plaatsen, want zit nu op m'n werk haha...Verwijderd schreef op maandag 28 juli 2008 @ 13:04:
[...]
Ik heb me rot gezocht bij V&D maar niet gevonden wat jij hier (nogal summier) beschrijft. Welke afdeling (computerbenodigdheden, kantoorbenodigdheden, tassen?), welk merk? of beter nog, heb je aub een fotootje???
Hij lag bij de SALE tassen vanaf €5,00 maar vast een fouitje in de computer, ze sloeg hem aan voor €0,50 haha dus dat geluk had ik nog, er lag nog maar eentje (Leeuwarden).
http://translate.google.c...zh-TW&ie=UTF8&sl=ja&tl=en
Gelezen op een engelstalig forum
Prijzen worden genoemd 14800 yen voor 32gb en 29800 for 64gb.
Ik zag het een pagina terug ook op een nederlandstalig forum in ander nieuwsH5550 schreef op maandag 28 juli 2008 @ 15:31:
Gelezen op een engelstalig forum
Prijzen worden genoemd 14800 yen voor 32gb en 29800 for 64gb.
Ik zag laatst nog een leuke. Eigenlijk een handheld, maar ook wel een beetje laptopje. Opvolger van de gp32:

http://www.openpandora.org/i
4.3" schermpje en een hele kale versie van een debian release.
disjfa - disj·fa (meneer)
disjfa.nl
Verwijderd
Eigenlijk hoort het niet, maar ik wil jullie even melden dat ik eindelijk ook mag genieten van de kleine notebooks. Ik heb de 900 vandaag aangeschaft, bij een winkel die zich wel aan zijn woord kan houden.
Ik moet wel wennen aan het toetsenbord, omdat ik een blind typer ben en altijd 10 vingers gebruik en wat hier niet echt lukt.
Ook ben ik erg blij met Xandros Linux
Ik moet trouwens zeggen, dat Xandros in advanced mode zetten ook gemakkelijk was. Ja dit is ook zeker een blijvertje en ben heel erg blij dat ik hem heb gekocht.
staat daar niet exclusief voor de 901 ???H5550 schreef op maandag 28 juli 2008 @ 15:31:
8 of 16 GB SSD te klein?
http://translate.google.c...zh-TW&ie=UTF8&sl=ja&tl=en
Gelezen op een engelstalig forum
Prijzen worden genoemd 14800 yen voor 32gb en 29800 for 64gb.
Verwijderd
bij deze...Verwijderd schreef op maandag 28 juli 2008 @ 15:08:
[...]
Srry, het is een zwarte schouder/laptoptas, met padding dus bij vallen zal er wenig gebeuren (zeker niet omdat ik de 900 ook in zn sleeve hou). De kabels kunnen er nog precies naast dus ideaal ding. Hij is zwart met zilveren cirkels erop. Ik zal zsm een foto plaatsen, want zit nu op m'n werk haha...
Hij lag bij de SALE tassen vanaf €5,00 maar vast een fouitje in de computer, ze sloeg hem aan voor €0,50 haha dus dat geluk had ik nog, er lag nog maar eentje (Leeuwarden).

Laat het even duidelijk zijn. Ik merkte dat het MSI WIND topic ontspoorde en deze ook. Beide topics ga ik vanaf nu in de gaten houden en ingrijpen.
Verwijderd
Ik kan je vertellen dat ie makkelijk 4,5 uur doet op de accu met wifi en bluetooth aan.
Je kan met eeectl de Atom overclocken tot 1,8ghz. Hij speelt nu ook x264 720p soepel met media player classic home cinema en Core AVC als codec.
http://tweakers.net/pricewatch/160560/trust-mi-8700rp.html Ik kan die muis ook erg aanraden.
werkt perfect met de eeepc en het is een echte laser muis.
EDIT
http://jkkmobile.blogspot...orage-to-asus-eee-pc.htmlZif hdd upgrade deze link is nog niet voorbij gekomen en laat goed zien hoe je een hdd in je 901 kan inbouwen. Maar pas op de nieuwe moederbord revisie van de 901 heeft de connector niet meer dus er is een grote kans dat de Nederlandse 901's de connector niet hebben.
http://search.ebay.com/se...atitle=hs082hb&category0= dat is wel de ideale hdd voor de 901 80gig en 5mm hoog(dik)
PS: als je een 8mm dikke hdd hebt gekocht zoals ik
EDIT dit is de laatste edit echt waar
Ik kan 2gig ram ook erg aanraden met multitasken lijkt ie nu 2x zo snel
[ Voor 43% gewijzigd door Verwijderd op 28-07-2008 20:00 ]
Ik lees op EEE Users nogal wat probleen met sommige modules?
[ Voor 24% gewijzigd door een moderator op 28-07-2008 21:28 ]
Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO
De foto's:



De ervaringen:
EEE PC 900
Standaard setup, geen hardware veranderd.
Windows XP op 4gb SSD
Films op 16gb SSD
Ik heb de accu underclock van Asus aangehouden: 630mhz op een FSB van 70mhz.
Wifi aan, browser aan, maar ik zat niet te browsen.
Brightness op zn laagst.
4 uur en 4 minuten non-stop films kijken
[ Voor 3% gewijzigd door XanderDrake op 28-07-2008 20:49 ]
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Verwijderd
Ha! Bedankt! Maar hij is me eigenlijk nog te groot... Ik ben al een tijdje op zoek naar een dichtritsbare A5 map, welke ze (dacht ik) wel bij een kantoorboekhandel verkopen. In het ergste geval moet je daar dan een ringbandje uitslopen. Ik ben het helaas nog nooit tegen gekomen in mijn speurtocht langs de winkels en het internet. Volgens diverse Amerikaanse sites moet een 701 er exact in passen.
http://www.eeeuser.com/20...ino-battery-quick-review/
Verwijderd
[ Voor 90% gewijzigd door GENETX op 29-07-2008 00:06 ]
Ik heb deze accu ook hij houd het 15 minuten vol, en verkoper Otakupark reageert niet eens op mijn emails dus pasop...XanderDrake schreef op maandag 28 juli 2008 @ 20:47:
Nou jongens, eindelijk mijn fotos en ervaringen rondom mijn 6600mAh accu van Otakupark (winkel-link)
De foto's:
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
De ervaringen:
EEE PC 900
Standaard setup, geen hardware veranderd.
