Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/_PMD/PMD_show.jpeg


Er wordt in PMD natuurlijk veel gepost over allerlei soorten draagbare mediaspelers en aanverwante zaken als oordopjes. Maar daar zitten eigenlijk veel te weinig pics bij en al helemaal nauwelijk eigen pics. Terwijl het juist heel leuk kan zijn om te delen met anderen wat je allemaal hebt verzameld om (onderweg) te genieten van je muziek en video. Dit is de plaats om die spullen te showen. Laat zien dat je in de trein een Archos gebruikt om een film te kijken, een Sandisk tijdens het hardlopen en een Creative op de fiets :P. Natuurlijk houdt het niet op bij de draagbare mediaspeler, ook de oordopjes of koptelefoon evt. met portable amp die je onderweg gebruikt kun je hier showen.

Op Head-Fi is dit een aardig succes: Pictures of Your Portable Rig Thread

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/_PMD/PMD_show2.jpeg

Het "show je draagbare mediaspeler" topic is een luchtig topic, maar in de Huiskamer ben je hier vooralsnog niet. Houd je daarom aan de volgende regels, dan blijft het gezellig en hoeven de moderators niet telkens je berichten te trashen:

Ga niet offtopic. Dit is een PMD pats draadje en niet een helpdesk/vragen draadje. Dat betekent niet dat je helemaal niks mag vragen over de setup van een ander, maar begin niet met vragen "welke PMD moet ik kopen" etc.

Plaats zelfgemaakte foto's. Standaard productfoto's kunnen we allemaal wel van de site van de fabrikant afhalen.

• Zoals ook voor de rest van PMD geldt, foto's van iPods (en iPhones) horen thuis in Apple Talk en mogen daar in Het grote "Show je Apple computer" topic - Deel 7 gepost worden.

Maak thumbnails. Maak dus eerst een kleinere versie (max. 600 breed) van je foto. Vervolgens plaats je een plaatje van je preview in het topic en dat plaatje laat je linken naar het grote plaatje. Zodra men erop klikt krijgt men dus het origineel te zien.
Dit doe je op de volgende manier:
[url=URL_Orginele_plaatje_van_PMD][img]URL_preview_plaatje[/img][/url]

Vertel wat over je mediaspeler, oordopjes en de dingen er omheen. Meestal vinden mensen het interessant om wat achtergrond informatie te weten.

[ Voor 7% gewijzigd door Hoedje op 24-09-2008 20:46 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lasharor
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 01-10 12:41

lasharor

7 december 2004

Tja, wel een beetje vreemd dat je geen ipods mag showen, die passen niet echt bij "show je apple computer" maar meer bij een topic zoals dit (net of dat geen mediaspelers zijn..)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Het is nu eenmaal zo afgesproken dat de iPods in APL besproken worden. Verder nu graag ontopic, dus met veel pics :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yohan
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 24-09 20:44
Ik heb helaas geen zelfgemaakte foto, maar persoonlijk heb ik deze altijd bij me :)

Afbeeldingslocatie: http://www.zunester.com/uploaded_images/hifi_1954_00-738160.jpg

Edit:

Wat hebben die gasten op Head-Fi er allemaal voor rare kastjes aan hangen? Versterkertjes ofzo :?
Afbeeldingslocatie: http://i45.photobucket.com/albums/f95/bassmahn/A808003.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img505.imageshack.us/img505/6162/pr8adv4.jpg

[ Voor 43% gewijzigd door yohan op 29-05-2008 19:44 ]

"I'm not a cynic. I get up every morning hoping to find an honest man." - [Jack McCoy, Law & Order]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vihaio
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 23:15
Line-out docs, dat is voor als je het geluid via de line-out van de speler laat gaan in plaats van via de oordopjesuitgang.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maarud
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-10 14:46
master007 schreef op donderdag 29 mei 2008 @ 19:47:
Line-out docs, dat is voor als je het geluid via de line-out van de speler laat gaan in plaats van via de oordopjesuitgang.
waarom zou je dat doen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Ik heb een Sandisk Sansa Clip.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/XkP4PBr7J3WC3vSWNa46noXW/thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/gPaal6pZNjDuti5xK7v7bAH9/thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/INHHHVE5cGirYfZfmPnTiA0e/thumb.jpg
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/iOOCZPtWo8nghY6I7eEGJyKR/thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/QsyG5bSEoXjP7JVao25C31b2/thumb.jpg

Lekker klein en handzaam. Handig voor bij het sporten. Doorslaggevende factoren om deze speler te kopen waren de prijs, het geluid (vrij goed voor zo'n mini-PMD) en natuurlijk de clip achterop.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vihaio
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 23:15
Dan zou het beter moeten klinken.
RoD schreef op donderdag 29 mei 2008 @ 20:03:
Ik heb een Sandisk Sansa Clip.
[...]
Dat is zeker een leuk spelertje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lasharor
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 01-10 12:41

lasharor

7 december 2004

RoD schreef op donderdag 29 mei 2008 @ 20:03:
Ik heb een Sandisk Sansa Clip.
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]

Lekker klein en handzaam. Handig voor bij het sporten. Doorslaggevende factoren om deze speler te kopen waren de prijs, het geluid (vrij goed voor zo'n mini-PMD) en natuurlijk de clip achterop.
Is dat alles? Lol had een hele collectie bij jouw verwacht..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Dat is mijn 'main'. Ik kan ook nog een Archos Gmini 400, iriver IFP390-T, Cowon iAudio D2 en een Creative Zen Stone Plus (laatste twee zijn 'officieël' niet van mij, maar eigenaar van twee vrouwmensen, dus je weet hoe dat gaat O-) ik heb ze dan ook aangeraden en zelfs gekocht) posten maar die gebruik ik minder :P

Die Archos Gmini 400 zie je trouwens nog terug op een van de plaatjes. Geweldig ding, ook 4 jaar na aankoop kan ie nog prima mee :)

Edit: Ik zal eens kijken of ik ze eens allemaal in één pic kan krijgen.

[ Voor 8% gewijzigd door RoD op 29-05-2008 20:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • miranon
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 29-06 22:22
Yohan schreef op donderdag 29 mei 2008 @ 19:41:
Wat hebben die gasten op Head-Fi er allemaal voor rare kastjes aan hangen? Versterkertjes ofzo :?
Dat zij Portable AMP''s, om de geluidskwaliteit te verbeteren (bij full-size headphones zoals Sennheiser HD 650 of dure IEM's)
Een paar heel mooie platjes (als voorbeeld) van head-fi:
Afbeeldingslocatie: http://keep4u.ru/imgs/s/080601/70/70535d36d9f4125aa9.jpgAfbeeldingslocatie: http://keep4u.ru/imgs/s/080601/e6/e68b55701605a599ad.jpgAfbeeldingslocatie: http://keep4u.ru/imgs/s/080601/3f/3f09aa9615078a9270.jpg
Afbeeldingslocatie: http://keep4u.ru/imgs/s/080601/08/08a21f6fbe818bc411.jpgAfbeeldingslocatie: http://keep4u.ru/imgs/s/080601/fa/fa7c2c2facf31e3c45.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zelf heb ik altijd deze bij me:
Afbeeldingslocatie: http://devicearena.com/wp-content/nokia-n95-8gb-2.jpg
Nokia N95, 8GB geheugen. Speelt MP3, Wmv, Ogg en voor filmpjes ook alle formaten aan DivX Xvid etc. (gewoon DVD-rips). Heb er zelf altijd wel wat Stargate of Southpark op staan, voor als ik me even verveel in de trein ofzo. Hiernaast een ingebouwde tv-out, dus gewoon de DivX op volle kwaliteit op de TV afspelen. Daarnaast heb ik een onbeperkt data abbonement waarmee ik altijd radio kan streamen.
Ohja, voor de mensen die zich zorgen maken over de accu, die gaat 2 dagen mee, maar ik vind het geen probleem om hem elke avond aan de lader te leggen.

en deze:
Afbeeldingslocatie: http://bp2.blogger.com/_VwyTwstRGkc/RY96LYDUuDI/AAAAAAAAADE/UEvQfZdMT20/s320/itech.jpg
Itech Blueband stereo headset. Kwaliteit van het geluid is prima, veel beter dan de ingebouwde 3.5mm aansluiting van de N95. Gebruik heb ook altijd met mijn laptop (ook tijdens gamen etc is de kwaliteit prima en geen 'lag' ofzo merkbaar in het geluid.) Zou nooit van mijn leven een hoofdtelefoon met draad / zonder bluetooth weer willen hebben.

[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 01-06-2008 21:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m3gA
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 01-10 13:20
Afbeeldingslocatie: http://rick.littlepossum.net/zune30.jpg
Een Zune 30 met Audio Technica ATH-EM7 headset :)
Ben er erg tevreden over.

