Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8
Je zei niet 'ingedrukt houden.'Snake schreef op dinsdag 15 juli 2008 @ 22:42:
[...]
Zelfs de default ROM had dat?Die van HTC zelf welliswaar.
Ik blijf echter van mening dat het natuurlijk slecht is dat zo'n duur toestel binnen 1 jaar zo flink defect raakt! En vanuit dat oogpunt vind ik dat je zou kunnen zeggen dat het dan vanzelfsprekend is dat er geen kosten mogen berekend worden voor reparatie.

Da wist ik nie..Mijne is pas binnengeweest voor de telefoonknop die niet meer werkte. Heeft geen 1.5 week geduurt
Heb nu een stomme rom, want die trilt niet als ik de comm manager button induw. Iemand enig idee hoe dat te forceren?
Effe geprobeerd en hij doet het.. mooi
[ Voor 71% gewijzigd door mucuracat op 18-07-2008 02:12 ]
Sony W800i > HTC-TytnII > Samsung Omnia I900 > LG Optimus Black > HTC Desire > LG Nexus 4 > LG G2 > LG G4 > LG G5 > LG G6 (eu) > Oneplus 6 > Samsung s20+ > Pixel 7 Pro...
Alleen wil ik 'm voor ik dat doe even in de originele staat terugbrengen. Wat ik heb gedaan is 'm ge-unlocked en wat programma's er op gezet. Een harde reset leek mij daar een prima remedie tegen.
Twee knoppen in...reset... rood-groen-blauw-wit scherm, maar vlak daarvoor flitst er 'No image file' door het beeld heen. En verder gebeurt er niets. Bij T-Mobile zelf kan ik nergens iets vinden als een originele ROM om te downloaden (of ik kan niet zoeken, of de service valt me tegen).
Hoe kan ik het apparaat weer terugflashen naar origineel?
Een vergissing is menselijk, maar om er echt een puinhoop van te maken heb je een computer nodig.
Anoniem: 53453
Service & Contact -> Software updates.Kaastosti schreef op maandag 28 juli 2008 @ 18:31:
Bij T-Mobile zelf kan ik nergens iets vinden als een originele ROM om te downloaden (of ik kan niet zoeken, of de service valt me tegen).
En dan moet je toch wel op deze pagina uit kunnen komen. Succes!
[ Voor 46% gewijzigd door Kaastosti op 28-07-2008 22:11 ]
Een vergissing is menselijk, maar om er echt een puinhoop van te maken heb je een computer nodig.
Nu heb ik op youtube wat filmpjes gezien over HTC Home en over HTC Cube + Touchflo, dit zag er niet alleen cool uit, maar leek me ook wel handig in gebruik.
Eerst heb ik HTC Home gedownload en geinstalleerd, maar deze werkt niet helemaal zoals het moet. Bij de application launcher of favorite people tab kon ik niets toevoegen. Bij de profile tab stonden er allemaal vreemde waarden (zoals :null etc), alsof hij een aantal registry waarden niet kan uitlezen.
Hierna heb ik dan maar geprobeerd om cube en touchflo te installeren, tijdens de installatie lijkt er niets mis te gaan. Maar als ik touchflo geactiveerd heb en via de 'gesture' de cube probeer op te vragen gebeurt er niets.
Is er iets mis met mijn Tytn (mobile 6) waardoor deze beide softwares niet werken, of doe ik iets mis, of heb ik nog andere software nodig waar deze applicaties gebruik van maken ?
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the heck is the ceiling?!"
De Tytn onthoudt blijkbaar m'n geluidinstellingen niet. Als ik via start - instellingen - geluiden en meldingen de geluiden voor bvb herinneringen en nieuw sms etc. wijzig, dan werkt dit even, maar als ik een onbepaalde tijd later ga terugkijken, dan zijn deze settings weg. Hierdoor heb ik al een aantal reminders en sms'en gemist
Momenteel is de enige extra telefoonsoftware die van SPB Phone Suite. Kan deze software conflicteren met windows mobile of zo ?
Wel schakel ik veel van geluid aan naar enkel buzzer (ofwel via de comm. manager van htc ofwel via spb phone suite), maar dit zou toch niets mogen uitmaken ?
Edit : heb de oplossing op het probleem van een niet werkende HTC home gevonden via wat zoekwerk op GOT, blijkbaar moesten een 3-tal files veranderd worden van naam zodat ze overeenkwamen met de country code van NL. Heb nu SPB Phone Suite geüninstalled als test om te zien of het probleem met het niet onthouden van m'n geluidsinstellingen nog blijft. * fingers crossed *
Edit 2 na het verwijderen van de SPB Phone Suite en het succesvol gebruiken van de HTC Home heb ik tot nu toe het probleem van de verdwijnende geluidsinstellingen niet meer gehad. Ben nu blij met de user interface zoals hij is, dus ga ook niet veel energie meer steken in het proberen om touchflo + cube aan de praat te krijgen.
[ Voor 35% gewijzigd door denivan op 06-08-2008 09:59 ]
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the heck is the ceiling?!"