Windows XP op 4gb SSD
Films op 16gb SSD
Ik heb de accu underclock van Asus aangehouden: 630mhz op een FSB van 70mhz.
Wifi aan, browser aan, maar ik zat niet te browsen.
Brightness op zn laagst.
4 uur en 4 minuten non-stop films kijken![]()
Eén moderator lijkt me meer dan genoeg....Verwijderd schreef op maandag 28 juli 2008 @ 22:30:
[mbr]Reclame maken doe je maar ergens anders[/mbr]
Geef ze maar es een negatieve feedback, dan krijg je plots mails.B0MBACI schreef op maandag 28 juli 2008 @ 23:12:
Ik heb deze accu ook hij houd het 15 minuten vol, en verkoper Otakupark reageert niet eens op mijn emails dus pasop...
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Afgezien van laptops heb ik nog nooit een driver van een cd hoeven installeren om op zn minst de generic driver van de audiokaart op mn windows computers te hebben. Windows dr op en je had geluid. ik weet dat linux steeds meer support krijgt, en das goed maar in ieder geval tot voor heel kort stonden dr geen linux drivers op je soundkaart cdtjes. en als je op de pc dumpdag een 2dehandsje scoort heb je al helemaal geen cds, Dan was t altijd handig om een win install cd te hebben want met linux kreef ik zelfs de interne speaker niet aan de gang, en dat terwijl ik toch braaf op t icoontje met install had geklikt.fub schreef op maandag 28 juli 2008 @ 10:39:
[...]
Ik vind je taalgebruik wat grof, maar ik wil hier toch wel even inhoudelijk op in gaan.
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar elke keer als ik een moederbord koop, zit daar een CD bij met drivers voor Windows. En die drivers moet ik ook elke keer zelf installeren, en dan werkt het geluid wel goed, en dan doet de webcam het wel.
Met Linux is dat precies hetzelfde: je moet eventjes de juiste drivers installeren en de boel even instellen, en dan werkt het allemaal. Ik zie het verschil niet zo.
Meanwhile in the mediamarkt staan de 701 tjes al voor 199 euro te koop. Als dat zo door gaat koop ik dr nog eentje bij gewoon voor de heb:)
@ xanderdrake, t schijnt dat in die handtaslapper nog oude P-IV s worden gebruikt. T ding vreet batterrijen..
The freedom of saying E=MC3
Een linkje zou handig zijn, msar wat ik dr in ieder geval van zou willen weten is of dr dan ook meer geheugen opzit en wat dat gaat kosten...XanderDrake schreef op maandag 28 juli 2008 @ 12:43:
In Ander Nieuws
Buffalo, een Amerikaanse geheugen producent, heeft iets heel intressants voor de EEE's op de markt:
[afbeelding]
SSD upgrades
Dus degene die niet vast zitten aan het moederbord. Ze werken voor alle EEE's, tenminste, de SSD EEE's. Ook de 701 4G's, zodra je daar de nieuwe SSD instopt, wordt de interne 4gb SSD uitgeschakelt.
Ikzelf ben vooral geintresseerd in hoe snel deze nieuwe SSD's zijn. En natuurlijk de prijs
The freedom of saying E=MC3
Handig om thuis een servertje te draaien. Het schijnt dat ze maar 20w verbruiken, + je hoeft er geen beeldscherm en toesenbord/muis op aan te sluiten, en je hangt hem gewoon in de meterkast aan je router. Ik ben benieuwd of 2003 server er op draait.verleemen schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 01:53:
[...]
Meanwhile in the mediamarkt staan de 701 tjes al voor 199 euro te koop. Als dat zo door gaat koop ik dr nog eentje bij gewoon voor de heb:)
20W @ 24/7 = ± € 50 per jaar (nu dan, de stroomprijs stijgt regelmatig). Dat je het weettechnonose schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 08:34:
Handig om thuis een servertje te draaien. Het schijnt dat ze maar 20w verbruiken,
Met 2Gb intern geheugen zou dat moeten kunnen, hoewel het 900MHz processortje er hard aan zal moeten trekken. Ik weet alleen niet hoe je uitkomt met de 4Gb SSD?Ik ben benieuwd of 2003 server er op draait.
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
Hmmm ?verleemen schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 01:53:
@ xanderdrake, t schijnt dat in die handtaslapper nog oude P-IV s worden gebruikt. T ding vreet batterrijen..
20W * 24 * 365 = 175.2 KWh * 0,17 € = ~30 euro.CanonG1 schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 08:56:
20W @ 24/7 = ± € 50 per jaar (nu dan, de stroomprijs stijgt regelmatig). Dat je het weet
Verder verbruikt een EEE minder dan 20w, zeker als je meerendeels het scherm hebt uitstaan.
Edit: hier is trouwens een erg goede samenvatting van het energieverbruik van een EEE.
Klikkie
[ Voor 12% gewijzigd door XanderDrake op 29-07-2008 10:41 ]
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Ik weet niet waar je nog € 0,17 in totaal betaalt (op je rekening staat vaak alleen de levering, dus zonder transport vemeld).XanderDrake schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 10:37:
20W * 24 * 365 = 175.2 KWh * 0,17 € = ~30 euro.
20W * 24 * 365 = 175,2 kWh * 0,25 € = ~50 euro
Dat een uitgebreide meting, thanks!Edit: hier is trouwens een erg goede samenvatting van het energieverbruik van een EEE.
Klikkie
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
Maar het valt me wel op dat binnen no-time de CPU temperaturen behoorlijk oplopen, en dat maakt me een beetje huiverig.
Heeft iemand zijn EEE 24/7 aanstaan? Wat doet dat met de temperaturen? Blijft het geheel een beetje stabiel? Deel je ervaringen met ons!
Steekt hand op. Ik gebruik mijn EEE als volgt: hij gaat nooit echt uit; alleen op standby als ik m dichtklap. Hij staat elke werkdag 9 uur achter elkaar aan, gaat dan op standby de tas in, en s avonds staat hij dan nog eens 2-4 uur aan. s Nachts weer op standby. In het weekend maakt hij meestal ook de nodige uren.fub schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 11:14:
Heeft iemand zijn EEE 24/7 aanstaan?
Hij wordt inderdaad goed warm, niet alleen de processor maar ook het apparaat zelf. Mijn bureau op mijn werk is aan het einde van de dag zelfs aan de onderkant warm! Maar stabiliteitsproblemen heb ik nooit gehad. Ik zet hem met eeectl wel terug op stock. Ik denk trouwens niet dat hij na 9 uur nog veel warmer wordt...