Geluid van de Audio Technica headset is erg zuiver maar mist af en toe wat bas. De zune zelf vind ik super. Erg gebruikersvriendelijk en het is eens wat anders dan een Ipod..enige echte minpunt vind ik de software (net zo log als itunes)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

miranon schreef op zondag 01 juni 2008 @ 21:16:
[...]


Dat zij Portable AMP''s, om de geluidskwaliteit te verbeteren (bij full-size headphones zoals Sennheiser HD 650 of dure IEM's)
Een paar heel mooie platjes (als voorbeeld) van head-fi:
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Je hebt pas echt lef als je met de één na laatste combinatie door de douane probeert te komen. Wat een ding. :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

Cowon Iaudio D2
Afbeeldingslocatie: http://www.ravenslair.nl/GoT/cowon1.jpg
Geen eigen pic omdat de D2 opgestuurd is ter vervanging van de accu die begon af te takelen...

Uitstekende geluidskwaliteit, lange accuduur d:)b
Voorganger was de G3, die had alleen als beperking dat er nogal weinig geheugen in zat wat niet uitgebreid kon worden. De D2 daarentegen heeft 4GB (ondertussen geloof ik zelfs 16GB) intern geheugen wat nog eens uitgebreid kan worden :D

Wel een minpuntje, de shuffle werkt niet. Die zit regelmatig nummers te herhalen, afgezien van dat, uitstekende MP3speler d:)b

+

Sennheiser CX300 Silver
Afbeeldingslocatie: http://www.ravenslair.nl/GoT/cx300-silv.jpg
Ondertussen aan de 4e, ding gaat telkes slechter danwel zachter aan een kant klinken...
Icm de D2 klinkt 't uitstekend :) De originele D2 oordoppies trouwens ook, maar die kunnen niet (echt) lage tonen weergeven... 't is overigens wel even wennen om de CX300 in de oren te krijgen en te houden, ze vallen er nog wel eens uit.

+

SanDisk 4GB Ultra II
Afbeeldingslocatie: http://www.ravenslair.nl/GoT/Sandisk-Ultra-II-SD-Card-4GB-2032371549.jpg
miranon schreef op zondag 01 juni 2008 @ 21:16:
[...]


Dat zij Portable AMP''s, om de geluidskwaliteit te verbeteren (bij full-size headphones zoals Sennheiser HD 650 of dure IEM's)
Een paar heel mooie platjes (als voorbeeld) van head-fi:
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Volgensmij zit er bij een aantal van die wel wat meer dan alleen een AMP bij :?
De onderste 2
Heb je toevallig links naar de topiques waar die pics staan?

[ Voor 77% gewijzigd door Raven op 14-06-2008 21:43 ]

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Het is wel leuk als je wat eigen plaatjes van je setup post met een verhaaltje erbij. Stock foto's kunnen we namelijk zelf ook wel opzoeken :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

Als de D2 weer terug is.... Zie [i] comment onder de bovenste foto. ;)

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Dat is zo, maar had dan nog even gewacht totdat de D2 weer terug was, zodat je meteen eigen pics kon plaatsen. Maar goed, het was i.i.g. een post, dat is al positief :P

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ook de Sansa Disk Clip hier. Black, 2 gigabyte. Geweldig ding. Klein, makkelijk, en goede geluidskwaliteit.

Afbeeldingslocatie: http://www.cameshashop.com/images/SanDisk%20-%20Sansa%20Clip%202GB.jpg

Ik heb ze al eens aan mijn Sennheisers HD 280 Pro's gehangen en was prettig verrast.

Ik gebruik het ding voor tijdens het sporten en het uitlaten van de hond. Verder niet.
Of nouja .. via CD-to-Tape adapter in 80's pooierbakken om muziek te hebben :P

[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 15-06-2008 02:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wolfboy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Wolfboy

ubi dubium ibi libertas

iAudio X5L hier
Afbeeldingslocatie: http://stores.panthertronics.com/catalog/2432-X5-20BL.jpg

In combinatie met Shure SE530PTH dopjes.

Afbeeldingslocatie: http://akamaipix.crutchfield.com/products/2007/183/h183SE530PT-fp.jpg

[ Voor 24% gewijzigd door Wolfboy op 15-06-2008 03:19 ]

Blog [Stackoverflow] [LinkedIn]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nokian95dude
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 12-09 06:29

Nokian95dude

I'll be back!!

Verwijderd schreef op zondag 01 juni 2008 @ 21:25:
Zelf heb ik altijd deze bij me:
[afbeelding]
Nokia N95, 8GB geheugen. Speelt MP3, Wmv, Ogg en voor filmpjes ook alle formaten aan DivX Xvid
Afbeeldingslocatie: http://www.baakman.net/images/stories/nokia_n95_sand.jpg_300x450.jpg

Bij mij bewijst deze dan weer zijn diensten, al een jaar lang. Kan zo'n beetje hetzelfde als de 8GB versie aangezien ik 'em heb geupdate met een 8GB SDHC-kaartje.

Those you can't see are more present than you'll imagine


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wolfboy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Wolfboy

ubi dubium ibi libertas

miranon schreef op zondag 01 juni 2008 @ 21:16:
[...]


Dat zij Portable AMP''s, om de geluidskwaliteit te verbeteren (bij full-size headphones zoals Sennheiser HD 650 of dure IEM's)
Een paar heel mooie platjes (als voorbeeld) van head-fi:
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Hoeveel zou dat helpen als de media speler zelf een slechte DAC heeft? Ik heb mijn twijfels of dit echt veel helpt, ik zou eerder gewoon een media speler zoeken die beter geluid produceerd

Blog [Stackoverflow] [LinkedIn]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dan heb je nog de power niet om een grote set cans goed aan te sturen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jaguar645
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-10 16:25
Ook leuk om te laten zien waarvan je bent gestart dacht ik zo...

Het is ooit allemaal begonnen hier met de Creatie DAP Jukebox:

Afbeeldingslocatie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0f/Creative_Nomad_Jukebox_(DAP).jpg/800px-Creative_Nomad_Jukebox_(DAP).jpg

Onwijs groot ding, lomp, zwaar. Maar toch was je er de bom mee omdat je een MP3 speler had en veel meer muziek mee kon nemen dan de Discman club :P

Vond de kwaliteit van dat ding ook zeker niet slecht. Je kon hem gerust laten vallen waarna hij gewoon vrolijk verder ging. Geluids kwaliteit was ook prima, mits de mp3's natuurlijk gewoon ook goede kwalitiet zijn.

Toch is hij ooit eens stuk gegaan, aangezien ik toen wat kleiners wilde hebben overgestapt op de Creative MuVo reeks:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/g3SzuyqKW4KYMOiPWJCUJmJf/full.jpg

Inderdaad lekker klein, flash based, dus kon hem toen ook prima gebruiken bij het sporten. enigste wat mij toen een beetje tegenstond was de 512MB. Maargoed meer was er toen nog niet te krijgen en ik had niet echt zin om weer met een koelkast rond te hoppen.

Kwalitatief gezien, qua bouw een stuk minder dan de DAP, is zeker wel 2 keer stuk gegaan (vooral het batterij klepje was een drama) maar elke keer netjes een nieuwe van Creative gehad. geluid was bij deze ook wat minder, maar niets wat de ingebouwde EQ enigzins kon corrigeren.

Na een aantal jaar wilde ik toch wat meer muziek bij me hebben en ben toch weer terug gestapt richten de HD spelers. Ik wilde alleen geen Ipodje hebben aangezien ik de Itunes software een gedrocht vond, en het apparaat ook niet mooi vond. Na enig zoeken kwam daar de Zune op de markt!

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/RAvlG9KCkUVBguajxeNmmDp2/full.jpg

Ook niet moeders mooiste om te zien, maar vond hem mooier dan de Ipods toen. Apparaatje was zeer degelijk gebouwd, kon wat stootjes hebben. Audio kwaliteit vond ik zelf prima gebruikte de ingebouwde EQ presets iig niet. Na de DAP van Creative eindelijk ook een menu structuur die gewoon helder was lekker werkte en snel was.

Toen kwam in November vorig jaar de Zune 2 uit, welke ik nog mooier vond. Helaas was importeren moeilijker deze keer, maar dat maakte niet uit! Want ik kon in Januari naar New York toe, dus heb hem zelf mee terug genomen \o/

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/eIxe3v1sdcAHQA5f2wf9RnD3/full.jpg

Software hebben ze in V2 ook een heel stuk verbeterd, vind de nieuwe menu structuur lekker werken. De squirgle was in het begin wel even wennen, maar tegenwoordig vlieg ik overal doorheen en kom altijd precies goed uit. De metalen backside is ook een stuk chiquer om te zien dan de rubberen anti slip van de Zune 1.

Qua dopjes doe ik het met vrij normale Sony's eigenlijk. geven prima geluid af voor mij,

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/IYVlnmGO7kSZv2RibCCIIHv3/full.jpg

De andere 3 kilometer draad die er normaliter bij hangt zit gewoon in de tas :P Meestal heb ik de Zune toch gewoon in het binnenborstzakje van mijn kostuum, en dat kan dit kleine kabeltje prima overbruggen met genoeg speling er nog bij.

