Heb je wel eens met de Editor van Oblivion gewerkt? Ik denk van niet omdat je dan weet dat je met 120k best een hoop kan.Muthas schreef op maandag 31 maart 2008 @ 10:42:
[...]
Da's een grapjemaar stel dat EA de GTA zou overnemen, dan zie ik ze dat soort dingen best wel invoeren.
[...]
Het is echt gewoon geldklopperij van het laagste niveauJe betaalt voor een spel, dan moet je ook nog is gaan betalen voor content die al op je disc staat maar nog moet activeren
Is al vaker gebeurd trouwens, zelfs bij Oblivion (nooit bevestigd, maar DC van 120KB wat een hele nieuwe dungeon opent kan nooit in die 120KB staan).
Wat je kan doen is een dungeon maken met alleen maar bestaande textures, die zitten dus al in je game en daardoor wordt de addon erg klein. Hooguit hier en daar wat scriptjes en voila een volledig nieuwe dungeon :-)
Je kan zelfs nieuwe npc's bakken die nauwelijks ruimte innemen, gewoon door bijvoorbeeld een redguard te pakken, iets andere kleur, bestaande scripts erop los te laten en voila een nieuwe NPC.
Waarom sommige addons vrij groot zijn is meestal vanwege nieuwe textures.
Ik stink niet, ik ruik gewoon anders