Eens in de twee weken of zo herstart ik hem als Windows wat moeilijk begint te doen, maar daar kan de EEE PC niets aan doen. Had ik maar Linux moeten draaien
Ik ben dik tevreden over het feit dat hij net zo makkelijk werkt als een PDA: als ik wat in mijn agenda moet zetten haal ik hem uit mijn tas, klap hem open, mak een agenda-notitie, en klap hem weer dicht. En niet de beperkingen van een mobiel OS. Ideaal!
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
gecheckt Windows 2003 r2 geinstalleerd in een vm van 4 GB. De installatie verbruikt 2 GB dus je hebt 2 GB over De 4 gb voldoet dus prima (met een pagefile van 500 mbtechnonose schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 09:03:
Windows 2003 draait ook zeer goed op een p3, linux kan natuurlijk ook nog altijd. Alleen die 4 gb inderdaad, ik weet niet of dat voldoet.. ik zoek het even uit.
[ Voor 3% gewijzigd door Tomas_ op 29-07-2008 11:47 ]
Cool. Een server met ingebouwde UPS en console voor € 400 (-/- OS natuurlijk).technonose schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 11:45:
gecheckt Windows 2003 r2 geinstalleerd in een vm van 4 GB. De installatie verbruikt 2 GB dus je hebt 2 GB over De 4 gb voldoet dus prima (met een pagefile van 500 mb
Ik ben wel benieuwd naar de performance.
-edit-
@technonose: je hebt natuurlijk gelijk, ik dacht aan het bedrag wat ik voor mijn EEE 900 betaald had...
[ Voor 11% gewijzigd door JeroenH op 29-07-2008 12:13 ]
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
je bedoelt 200 euro?! Bij mediamarkt de 701CanonG1 schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 11:51:
[...]
voor € 400 (-/- OS natuurlijk).
Ik ben wel benieuwd naar de performance.
Ahum, een jaar geleden zei ene canon nog dat 2de hands zonnepanelen een onrealistische droom was.:)CanonG1 schreef op maandag 28 juli 2008 @ 08:44:
Deze was € 25, tweedehands. Nieuw kan altijd nog ...
Voor zon experimentje heb ik dr zelfs 50 euro voor over, waar vind ik dat?
En kan ik van een 701 een NAS bouwen? Ik heb hier internet via een telfort usb stick en dat kreng neemt gelijk 2 usbpoorten in maar bovendien heb je daar dus een computer voor nodig, dat draait zover ik weert niet stand alone op een router. Als straks de laaste 701 s de deur uit gaan in een of andere superdiscount Ga ik dr wel nog eentje bij halen. En dan een flinke usb HD dr bij Volgens sommiggen heb je dan zelfs geen router nodig..Ik heb niet zon groot huis ook.
The freedom of saying E=MC3
Meer infoverleemen schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 01:57:
[...]
Een linkje zou handig zijn, msar wat ik dr in ieder geval van zou willen weten is of dr dan ook meer geheugen opzit en wat dat gaat kosten...
Heb ik dat gezegd? Kan best hoor, het zal niet de eerste keer zijn dat ik van inzicht veranderverleemen schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 13:38:
Ahum, een jaar geleden zei ene canon nog dat 2de hands zonnepanelen een onrealistische droom was.:)
www.marktplaats.nl, www.speurders.nl, www.ebay.com, noem maar op.Voor zon experimentje heb ik dr zelfs 50 euro voor over, waar vind ik dat?
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
Ik zet mijn computers nooit uit en mijn eee 900 dus ook niet Het is mn basis station dus ook de bron van mijn films en mijn muziek (dat soort setups draai ik al sinds 1998, Ik draai al digitaal vanf de hd sinds realaudio op de markt kwam) Er draait ook vaak een synthesizer op de achtergrond de piano uit te hangen dus als ik ff wil piellen op mn usb masterkeyboard dan moet er meteen geluid zijn op t moment dat ik inspiratie heb, dat geld ook voor mn tekenprogramma (paint shop pro) Als je namelijk eerst weer alles op moet starten is dat vage ideetje wat je ff moet uitproberen weer weg.fub schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 11:14:
Ik heb nu mijn desktop volcontinu aanstaan -- beetje torrenten, printer-server, webservertje voor mijn 'interne automatisering'... Maar dat maakt een hoop lawaai (ventilators!) en verstookt ook best het een en ander. De EEE is juist lekker stil, en dat maakt het extra aantrekkelijk om juist die daar voor in te zetten.
Maar het valt me wel op dat binnen no-time de CPU temperaturen behoorlijk oplopen, en dat maakt me een beetje huiverig.
Heeft iemand zijn EEE 24/7 aanstaan? Wat doet dat met de temperaturen? Blijft het geheel een beetje stabiel? Deel je ervaringen met ons!
Ik heb geen warmte problemen hier. Mn buro is een glasplaat dus misschien dat t een en ander ook goed afgevoerd word. Wel moet ik weer even wennen aan XP dat niet zo stabiel is als Vista. Mijn vista laptop hoef ik maar 1 x per maand te resetten bij xp soms wel om de 4 dagen, maar dat zal ook wel een beetje aan de te kleine ssd te wijten kunnen zijn en dat ik mn virtuele geheugen uit heb staan. En daarnaast zijn mn applicaties ook niet de lichtste.
Alleen mn usb internet stick geeft wel eens problemen, Gisteren kom ik na 2 dagen thuis, lag internet er af en wilde de computer de stick pas weer herkennen nadat ik de usb stekkertjes dr eerst helemaal uit had gehaald..
Maar over t algemeen ben ik best tevreden.
(edit) Ik had al kleine videootjes en muziekjes op mn Amiga 500 in 1992 maar dan in super low quality... Die tik heb ik nog steeds. Laatst nog een 8 minuten durend filmpje op een floppydisk weten te proppen, met geluid wel te verstaan)
[ Voor 10% gewijzigd door verleemen op 29-07-2008 14:09 ]
The freedom of saying E=MC3
Mijn Zonbu mini server verbruikt maar 15 watt 10 watt in full load... Perfecte machine! Wel geen keyboard+beeldscherm, maar die heb je op een server ook niet nodig...technonose schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 09:03:
Maar 20 wat voor een servertje lijkt mij bijhoorlijk laag.