Ondertussen ben ik toch wel benieuwd geworden naar een eventuele nieuwe Zune aangezien er wel al wat geruchten rondzwerven. Nieuwsstroom zal vast wel richting eind van het jaar op gang komen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Da's voor mij heel simpel. Walkman. Bouwjaar 1985. Daarna: Sansa Disk Clip.

Daartussenin: niks.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jaguar645
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-10 16:25
Hehe... Walkman en verscheidene Discmans heb ik maar achterwegen gelaten :P

Hoewel de Walkman op dit moment weer erg retro en stoer is... mischien weer eens uit de kast pakken ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Vanaf nu graag echt alleen zelfgemaakte foto's, anders heeft dit topic geen bestaansrecht en gaat het naar de huiskamer of helemaal dicht :)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RedFox
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 20:17

RedFox

Heb je een OV ofzo?

Afbeeldingslocatie: http://www.roodvosje.nl/other/iriverH10.JPG
Een iRiver H10 (5gb) sinds ~3 jaar.
Top apperaatje, maar is al naar 2 keer naar iRiver geweest vanwege een brakke accu en heeft er eigenlijk nogsteeds last van.
Daarom, en ook omdat de H10 wat te lomp is om mee te sporten, sinds kort een tweedehands iaudio 5 (1gb):

Afbeeldingslocatie: http://www.roodvosje.nl/other/iaudio5.JPG
(met Creative EP-630 dopjes)

Het huidige aanbod van kleine spelers viel me wat tegen, dus toen maar een iets oudere genomen :Y) .

You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrDummy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-07 12:00

MrDummy

Nog steeds gek op anime...

Mensen zijn nogal lui om zelf echte foto's te maken en pakken gewoon foto's van andere site, vaak press foto's omdat ze mooier en netter uitzien. En niet iedereen heeft mooie digicam of de mogelijkheid om pics te uploaden, en vooral plaatjes bewerken door ze te resizen. Hier zijn nerds die gewoon snel en makkelijk willen doen. Zelf foto's maken is extra werk voor hen. Maar de regels zijn duidelijk, dus mensen, word niet strontlui en laat je zien wat je kan!

Ik heb 3 spelers doorgenomen, maar er 2 in bezit. De andere is teruggebracht.
Eerst Odys SlimTV 68006
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/slimtv1_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/slimtv2_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/slimtv3_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/slimtv4_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/slimtv5_tn.jpg
Draagbare mediaspeler met 800x480 pixels scherm, 1 van de kleinste ooit met alle playbackmogelijkheden: dvd, mp4, divx, mp3, jpeg. Kan via USB of SD kaart. Klinkt te mooi voor zo'n apparaat. Met goed scherp scherm. DVB-T tuner is aanwezig.
Laadt snel op in 3,5 uur vanaf nul. Dat is ook heel prettig.
Uitstekende bedieningsmogelijkheden, zelfs zonder AB. Maar helaas zijn er wel problemen:
- het is regio locked
- teletekst is vol zwart scherm, ook met pagina 888
- leest geen SDHC kaarten
- scherm heeft hoog halo effect rond contrastrijke delen
- geen koptelefoon in verpakking gevonden?
- losse tuner unit met niet standaard connector (adapter zit wel bij)
Het is allang teruggestuurd en dus niet in mijn bezit.

Ik zocht verder naar betere speler. Nextbase 10 inch topmodel heeft wat, maar keuze valt op Lenco DVP-1040. Het is weliswaar groter, maar wel beter. Dit is ook 10 inch model.
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/lenco1_tn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/lenco2_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/lenco3_tn.jpg
Kan iets meer dan Odys speler. De tuner is al ingebouwd, zowel analoog als DVB-T, ieder eigen standaard antenne aansluiting. Twee keer koptelefoonuitgangen. Leest ook divx, mp4, mp3, jpeg, vanaf USB of SD kaart. De koptelefoon is wel meegeleverd. Pluspunten:
- echte aan/uit schakelaar tegen ontladen accu
- leest SDHC kaarten (dat is echt verrassing voor deze niet zo nieuw model)
- kan externe USB hd voeden en lezen (sterke output zeker)
- correcte pagina 888 ondertiteling weergave
- regiovrij standaard
- slot-in DVD speler, makkelijk wisselen
- uitsparing voor antenne, werkt wel met DVB-T signaal (je ziet 2 antennes, analoge en speciale DBV-T, maar analoge antenne werkt toch in DVB-T mode)
Jammer dat het langzaam laadt in 9 uur.... kan ik niet snel mee wegkomen.
Het kan niet goed omweg met niet standaard encoded clips (te hoge xvid bitrate, onjuist opogebouwd of geen mp3 audio) waardoor ie vroeg stopt.

Maar het is wel groot en lomp ding, niet om in de zak mee te nemen. Dus heb ik later door BartSmit aanbieding deze maar gekocht:
Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/ricatech1_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/ricatech2_tn.jpg Afbeeldingslocatie: http://mrdummy.net/zooi/got/mediaspelers/ricatech3_tn.jpg
Ricatech RC2200 speler.
De uitrusting is goed, het is kleine touchscreen. Blijkt een kloon te zijn van meer bekende Onda speler. Bij goed encoden zijn de filmpjes wel prettig te volgen dankzij 320x240 pixels scherm. Dat is beter dan cheap spelers met 160x128 pixels scherm. Alleen het leest geen SDHC kaarten. Dus ik ga verder kijken bij Onda spelers en daar zie ik betere laatste model met grotere scherm. Daar wacht ik op en dan kan ik hier nog een keer patsen :)
Goed dat het standaard xvid en mp3 ondersteunt, anders heb ik wel meer moeite mee met vreemde formaten.

Daarnaast heb ik ook nog beschikking over MDA Vario, welke ook met juiste software prima als mediaplayer kan functioneren. Foto's zijn niet nodig, omdat het bekende toestel is.

Hopelijk is deze post goedgekeurd. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Beta
  • Registratie: November 2006
  • Niet online

Beta

v0.86b5

MrDummy schreef op zondag 15 juni 2008 @ 17:27:
Mensen zijn nogal lui om zelf echte foto's te maken en pakken gewoon foto's van andere site, vaak press foto's omdat ze mooier en netter uitzien. En niet iedereen heeft mooie digicam of de mogelijkheid om pics te uploaden, en vooral plaatjes bewerken door ze te resizen. Hier zijn nerds die gewoon snel en makkelijk willen doen. Zelf foto's maken is extra werk voor hen. Maar de regels zijn duidelijk, dus mensen, word niet strontlui en laat je zien wat je kan!
Ff serieus, dat niet iedereen een eigen foto maakt is niet echt fair, maar om dan gelijk zon tirade af te steken is ook wat overdreven.

Afbeeldingslocatie: http://xs128.xs.to/xs128/08240/picture_2668.png

Mijn PMDs:
iriver s10
sony nwz a815
iPod 3rd gen

en mijn hoofd PMD: iPod Touch 8Gb.

Hyundai SX2 N-Line (2024)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheZeroorez
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/?UserID=154493&FotoID=2867

• Nokia N70 (met 2GB Kingston DV MMC)
• Archos 404, 30GB
• Creative EP-630

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

oude Psp heerlijk geluid alleen super groot.
en mijn skullcandy.
Afbeeldingslocatie: http://i27.tinypic.com/akeqgi.jpg

Muvo tx = prachtig geluid maar bouwkwaliteit is om te huilen.
en senheisser mx 300 ook prachtig geluid.
Afbeeldingslocatie: http://i30.tinypic.com/bbcpc.jpg

Dvd spelertje:
Afbeeldingslocatie: http://i26.tinypic.com/2h6av81.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wolfboy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Wolfboy

ubi dubium ibi libertas

Verwijderd schreef op zondag 15 juni 2008 @ 06:57:
Dan heb je nog de power niet om een grote set cans goed aan te sturen.
offtopic:
Klopt, maar ik zie op de foto's een aantal IEM's eraan hangen, die _wil_ je niet op vol vermogen in je oren hebben :X

Dat geeft je gegarandeerd gehoorbeschadiging.

Blog [Stackoverflow] [LinkedIn]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goudvis
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 02-10 15:10

Goudvis

'Hallo buurman! Ik ook hier?'

Afbeeldingslocatie: http://i304.photobucket.com/albums/nn192/Asdqert/Zune.jpg
Zune80 met de (standaard) Premium Headphones 'voor standaard' en de Creative EP-630s voor op de fiets.