[ Voor 99% gewijzigd door Scarm op 07-08-2008 11:25 ]
Zonet haal ik via HTC Home m'n telefoon van het "buzzer" profiel en zet 'm op normaal en ineens valt me op dat er staat : "ringtone - silent". Dus ik ga in de geluidsinstellingen en jawel hoor, alle geluiden (herinneringen, sms, mms, ink oproep) zijn afgevinkt
Ik word er gek van, op de duur vertrouw je je telefoon niet meer....
Iemand aub enig idee ?
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the heck is the ceiling?!"
Anoniem: 119722
De TYTN is inmiddels verdwenen van de website van HTC en daarmee ook de downloads.MIQ schreef op maandag 26 mei 2008 @ 19:36:
Ik kan bij de HTC-e Club geen update vinden naar WM6.
onder Updates staat namelijk alleen: 'Kies uw model PDA-telefoon of smartphone uit de lijst. Als u geregistreerd product niet in de lijst staat, kijk dan later nog eens omdat nieuwe updates regelmatig worden toegevoegd.'
Waar kan ik de originele WM6 update van HTC vinden?
EDIT: Ik heb inmiddels de WM6 Update gevonden! Deze was beschikbaar nadat ik mijn telefoon had geregistreerd.
De org. WM6 NL rom vind je hier
De WWE versie vind je hier
Dit zijn org. HTC rom's!!!
Hier krijgt het ding steeds meer problemen. Toetsen indrukken moet steeds dieper. ROM loopt steeds vaker vast. SIM-kaart sinds gister eruit gehaald die krijgt toch geen verbinding meer het de zendmasten.
Komende dagen eens flashen, hopelijk ligt het daaraan.
Anoniem: 119722
Heb ik nooit last van gehad. Met geen enkel device. En ik heb er een aantal(en nog veel meer) gehad.Saturnus schreef op donderdag 14 augustus 2008 @ 16:10:
Jammer. Support zal dan ook wel langzaam verdwijnen.
Hier krijgt het ding steeds meer problemen. Toetsen indrukken moet steeds dieper. ROM loopt steeds vaker vast. SIM-kaart sinds gister eruit gehaald die krijgt toch geen verbinding meer het de zendmasten.
Komende dagen eens flashen, hopelijk ligt het daaraan.
Ik heb de TYTN die ik vanmiddag kocht al geflashed naar WM6 (orgineel HTC)
[ Voor 6% gewijzigd door Anoniem: 119722 op 14-08-2008 19:09 ]
Anoniem: 119722
Gooi de org. er dan eens op.Saturnus schreef op donderdag 14 augustus 2008 @ 19:47:
Hmm misschien ligt het dan aan de WM6 versie. Schap's 4.31. Ik heb die versie al nooit lekker gevonden helaas.
Anoniem: 119722
4MB PP? Ik dacht dat 6MB een mooi evenwicht was tussen snelheid en vrij geheugen? Zit er interessant uit.Alleen die kleurSaturnus schreef op donderdag 14 augustus 2008 @ 21:51:
Ik wilde graag de nieuwe Schap's afwachten. Morgen de SIM erweer eens induwen. Misschien valt het mee. Als de nieuwe Schap's te lang duurt ga ik terug naar 4.22. Die was echt mooi.

Anoniem: 119722
Een ander issue dat ik ontdekte.
Laden via USB uitschakelen
In WM5.0 heb je een optie om laden via USB uit te schakelen. In WM6, de off. upgrade is die optie er niet meer. Maar er is wel een oplossing:
"Registry entry to control USB charging:
[HKLM\\Drivers\BuiltIn\Battery\EnableUSBCharging]
if EnableUSBCharging = 1 --> Phone will be charged when connected to a USB power (laptop, etc.)
if EnableUSBCharging = 0 --> Phone will not be charged"
Echter. Ook zit deze registery entry er niet meer in. Die zou je dus zelf moeten aanmaken en dan maar hopen dat het ook werkt.
Heeft iemand hier ervaring mee met bovenstaande tweak?
Volgens deze thread op XDA zou het onmogelijk zijn om USB charging uit te schakelen bij WM6. Vervelend dus.
Pagepool staat op auto. 6MB kan niet, 4 of 8 wel.
Misschien gaf die de verbinding weer aan omdat ik probeerde te bellen. (Overigens is het signaal nooit weggeweest, alleen de indicatie.)
Mogelijk kan het ook gekomen zijn omdat ik de SD kaart eruit haalde. Rare zaak, even afwachten.
Na een restart waren alle problemen toch weer terug. Eens kijken of die 4.22 mij nog steeds bevalt, en natuurlijk het belangrijkste, of de problemen weg zijn.
Anoniem: 119722
Geen 6MB? Waarom niet?Saturnus schreef op zaterdag 16 augustus 2008 @ 19:05:
Pagepool staat op auto. 6MB kan niet, 4 of 8 wel.
4.22 draait weer lekker. Jammer dat die wel een paar bugjes heeft die 4.31 niet meer had.
Anoniem: 119722
Ik denk dat ik ga voor die 3.54b liever de 3.54c maar die laatste is niet verkrijgbaar in NLD.Saturnus schreef op maandag 18 augustus 2008 @ 01:21:
Valt niet uit te kiezen.
4.22 draait weer lekker. Jammer dat die wel een paar bugjes heeft die 4.31 niet meer had.
Anoniem: 119722
Omdat ie WWE is.Saturnus schreef op dinsdag 19 augustus 2008 @ 11:55:
Waarom geen versie 4?