[ Voor 8% gewijzigd door haling op 29-07-2008 14:13 ]
Ik neem aan niet op één acculading? Welk type EEE heb je en wanneer laad je op?CanonG1 schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 11:28:
[...]
Steekt hand op. Ik gebruik mijn EEE als volgt: hij gaat nooit echt uit; alleen op standby als ik m dichtklap. Hij staat elke werkdag 9 uur achter elkaar aan, gaat dan op standby de tas in, en s avonds staat hij dan nog eens 2-4 uur aan. s Nachts weer op standby. In het weekend maakt hij meestal ook de nodige uren.
De simpelste vorm is dan een 3 octaafs keyboard dat je alleen aan hoeft te zetten bv een midiman met van die potmetertjes dr op.
Dan draait dus dit http://nl.youtube.com/watch?v=KIFmUNt6GOc
op dit http://www.soundslive.co.uk/product.asp?id=5023
met een asus moederboardje intern.
Ik heb de moog modular V draaiend op de eeepc, in mono werkt t in ieder geval probleemloos
hier draait t op een laptop http://nl.youtube.com/wat...okSdm7dSQ&feature=related
[ Voor 37% gewijzigd door verleemen op 29-07-2008 14:56 ]
The freedom of saying E=MC3
Als je een beetje handig bent met een soldeerbout, dan zijn er allerlei dingen te fixen...verleemen schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 14:28:
Is zon eeepc moederboard ook uit te bouwen om m te gebruiken in mods?
Mij lijkt dat het het makkelijkst is om die interne USB-hubs erbij te maken, zodat je extra USB-poorten hebt om weer spul aan te hangen.
Toch wel... Ik heb een standaard EEE met de 4,4Ah accu en dat gaat prima. Na een nacht op standby is er - als ik met 100% begin - 's ochtends nog 40 of 20% over. Die accumeter is trouwens compleet niet nauwkeurig, maakt heel grote stappen.Cletje schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 14:17:
Ik neem aan niet op één acculading? Welk type EEE heb je en wanneer laad je op?
Ik zit nog wel te denken aan een 6,6Ah of 10,4Ah accu, maar ik ben er tot nu toe niet echt tegenaan gelopen dat ik een kleine accu heb, en ik vind die grote accu's maar knap lelijk, zoals ze uitsteken.
-edit- Voor de duidelijkheid: op mijn werk en ook thuis hangt hij uiteraard aan de netvoeding. Hij haalt niet 10-12 uur op een acculading natuurlijk
[ Voor 10% gewijzigd door JeroenH op 29-07-2008 14:34 ]
Xtool D1 10w laser cutter - IoT moet nooit op internet - 3x HomeWizard plug-in batterij, totaal 8,1 kWh / 2400 watt / 2400 watt, aansturing met Home Assistant
http://cgi.ebay.nl/USB-CD...Q_trksidZp1742.m153.l1262
Iemand hier ervaring mee? Ziet er wel erg dun en klein uit. Ik vind de prijs ook goed
...less is more
Verwijderd
Jammer dat ie hem alleen naar Duitsland verstuurdfunk-e schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 15:45:
ben ff op zoek naar een externe dvdspeler en ik kwam deze tegen op ebay:
http://cgi.ebay.nl/USB-CD...Q_trksidZp1742.m153.l1262
Iemand hier ervaring mee? Ziet er wel erg dun en klein uit. Ik vind de prijs ook goed
Geen reacties mbt. leveringen, zie topicwaarschuwing!
[ Voor 6% gewijzigd door een moderator op 29-07-2008 16:11 ]
Met Jean michel jarre's Oxygene 4. als midi file geimporteert
en dan zelf de geluidjes opnieuw gemaakt en effectjes dr onder en afgemixt.
in deze track zijn zelfs de drumgeluidjes van mijn hand.
(no samples where used on this track:)
http://nl.youtube.com/watch?v=KMlVQRRNSS0
[ Voor 75% gewijzigd door verleemen op 30-07-2008 10:37 ]
The freedom of saying E=MC3
kun je niet op een externe HD-drive een dvd-speler aansluiten?funk-e schreef op dinsdag 29 juli 2008 @ 15:45:
ben ff op zoek naar een externe dvdspeler en ik kwam deze tegen op ebay:
http://cgi.ebay.nl/USB-CD...Q_trksidZp1742.m153.l1262
Iemand hier ervaring mee? Ziet er wel erg dun en klein uit. Ik vind de prijs ook goed
Of via je netwerk een DVD-drive van een andere computer gebruiken?Ghannes schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 00:05:
[...]
kun je niet op een externe HD-drive een dvd-speler aansluiten?
Ja, dat kan, maar de DVD-speler in de behuizing proppen lijkt me lastig...Ghannes schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 00:05:
[...]
kun je niet op een externe HD-drive een dvd-speler aansluiten?
Dat hoeft niet. Met een langere IDE kabel (die je echt overal kan krijgen), verleng je gewoon de aansluiting in de behuizing.Sangroid schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 11:52:
Ja, dat kan, maar de DVD-speler in de behuizing proppen lijkt me lastig...
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Je hoeft hem er natuurlijk niet in te zetten, maar je kunt hem ook gewoon er bovenop leggen of zelf iets improviseren (om te beginnen openschroeven en kijken wat de mogelijkheden zijn). Dat heb ik ook gedaan om mn externe hd tijdelijk om te toveren tot externe dvd. Al heb ik nu bij www.dealextreme.com een usb-kabeltje gekocht (15 dollar, free shipping) om ide/sata/notebook-ide aan te sluiten. Dat is nog idealer en komt ook wel vaker van pas.Sangroid schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 11:52:
[...]
Ja, dat kan, maar de DVD-speler in de behuizing proppen lijkt me lastig...
Eh, ik gaf ook een knipoog, he... Zelf heb ik die truck ook al uitgehaald om XP op de EEE te zetten.Palomar schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 12:12:
[...]
Je hoeft hem er natuurlijk niet in te zetten, maar je kunt hem ook gewoon er bovenop leggen of zelf
Dat ziet er zeker handig uit!Al heb ik nu bij www.dealextreme.com een usb-kabeltje gekocht (15 dollar, free shipping) om ide/sata/notebook-ide aan te sluiten. Dat is nog idealer en komt ook wel vaker van pas.