Die loslopende kat - houd 'm lekker binnen (de tuin)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DjVe
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 18:57

DjVe

Hatsaflats!

mijn prachtige Cowon X5L met 30 GB vol aan muziek. Gebouwd als een tank en een geluidskwaliteit om van te kwijlen! Ik heb er de normale firmware op staan, omdat ik rockbox echt een verschrikkelijk stuk traag software vind. Op het moment dat ik mijn beestje kocht, had ik nog een goede oude NetMD speler van Sony. Ook zeer goede geluids en bouw kwaliteit en verschrikkelijk makkelijk te gebruiken. Ik heb 2 jaar met shure E3C gespeeld, totdat ze een paar maanden geleden me in de steek hebben gelaten. Overigens wel zeer tevreden met Shure dopjes! Ik ben nu overgestapt naar het topmodel uit de Sennheiser CX series, de CX500 Titan (zie review op: productreview)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/7185/5688.jpg
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/7185/5690.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ikweetniks
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 27-04-2022
Mien portable 3,5 inch dvb-t player


Afbeeldingslocatie: http://img133.imageshack.us/img133/6538/dsc06459ze2.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img133.imageshack.us/img133/5953/dsc06460am4.jpg

[ Voor 63% gewijzigd door ikweetniks op 16-06-2008 20:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheZeroorez
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Wolfboy schreef op zondag 15 juni 2008 @ 20:31:
[...]
offtopic:
Klopt, maar ik zie op de foto's een aantal IEM's eraan hangen, die _wil_ je niet op vol vermogen in je oren hebben :X

Dat geeft je gegarandeerd gehoorbeschadiging.
offtopic:
Plus het feit dat je IEM's er dood van gaan.

Volgens mij is het zo dat de iPod (uiteraard) geen superieure (en eigenlijk helemaal niet zo'n goede) analoge output heeft. Gezien de connector voor je PC digitaal is heb je daar geen last van kwaliteitsverlies, en kun je door zo'n versterkertje gewoon bijna alle kwaliteit behouden.


Mooi spul allemaal hoor d:)b

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gisae
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2008/06/16/1213642725-60.jpg
Een mooie bruine zune 30GB die ik vaak in de auto of met EP630's gebruik. Het geluid is prima en de bediening super. Ik heb al met al een 15 verschillende MP3 spelers gehad, weinig spelers bevallen me zo goed als deze.
Daarnaast heb ik nog een sony s205f. Qua looks een prachtig spelertje, maar qua bediening en geluid matig.

[ Voor 6% gewijzigd door Gisae op 16-06-2008 21:05 ]

Why have a civilization anymore if we no longer are interested in being civilized?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

M'n topic (De audiophile mp3-speler van dit moment ?) was dichtgegooid, maar ik wou nog even mededelen dat het de A829 is geworden. Heb hem vanmorgen in ontvangst genomen en hij ziet er erg gaaf uit 8) .

Zo gelijk uit de doos was ik eerlijk gezegt nog niet helemaal onder de indruk van de geluidskwaliteit, maar nadat ik de boel 3 uurtjes had laten spelen werd alles lekker strak en waren de harde randjes eraf. Er verscheen dan ook een brede grijns op mijn gezicht nadat ik er wat deep-house op had gegooid :). Moet ook zeggen dat het overzetten supersnel gaat (100mb in circa 25seconden).

Maargoed, een fotootje:
Afbeeldingslocatie: http://h1.ripway.com/fatalfelix/ab1.JPG

[ Voor 14% gewijzigd door een moderator op 24-06-2008 16:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DjVe
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 18:57

DjVe

Hatsaflats!

god wat heb ik spijt dat ik mijn 707 Net MD speler heb verkocht :( Die gat met een goede opname echt een fantastisch geluid (zeker in combi met een E3C van shure). Die nieuwe mp3spelers van sony zien en mooi uit! Gebruiken ze nog steeds die brakke software?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik had hiervoor een N710 Net MD, en die waren idd supergoed :) . Moet zeggen dat het geluid uit van deze speler na het inspelen vrijwel net zo goed is als ik gewend was met mijn oude Net MD :) .

Ze gebruiken nu andere software dan die brakke sonicstage, maar ik gooi alles er gewoon via "deze computer" op, wat natuurlijk nog sneller gaat. Geen software nodig dus, en de bediening is dusdanig makkelijk dat je de boekjes wel dicht kan laten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Deze speler heeft een topic: [Flash] Het Sony A820 ervaringentopic
Daarnaast graag ontopic blijven. Dit is geen plaats om over de apparaatjes zelf te discussiëren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Kom op zeg, je mag toch wel heel iets uitleggen hier. Zelfs de admin boven mijn post heeft het over een anologe uitgang van een Ipod, terwijl daar ook een topic voor is :+ . Maargoed, snap je punt wel dat het niet de bedoeling is om hele discussies te voeren...

(heb de foto trouwens geresized ;))

[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 24-06-2008 16:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Verwijderd schreef op dinsdag 24 juni 2008 @ 16:02:
(waarom kan ik mijn oude post niet meer bijwerken trouwens ?)
offtopic:
RoD was vergeten een vinkje te zetten ;). Ik heb je post aangepast met de thumbnail en een link naar het origineel. Verder kun je nu ook weer editten.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

grazias :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beantherio
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 01-09 13:28
Hi. My name is Beantherio and I am a PMP-addict. :)

Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/rnmboon/pics/pmp_col.jpg

De D2 (die ik nog niet zo lang heb) gebruik ik momenteel het meest. Daarvoor gebruikte ik afwisselend de X5 en de H120 (beiden met Rockbox). De Samsung leek ooit een goed idee, maar momenteel gebruik ik hem alleen als ik afwas. :)

De D2 is voor mij trouwens een grote stap in de richting van "de perfecte PMP". Ik denk daarom dat de andere spelers meer en meer in de la gaan belanden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Dat is een mooie collectie :)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DjVe
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 18:57

DjVe

Hatsaflats!

wat voor een dopjes gebruik je Beantherio?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beantherio
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 01-09 13:28
Jordy van e schreef op woensdag 25 juni 2008 @ 00:35:
wat voor een dopjes gebruik je Beantherio?
Voor m'n D2 gebruik ik Sennheiser CX 300 earbuds maar ik heb ook Philips SHE8500/00 dopjes voor m'n andere spelers. Beiden zijn misschien niet compleet "high end" maar het zijn prima doppen voor relatief weinig geld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DjVe
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 18:57

DjVe

Hatsaflats!

klopt. Heb je al eens wat betere modellen geprobeerd? Wellicht dat je luisterplezier nog wat kan vergroten :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HansNed
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 04-05-2024
Wat heeft dit met "show je draagbare mediaspeler" te maken? Het is niet de bedoeling om je vraagjes hier te dumpen.

[ Voor 86% gewijzigd door RoD op 27-06-2008 13:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OcGuru
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 21:34

OcGuru

Giulietta Qv

Afbeeldingslocatie: http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2008/06/28/1214662525-750.png

Meizu M3. Ben er tevreden over. Komt mooi geluid uit en heeft een aardig lange accuduur :)

Bl44t


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • El-Loco
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 02-10 11:32
Afbeeldingslocatie: http://xs228.xs.to/xs228/08260/pmp963.jpg.xs.jpg

Creative Zen Touch 20GB.

Ligt eigenlijk te verstoffen hier. Goed geluid, heldere menu-indeling alleen niet al te snel (ik kan niet goed tegen het trage opstarten).

DIFRNCE (?)

Van de week dit 2gb-apparaatje opgepikt bij de Kijkshop. Handig voor in de auto, ik maak me dan niet zorgen over duurzaamheid en dergelijke. Het is aanzetten, in het dashkastje en gaan. Nadeel: verschrikkelijke bediening. Wat een apen op de designafdeling. 'How hard can it be?' Compleet onlogische indeling van de knoppen. Niet zo vreemd dat ik hem nog geen 10 minuten heb aangehad. Van de week maar eens zien of hij kan wennen.

Archos 605 WiFi 30GB

My baby. Top apparaat als het gaat om samenstellen van playlists, bekijken van video en internet. Jammer dat ik hem niet vaak gebruik voor zijn oorspronkelijke doel: entertainment onderweg. Het is vaak 's avonds even in/op bed een korte film / TV-serie kijken, even internetten of een beetje muziek luisteren. Nauwelijks on-the-road. Neemt niet weg dat ik er erg tevreden mee ben. Nadelen: traaaag opstarten, bijkopen van plug-ins (volslagen idioot, ik heb nu een creditcard vanwege dit ding).

Niet afgebeeld:

Old-skool Packard Bell Audiokey 256MB. Hiermee was ik de man back in the day 8). Het ding kostte me toen 150 'iets' (waren we toen al bij Euro's? Ja toch?). Nog steeds puik geluid uit het ding!

