ik ook vanmiddagB2 schreef op woensdag 16 juli 2008 @ 19:34:
Net ook Applecare voor mn MBP aangeschaft bij Applegenius. 163 euro met de huidige wisselkoers.
Het scheelt iig een hoop geld!
ik ook vanmiddagB2 schreef op woensdag 16 juli 2008 @ 19:34:
Net ook Applecare voor mn MBP aangeschaft bij Applegenius. 163 euro met de huidige wisselkoers.
Even hier zoeken naar iapplegenius.Anoniem: 268173 schreef op donderdag 17 juli 2008 @ 03:02:
Weet iemand een aanrader op dit moment ik koop namelijk nooit via ebay en lijkt me toch best interessant om voor 150 euro 3 jaar langere garantie te hebben wat ik hier uit begrijp.
2 jaar. ;-)Anoniem: 268173 schreef op donderdag 17 juli 2008 @ 03:02:
Weet iemand een aanrader op dit moment ik koop namelijk nooit via ebay en lijkt me toch best interessant om voor 150 euro 3 jaar langere garantie te hebben wat ik hier uit begrijp.
Lekker!
Anoniem: 268173
Ah, kan tot 3 dagen duren lees ik netAppleCare Protection Plan
Status: Registratie in voortgang
[ Voor 15% gewijzigd door borstel op 08-08-2008 20:18 ]
[ Voor 7% gewijzigd door remmelt op 11-08-2008 16:27 ]
Ik ga de support maar even mailen. Op 8 augustus mijn code geregistreerd, maar nu de 13e staat het nog steeds op 'registration in progress'.borstel schreef op vrijdag 08 augustus 2008 @ 20:14:
Gister AppleCare (MBP) gekocht, en code binnen een paar uur ontvangen. Was €150 kwijt. Hoe lang duurt het voordat het hele handeltje geactiveerd is?
Er staat nu nog het volgende:
[...]
Ah, kan tot 3 dagen duren lees ik net
Houd mij/ons op de hoogteborstel schreef op woensdag 13 augustus 2008 @ 14:53:
[...]
Ik ga de support maar even mailen. Op 8 augustus mijn code geregistreerd, maar nu de 13e staat het nog steeds op 'registration in progress'.
Ik heb gisteren bij meneer tixuxdesign een applecare voor MBP gekocht en +-3 uur later kreeg ik de code al gemaild. Ik heb deze ingevuld op de apple pagina dus nu wachten op confirmatie. Helaas was het niet meer zo goedkoop als remmelt melde ik was nu €140 kwijt. Anyhoo het lijkt erop dat deze koper ook gewoon te vertrouwen isremmelt schreef op woensdag 06 augustus 2008 @ 13:41:
Nieuwe ontwikkeling: ebay.com seller "tixuxdesign" biedt de MBP AC aan voor maar $170. Dat is echt heel goedkoop, hij heeft er echter nog maar 4 verkocht... Dat is bovendien ver onder de €200 kopersbescherming via paypal...
We create our own reality
[ Voor 32% gewijzigd door tc982 op 16-08-2008 19:19 ]
Computers make very fast, very accurate mistakes.
thx. Is inderdaad dezelfde ( toch de prijs ). Ik denk dat ik dan best via eBay doe kwestie van paypal / ebay beveiliging?Frietsaus schreef op zaterdag 16 augustus 2008 @ 20:23:
Dit is Mac-Pro, logo is hetzelfde dus zou hetzelfde kunnen zijn:
http://stores.ebay.com/Mac-Pro-Systems
Computers make very fast, very accurate mistakes.
Ik ga een dezer dagen ook bij hem er eentje kopen. Even wachten op me Paypal account. Jammer dat Paypal niet met iDeal overweg kan, dat zou een hoop snelheid en wachten schelen! Overboeking kan wel, maar lijkt me niet sneller dan CC. Tis even afwachten, heb gelukkig nog 2 weken de tijd voor mijn garantie aflooptPompiedom schreef op zaterdag 16 augustus 2008 @ 16:29:
[...]
Ik heb gisteren bij meneer tixuxdesign een applecare voor MBP gekocht en +-3 uur later kreeg ik de code al gemaild. Ik heb deze ingevuld op de apple pagina dus nu wachten op confirmatie. Helaas was het niet meer zo goedkoop als remmelt melde ik was nu €140 kwijt. Anyhoo het lijkt erop dat deze koper ook gewoon te vertrouwen is.