[ Voor 26% gewijzigd door NaN op 30-07-2008 14:17 ]
Verwijderd
Ik had het zelfde , deze methode werkt wel :XtremeDesign schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 13:47:
Na diverse pogingen te hebben gedaan om windows XP op een usb stick te krijgen loop ik telkens tegen deze foutmelding aan.
[afbeelding]
Weet iemand hier een oplossing voor?
http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=29164&p=1
Ik ga eens wat links toevoegen aan de OP
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Verwijderd
Een aanrader dus voor degene die hun adapter ook kwijt zijn en geen €38 ex. shipping willen betalen voor asusparts.eu. (ookal wist ik niet dat je hem daar kon kopen).
Ik weet niet of je de BIOS wel moet updaten ik heb zelf voor mijn baas Windows geïnstalleerd op zijn Eee PC via een IDE 2.0 to USB kabel en een DVD-drive (Wel zorgen dat je er een voeding voor hebt, een enkele vierpins bijv.) eraan gehangen dit ging in een keer goed zonder maar iets te hoeven doen.Verwijderd schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 21:58:
Een vraagje van mijn kant: Welke bios versie moet ik downloaden om mijn EEE 900 Linux te updaten voor windows? Liefst met een direct linkje. De BIOS update waar ik het meeste over lees is de 8804 maar dan gaat het ook altijd om de 70x modellen
Dit kan natuurlijk zijn omdat het een Eee 70x serie was maar het lijkt mij sterk dat dit anders is bij de 900.
Verwijderd
Ik draai al windows XP, ik vraag me echter af welke BIOS versie ik moet downloaden om te updaten. De 8804 of een andere. En ik vraag dat omdat bij de uitleg die in een link stond eerder in dit topic het om een 70x gaat, en niet een 900.rBleek schreef op woensdag 30 juli 2008 @ 22:40:
[...]
Ik weet niet of je de BIOS wel moet updaten ik heb zelf voor mijn baas Windows geïnstalleerd op zijn Eee PC via een IDE 2.0 to USB kabel en een DVD-drive (Wel zorgen dat je er een voeding voor hebt, een enkele vierpins bijv.) eraan gehangen dit ging in een keer goed zonder maar iets te hoeven doen.
Dit kan natuurlijk zijn omdat het een Eee 70x serie was maar het lijkt mij sterk dat dit anders is bij de 900.
Verwijderd
Kan iemand dit bewijzen? In een artikel van Tom's Hardware wordt deze uitspraak namelijk (gedeeltelijk) ontkracht. Alleen de dure SSD schijven zijn zuiniger dan de normale schijven en deze zitten niet in de eee pc's (toch?).Tevens wordt er in deze subnotebooks gebruik gemaakt van een 2,5” laptop harde schijf in plaats van een SSD. Deze schijven verbruiken meer energie dan een SSD
Ook in het volgende stukje staat iets wat naar mijn idee beter achterwege gelaten kon worden.
Nou vraag ik mij af of deze opmerking wel zo op zijn plaats is. Deze video (http://nl.youtube.com/watch?v=QBEbLfBGqJA) laat namelijk zien dat het verschil vrijwel nihil is. De 1000h start inderdaad langzamer op, maar ik denk niet dat deze twee seconden tijdverschil noemenswaardig zijn.n plaats van een SSD beschikt de 1000H over een 2,5” laptop harde schijf met een capaciteit van 80gb. Door deze verschillen is de 1000H groter, zwaarder, gaat minder lang met de accu mee en start langzamer op
Als ik fout zit hoor ik het graag.
The freedom of saying E=MC3
Verwijderd
Ik ging van 2.0.0.11 naar 2.0.0.14 en zit nu dus met een Engelstalige Firefox. Op zich niet zo'n probleem, maar als ik hem toch nog om kan zetten is dat wel fijn.
Verwijderd
Ja, is 2,5" SATA Seagate Momentus schijf.Palomar schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:24:
Is het uberhaupt wel een 2.5" schijf en niet 1.8"? 2.5"-schijven zijn best wel groot in vergelijking met een eeepc (al is een 1000 ws. groter dan een 900).
En de 1000H is iets zwaarder dan de 1000 (SSD) met 1,45 kg.
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 31-07-2008 00:54 ]
Euhm dat artikel van Tom's is ondertussen weer aangepast. Er werd niet goed getest.Verwijderd schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:03:
Kan iemand dit bewijzen? In een artikel van Tom's Hardware wordt deze uitspraak namelijk (gedeeltelijk) ontkracht. Alleen de dure SSD schijven zijn zuiniger dan de normale schijven en deze zitten niet in de eee pc's (toch?).
Ook in het volgende stukje staat iets wat naar mijn idee beter achterwege gelaten kon worden.
En er zijn meer redenen waarom dat artikel geen invloed heeft op deze statement.
Verder heb ik eens een tabel zien langskomen, waarbij een 1000H het minst lang mee ging met zn accu van al de Atom EEE's. Daar baseerde ik mn statement op.
Tja, ik zal het wat meer nuaceren.Nou vraag ik mij af of deze opmerking wel zo op zijn plaats is. Deze video (http://nl.youtube.com/watch?v=QBEbLfBGqJA) laat namelijk zien dat het verschil vrijwel nihil is. De 1000h start inderdaad langzamer op, maar ik denk niet dat deze twee seconden tijdverschil noemenswaardig zijn.
Als ik fout zit hoor ik het graag.
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Verwijderd
Ben nu bezig met een battery test met Battery Eater Pro 2.70XanderDrake schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:53:
[...]
Euhm dat artikel van Tom's is ondertussen weer aangepast. Er werd niet goed getest.
En er zijn meer redenen waarom dat artikel geen invloed heeft op deze statement.
Verder heb ik eens een tabel zien langskomen, waarbij een 1000H het minst lang mee ging met zn accu van al de Atom EEE's. Daar baseerde ik mn statement op.
Hij is al 3:10 onderweg en mijn batterij status zegt dat ie nog 40 min. verder kan. Een kleine 4 uur dus met 100% CPU belasting. Niet gek lijkt me.
Hij wordt wel warm trouwens. Hardware monitor geeft temperaturen rond de 75 gr. aan!
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 31-07-2008 01:08 ]
De gratis bij 3 pakken wasmiddel laptop!
nieuws: Jointech ontwikkelt Eee PC-kloon voor 99 dollar
loopt er internet op? check
Kan je dr op texverwerken? check
Trekt ie van die zware games als solitaire en patience? ook weer check.
Dat word de nieuwe lapper van mn moeder, Kan die 486 van dr eindelijk met pensioen.