Kan iemand mij vertellen waarom er voor Schaps gekozen wordt?
Voordelen / Nadelen / Ontvangst / Battery duur
Alvast bedankt.
Ernie
Sorry voor het kickje, maar heeft iemand bovenstaand probleem ooit voor gehad ?denivan schreef op donderdag 07 augustus 2008 @ 16:58:
Het was te mooi om waar te zijn![]()
Zonet haal ik via HTC Home m'n telefoon van het "buzzer" profiel en zet 'm op normaal en ineens valt me op dat er staat : "ringtone - silent". Dus ik ga in de geluidsinstellingen en jawel hoor, alle geluiden (herinneringen, sms, mms, ink oproep) zijn afgevinkt![]()
Ik word er gek van, op de duur vertrouw je je telefoon niet meer....
Iemand aub enig idee ?
Ik heb een paar dagen terug m'n mobiel gehardreset en enkel de applicaties erop gezet die ik echt nodig heb en slechts 2 today plugins (htc home en calendar+). Ik heb nog altijd het systeem dat hij random alle geluiden in 'instellingen' uitvinkt. 's Morgens word ik dus wakker (gebruik mijn oude gsm dus noodzakelijk als wekker), ik ga in instellingen en alle sound events zijn uitgevinkt. Ik stel alles terug correct in, dit lijkt voor een groot stuk van de dag goed te gaan en dan plots wijzigt het weer ?!?
Help ?
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the heck is the ceiling?!"
Wat betreft customs heb ik nooit anders dan Schaps gehad. Volgens mij is het wel een stabiele en betrouwbare 'distro'.Ernieball_d schreef op woensdag 20 augustus 2008 @ 14:08:
Heb nu een paar weken de CRC image (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=387990) op m'n Tytn staan.. werkt erg goed, is wel engels maar dat geeft niets.
Kan iemand mij vertellen waarom er voor Schaps gekozen wordt?
Voordelen / Nadelen / Ontvangst / Battery duur
Alvast bedankt.
Ernie
Misschien ga ik over een tijdje wel wat anderen proberen.
Wat als je hem hardreset en dan gewoon ermee aan het werk gaat zonder iets te veranderen? Opzich niet leuk, maar misschien wel handig voor een diagnose.denivan schreef op donderdag 21 augustus 2008 @ 12:36:
[...]
Sorry voor het kickje, maar heeft iemand bovenstaand probleem ooit voor gehad ?
Ik heb een paar dagen terug m'n mobiel gehardreset en enkel de applicaties erop gezet die ik echt nodig heb en slechts 2 today plugins (htc home en calendar+). Ik heb nog altijd het systeem dat hij random alle geluiden in 'instellingen' uitvinkt. 's Morgens word ik dus wakker (gebruik mijn oude gsm dus noodzakelijk als wekker), ik ga in instellingen en alle sound events zijn uitgevinkt. Ik stel alles terug correct in, dit lijkt voor een groot stuk van de dag goed te gaan en dan plots wijzigt het weer ?!?
Help ?
Wat ik zou doen is de ROM (of een andere) opnieuw inflashen. Zoals je een aantal posts hierboven kan lezen had ik ook behoorlijke problemen met mijn TyTN en na een flash is die weer helemaal fris.
Wat als je hem hardreset en dan gewoon ermee aan het werk gaat zonder iets te veranderen? Opzich niet leuk, maar misschien wel handig voor een diagnose.Saturnus schreef op donderdag 21 augustus 2008 @ 14:08:
[...]
Wat als je hem hardreset en dan gewoon ermee aan het werk gaat zonder iets te veranderen? Opzich niet leuk, maar misschien wel handig voor een diagnose.
Wat ik zou doen is de ROM (of een andere) opnieuw inflashen. Zoals je een aantal posts hierboven kan lezen had ik ook behoorlijke problemen met mijn TyTN en na een flash is die weer helemaal fris.
Wat ik zou doen is de ROM (of een andere) opnieuw inflashen. Zoals je een aantal posts hierboven kan lezen had ik ook behoorlijke problemen met mijn TyTN en na een flash is die weer helemaal fris.
[/quote]
Het hardresetten en dan de tytn naakt gebruiken is natuurlijk niet echt leuk. Standaard is windows mobile niet echt geschikt om als telefoon te doen
De tytn zelf heb ik nu nog maar een week of 3-4, en kwam rechtstreeks uit de winkel met de mobile 6 rom van HTC, dus lijkt me stug dat er nu al iets mis zou zijn met de ROM ? Ik heb trouwens de originele rom niet en kan hem ook niet op de HTC site vinden, dus opnieuw flashen is geen optie.
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, "Where the heck is the ceiling?!"
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Anoniem: 119722
Lees eens wat oudere berichten zoals dezedenivan schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 08:12:
[...]
Ik heb trouwens de originele rom niet en kan hem ook niet op de HTC site vinden, dus opnieuw flashen is geen optie.
Hoeiendag!
[ Voor 103% gewijzigd door jelly op 22-09-2008 12:39 ]
Keep it simple stupid
Anoniem: 119722
Kan ook met schaps Advanced config gedaan wordenN!co schreef op maandag 08 september 2008 @ 10:51:
HSDPA lijkt toch wel te werken op de standaard WM6 rom van t-mobile. Je krijgt alleen geen H in beeld, blijft gewoon 3G. Maar snelheid is wel 1Mbit.