Ik zou het idd via eBay doen.tc982 schreef op zondag 17 augustus 2008 @ 11:47:
[...]
thx. Is inderdaad dezelfde ( toch de prijs ). Ik denk dat ik dan best via eBay doe kwestie van paypal / ebay beveiliging?
[ Voor 59% gewijzigd door orange.x op 18-08-2008 14:56 ]
Anoniem: 103219
Ik begreep net 2 minuten geleden dat dat zo werkt dusAnoniem: 103219 schreef op maandag 18 augustus 2008 @ 15:20:
orange, geld vanaf cc naar paypal? Dat hoef je toch zelf niet te doen.
Zelfs al is mijn saldo op paypal 0, ik doe gewoon betalingen en dan schrijft paypal het nodige af van m'n visa-rekening. ik hoef zelf niets te ondernemen.
Nog iets nieuws te melden hierover? Status is hier namelijk nog hetzelfde (registration in progress).borstel schreef op woensdag 13 augustus 2008 @ 14:53:
[...]
Ik ga de support maar even mailen. Op 8 augustus mijn code geregistreerd, maar nu de 13e staat het nog steeds op 'registration in progress'.
Anoniem: 233684
Thanks voor de noticeAnoniem: 233684 schreef op dinsdag 19 augustus 2008 @ 12:40:
Nog een interessante verkoper op ebay: macman812. MacBook Pro Applecare voor €132,38. Powerseller 98,7% tevredenheid.
http://cgi.benl.ebay.be/A...ZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
[ Voor 11% gewijzigd door orange.x op 19-08-2008 18:08 ]
Anoniem: 188121
Anoniem: 97471
Nou, wat een zooitje. Ik heb 8 augustus AppleCare aangeschaft. Code snel ontvangen, en geactiveerd. Nu staat er nog steeds 'registration in progress'. Heb vorige week al gebeld, toen vertelden ze me dat de code geactiveerd was, en snel omgezet zou worden.Tom schreef op woensdag 13 augustus 2008 @ 16:38:
[...]
Houd mij/ons op de hoogte
Ik heb em dus bij dezelfde eBay-toko gekocht (ging ervan uit dat als jij het vertrouwde icm goede feedback op ebay dat het wel goed was) en hier staat ie ook op 'in progress'.
Zal wel goedkomen natuurlijk.
[ Voor 13% gewijzigd door borstel op 25-08-2008 18:29 ]
Geef er morgen ook maar een belletje naar toe. Begin maar rustig. Als je voor 5uur belt, is de 'Customer Blabla' ook nog aanwezig. Daar kon hij me vandaag niet naar toe verbinden omdat ze al gesloten waren. Ik ben benieuwd. Toch raar. Iedereen gebruikt hier een Amerikaanse AppleCare code. Zijn feedback is verder prima. 3000+/99%, en genoeg positieve dingen over AppleCare gelezen in zn feedback.Tom schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 20:35:
Pff, ok, hier ook nog op 'registration in progress'.
Helemaal geen zin in dat soort gezeur.
Zal ook eens bellen dan... gek dat het bij een hoop andere GoTters wel goed gaat. Al hebben alleen wij em bij die ene verkoper op eBay?
Zojuist de code ontvangen en ingevuld op de Apple site. Paar minuten daarna al geaccepteerdBlaffeh schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 14:20:
Ik heb hier Applecare voor mijn iMac gekocht: http://myworld.ebay.com/mac-pro18005253888/
Gisteren betaald via PayPal, nog niks gehoord. Zal binnenkort wel komen denk ik
Alles helemaal in orde, de code van Tixuxdesign had ik binnen 3 uur binnen, geactiveerd en een paar dagen later een confirmatiemail van apple gekregen.orange.x schreef op maandag 18 augustus 2008 @ 14:48:
@Pompiedom, al nieuws over je activatie? Is ie er door? Heb vandaag me paypal account in orde gemaakt. Nu even kijken hoe ik nou geld vanaf CC naar paypal kan krijgen.... Ik zie alleen dat ik dat via me bank kan doen..
We create our own reality
brief? Meestal krijg je de code gemaildinTIMidate schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 12:15:
Heeft iemand de brief via de post laten komen? Hoelang duurde het voordat de brief er was?