Creative EP-630. Fijne dopjes, alleen een beetje (oor-)vuil in die dingen is helaas slecht te voorkomen. Daarom ben ik ook blij dat ze een keer een onbedoelde wasmachinebeurt doorstaan hebben. Die hebben ze inmiddels al 4 keer gehad. :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

In bezit sinds januari 2003, en naar mijn mening nog steeds de speler met de beste bediening ooit!
Een Creative NOMAD Jukebox 3, zoals hij officieel heet. Heb er 5 van liggen, mocht één het begeven dan gaan we vrolijk verder. De speler op de afbeelding is de 'hoofdspeler', omgebouwd tot 120GB, en intern een paar extra solderingen omdat dit model mp3-speler erg snel slecht contact maakt bij de hoofdtelefoonconnector.
De oordopjes zijn de Ultimate-Ears UE10-PRO. Niet dat ik geld overheb, maar ik heb een ziekte wat met mijn gehoor te maken heeft, waardoor ik toch al gauw 6 tot 8 uur per dag oordoppen in heb met 4 tot 5 uur muziek.

Verder komen er in de familie voor:
2x Creatice Zen Vision M: mooie speler maar de bediening is werkelijk bagger;
1 Creative Zen: Zelfde verhaal, maar goed geluid;
1 x Creative Zen Micro: Ook de bediening die me niet beviel.
Paar van die sticks: :X
En ook de iPod hebben ze me niet kunnen aansmeren.

Daarom blijft dit voorlopig mijn vriend, de Creative NOMAD Jukebox 3 uit 2001:
Afbeeldingslocatie: http://www.o550.nl/images/NOMAD.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.o550.nl/images/NOMAD-UE.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vinze
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 30-09 12:15
Afbeeldingslocatie: http://i314.photobucket.com/albums/ll431/Vinzr/03.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i314.photobucket.com/albums/ll431/Vinzr/02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i314.photobucket.com/albums/ll431/Vinzr/01.jpg

Nokia 6300 + 2GB SD kaart
Meizu M6 8GB
AGK K312p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mr.paaJ
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 01-10 22:49

mr.paaJ

generatie cmd+z

niet zo exotisch als de head-fi plaatjes uit de eerste pagina, maar ik loop rond met:

Afbeeldingslocatie: http://random.mrpaaj.nl/portable.jpg

ipod -> line-out -> emmeline hornet -> grado sr-125
(af en toe heb ik de neiging om er een hd650 aan te koppelen, maar ik kan me tot nu toe inhouden :) )

liever de tong gebrand dan lauwe soep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb nog een pic gevonden die ik zelf geschoten heb van de Sansa. Zo is goed te zien hoe klein het ding is :)

Afbeeldingslocatie: http://crew.tweakers.net/hlpdsk/sansa1.jpg

Een AA penlite er naast, en een SD-kaartje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mace
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 01-10 07:55

mace

Sapere Aude

Ik zal eens foto's maken van mijn ipod mini 4GB, oud dingetje met harde schijf en z/w scherm.
Maar wel met rockbox *O* Dus lekker FLAC luisteren enz.

Heb er een MINT versterkertje bij, voor als ik mijn sennheisers er op aansluit.

Ik ga waarschijnlijk een keer de microdrive vervangen voor een CF kaartje, zal vast in energieverbruik schelen. Ik vraag me af of er een groter kaartje in kan.

PICS volgen nog!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • silitek
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-09 10:19

silitek

Tubes Only

Cowon D2 8Gb/ 4GB SDHC..met Creative EP-830 en Sony MDR EX90LP oortjes..
Klinkt geweldig op een Tube amp met FLAC of CDA bestanden..

Click
Afbeeldingslocatie: http://s2d2.turboimagehost.com/t/482680_DSC00035.JPG

;)

Tubes....It's what make music music!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rockmanz
  • Registratie: April 2006
  • Niet online
Edit: Sorry admin, de apple regel heb ik over het hoofd gezien. Dan maar een minder spannende dap :z :
Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v451/rockmanz/IMG_0460small.jpg

[ Voor 64% gewijzigd door rockmanz op 21-07-2008 18:17 . Reden: regels verkeerd gelezen ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
iPods mag je in Apple Talk posten, die horen net als in de rest van PMD, hier niet thuis :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Regeneration
  • Registratie: Februari 2006
  • Niet online
Zag dit topic ooit langs komen en wilde ooit eens ook even mijn mediaspeler showen. :P Dat moment is dus kennelijk nu het geval, (waarbij het wel een kleine kick is :$ ). Heb niet echt hele high-end mediaspelers gehad of high-end mediaspeler gerelateerde spullen. Ik zeg dat even opdat je niet extreem exotisch spul verwacht. :P

Mijn eerste mediaspeler had ik gekregen en dat was een Sandisk Digital Audio Player 512MB die ik nog steeds heb. Ik heb hier ook een simpele review zonder onderbouwing dus gemaakt.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/6936/7011.jpg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/6936/7012.jpg

Ik vond het voor die tijd zeker een goede muziekspeler. Hij was klein en licht. Ook de AAA batterij ging lang mee. Ik had op een gegeven moment twee oplaadbare AAA batterijen gekocht, deze hielden het (zoals de meeste oplaadebare batterijen) iets minder lang vol, maar het was nog steeds goed acceptabel. Naast de muziekspeler zit er ook FM radio op, kan je opnemen en als opslagmedium gebruiken. Je kan daarentegen niets uitbreiden zoals het geheugen of accessoires maar dat hoeft van mij ook niet. De beeldkwaliteit is duidelijk zwart wit met een blauwe backlight, goed genoeg vond en vind ik nog steeds wel, ware het niet dat je nu beter kan en mag verwachten. Het geluid wat er uitkwam was goed, hoewel ik persoonlijk niet zo'n muziekexpert ben. Maar om maar wat te noemen het geluid is mooi zuiver en de bassen zijn ook aardig aanwezig.

Om gelijk nog even op het vorige terug te komen: ik las en hoorde van anderen dat het geluid van de muziekspeler ook sterk kan afhangen aan oordopjes, omdat ik alleen met de "gratis" meegeleverde oordopjes gebruikte wilde ik wel iets beters proberen. Het werd de Sennheiser MX 460, waarbij ik een productreview over heb geschreven. Ben er wel tevreden over en het geluid is (voor deze muziek leek :P toch) wel goed te merken.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/6161/5609.jpg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/productsurvey/6161/5610.jpg

Dan had ik laatst een Nokia 3110 classic aangeschaft met een muziekspeler. Over de tekefoon heb ik ook een productreview: Nokia 3110 classic Zwart review door Regeneration geschreven. Om deze post niet vol te stoppen met (te) veel plaatjes nog een plaatje van de telefoon, maar in de review staan er meer zelfgemaakte foto's.

Afbeeldingslocatie: http://farm4.static.flickr.com/3092/2620482905_7899f41be8_o.jpg

De muziekspeler werkte boven mijn verwachting en voor gemaksredenen neem ik nu eigenlijk niet meer mijn Sandisk mee. Heb ik nog wel een tijdje gedaan omdat de Sandisk beter geluid geeft en geen ruis, maar anders moet ik naar een apparaat meenemen. Ook omdat als je de muziekspeler van de telefoon veel gebruik logischerwijs de accu sneller leeg gaat, maar ok dan moet je wat vaker mijn telefoon opladen en zo vaak gebruik en gebruikte ik de muziekspeler nu ook weer niet. De ruis van de Nokia muziekspeler valt daarnaast eigenlijk nog mee, wanneer ik hem onderweg gebruik hoor je dat namelijk niet. Wel is het standaard geluid wat hard, je kan dat voor de muziekspeler zachter zetten door de equalizer op zijn laagst te zetten, maar dat helpt niet voor de FM-radio die ook op de telefoon zit. Ook zijn de stapjes van de volume regeling wat groot en zou de muziekspeler functionaliteit iets gebruiksvriendelijker kunnen. Dit zijn echter maar wat kleine minpuntjes, want wat wil je meer verwachten van een mid-range mobiele telefoon. Ik vind de muziekspeler dus eigenlijk best aardig.

Of ik wel eens een echte "goede" muziekspeler heb overwogen? Het antwoord daarop is "Ja, maar...". Ik heb serieus wel eens overwogen een muziekspeler te nemen met goede geluidskwaliteit, maar het is zo dat ik de muziekspeler ook weer niet zo vaak gebruik dat ik tot koop over ga. Wellicht dat wanneer ik over een paar jaar een nieuwe mobiele telefoon overweeg ik een telefoon waarbij ook echt de nadruk op de muziekspeler ligt ook in overweging meeneem, zoals de Sony Erisson walkman serie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vihaio
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 23:15
Schop
* Vihaio Heeft sinds kort een Sansa Fuze
Na, een paar merkloze spelers, een Creative speler en een hele tijd een tweede generatie iPod Nano, vond ik het wel tijd voor een betere speler. 8GB + een 8GB kaartje.

Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/21almo8.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/k174lk.jpg

Best een geinig dingetje. Wel jammer dat de bovenkant glimmend is, stof en andere ongein zie je er meteen op.

Omdat m'n Creative EP 630 dopjes kapot zijn gegaan gebruik ik nu de standaard dopjes :r :'( Het is wel een mooi excuus om dure dopjes te kopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stay1ed
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 20-08 15:56
Goed laat ik mijn spul dan ook eens posten.
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/2d0kh1l.jpg Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/s6t84i.jpg
Mijn Nokia 5800 XpressMusic en een wat oudere Sony NWD-B105, beide met standaard oortjes. De 5800 heeft ongeveer 8GB geheugen (maar die ruimte gebruikt ik ook voor applicaties) en de Sony heeft 2GB. De 5800 heeft wat beter geluid met de standaard oortjes, en bovendien heeft 'ie ondersteuning voor drm :).
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/1262xqc.jpg
Ik luister niet zoveel naar mp3's buiten huis, maar misschien komt dat nog, omdat ik vandaag deze Creative EP830 oordopjes heb gekocht. Met deze oortjes klinkt zelfs de slechtste muziek geweldig :P.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SirNobax
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 29-09 19:02
Hierbij een kickje.

Afbeeldingslocatie: http://sirnobax.googlepages.com/IMGP5812_sm.JPG

Afbeeldingslocatie: http://sirnobax.googlepages.com/IMGP5823_sm.JPG

Wat u ziet; Een alweer 5 maanden oude Sony Ericsson X1 in combinatie met mijn gloednieuwe Sleek Audio SA6 in-ears.
Hiervoor heb ik een lange tijd Creative Aurvana's gebruikt, die erg goed klinken, maar deze SA6' klinken pas echt geweldig. Bizar gewoon dat zulke kleine in-ears zo'n ruime en gedetaileerde soundstage weten te creeren zonder in te boeten op andere fronten.
Zeer strakke lage tonen zonder de rest te overstemmen en de midden en hoge tonen zijn, naar mijn smaak, echt perfect. O+
De Xperia geeft ook prima geluid (al is hij met gevoelige oordopjes wat ruizig, de SA6' zijn gelukkig niet erg gevoelig). Ik heb eigenlijk nog geen neigingen gekregen om mijn Zen Vision van verse muziek te voorzien. En zeker met dat vage weer in NL heb ik ook niet zo'n zin in extra bonk metaal in mijn broekzak.

offtopic:
Nee, ik heb geen harige oren :9 (zie vergroting pic 2). Ik bewaar de dopjes in m'n stoffen tas en had ze blijkbaar niet goed afgeveegd.


@Hieronder, lijkt mij best sterk eigenlijk, ik heb verschijdene oordopjes gebruikt (EP630, Aurvana, Ety ER6i, Q-Jay's, Shure E4c's, nog een paar low-end dopjes) en deze hebben duidelijk het 'wijdste' geluid.
Mischien dat het aan de bass/treble-ports die je gebruikt ligt. De nieuwe SA6's worden met nieuwe Bass+ ports geleverd die veel meer open zijn, in tegenstelling tot de oude versie.

[ Voor 19% gewijzigd door SirNobax op 17-04-2009 22:46 ]

Pentaxiaan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • andyy
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 20-09 10:55
Afbeeldingslocatie: http://i116.photobucket.com/albums/o6/110022558844/DSC02348.jpg
Samsung P2 + Phonak Audeo PFE
zelfgemaakte tips
huidige setup, Fiio E5 staat er alleen niet op en ik gebruik de stock sciliconen tips
Afbeeldingslocatie: http://i116.photobucket.com/albums/o6/110022558844/DSC02291.jpg
wat ik hiervoor had
(de Ultimate Ears en Westone's zijn weg)
Afbeeldingslocatie: http://i116.photobucket.com/albums/o6/110022558844/DSC02130.jpg
mijn eerste "audiofielensetje"
Westone UM1, Fiio E3 en Samsung P2


heb ook nog een Fiio E5 tot mijn beschikking, staat alleen op geen enkele foto :D


(@hierboven, ik lees juist veel dat de SA6 een kleine soundstage heeft :+ )
(nogmaals @hierboven) zijn vooral mensen die veel hebben verschillende high end dopjes hebben gehoord volgens mij
en http://www.head-fi.org/fo...index160.html#post5619693
ik zie een gelijkenis :P

[ Voor 21% gewijzigd door andyy op 19-04-2009 11:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Afbeeldingslocatie: http://i41.tinypic.com/oi5gdj.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/2149wyg.jpg

U ziet:
  • Apple iPhone 1st Gen 8GB
  • Creative Zen Vision M 30GB Black
  • Apple iPod Shuffle 2nd Gen 1GB Silver
Kocht eerst de Zen. Ben later volledig overgestapt op Mac en dan is de synchronisatie toch een heel pak minder/lastiger. Gebruik nu vooral de iPhone en de Shuffle (sport) en de Zen als ik op reis ga. Maar de Zen gaat binnenkort in de verkoop en dan komt er een iPod Classic 120GB in de plaats :) .

De oortjes dan:
  • Beats By Dr. Dre Tour of Apple In-Ears, normaal gebruik (moet nog beslist en bestelt worden)
  • MTB: iPod standaard Crap oortjes. (zien eerder bruin dan wit voortaan :+ )
  • Joggen: Creative EP-630.

[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 18-04-2009 10:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Afbeeldingslocatie: http://img524.imageshack.us/img524/8571/19042009l.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img519.imageshack.us/img519/4669/19042009001.jpg

Te zien;
iPod Touch 2G - 8GB
iPod 5.5G - 80GB
iPod Nano 2G - 2GB
Creative Zen 8GB
Creative MuVo 256MB
Sennheiser CX400

Gebruik nu de iPod Touch in combinatie met een Sennheiser CX400, veel beter dan de standaard witte oordopje van Apple zelf. De Sennheiser CX400 bevalt zeer goed en is nog eens voor een 20 euro te koop, ben uiteraad tevreden mee met de kwaliteit ervan. Verder me twee ouwe iPod's die ik thuis gebruik als ik aan het leren ben.
De Creative Zen gebruik ik niet meer doordat er een barst op het scherm zit waardoor ik niks meer kan zien. Hij doet wel nog maar is veranderd in een ''8GB iPod Shuffle''. De MuVo heb ik van UPC (wat een slechte provider) gekregen, en was voor toen een hele goede speler.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pixeltje
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 19:30

Pixeltje

Woo-woohoo!

Afbeeldingslocatie: http://gadgets.infoniac.com/uimg/410D4M7X6CL._AA280_.jpg

Mijn Creative Zen Sleek Photo (20 GB)

Met mijn Skullcandy Hesh
Afbeeldingslocatie: http://www.djkit.co.uk/images/products/large/12c582bef659c35e66489510cd5c3081.image.320x320.jpg

Daar zit nog wel een verhaal achter.. trouwens. Ik had eerst een Nine, Afbeeldingslocatie: http://www.mymemory.co.uk/images/product_shots/15399_1227866051.jpg
Maar die brak af, bij het uitschuifbare deel van de koptelefoon. Omgeruild voor een nieuwe, zelfde probleem. Omgeruild voor een Hesh (omdat ze de Nine niet meer hadden zonder doodgeknuppeld nep-bont :'( , en ik 40 euro cash meekreeg ivm prijsverschil tussen de Nine en Hesh :) )

Ook die Hesh brak, dus nu mijn vierde Skullcandy. Ik ben er nu wel achter waarom ze steeds breken, vandaar dat deze het al ruim anderhalf jaar volhudt. Als het koud is, wordt het harde plastic van het schuifgedeelte koud, waardoor je, bij het afdoen van de koptelefoon, het plastic te ver buigt. Dan breekt het. Ik had een krantenwijk vroeger, dus ik was veel buiten, in de kou, en moest ook nog wel regelmatig die koptelefoon afdoen (het zou je verbazen hoeveel mensen er om 5 uur al wakker zijn)

Nu echter tevreden, want de geluidskwaliteit van deze combinatie (Zen en Skullcandy) is goed:)

And I begged Angel of the Lord what are these tortured screams? And the angel said unto me; These are the cries of the carrots, the cries of the carrots! You see, Reverend Maynard, Tomorrow is harvest day and to them it is the holocaust


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cpt.skydiver
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 02-10 17:01
Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/90aqe1.jpgAfbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/2cfphxk.jpgAfbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/347id0w.jpgAfbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/6jlg75.jpg

U ziet:
-Cowon iAudio D2 8GB Black met D2+ 3.11 firmware en het Tango! thema
-Philips SHE9850 in-ears
-Cowon leather case
U ziet niet:
-P2 UI on D2(+) flash skin (zelf vertaald vanuit 't koreaans <3) (<- staat op iAudiophile)
-de ongelooflijke zooi op mijn bureau die ontstaat als je net een proefwerkweek hebt gehad :X

De SHE9850 ruisen wel een beetje omdat ze maar 13Ohm weerstand hebben. Ik heb hier niet erg veel last van maar kan altijd nog een weerstandsadaptertje maken. Heb ook nog geen headphones maar ik hou de nieuwe Shure SRH440/840 goed in de gaten!

De D2 voornamelijk gekozen voor de goede ondersteuning die Cowon levert, de bouwkwaliteit, en natuurlijk de geluidskwaliteit/instelbaarheid. Ook de mogelijkheid tot rockbox (hoewel het nog wel even kan duren voor er een volledig bruikbare/stabiele versie is) is leuk (doom is toch moddervet?). Films kijken heb ik eigenlijk in het begin nooit gedaan maar heb er nu toch al best wat op staan. Meeste van dvd geript met handbrake icm dvd43, ondertiteling ook goed te lezen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wackoz
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 02-10 14:44
Aangezien ik hem nog niet eerder tegengekomen ben hier, en om gewoon mijn apparaatjes eens het inet op te sturen:

Mijn verzameling:
Afbeeldingslocatie: http://img36.imageshack.us/img36/3161/foto010lvn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img3.imageshack.us/img3/4760/foto012pos.jpg
Mijn nieuwe speler die ik sinds kort heb; de Cowon S9

Afbeeldingslocatie: http://img26.imageshack.us/img26/4341/foto016p.jpg
Gebruikte ik samen met mijn Sony MDR-EX082 oortjes (zaten bij mijn Sony Walkman A-815, uitgeleend aan een vriend). Oortjes zijn sinds een week helaas gestorven. Oorzaak: Kabelbreuk

Afbeeldingslocatie: http://img36.imageshack.us/img36/4812/foto019t.jpg
Jabra BT620s Bluetooth headset, gebruik ik icm de S9 voor op de fiets of als mijn oortjes weer eens zoek zijn. Eigenlijk een miskoop, ding zit niet geweldig en de geluidskwaliteit is zeker niet jevanhet. (had voor die ~60 euro beter goede oortjes kunnen kopen)

Afbeeldingslocatie: http://img33.imageshack.us/img33/6190/foto020a.jpg
Mijn Pioneer Monitor 10R koptelefoon. Gewoon wanneer ik even rustig wil relaxen met hoge kwaliteit FLAC muziek, geheel natuurgetrouw.

Let vooral op de ijzersterke constructie waar ik vaak genoeg mijn hand klem tussen heb gehad :+
Afbeeldingslocatie: http://img44.imageshack.us/img44/5366/foto021wbz.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img36.imageshack.us/img36/5835/foto017q.jpg
De standaard oortjes die geleverd worden bij de S9. Door het ongunstige overlijden van mijn Sony in-ears ben ik 's ochtends genoodzaakt hier naar te luisteren. Geluidskwaliteit is precies zoals ze eruit zien. Ruk. Bij gebrek aan salaris (net uitgegeven..) moet ik het hier nog zeker tot eind van de maand mee doen...

Afbeeldingslocatie: http://img36.imageshack.us/img36/7420/foto022q.jpg

Zo krijg je een beetje een idee van de grootte van mijn Pioneer koptelefoon :+

Nog even alle hardware op een rijtje:

In-ears (RIP):
Sony MDR-EX082:
Prima in-ears voor dagelijks gebruik. Zaten bij mijn Sony Walkman A-815 en het zijn de beste oortjes die ik tot nu toe bij een mp3-speler heb gekregen. De oordoppen klinken zonder EQ troep aan nog steeds erg zuiver en produceren dan nogsteeds een strakke bas. Met wat getweak op mijn mp3-speler (wat uitgebreid kan, op zowel de S9 als de Sony Walkman) klinken de doppen nog wat beter. Heb er alleen maar plezier van gehad :)

Normale oortjes:
Cowon iAudio krengen:
Wil ik eigenlijk geen woorden aan vuil maken. De dopjes zijn niet in staat om een muzieknummer een beetje body mee te geven. Dat zorgt er uiteraard voor dat het niet lekker luistert. Bij gebrek aan beter, zullen we maar zeggen, gebruik ik deze nu elke ochtend voor mijn bijbaantje.

Koptelefoon:
Pioneer Monitor 10R:
Erg nette koptelefoon. Produceert een erg strak geluid en heeft kwalitatief erg goede drivers waardoor muziek met, bijvoorbeeld, veel drums erg goed tot zijn recht komt. Ik gebruik deze koptelefoon alleen maar als ik thuis zit of onderweg ben, puur omdat het kreng zo groot is. De oorschelpen gaan helemaal om je oren heen en zitten opzich goed. Totdat je hem een paar uur op hebt, dan moet je hem eigenlijk wel even afzetten. Niet alleen om je oren rust te geven, maar ook omdat je oren erg warm/heet worden van zo'n oorwarmer op je kop :+

Zowel punk, metal als akoestische muziek klinkt erg lekker op deze koptelefoon. Enig minpuntje is dat je toch wel een serieuze headphone amp moet hebben om hem goed aan te kunnen sturen. Ik sluit hem meestal aan op mijn Dateq mixer, welke wel meer dan voldoende power heeft om hem aan te sturen. Mijn S9 kan met zijn 2x 29mW niet voldoende vermogen produceren om hem helemaal tot zijn recht te laten komen. Dit merk je pas op hogere volumes, omdat je het versterkerchipje dan tekort hoort schieten.

Bluetooth headset:
Jabra BT620s:
Ik heb de headset aangeschaft tegelijk met de S9. Veel mensen om mij heen hadden goede ervaring met bluetooth (draadloos) muziek luisteren, dat spoorde mij aan om de gok toch maar te wagen, aangezien de Cowon S9 zowel AD2P als alle andere benodigde bluetooth formaten ondersteund. Het eerste wat mij opviel was het volume. Aangezien de S9 enkel het signaaltje verstuurt moet de headset het zelf versterken. Dit gaat (bijna) altijd met moeite. De headset kan totaal geen kracht achter muziek zetten, en zodra er ook maar iets van een eq aangezet word nekt hij zichzelf al. Voor telefonie doeleinden is de headset dan weer wel geschikt. Bellen gaat opmerkelijk goed met deze veredelde stofvanger :)

PMD:
Cowon S9:
Niets anders dan lof voor dit spelertje. Met de pas uitgekomen firmware kan hij gapless lossless muziek afspelen ( _/-\o_ ) en dat is een feest. Ik luister vooral erg veel FLAC en hoge kwaliteit WAV muziek ermee en dat weet hij allemaal zeer netjes af te spelen zonder enige vorm van problemen. Ik had verwacht dat hij wel wat moeite zou hebben met skippen tussen ~40Mb nummers maar dit viel mij alleszins mee :) Ik heb geen lag waar kunnen nemen tijdens het skippen. Hij begint gewoon direct met spelen. Verder draait hij een groot deel van de videoformaten waaronder WMV en Avi. Ik kijk er amper films op, maar als ik het een keer doe dan is het goed te doen vanwege het mooie AMOLED scherm :)

Zo, heb ik ook weer even m'n shit geshowd :+

één is geen, twee is één


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tower410
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 02-10 08:27
Afbeeldingslocatie: http://i32.tinypic.com/sb7lzl.jpg

Iriver Clix2 8GB redline (love it :))
+ Creative EP-630

Heel fijn setje, al moest ik de bas een beetje (lees: nogal) omhoog halen in de equalizer, de creative laat standaard niet zoveel bas horen, en des te meer hoge tonen. Maar ja, daar is de prijs ook naar, en zolang je het nog kan aanpassen met een equalizer vind ik het best :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Cowon S9 16GB
Sennheiser PXC-450
iBasso D2 Boa

PXC450_iBassoD2_CowonS9

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
Hee wat is dat iBasso D2 Boa kastje? Versterker?

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ck2000nl schreef op woensdag 08 juli 2009 @ 08:34:
Hee wat is dat iBasso D2 Boa kastje? Versterker?
Is inderdaad een versterker. Heb ook een Fiio E5 geprobeerd die ik nog had liggen, maar die was ver van sterk genoeg voor m'n opstelling, gaf zelfs klankverlies tov de hoofdtelefoon rechtstreeks aansluiten.

Heb hem besteld op de site van de maker en wordt vanuit China verstuurd. Op 2 werkdagen stond het aan m'n deur (klein pakje dus douane niet opgemerkt) en 't is een hemels ding. Wel vrij nutteloos bij oortjes en in-ears.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BradKing
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 01-10 11:28
Leuk topic :)

hier mijn geschiedenis van portable media:

Afbeeldingslocatie: http://i29.tinypic.com/r78vg0.jpg

vlnr, oud naar nieuw:

Sony Walkman, WM-FX101, inc radio
iRiver SlimX iMP-350, inc radio, inc snake clone te spelen via controller, speelt rewritable mp3 cds
iRiver H10, inc radio, beste geluid van allemaal met goeie doppen
iRiver N10, helaas is de nekband met dopjes 2 weken geleden kapot gegaan (kabel breukje = soms geen geluid links), heerlijke speler voor sporten en fietsen
HTC Touch Diamond, niet slecht voor geluid maar zeker niet goed.

Doppen, ik heb een paar sennheiser 300 doppen setjes, zaten bij de iRivers, goeie doppen, niet duur ook, ik heb nu twee identieke setjes liggen op de aansluiting na (1 'L' aansluiting en 1 rechte aansluiting). Ook tijden met de SlimX + sennheiser pmx 60 (zo'n neck band koptelefoon) rondgelopen, maar vond ik overdreven worden met de flash spelers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bonthouse
  • Registratie: Augustus 2008
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v326/Sykow/P1000863.jpg

iPod Nano (nu een diyMod Mini met 16GB CF kaart) > zelf gemaakte line-out dock > getweakte Corda Meier Move (nieuwe opamps, nieuwe condensatoren) > Shure SE530.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:25

D4NG3R

kiwi

:)

Afbeeldingslocatie: http://www.techdrunk.com/wp-content/uploads/img1.jpg

Sony Ericsson F305, Geniaal geluid uit de speakers. En goed geluid door de headset!

Vond het achteraf wel jammer dat ik deze gehaald heb, want ik bleek er zelf geen thema's op te kunnen zetten..
Oorzaak: Het mobieltje is ontwikkeld door sagem, maar word verhandeld door sony :@.

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 01-10 13:45
Het is niet echt de bedoeling om hier je mobieltje te showen tenzij je er bijv. speciale oordopjes bij gebruikt. Dan is het ook meer om de oordopjes te showen. Maar het is sowieso de bedoeling dat je eigen foto's plaatst ;). Zoals ook in de TS staat:
Plaats zelfgemaakte foto's. Standaard productfoto's kunnen we allemaal wel van de site van de fabrikant afhalen.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiii
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 18:54
Mp3 speler: Sony Nwz A816
Headphone amp: Fiio e3
Headphones: sennheiser Cx400

Het geluid van de sony mp3 speler bevalt me zeer goed, en biedt veel instelmogelijkheden. Ik heb wel een raar probleempje, als de volume hoger zet dan opent er af een toe een folder ipv dat de volume omhoog gaat. Firmware kan ik helaas niet updaten, alleen US versies hebben die mogelijkheid =(

Fiio heb ik net binnen, moet er nog even naar luisteren voordat ik iets over kan zeggen. CX400 heb ik ook pas kort, hiervoor creative ep630 dus cx400 zou een 'verbetering' moeten zijn maar dat heb ik nog niet zo ervaren :p

Afbeeldingslocatie: http://i163.photobucket.com/albums/t292/Takashi_photo/2009-07-29155445.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i163.photobucket.com/albums/t292/Takashi_photo/2009-07-29155514.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i163.photobucket.com/albums/t292/Takashi_photo/2009-07-29155526.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • andyy
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 20-09 10:55
Bonthouse schreef op vrijdag 17 juli 2009 @ 01:47:
[afbeelding]

iPod Nano (nu een diyMod Mini met 16GB CF kaart) > zelf gemaakte line-out dock > getweakte Corda Meier Move (nieuwe opamps, nieuwe condensatoren) > Shure SE530.
Jij zit toch op head-fi? :P
Binnenkort krijg ik mijn customs weer terug (als het goed is), schiet dan wel wat plaatjes met m'n nieuwe DAP

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:25

D4NG3R

kiwi

:)

Hoedje schreef op dinsdag 21 juli 2009 @ 17:38:
Het is niet echt de bedoeling om hier je mobieltje te showen tenzij je er bijv. speciale oordopjes bij gebruikt. Dan is het ook meer om de oordopjes te showen. Maar het is sowieso de bedoeling dat je eigen foto's plaatst ;). Zoals ook in de TS staat:

[...]
Ow, sorry.. Ik zal dat de volgende keer doen! :) .

Heb er geen speciale oordoppen bij, gewoon het standaard setje (wat erbij zat) wel geniaal geluid :D

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Froggle
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 30-09 11:41
Allereerst heb ik een MSI Megastick met maarliefst 128MB gehad. Het was niet veel, maar in die tijd waren we ook niet bepaald van de MP3's met formaatje 5-10MB. Vervolgens is deze vervangen voor een Creative MuVo 1GB. Daar kon al een hoop meer op, en heb ik ook erg veel schik mee gehad. Stevig dingetje ook zeker. Een paar jaar later kon ik voor m'n mobiel weer een nieuw abonnement afsluiten, en dacht ik met de LG Viewty wel een goede te hebben.. Nou NOT! Ik heb dat ding dus na een maand verkocht voor 300 euro en heb daar nog wat bijgelegd om een iPod Touch 16GB aan te schaffen (toen der tijd nog 400 euro). Die heb ik zo'n anderhalf jaar gehad, en nu ben ik in het bezit van een iPhone 3GS 32GB. Geen losse apparaten meer, gewoon alles in een. Ik weet niet of er meer mensen op die manier over denken, maar ik vind het zelf wel handig.

Gezien ik in het verleden van geen enkele MP3 speler foto's heb genomen (gezien ik ze allemaal heb verkocht), kon ik enkel van m'n iPhone 3GS een foto maken.

Afbeeldingslocatie: http://i25.tinypic.com/2u5um4k.jpg

PSN: ForcedReboot | XBL: Froggle | NSO: SW-6166-3842-4608 | Strava | Untappd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D4NG3R
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 21:25

D4NG3R

kiwi

:)

dat ding lijkt in het echt langer en minder breed :O, of komt dat door de foto zelf :S (resize fail :P )

Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chim0
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04:13
Afbeeldingslocatie: http://members.upc.nl/k.petrov/chim0/mp4nation/my_rig1.jpg

(van links naar rechts)

- Samsung SGH-B320

- CECT i9+++ 2GB

- TOM-TEC MP1005 4GB + Difrnce EP2000s

- Nationite OS-81 4GB + 8GB + Sennheiser CX 300

- Onda VX515s 4GB

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stijntjeuh
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 17-05-2021
voorlopig ben ik tevreden met m'n setup:
-ipod nano 4g 16gb
-bose in ear
-grado sr80i
toch ben ik er sterk over aan het nadenken om een nuforce icon mobile of fiio e5 te halen O-)
Afbeeldingslocatie: http://i518.photobucket.com/albums/u346/stijnmen/CIMG0945-800.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i518.photobucket.com/albums/u346/stijnmen/CIMG0947-800.jpg

mooie setups allemaal trouwens :o

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • andyy
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 20-09 10:55
Afbeeldingslocatie: http://i116.photobucket.com/albums/o6/110022558844/DSC01871.jpg
primary rig
Afbeeldingslocatie: http://i116.photobucket.com/albums/o6/110022558844/DSC01866.jpg
reviewing these now

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chim0
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04:13
Hier nog een filmpje van mijn Teclast T51 met een custom theme. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0j7O9mwelxg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CDA441
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 12-02 11:22
Nu dat dit topic bijna uitsterft ga ik eens mijn crappy mp3(lees free) posten ;)
Deze heb ik gekocht toen ik 12 jaar was. hij werkte perfect! Tot dat ik een luidsprekersetje erin gestopt heb...
Ik schroefde hem open en verloor 3/4 van de schroefjes.
Nu heb ik hem dichtgeplakt (met normale plakband).
Het resultaat:
Die kleine witte streepjes (horizontale lijnen) zijn de overlappende delen plakband...
Afbeeldingslocatie: http://i589.photobucket.com/albums/ss333/TheMusicMaker001/Foto-053.jpg

Zeer slechte kwaliteit van het scherm:
Afbeeldingslocatie: http://i589.photobucket.com/albums/ss333/TheMusicMaker001/Foto-054.jpg

Het lijkt of dat er geen plakband erom is gewikkeld maar toch is het waar ;)
Afbeeldingslocatie: http://i589.photobucket.com/albums/ss333/TheMusicMaker001/Foto-055.jpg

En dit, beste tweakers, noem ik de meest ghetto mp3 van het land :+

Mijn motorblog | Mijn motovlogkanaal


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Milou
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 28-09 19:35
Afbeeldingslocatie: http://assets.head-fi.org/c/c8/1000x500px-LL-c85cd8b0_2ew1amr.jpg

Ipod Classic 160 gb > ATH-M50s
Headstage arrow 12HE + usb DAC kabel in bestelling.
Mocht die een keer binnenkomen heb ik wel weer geld voor een paar AKG k701 en HD650

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Jeetje wat dragen jullie allemaal van die joekels van headset op je hoofd (vooral boven)
hier wat oude meuk van mij bij elkaar w.o. dus ook de aloude iPod die ik nog steeds heb. :O
Pagina: 1

Let op:
• Ga niet offtopic.
• Plaats zelfgemaakte foto's.
• Maak thumbnails van max. 600 pixels breed.
• Vertel wat over je mediaspeler, oordopjes en de dingen er omheen.