Anoniem: 119722
Misschien ga ik zelf nog wel eens een ROM vertalen. De Tutorials daarvoor zijn beschikbaar
Ik zal binnenkort ook maar eens een andere rom flashen.
Anoniem: 119722
Na 2 dagen was weer de telefoon functie verdwenen en kan ik niet terug krijgen door te resetten of opnieuw flashen. Hij flashed dan de custom rom gewoon goed maar de telefoon functie blijft weg.
Vreemde is dat ik geen originele WM6 rom kan flashen, die blijft bij 12% hangen
Deze oplossingen hielpen ook niet helaas.
Ik heb IPL-1.04 en SPL.2.10.Olipro op mn tytn staan en bij het aanzetten verschijnt het volgende op mijn scherm:
M 05
S 04 No GSM
B 06 D 3.62
Heeft iemand nog een idee?
De originele die op 12% blijft steken is: HTC_TyTN_NLD_3.54.254.2_102_6275_1.47.00.10_108Saturnus schreef op woensdag 19 november 2008 @ 13:16:
Welke ROM flas je erin?
Die custom rom die wel goed gaat is: HTC_HERMES_S64_WM_6.1_TouchFlo2D_UC_V4_WWE_09.11.2008
Tenminste, goed... geen gsm functie
GSM-functie heeft louter te maken met de RadioROM, dus die zulje even moeten aanpassen. Probeer eens een andere radiorom te installeren. Hiervoor hoef je je gsm niet opnieuw te flashen.xAndyx schreef op woensdag 19 november 2008 @ 13:24:
[...]
De originele die op 12% blijft steken is: HTC_TyTN_NLD_3.54.254.2_102_6275_1.47.00.10_108
Die custom rom die wel goed gaat is: HTC_HERMES_S64_WM_6.1_TouchFlo2D_UC_V4_WWE_09.11.2008
Tenminste, goed... geen gsm functie
In theorie wel inderdaad. Alleen had ik na 6 maanden draaien op Schaps 4.31 dat ook steeds minder dingen werkten.DaSaN schreef op woensdag 19 november 2008 @ 13:29:
[...]
GSM-functie heeft louter te maken met de RadioROM, dus die zulje even moeten aanpassen. Probeer eens een andere radiorom te installeren. Hiervoor hoef je je gsm niet opnieuw te flashen.
Mocht een nieuwe RadioROM niet helpen, flash dan eens vanuit de Bootloader. (Ik neem aan dat je dat normaal gesproken nog niet gedaan had.)
Ik probeer versie 1.47.00.10, auto detect gaat goed, hij gaat van windows mobile naar dat 4 kleuren scherm, en dan naar een voortgangs balkje. Vervolgens blijft deze hangen op 0% en krijg ik error[262] communication error. En een 4 stappen plan voor recovery, gedaan en hij zei recovery succesfull. Dan begint hij opnieuw en krijg weerprecies hetzelfde...DaSaN schreef op woensdag 19 november 2008 @ 13:29:
[...]
GSM-functie heeft louter te maken met de RadioROM, dus die zulje even moeten aanpassen. Probeer eens een andere radiorom te installeren. Hiervoor hoef je je gsm niet opnieuw te flashen.
Ik heb een usb log programma mee laten kijken en die zegt het volgende:
Set NBH tag
Write Nand success
Port read timeout!!!
AUX_process FAIL, reason 2, dwRead=0, dwWritten=41..
+Port1 did not get connect
Lijkt wel of de usb verbinding verbroken word ofzo? Oh en hij start nu niet meer door naar windows mobile..
Edit: Heb de schnaps 3.54b NLD rom nu ook gewoon weer kunnen flashen, mis nog steeds de telefoon functie. Begin het donker in te zien helaas.
[ Voor 7% gewijzigd door xAndyx op 20-11-2008 12:28 ]
Anoniem: 119722
Dat drie kleuren scherm heet de "bootloaderxAndyx schreef op woensdag 19 november 2008 @ 14:19:
[...]
Ik probeer versie 1.47.00.10, auto detect gaat goed, hij gaat van windows mobile naar dat 4 kleuren scherm,
"ERROR [262] : UPDATE ERRORen dan naar een voortgangs balkje. Vervolgens blijft deze hangen op 0% en krijg ik error\[262] communication error.
This error occurs during the CE ROM code upgrade process. Solution: If this happens, you can just soft-reset the device and run RUU again. The update process will then continue. Note: At this stage, the Wince is destroyed; instead, it is in upgrade mode."
Begin maar eens met het goed lezen Hermes wikiBegin het donker in te zien helaas.[/i]
Als je dat eerder had gedaan had je ook dit gelezen
In mijn aller eerste post, waar ik over mijn probleem begin, zei ik al dat die oplossing niet werkt. Ik denk dat de radio stack gewoon stuk is om een of andere redenAnoniem: 119722 schreef op vrijdag 21 november 2008 @ 16:45:
[...]
Als je dat eerder had gedaan had je ook dit gelezen
Garantie is net in mei verlopen dus dit is wel vervelend.
En flash eens vanaf een andere PC, wie weet...
[ Voor 36% gewijzigd door Saturnus op 22-11-2008 15:02 ]
De schuld geef ik mooi aan HTC_HERMES_S64_WM_6.1_TouchFlo2D_UC_V4_WWE_09.11.2008
Sinds zaterdag nacht draai ik die ROM.
Afrader!!!
Het is redelijk mooi alhoewel het weinig functie/nut heeft MAAR óngelooflijk sloom werkelijk niet te beschijven.
Wanneer je 3 programma's open hebt gehad kan je beter rebooten want er is echt geen geheugen meer over. Omdat de ROM blijkbaar de basis van de Diamond heeft gaat het er ook vanuit dat je een on screen toetsenbord heeft, zeer onhandig.
Je hebt veel keuze bij de installatie maar nou net het spul waarvan ik vindt dat het eruit moet kan ik niet vinden.
Nee...deze ROM gaat er dit uur nog af.
Anoniem: 119722
Dat lees ik er niet uit!xAndyx schreef op zaterdag 22 november 2008 @ 14:11:
[...]
In mijn aller eerste post, waar ik over mijn probleem begin, zei ik al dat die oplossing niet werkt. Ik denk dat de radio stack gewoon stuk is om een of andere reden
de uitleg over die 262 error lijkt mij duidelijk
als die radiostack stuk zou zijn, software-matig is hij zeker met opnieuw flashen te redden. Als er hardware-matig iets mee is, iets dat ik niet geloof niet.Er zal wel iets mis zijn gegaan met die hard-spl.
Er bestaat ook een engineer testprogramma-tje voor de Hermes
Garantie was je toch al kwijt met een eigen flash!Garantie is net in mei verlopen dus dit is wel vervelend.
@all
Mick Smith's HTC Herpes Build 20755
[ Voor 38% gewijzigd door Anoniem: 119722 op 27-11-2008 05:05 ]
Die er nu op staat (V11_Testing!!!][Manilla2d][20758/20924/ 10/17](AlmostNak3d)(V11)) is beter dan de vorige, maar begint inmiddels ook te verslomen. Ik zou bijna de neiging krijgen om zelf een ROM te gaan maken want bijna iedereen bakker stopt er wel een stuk rotzooi in waarvan je denkt: in vredesnaam...WAAROM?
Als iemand nog een 6.1 based weet waar sowieso Office en MSN op staan en verder zo clean mogelijk, een DM mag. Ondertussen blader ik rustig verder op XDA.
Ik heb dus exact hetzelfde probleem met mijn TYTN, alleen wat zou ik er dan in moeten/ kunnen flashen om het te fixen (ben nog een beetje noob op dat gebied):$Anoniem: 119722 schreef op donderdag 27 november 2008 @ 04:41:
[...]
Dat lees ik er niet uit!
de uitleg over die 262 error lijkt mij duidelijk
als die radiostack stuk zou zijn, software-matig is hij zeker met opnieuw flashen te redden. Als er hardware-matig iets mee is, iets dat ik niet geloof niet.Er zal wel iets mis zijn gegaan met die hard-spl.
Er bestaat ook een engineer testprogramma-tje voor de Hermes
[...]
Garantie was je toch al kwijt met een eigen flash!
@all
Mick Smith's HTC Herpes Build 20755
XDA staat redelijk vol met handleidingen.
om het probleem op te moeten lossen zou ik er dus dat ding om het te sim-unlocken uit te voeren, maar in dat prompt programmaatje wat het uit zou moeten voeren staat dat je hem aan moet zetten en aan moet sluiten, dat hij een verbinding met de computer zou moeten hebben, maar hij krijgt geen verbinding omdat hij in die bootloader blijft staan, en wil dus ook niks uitvoeren.... anyone?Saturnus schreef op zaterdag 07 februari 2009 @ 01:44:
Ehhh een radio he.
XDA staat redelijk vol met handleidingen.
[ Voor 82% gewijzigd door robertverduijn op 07-02-2009 17:50 ]
ja, ik heb hem ook op de usb aangesloten, maar hij zegt dat hij zo'n sync connectie moet hebben, met dat synchronisatie programma, en dat heeft hij niet als hij dat drie kleuren beeldscherm heeft, hij wil dus niet in windows, en weet ook niet hoe ik dan kan fixen dat hij dat wel wil.Saturnus schreef op zaterdag 07 februari 2009 @ 19:02:
Via USB aansluiten. En dan werk je via Matty ofzo toch? Hier ging dat wel goed alhoewel het vaag gedoe was.
edit:
en met dat mtty programma heb ik ook het idee dat het niet goed werkt, want het lijkt niet echt of er wat gebeurd ofzo, en inplaats van in het prompt schermpje "USB>" te krijgen zoals in de toturial staat staat er bij mij zo'n besturing systeem waar bepaalde dingen in draaien, alleen kom nu effe niet op de naam

edit 2: en weet je misschien wat ze hier mee bedoelen;
you MUST have the Microsoft .net framework installed on your computer.
[ Voor 31% gewijzigd door robertverduijn op 07-02-2009 20:26 ]
Dat .Net is ja zo'n windows update enzo, even googlen.
Verder snap ik je probleem nog steeds niet helemaal.
nou, ik had dus het probleem dat hij "no gsm" zei bij het opstarten, dus was ik begonnen met die oplossing van XDA aan het volgen, maar als je dan dat mtty gehad hebt moet zo'n prompt programmatje dat sim unlocken uitvoeren, alleen daar was een active sync verbinding voor nodig, en die had ik niet, omdat ik de verkeerde versie had, dus ik een andere versie gedownload, kom ik ook die ROM cd tegen, dus ik die proberen, alleen liep hij vast bij 12% en dat blijft hij nu doen, en blijft hij nu in die bootloader waar ik hem niet uit krijg,Saturnus schreef op zondag 08 februari 2009 @ 01:07:
Dat Mtty het niet leek te doen had ik ook dacht ik.
Dat .Net is ja zo'n windows update enzo, even googlen.
Verder snap ik je probleem nog steeds niet helemaal.
ik hoop dat het zo duidelijk genoeg is.
ja, dat had ik ook, die werkte, alleen toen heb ik die ROM cd gedraaid, en die bleef op 12% steken, en nu blijft hij op die bootloader staan en krijg ik hem er niet meer af...Saturnus schreef op zondag 08 februari 2009 @ 14:41:
Kom je nu nog wel of niet in Windows Mobile terecht? Vanuit WM moet een Active Sync verbinding toch wel op te zetten zijn.
[ Voor 5% gewijzigd door robertverduijn op 08-02-2009 16:28 ]
het probleem met het in bootloader blijven is opgelostSaturnus schreef op zondag 08 februari 2009 @ 16:52:
Ok, raar. Met ROM heb ik wel wat ervaring, maar voor de ROM (Bootloader dus) weet ik niet alles van, maar...wat ik zou testen is nu een ROM uitkiezen (voorkeur de standaard WM6 voor je toestel) en die via Force Safe SSPL flashen. Dan is alleen een USB connectie nodig, geen AS. Heb je al wel die Olipro bootloader erop staan of ook nog niet? Allicht handig/veilig om dat eerst/ook te doen. Check de XDA FAQ's/manuals even.

en wat betekend btw:
disable the standby and hibernation modes on the host pc
Nu zie ik dat er een grote vlek onder mijn scherm zit...eerst was deze wat kleiner, ik had te hard erop gedrukt (geramd...) maar die is nu dus flink groter...bij donker beeld begint dat op te vallen.
Misschien toch maar een ander scherm erop monteren. Zou dat nog te krijgen zijn?
Pfff BlueTooth connecten met de PC wil ookal niet meer fatsoenlijk...
[ Voor 9% gewijzigd door Saturnus op 21-02-2009 02:49 ]
je mag mijne wel kopen, buitenkant is behoorlijk stuk, en software spoort ook niet meer, maar het scherm is nog wel 100% en krasvrijSaturnus schreef op vrijdag 20 februari 2009 @ 21:05:
Aaarghhh. Touchscreen uitlijning kon de afgelopen week soms wel om de 30 minuten.
Nu zie ik dat er een grote vlek onder mijn scherm zit...eerst was deze wat kleiner, ik had te hard erop gedrukt (geramd...) maar die is nu dus flink groter...bij donker beeld begint dat op te vallen.
Misschien toch maar een ander scherm erop monteren. Zou dat nog te krijgen zijn?
Pfff BlueTooth connecten met de PC wil ookal niet meer fatsoenlijk...
In de komende dagen ga ik even wat info opzoeken over schermen ed. Waar ik geen zin in heb is dat hij bij het vervangen stuk gaat.
heb het scherm er al een keertje uit gehad, en is het gewoon blijven doen, alles doet het aan de telefoon, behalve het bellen en smsen;) maar volgens mij heb ik er vandaag een miniscuul krasje op gemaakt.... als je serieuze interesse hebt maak ik wel even goeie foto's voor je.Saturnus schreef op maandag 23 februari 2009 @ 14:18:
Die van jou werkt echt niet meer? Flashen enzo niet gelukt?
In de komende dagen ga ik even wat info opzoeken over schermen ed. Waar ik geen zin in heb is dat hij bij het vervangen stuk gaat.(2 weken terug iets soortgelijks gehad met een laptop.)
Op mijn eigen scherm had ik al direct een protector moeten zetten, maar was te lui om daar een 10tje in te investeren. En dan ook nog messen ed als stylus gaan gebruiken.....
Echt jammer dat je die van jou niet werkend krijgt. Alle XDA FAQs gelezen enz?
Als het echt niet wil wat vraag je voor je scherm?
nee, is niet gelukt, heb er nu wel een andere windows versie op draaien, maar dat "no gsm"krijg ik niet weg, maarja, zeg maar wat je ervoor geeft, je mag de hele telefoon dan wel hebben, want aan de rest heb ik dan ook niet zo veel;)Saturnus schreef op maandag 23 februari 2009 @ 23:38:
Ja ik heb best wel interesse.
Op mijn eigen scherm had ik al direct een protector moeten zetten, maar was te lui om daar een 10tje in te investeren. En dan ook nog messen ed als stylus gaan gebruiken.....Nou zo erg ziet het er nu niet uit, maar het kan wel beter.
Echt jammer dat je die van jou niet werkend krijgt. Alle XDA FAQs gelezen enz?