Anoniem: 85482
Er staat geen specifiek macbook nummer bij. Dus ik neem aan dat het voor alle macbooks geldt?AppleCare Protection Plan for Macbook and Macbook Air MA519LL/A
Zojuist ook even gebeld.borstel schreef op maandag 25 augustus 2008 @ 21:24:
[...]
Geef er morgen ook maar een belletje naar toe. Begin maar rustig. Als je voor 5uur belt, is de 'Customer Blabla' ook nog aanwezig. Daar kon hij me vandaag niet naar toe verbinden omdat ze al gesloten waren. Ik ben benieuwd. Toch raar. Iedereen gebruikt hier een Amerikaanse AppleCare code. Zijn feedback is verder prima. 3000+/99%, en genoeg positieve dingen over AppleCare gelezen in zn feedback.
Ik ben benieuwd. Ik houd je op de hoogte. Raar dat ze zeggen dat het wel 'geactiveerd/binnengekomen' is. Maar nog niet afgerond.
De code heb ik al direct ingevuld en daarna kon ik nog een email of per post een certificaat krijgen, ik koos voor de post.Raween schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 12:56:
[...]
brief? Meestal krijg je de code gemaild
Apple stuurt je ook geen brief, je krijgt een mailtje met daarin een certificaat.
[ Voor 15% gewijzigd door inTIMidate op 26-08-2008 15:14 ]
Lekker!
Anoniem: 104653
Iemand een linkje naar die "tixuxdesign". Via de zoekfunctie krijg ik geen hits..remmelt schreef op woensdag 06 augustus 2008 @ 13:41:
Nieuwe ontwikkeling: ebay.com seller "tixuxdesign" biedt de MBP AC aan voor maar $170. Dat is echt heel goedkoop, hij heeft er echter nog maar 4 verkocht... Dat is bovendien ver onder de €200 kopersbescherming via paypal. Dan is er ook nog von_kess, die heeft wel meer goede reviews.
Het wordt dus nog steeds goedkoper!
Anoniem: 85482
Laat maar weten of het in 48uur in orde is. Zo ja, dan ga ik ook weer even bellen. Want bij mij vroegen ze om allemaal aankoopbewijzen.Tom schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 14:27:
[...]
Zojuist ook even gebeld.
Probleem voorgelegd, kerel vroeg om m'n serienummer. Hij zag inderdaad dezelfde status. Vervolgens ging ie toch even overleggen met een andere afdeling. Na een minuut weer terug en vroeg ie het agreement-nummer. Dat doorgegeven en toen vroeg ie of het in Amerika was gekocht. Ik gezegd dat dat klopte. Toen weer in de wacht gezet. Zeker 10 minuten. Maar hij zei dat die afdeling weer een andere afdeling aan het werk had gezet en het binnen 48 uur in orde zou zijn.
Toch vreemd allemaal... ben benieuwd of het straks inderdaad allemaal goed is. Via eBay kopen wil dus niet altijd even vlotjes verkopen.
[ Voor 30% gewijzigd door puchelaar op 28-08-2008 20:12 ]
Wat typisch dat het bij jullie zo lang duurt. Bij mij duurde het echt 2 minuten totdat alles geaccepteerd was.borstel schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 18:16:
[...]
Laat maar weten of het in 48uur in orde is. Zo ja, dan ga ik ook weer even bellen. Want bij mij vroegen ze om allemaal aankoopbewijzen.
Anoniem: 104653
(N)iemand?Anoniem: 104653 schreef op dinsdag 26 augustus 2008 @ 17:07:
[...]
Iemand een linkje naar die "tixuxdesign". Via de zoekfunctie krijg ik geen hits..
Jawel, dat stond er wel, gedurende 2 hele minuten. Daarna was de registratie geaccepteerd.remmelt schreef op woensdag 27 augustus 2008 @ 14:44:
Maar staat er bij jullie dan ook niet meer "Registration pending"? Dat duurde bij mij drie dagen. Nu is alles overigens wel OK. Verder niks meer aan gedaan, het ging vanzelf goed.