Mijn mamma heeft tot 3 jaar geleden al haar tiepwerk voor dr werk braaf op onze IBM PC10 (8086, 640 kb ram 4 MHZ, amber schermpje gedaan. Ik speel dr af en toe nog steeds prince of persia op. Soms is dat gewoon fijn . Als ze dit ding gaat zien gelooft ze dr ogen niet hoe snel ie is.
En dat was geen geintje, ik ken aardig wat mensen die nog steeds zon ouwe bak hebben..
The freedom of saying E=MC3
tegenspraak --> false??verleemen schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 01:24:
Kan die 486 van dr eindelijk met pensioen.
Mijn mamma heeft tot 3 jaar geleden al haar tiepwerk voor dr werk braaf op onze IBM PC10 (8086, 640 kb ram 4 MHZ, amber schermpje gedaan.
is dat niet een 086'er?
Verwijderd
O, nou dan zit ik fout :-) Zou je die tabel kunnen laten zien, ik ben nu wel een beetje nieuwsgierig.XanderDrake schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:53:
[...]
Euhm dat artikel van Tom's is ondertussen weer aangepast. Er werd niet goed getest.
En er zijn meer redenen waarom dat artikel geen invloed heeft op deze statement.
Verder heb ik eens een tabel zien langskomen, waarbij een 1000H het minst lang mee ging met zn accu van al de Atom EEE's. Daar baseerde ik mn statement op.
Ik moet zeggen dat ik die ook al een tijdje zoekVerwijderd schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 09:06:
O, nou dan zit ik fout :-) Zou je die tabel kunnen laten zien, ik ben nu wel een beetje nieuwsgierig.
Ik heb em hier ergens gezien... Iemand een idee?
Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
Vanwege de EEE's succes, gaat Asus de lijn flink uitbreiden.
Zie hier
Tot nu toe hebben we alleen Type nummers, geen specs of details. We weten wel dat Asus in alle hoge prijs catagorien gaat zitten.
Dus: Daaag Derde Wereld

Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca
misschien ff de goede versie van ff3 installeren?Verwijderd schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:39:
Is het iemand opgevallen dat als je firefox met synaptic update dat firefox dan in het Engels is ook al is het NL pakket geinstalleerd (uiteraard allemaal al nagekeken). Ook in synaptic is de vertaling voor firefox geinstalleerd, maar werkt dus niet.
Ik ging van 2.0.0.11 naar 2.0.0.14 en zit nu dus met een Engelstalige Firefox. Op zich niet zo'n probleem, maar als ik hem toch nog om kan zetten is dat wel fijn.
http://wiki.eeeuser.com/howto:installfirefox3?s=firefox
Meh
Verwijderd
Maargoed, jammer .. hier schijnt niemand dus het probleem te kennen en op te kunnen lossen of eventueel een beetje op weg te helpen.
Ok ik ben nu bezig Ubuntu installeren op de Eee 900 dus men hoeft geen oplossing meer te zoeken. Hierbij zal FF 3 geinstalleerd zijn, en uiteraard kan ik op wat problemen stuiten, maar dit kan ik hopelijk wel opgelost krijgen.
Ubuntu trekt mij toch meer dan Xandros merk ik.
[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 31-07-2008 18:10 ]
De IBM PC10 heeft een 8086 processor op 4,25 Megahertz die je ook op 6 en 8 megahertz kan overclocken, maar dan kan ie wel unstable worden. Als ik prince of persia speel moet ie wel op 8 want anders is ie te langsaam. Verder heeft ie een 20 MB hade schijf en een 5 1/4 inch en een 3 1/2 inch floppy drive. een hercules videokaart met een amberkleurig scherm en interne speaker en een netwerk poort.Silverline schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 03:13:
[...]
tegenspraak --> false??
is dat niet een 086'er?
We draaien dr MSDos 6.2 op. een viruskiller, wordperfect 5.2 en dus als games oa prince of persia., alpha waves en stunt driver.
Ik heb m eigelijk nog nooit op internet gehad, maar ik denk dat t me op zn minst zal lukken om dr een telnetverbinding mee op te zetten dus irc wil dan ook wel. Prima bakkie, Bij radio enschede hadden we dr ook een, heb dr veel aan gehad, vooral die ingebouwde spellchecker was errug handig.
T ding is uit 1991 en kosste omgerekend ongeveer 1000 euro ( oftewel 5 eeepc 701 computertjes)
Zoals ik al zei gebruiken we m nog steeds, deels omdat t zo lekker retro is maar ook gewoon omdat je sommige dingen veel sneller kan in een wordprocessor waar je op hebt leren werken, en die hotkeys vergeet je nooit.
Mn moeder heeft ondertussen al 4 greneraties staan
een medion mobille pentium, een compac dual core, een olvetti 486 en een ibm pc10.
En wat ze dr mee doet is fotootjes kijken, email checken, internetten en textverwerken.
En patience natuurijk. Het is altijd een beetje een klap in mn gezicht als ik de gemuiddelde burger achter een pc zie en dat t spelletje wsat ze t meeste spelen gewoon de ingebouwde kaartspelletjes van microsoft zijn. Ik mag best GTA dr op hebben, maar als solitaire dr niet op staat ( of in een ander mapje staat komen ze heel snel zeuren dat ze t niet kunnen vinden... Dart zijn de normale mensen dus..
Ik vind solitaire echt iets wat je in de gevangenis speelt om de tijd te doden.
De eeepc clones van Jointech heeft MIPS en de Bestlink een ARM processor (acorn risc machine, de 9 de generatie waarvan ik de eerste nog heb in mijn acorn atom met 4 kb ram en zn cassette interfase)
Die kunnen vanuit zichzelf geen dos of windows draaien omdat ze de x86 instructies missen, Dus je zult eerst een emulator als dosbox of pocketdos moeten installeren voordat je er dos op zet maar zelfs dan is ie nog veel sneller dan die PC10. Gelukkig kan je in dosbox de viruele processor underclocken
zodat vooral de games zoals stunt driver een beetje normaal lopen. Als je dast niet doet dan zit je met stunt driver namelijk al in een muur geparkeert voordat je je stuur een kwart naar links hebt kunnen dtaaien.
Als je ziet wat een arm processor op 200 megahertz al niet al kan,
http://nl.youtube.com/watch?v=CoBoQN-cbGw
Bv een atari st emulator draaien,Dan zie ik nog heel veel mogelijkheden met die clones die 400 MHZ hebben.
Er zijn nog aardig wat proffessionele studios,bv die van fat boy slim waar gewoon een atari ST met cubase draait als sequencer, En met zon clone kan je dat dus ook..
Ik ga ff opzoek naar een pocketpc emulator, dan kan ik straks Win CE draaien op mn EEEPC.
Handig!
[ Voor 7% gewijzigd door verleemen op 31-07-2008 16:45 ]
The freedom of saying E=MC3
Verwijderd
Gisteravond opgeladen, denk tot half 11 ongeveer, tot net uit de EEE gelaten. Ik zet de EEE net aan: 90%. Ik laat hem weer even eruit tot morgenavond, kijken tot hoever hij dan is gezakt.
Woeps, als ik ook jkkmobile naar de kroon wil steken moet ik tweakers in de gaten houden,
want ik heb even in de insight van mn youtube kanaal gekeken en t blijkt dat
gemiddeld 70% van den mensen die naar mn eeepc experimentjes kijken van tweakers.net komen!
Dat zijn dus ongeveer 500 forummers van hier in de laaste week. Ik denk dat ik maar snel een andere camera koop.
Wie hebben dr hier nog meer hun projectjes op youtube staan?
Klik ik ook eens bij jullie
dit is de insight van t wargames filmpje http://nl.youtube.com/my_....referers.world..14081.10
En dat is dus alleen voor die ene week dat ik windows op de 900 heb.( en dus heb kunnen uploaden) Zegt ook wel wat over dit forum natuurlijk, en zijn veel meer mensen die alleen meelezen dan dat er schrijven, en sinds niet iedereen geklikt zl hebben zullen dat dr nog best veel zijn.
Ps, ik doe dit puur voor de fun hoor...
maar als t zo doorgaat, ik zie net dat ik op de 47ste plaats sta als de meest bekeken regiseurs:)
einde egotrip!
Mn eeepc staat trouwens te loeien, is de eerste keer dat ik de fan echt hoor..
Ik merk dat als de eee echt warm wor
d dat mn mousepad van slag raakt.
dan krijg je dus dit soort tekstjes, zinnen die zomaar spontaan afbreken omdat ik te dicht met mn vingers dr boven zweef....
[ Voor 51% gewijzigd door verleemen op 31-07-2008 18:31 ]
The freedom of saying E=MC3
Er is al een acer one met 120 gig te koop. Dat is vast geen 1.8 schijf. Of gaat de wereld weer eens sneller dan ik denk..Palomar schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 00:24:
Is het uberhaupt wel een 2.5" schijf en niet 1.8"? 2.5"-schijven zijn best wel groot in vergelijking met een eeepc (al is een 1000 ws. groter dan een 900).
The freedom of saying E=MC3
Mijn accu laad op en loopt leeg met stappen van 10%. Normaal gebeurd dit met stappen van 1%.
Ik heb al geprobeerd om nieuwe Chipset drivers te installeren, maar dat bood geen oplossing.
Ook in het BIOS heb ik niets kunnen vinden van een instelling oid.
Algemeen zoeken op dit probleem via Google bood ook geen uitkomst.
Wie weet hoe ik ervoor kan zorgen dat ik de status van mijn accu kan bekijken in stappen van 1% ipv stappen van 10%?
Ik vermoed dat het aan mijn ACPI Driver ligt. Ik heb nu versie 1.05.0010 geinstalleeerd en zoals ik al zei, nieuwe Chipset drivers installeren bood geen uitkomst. Ik weet niet zeker of het hieraan ligt.
Verwijderd
Classic Eee PC upgraded
Wel jammer dat er 'n ouderwetse HDD erin zit, ipv. 'n SSD in de oudere modellen.
Verwijderd
Je link werkt niet.verleemen schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 18:10:
... insight van t wargames filmpje http://nl.youtube.com/my_....referers.world..14081.10
http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4530
Ben toch aan het twijfelen tussen een 901 en een 1000H.
Raar dat niemand reageerde op mijn eerdere post: http://gathering.tweakers...message/30446917#30446917,Palomar schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 23:45:
Dat is bij iedereen zo. Die accu is niet zo geavanceerd als bij de meeste laptops. Hij kan bijv. ook niet aangeven hoeveel minuten hij nog mee kan.
maar met dat programmaatje kan je dat dus wel zien!



Verwijderd
[ Voor 37% gewijzigd door Verwijderd op 01-08-2008 12:12 ]
[ Voor 54% gewijzigd door Rukapul op 01-08-2008 14:12 . Reden: *Rukapul helpt Genetix een beetje met modden hier :) ]
The freedom of saying E=MC3
Ik heb er ook 2Gb geheugen bij geprikt maar nergens last van.gauntlet schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 13:45:
wel ik heb nu reeds een maand men 900, en zeer tevreden van, maar ik zit met een probleem. Namelijk na mijn windows installatie en upgrade naar 2 gig heb ik regelmatig last van vastlopers. dan heb ik toch maar linux terug geinstalleerd en hier ook problemen mee. Dus vermoed ik dat het aan dit geheugen ligt. Kan het zijn dat de bios een upgrade moet krijgen voor dit op te lossen? Ik heb ook al gemerkt dat hij enkel vastloop indien hij op batterij werkt, op netspanning heb ik dit nog niet gehad dus... heeft iemand ook al ervaringen met soortgelijke problemen?
Je kunt met 'lshw' checken of jouw geheugen wordt 'gezien'
Heb je een 2 gig bankje van Crosair er in zitten?gauntlet schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 13:45:
wel ik heb nu reeds een maand men 900, en zeer tevreden van, maar ik zit met een probleem. Namelijk na mijn windows installatie en upgrade naar 2 gig heb ik regelmatig last van vastlopers. dan heb ik toch maar linux terug geinstalleerd en hier ook problemen mee. Dus vermoed ik dat het aan dit geheugen ligt. Kan het zijn dat de bios een upgrade moet krijgen voor dit op te lossen? Ik heb ook al gemerkt dat hij enkel vastloop indien hij op batterij werkt, op netspanning heb ik dit nog niet gehad dus... heeft iemand ook al ervaringen met soortgelijke problemen?
Deze wilde zelfs niet eens opstarten in mijn 900. in de 701 heb ik geen probleem met datzelfde bankje. Heb gewoon een nieuw 2 gig bankje van A data gekocht en die geeft geen probleem.
Asus/Xandros moeten de applicaties meer up to date houden, zodat je deze met add/remove software synaptic of apt-get kan installeren. Een van de E's staat voor Easy. De andere linux distro's houden de updates van de applicaties veel beter bij...dano_nl schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 11:47:
[...]
misschien ff de goede versie van ff3 installeren?
http://wiki.eeeuser.com/howto:installfirefox3?s=firefox
Verwijderd
Een dag later: batterij staat nog steeds op 90%. Het ligt dus niet aan de batterij maar aan de EEE zelf.Verwijderd schreef op donderdag 31 juli 2008 @ 15:13:
Helaas een erg verlate test, maar ik zou kijken hoe het statusniveau van de batterij ontwikkeld als deze volledig is opgeladen en niet in de EEE zit.
Gisteravond opgeladen, denk tot half 11 ongeveer, tot net uit de EEE gelaten. Ik zet de EEE net aan: 90%. Ik laat hem weer even eruit tot morgenavond, kijken tot hoever hij dan is gezakt.
"Oplossing": de batterij uit de EEE laten als je hem een tijdje niet gaat gebruiken.
Nu lekker aan het aanklooien met XP skins, RocketDock en de benodigde (opensource) software. Als ik alles voor elkaar heb zoals ik het wil hebben zal ik hem wel even showen (als daar behoefte aan is.)
De laatste touchpad drivers werkten verre van optimaal bij mij trouwens. Scrollen werkte bij mij nauwelijks dus maar gedowngrade naar de drivers van de Asus site die wel prima werken bij mij. De laatste drivers had ik op een nieuwe xp installatie geinstalleerd, dus geen conflicterende drivers. Geen idee waardoor het bij mij niet werkte, misschien probeer ik ze later nog eens.
Je hebt er dus 3GB inzitten? Werkt dat prettig?ZakHooi schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 14:25:
[...]
Ik heb er ook 2Gb geheugen bij geprikt maar nergens last van.
Je kunt met 'lshw' checken of jouw geheugen wordt 'gezien'
Ik heb daar problemen mee gehad en lees hier maar eens meer over.gauntlet schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 17:10:
geheugen is van cossair ja, zou dit het probleem kunnen zijn mss?
Ik denk dat je je vergist, ik kan niet vinden over welke EEE het gaat, maar over het algemeen is er maar 1 plekje voor RAM, dus heeft hij 2GB RAM.3lmo schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 17:16:
[...]
Je hebt er dus 3GB inzitten? Werkt dat prettig?
[ Voor 3% gewijzigd door NaN op 02-08-2008 12:24 ]
Er zijn 2GB reepjes.Sangroid schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 18:30:
[...]
Ik denk dat je je vergist, ik kan niet vinden over welke EEE het gaat, maar er over het algemeen is er maar 1 plekje voor RAM, dus heeft hij 2GB RAM.
Lijkt me toch zeer interessant omdat:Verwijderd schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 08:45:
De "oude" Eee PC 701 wordt weer nieuw leven ingeblazen!
Classic Eee PC upgraded
Wel jammer dat er 'n ouderwetse HDD erin zit, ipv. 'n SSD in de oudere modellen.
1. een model van de 700 reeks voor mij voldoende is
2. er meer keus komt
3. een prijsdaling?
... correct, maar de eee's (met uitzondering van een paar surf-modellen) hebben geen ingebouwd/vastgesoldeerd geheugen, je hebt dus maximaal 2gb (wat Sangroid eigenlijk al zei)
Waar kan je accu's voor de EEE goedkoper krijgen? Hier in NL kost het rond de 110 euro. Dat is een hoop geld voor een pc'tje van 249 euro.
Zijn er al mensen die de EEE1000 hebben?
[ Voor 9% gewijzigd door cc12 op 03-08-2008 14:22 ]
Hmm, ja oké. Ik neem 'm morgen wel mee naar mijn werk en dan probeer ik daar wat reepjes. Eens zien of het het waard is.User321 schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 20:00:
[...]
... correct, maar de eee's (met uitzondering van een paar surf-modellen) hebben geen ingebouwd/vastgesoldeerd geheugen, je hebt dus maximaal 2gb (wat Sangroid eigenlijk al zei)
De EEE PC in het algemeen? Ik betwijfel het ten zeerste, tenzij ik en velen anderen met mij een verkeerde resolutie ingesteld hebben.cc12 schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 22:48:
In de begintekst staat dat de EEE PC een resolutie heeft van 1024*600 dit moet 1280*800 zijn.
Waar kan je accu's voor de EEE goedkoper krijgen? Hier in NL kost het rond de 110 euro. Dat is een hoop geld voor een pc'tje van 249 euro.
Zijn er al mensen die de EEE1000 hebben?
Verwijderd
1000H zwart. Wat wil je weten?cc12 schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 22:48:
Zijn er al mensen die de EEE1000 hebben?
Kun je daar een goede bron van geven?cc12 schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 22:48:
In de begintekst staat dat de EEE PC een resolutie heeft van 1024*600 dit moet 1280*800 zijn.
Alle door mij gelezen reviews gaan uit van 1024*600, ook wikipedia, de specs op de site van de verkopers en de handleiding op de asussite zelf. (1024*768 is wel mogelijk maar niet 'natural'.)
[ Voor 8% gewijzigd door ArthurMorgan op 02-08-2008 07:29 ]
I hear voices in my head, they counsel me, they understand.
Verwijderd
De 900 heeft toch echt 1024x600 en niet 800...cc12 schreef op vrijdag 01 augustus 2008 @ 22:48:
In de begintekst staat dat de EEE PC een resolutie heeft van 1024*600 dit moet 1280*800 zijn.
Waar kan je accu's voor de EEE goedkoper krijgen? Hier in NL kost het rond de 110 euro. Dat is een hoop geld voor een pc'tje van 249 euro.
Zijn er al mensen die de EEE1000 hebben?
Dit topic is gesloten.
Inhoudelijke discussies over de netbooks
Wat we niet willen is geklets over:
- Levertijden
- Betaling van invoerrechten ed
- Waar je hem het beste uit het buitenland kan halen
- "Yes, ik heb hem binnen"-posts
we zullen dit topic vanaf nu streng modereren. Posts die niet aan deze simpele eisen voldoen zullen worden getrashed en de betreffende user kan minimaal een note verwachten.
Voor levertijden: Levertijden topic