Als het echt niet wil wat vraag je voor je scherm?
Op XDA (http://forum.xda-develope...e/index.php/t-288385.html) lees ik dat blijkbaar niet alle TyTNs hetzelfde scherm hebben.
Hoe heb je trouwens je TyTN uit elkaar gehaald? Het display stukje heeft bij mij 2 normale schroeven maar de TyTN zelf heeft onder de achterklep 4 schroeven met 6 punten.
ja, staat herm 200 in, en ik heb hem helemaal uit elkaar gehaald, die schroeven heten torx:Saturnus schreef op dinsdag 24 februari 2009 @ 15:52:
Welke codes staan in jou HERM200?
Op XDA (http://forum.xda-develope...e/index.php/t-288385.html) lees ik dat blijkbaar niet alle TyTNs hetzelfde scherm hebben.
Hoe heb je trouwens je TyTN uit elkaar gehaald? Het display stukje heeft bij mij 2 normale schroeven maar de TyTN zelf heeft onder de achterklep 4 schroeven met 6 punten.
Wikipedia: Torx
die schroeven eruit, dan kun je dat achterste klepje eraf halen, volgens mij zitten daar onder nog een stuk of 3 schroeven, een paar kruiskop, en een paar gewone, dan kan je de flatcables los halen en de printplaat eruit halen, en kan je met 4 schroeven (volgens mij torx) het beeldscherm los schroeven van de rest, en kan je met 4 kruiskop schroeven het beeldscherm uit elkaar draaien, maar wees voorzichtig met het achterste klepje van het beeldscherm eraf halen, de twee buitenste stukjes breken er zo maar af.
ik heb ooit een setje met van die hele kleine schroevendraaiertjes gehaald bij de lidl, daar zit het in, maar je kunt ze ook wel gewoon bij de bouwmarkten krijgen (karwei, gamma fixet)
de maat torx die je nodig hebt is: T6
Maar het probleem nu is natuurlijk of die schermen compatible zijn met elkaar. Heeft jou scherm een artikelnr. of iets soortgelijks?
maar zijn hier nog mensen die em nog veel gebruiken? en welke rom is atm nou de beste?
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
Wat voor ROM wil je? Extreem kaal? Standaard WM6? HTC Home? (weinig meer te vinden) Of toch maar het nieuwere Manilla2D?
Om nog even op het scherm terug te komen...
@robertverduijn
Heb je nog iets kunnen vinden?
Ook hier is de batterij nog tiptop in orde, alleen het scherm is afschuuwlijk in vergelijking met de HTC Touch Pro
There's no limit to the human brain, the only barrier is the way we think
Wat zijn jou gebruikers ervaringen met de verschillende?Saturnus schreef op dinsdag 17 maart 2009 @ 15:11:
Ja ik gebruik hem dagelijks. Het scherm is nu wel richting ' total loss' aan het gaan.
Wat voor ROM wil je? Extreem kaal? Standaard WM6? HTC Home? (weinig meer te vinden) Of toch maar het nieuwere Manilla2D?
ik heb nu nog steeds die van snappie draaien, doet het verder best prima.
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
Als je zelf veel spul installeert moet je een zo leeg mogelijke Manilla2D ROM hebben. Golden Globe bevalt mij wel. Daar tegenover staat die van bijvoorbeeld Starbase64, en vele anderen. Teveel zooi erin die je (over het algemeen) toch niet nodig hebt. Na het booten zit je dan soms als snel met nog maar 14MB RAM. Browsertje open en je kan binnen de kortste keren gaan resetten.
Met GG heb ik na de boot meestal 19-20MB over.
Als je nu tevreden bent met Schaps...gewoon zo laten. Als je echt iets nieuws wilt testen (dat is dan dus Manilla2D) pak dan GG.
Nog een categorie is Omnia's...bijvoorbeeld HerMniA. Ziet er op papier grappig uit...in de praktijk valt er weinig fun te beleven uit de widget sleperij.
Iemand nog een scherm over ofzo?
Batterij ging de laatste tijd erg snel achteruit dus maar terug gegaan op radio 1.50 in plaats van 1.54.
Leuk eenmans topic trouwens.
Ook ik gebruik hem dagelijks volop. Batterij en usb connector zijn wat minder, maar verder nog alles tiptop. Heb de Manilla ROM van TAI erop draaien, Win mobile 6.5. Is nog een beetje buggy, maar net te weinig om hem naar Schap's terug te flashen op dit moment. Alleen baal ik dat ik eigenlijk niet meer naar de radio kan luisteren via de mediaplayer want die stopt er na een paar minuten mee en moet ik weer op play drukken. En TomTom moet ik altijd 2 keer starten.Saturnus schreef op maandag 23 maart 2009 @ 19:10:
Die van Schaps (met HTC Home) zijn mooi en tegelijk niet traag. Manilla2D is iets mooier maar eet flink meer RAM en komt af en toe ook buggie over. Kaal/uitgekleed heb ik nooit getest, echt te saai, net als de standaard ROMs.
Als je zelf veel spul installeert moet je een zo leeg mogelijke Manilla2D ROM hebben. Golden Globe bevalt mij wel. Daar tegenover staat die van bijvoorbeeld Starbase64, en vele anderen. Teveel zooi erin die je (over het algemeen) toch niet nodig hebt. Na het booten zit je dan soms als snel met nog maar 14MB RAM. Browsertje open en je kan binnen de kortste keren gaan resetten.
Met GG heb ik na de boot meestal 19-20MB over.
Als je nu tevreden bent met Schaps...gewoon zo laten. Als je echt iets nieuws wilt testen (dat is dan dus Manilla2D) pak dan GG.
Nog een categorie is Omnia's...bijvoorbeeld HerMniA. Ziet er op papier grappig uit...in de praktijk valt er weinig fun te beleven uit de widget sleperij.
Ik wacht eigenlijk op de TouchPro2, dus hij moet het nog even volhouden. Ik heb ook nog gekeken naar de TouchPro, maar die heeft dezelfde schermafmetingen en ik wil wat groters. Verder is het nog een prima toestel!
Hoeiendag!
Zou het heel erg duur zijn om de mini usb connector van de MDA Vario II te vervangen, ik heb hem namelijk opgestuurd, en krijg te horen dat dit niet binnen de garantietermen valt, en dat ik dus of de onderzoekskosten mag gaan betalen, of hij wordt vernietigd, ik ben het hier totaal mee onneens, waarom zou een afgebroken usb pinnetje meteen veel te duur zijn?
ik vind dus dat ik volledig in mijn recht sta, ik heb gewoon recht op garantie, want het is zeker geen gevolg van ondeugelijk gebruikBetreft: Defecte telefoon
Geachte heer Steenbergen,
Ik heb uw brief betreffende de defecte telefoon ontvangen en ben het totaal oneens met de gestelde kostenpost.
Stel even een netto uurtarief van 50 euro per uur, dan claimt U 1 uur nodig te hebben gehad om vast te stellen dat de connector daadwerkelijk is afgebroken en een mail op te stellen dat dit niet te repareren is. Terwijl dit eerder door mij ook al is geconstateerd en als reden bij de RMA aanvraag is bijgevoegd. Ik ben van mening dat u ook van te voren vast had kunnen stellen dat reparatie "economisch niet verantwoord" zou zijn en op die grond de RMA aanvraag af te keuren. Nu verplicht u mij in feite 50 euro te betalen wil ik mijn telefoon ooit nog terugzien.
Ik ben bereid de verzendkosten te betalen voor het terugsturen van de telefoon en dan zal ik u in ieder geval de tijd dat ik de telefoon niet heb kunnen gebruiken niet aanrekenen. Verder komt er een samenvatting van dit verhaal als shopreview op tweakers.net en u kunt dit nog altijd naar boven bijstellen.
Met vriendelijke groet,
Stef
morgen ga ik er dus even heenbellen, kijken wat ze erover te zeggen hebben
Hij is goed bezig want naast de Titanium (volgens mij standaard) heeft hij ook de Manila2D variant nu op 6.5 gebouwd.
Helaas kan ik dat nieuwe 'start menu' (je krijgt dan geen menu maar die honingraat) echt niet hebben. Waar het ouwe op de achtergrond open bleef wanneer je een programma of setting binnenging moet je met deze nieuwe volledig opnieuw naar de map waar je zat navigeren.
Ongelooflijk trouwens de download functie van die nieuwe IE...je gaat nog liever een floppydrive aansluiten.

[ Voor 9% gewijzigd door Saturnus op 01-07-2009 13:58 ]

Dan maar weer een hard reset over een paar dagen.
Ik heb de normale mini usb geprobeerd en de kabel die bij mijn Diamond zat...
Het maakt niet altijd goed contact bij mij, maar ik heb net het verhaal hierboven gelezen. Ook mijn connector is prut:)
Mmm. Ik orienteerde mij van de week op nieuwe toestellen, zoals de HTC HD2. Maar hierboven worden leuke roms aangeraden, dat ga ik eerst eens proberen om de aanschaf uit te kunnen stellen!
Vraag: het lukte mij laatst niet een rom er op te zetten in windows 7. Iemand anders wel? Ik ga het vandaag op mijn werk-PC maar even in XP proberen. Best spannend:)
Anoniem: 337452
als tijdelijke vervanging van men nokia n95 heb ik een oude htc tytn gekocht.
Kon smartphone mogenlijkheden niet missen, mr ook geen geld om voor paar weken dure nieuwe te kopen.
Ik heb geprobeerd om windows mobile 6 erop te zetten, maar ik krijg bij het updaten altijd error 206, omdat de usb connectie niet meer zou aan staan. Op de site van htc staat de win mobile 6 update voor de tytn niet meer omdat het zo een oude phone is, iemand die weet waar die te downloaden is, op een legale manier.
Het 2de probleem dat ik ondervind is dat de geheugenkaart niet herkent word, heb er men micro Sd 1gb van nokia ingestoken, en het kaartje wordt niet herkent.
Anoniem: 293725
Ik zelf heb de HTC Hermes 300 / MDA Vario II met een WM 6.5 rom erop. Het werkt echt heerlijk.
Verder heb ik alles helemaal naar mijn eigen hadn getweakt en de telefoon kan nog een tijdje mee.
De originele Windows Mobile 6 rom heb ik op mijn computer staan, deze is echter wel van een T-mobile update.