Dat heb ik nooit gezien. Meteen vanaf het begin - 8/9 augustus - staat er 'Registration in Progress'. Ik wacht even de 48uur van Tom af, en dan ga ik ook weer bellen. Erg raar allemaal. Volgens mij komen al deze codes uit Amerika. Maar bij ons gaan ze zeuren, dat de code uit het buiteland komt.remmelt schreef op woensdag 27 augustus 2008 @ 14:44:
Maar staat er bij jullie dan ook niet meer "Registration pending"? Dat duurde bij mij drie dagen. Nu is alles overigens wel OK. Verder niks meer aan gedaan, het ging vanzelf goed.
[ Voor 19% gewijzigd door Tom op 29-08-2008 20:38 ]
Anoniem: 132042
Gefeliciteerd ;)! Ik ga maandag meteen even bellen. Ik ga dus ook niks opsturen, en eis ook die 48uur.Tom schreef op vrijdag 29 augustus 2008 @ 20:37:
Zojuist een mailtje binnengekregen van AppleCare en ook de statuspagina is bijgewerkt. De boel is dus actief.
Overigens duurde het wel langer dan de 48 uur die ze doorgegeven hadden (dinsdagmiddag gebeld en net pas actief geworden). Maargoed, belangrijkste is dat het opgelost is
Borstel; hopelijk fixen ze het bij jou ook zo snel mogelijk!
Thnx, zojuist op ebay gekocht voor 205 dollar, ben benieuwd wanneer ik de code krijg.remmelt schreef op donderdag 04 september 2008 @ 12:40:
Precies. Het totaal aan garantiejaren komt op drie. Je fabrieksgarantie, 1 + extra AC, 2 = samen 3 jaar garantie.
iPhone 12 | Switch Lite | Sony 55A89 | Passat Variant GTE | Tesla MY RWD
[ Voor 31% gewijzigd door Spidey op 05-09-2008 07:52 ]
Wanneer je praat, herhaal je alleen wat je al weet. Maar als je luistert, zou je iets nieuws kunnen leren
Wow, eerder deze avond code ontvangen, zojuist ingevoerd, erg snelle service!Yorick81 schreef op donderdag 04 september 2008 @ 13:58:
[...]
Thnx, zojuist op ebay gekocht voor 205 dollar, ben benieuwd wanneer ik de code krijg.
Dank! Ik mag inderdaad niet klagen.remmelt schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 09:58:
$162 is toch wel de goedkoopste tot nu toe! Gefeliciteerd!
Wanneer je praat, herhaal je alleen wat je al weet. Maar als je luistert, zou je iets nieuws kunnen leren
Zojuist ook bij hem besteld. Via PayPal betaald.Spidey schreef op donderdag 04 september 2008 @ 21:12:
Zojuist ook maar via Ebay Apple Care aangeschaft ($162,-). Het prijsverschil is dusdanig dat ik het 'risico' maar neem. Zeker na het lezen van de voornamelijk positieve reacties hier.
(ebay seller 480sherry)
Als de transactie is afgerond zal ik ook mijn ervaring delen.
edit:
Vanmorgen zat de code in de mail. Direct op apple.nl/support geregistreerd en binnen 5 minuten was alles rond en had ik de overeenkomst in de mail. Nu apple support voor mijn macbook tot 13/8/2011.
Dat heeft een flinke bom duiten gescheeld.
Anoniem: 87066
[ Voor 39% gewijzigd door Anoniem: 87066 op 05-09-2008 13:11 ]
Anoniem: 87066
“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/
Anoniem: 87066
Die heb ik, en werkend voor mijn Intel iMac uit september 2007Anoniem: 87066 schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 14:55:
Aha, top: dat wist ik niet.
Mijn iMac komt dus gewoon uit Nederland, dus ik moet op zoek gaan naar iMac Applecare met 'LL'? En dus zou deze een goeie zijn...?
[ Voor 3% gewijzigd door Blaffeh op 05-09-2008 15:13 ]
Als hij uit de garantie is wordt het zeuren. Bekijk even je aankoopsbon. Daar geven ze de verwachte leverdatum op als begin van de garantietermijn. Misschien zit er een paar dagen tussen. (Tussen hun datum en jouw datum)Anoniem: 87066 schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 17:53:
Aangeschaft, code ontvangen, maar dan komt bij de registratie deze foutmelding
[afbeelding]
iMac is vanaf a.s. zondag uit Apple-care; dit hoeft toch geen probleem te zijn?
[ Voor 5% gewijzigd door Oyster op 05-09-2008 18:47 ]
Anoniem: 87066
Anoniem: 188121
Ook daar besteld, jullie horen het als het NIET werktDaros schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 12:32:
[...]
Zojuist ook bij hem besteld. Via PayPal betaald.
Benieuwd hoe het gaat, hou jullie op de hoogte.
[ Voor 19% gewijzigd door Anoniem: 188121 op 05-09-2008 21:51 ]
Vanmiddag gekocht (MBP), zojuist geregistreerd en certficaat ontvangen. Dank voor de tip !Spidey schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 10:08:
Bij deze verkoper (480sherry) kost Apple Care:
iMac $107
MB/MBAir $162
MBP/PB $212
[ Voor 18% gewijzigd door ztupid op 05-09-2008 23:20 ]
Kreeg een paar uur geleden mijn nummer binnen via de mail.Daros schreef op vrijdag 05 september 2008 @ 12:32:
[...]
Zojuist ook bij hem besteld. Via PayPal betaald.
Benieuwd hoe het gaat, hou jullie op de hoogte.
Anoniem: 87066
Nice.De dekking voor de bovenstaande producten is nu actief en blijft van kracht tot en met 06/09/2010. Het AppleCare Protection Plan is een unieke, geïntegreerde service- en ondersteuningsoplossing die de standaarddekking voor service en ondersteuning verlengt tot de hierboven genoemde vervaldatum.
Dat is netjes, want dat betekent dat mijn AE ook meegenomen is in de dekking. Even nicer....Het AppleCare Protection Plan biedt niet alleen dekking voor de Mac, maar ook voor een AirPort-kaart of AirPort Extreme-kaart, een AirPort Express- of AirPort Extreme-basisstation
[ Voor 29% gewijzigd door Anoniem: 87066 op 06-09-2008 10:32 ]
Is het nog goed gekomen?borstel schreef op vrijdag 29 augustus 2008 @ 23:10:
[...]
Gefeliciteerd ;)! Ik ga maandag meteen even bellen. Ik ga dus ook niks opsturen, en eis ook die 48uur.
Ja, is allemaal goedgekomen. Heb er zelfs al gebruik van gemaakt. Er zit nu een nieuw (LED) scherm in m'n MacBook Pro, dat moest vervangen worden. Heb mijn AppleCare er dus alweer ruim uit ;)!Frietsaus schreef op zaterdag 06 september 2008 @ 14:53:
[...]
Is het nog goed gekomen?
Ik zit nog te twijfelen, tijdje geleden heb ik met succes AppleCare geactiveerd voor m'n MacBook (van iapplegenius). Ik wil mijn nieuwe iMac nu ook voorzien van AppleCare, maar ik vind het heel belangrijk dat de pick-up and return (want volgens een Apple medewerker heb ik met deze iMac alleen recht op pick-up and return als ik AppleCare aanschaf) service 'actief' blijft. Als achteraf blijkt dat door bepaalde regelingen een Amerikaanse AppleCare (dat kunnen ze dus blijkbaar al zien aan de code) dat niet meer geldt heb ik er niks aan, ik kan zonder auto en zonder ASP's in de buurt niet met een 24" iMac gaan zeulen...
Dus iemand hier ervaring mee toevallig?
Fly or Die
[ Voor 59% gewijzigd door remmelt op 11-09-2008 15:09 ]
[ Voor 16% gewijzigd door jvanderkroon op 12-09-2008 22:13 ]
LG-HM051MR-U44 | Daalderop DUO 50l | 1500 WP Zuid | gasloos '23
Anoniem: 104653
[ Voor 9% gewijzigd door Anoniem: 104653 op 13-09-2008 15:05 ]
Anoniem: 201945
Wat denk je zelf?Executor16 schreef op zaterdag 11 oktober 2008 @ 16:43:
[...]
Dan kun je deze ook pas aanschaffen als je hem nodig hebt, of is het tot maximaal na 1 jaar van de aankoop ofzo?
WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini
Anoniem: 201945
Binnen een jaar registreren.Executor16 schreef op zaterdag 11 oktober 2008 @ 16:43:Dan kun je deze ook pas aanschaffen als je hem nodig hebt, of is het tot maximaal na 1 jaar van de aankoop ofzo?
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq