Inkoopacties - HENK terug! - Megabit
It is a war here, so be a general!
Die topjes zijn juist prima voor deze ruimte, sub is juist wat overkillMegamind schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 03:26:
Ziet er erg goed uit!
Maar die speakersVolgens mij zijn die dingen vééééls te lomp voor die mini ruimte! Zeker voor bioscoop geluid is groter niet altijd beter! Die sub kan wel mooi geluid geven, maar die satelites lijken mij nou niet echt mooi THX geluid geven
• Alleen het plafond blijft wit, de rest wordt alles geverfd (of is al geverfd).LauPro schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 06:57:
Paar opmerkingen:
• Persoonlijk zou ik zoveel mogelijk donkere kleuren gebruiken. Ik heb een opstelling in een pand waar de meuren wit zijn en gekleurd. Wanneer er een lichte scène is reflecteert dat als een gek (heel irritant).
• Maak een kabelgoot waar je makkelijk kabels in kan leggen, mocht je dan een keer ander spul gehuurd hebben of iets dan kan je toch snel kabels leggen zonder veel last.
• Zorg voor goede ventilatie! Je hebt al de plannen om een koof te maken, ik zou zeggen zet er om de paar meter een rooster in en haal die isolatie er weer af. Je blaast aan het begin van de koof verse lucht in en de leidingen zorgen voor een geleidelijke verwarming. Je ziet zo met 6 man 2 uur in zo'n hok, dat gaat er niet frisser op worden.
• Kabelgoot komt bovenlangs bij de verwarmingsbuizen.
• Er zitten (gelukkig) 2 ramen in de ruimte en er komt een airco in, dus hoop dat het wel meevalt. Dat het snel muf wordt met 6 man weet ik ook, net zo'n studentenkamer dan
Er komt een airco in ja, maar een kelder (zoals gezegd) blijft lekker koel in de zomer, en voor de winter hangen er 2 verwarmingen.Snowwie schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 08:00:
Komt er ook een airco in die ruimte? Lijkt me nogal benauwd als je daar (in de zomer) met 8 man zit te stinken en te zweten.
Gekocht via www.bioscoopstoelen.nl . Erg goede ervaringen mee.Verwijderd schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 12:25:
wow, zoiets wil ik ook wel hier in huiserg mooi werk! hoe kom je aan die stoelen?
Verwijderd
bedankt voor de link trouwens
[ Voor 43% gewijzigd door Verwijderd op 29-03-2008 12:54 ]
Het is de cinema red serie met rode armleuningen. We hebben echter de laatste meegenomen toen. Er waren er toen wel nog een paar met grijze armleuningen.Verwijderd schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 12:52:
welke modellen heb jij?
bedankt voor de link trouwens
Edit: Nou doen ze het weer
[ Voor 26% gewijzigd door lasharor op 29-03-2008 19:18 . Reden: Plaatjes werken weer ]
Werken perfect hierlasharor schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 18:58:
Je plaatjes doen het jammer genoeg niet..
Ontopic:
Mooi project, ik blijf het volgen
[ Voor 12% gewijzigd door yohan op 29-03-2008 19:02 ]
"I'm not a cynic. I get up every morning hoping to find an honest man." - [Jack McCoy, Law & Order]
Verwijderd
ze hebben ze nu alleen nog maar nieuw, maar dat is wel erg duurSkevdude schreef op zaterdag 29 maart 2008 @ 13:27:
[...]
Het is de cinema red serie met rode armleuningen. We hebben echter de laatste meegenomen toen. Er waren er toen wel nog een paar met grijze armleuningen.
maar ik ga dit project zeker volgen.
Verwijderd
de voorste 3 luidsprekers kun je het beste achter het scherm zetten, zo lijkt het alsof het geluid ook rechtstreeks uit het doek komt
sub zou ik ook achter het scherm zetten.
verder mooi project, als ik eenmaal op mezelf woon bouw ik me ook een klein bioszaaltje.
Verwijderd
Plafond laten we waarschijnlijk zo, vind ik niet lelijk.
- long range (plafond & kast)
- short range (bijna altijd plafond)
- rear projection
Bij jouw geval zal het eerder long range worden omdat je anders tegen beamer botst aan de plafond. Je kamer heeft niet zo hoge plafond. Maar meeste beamers zijn short ranged, en zal je dus box aan plafond moeten maken zodat licht aan achterkant bij sommige beamers niet in je ogen schijnt.
Maar de box kan ook storend zijn voor mensen die hoog zitten en kunnen ze bovenkant van de doek niet goed zien door de beamer box. Het is goed idee om even hierover situatie te bekijken hoe het zit met de beamer.
Een goede bioscoop kamer heeft hoog ophangende doek. Want mensen op verhooge deel achter zou anders de onderkant van doek moeilijk zien. Daarom zijn de stoelen dan ook diagonaal opgesteld.
Zo van:
1
2
| /=\ /=\ /=\ /=\ /=\ |
Want dan kun je tussen de hoofden door kijken. Dit is goed als doek laag hangt, maar voor hoge doek maakt dat niet veel uit.
Verder erg leuk versierde kamer. Ik zal af en toe hier langs komen hoe het verder gaat
was benieuwd of de bios al af is en wanneer de eerste tweakers worden uit genodigd...
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
en hoe zijn de tentamens gegaan?Skevdude schreef op vrijdag 18 april 2008 @ 20:45:
Nee, er is (helaas) nog niks gebeurd. Hebben beide tentamens gehad. Misschien volgende week weer een update...
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
Any progress?
Mooi project trouwens
Dames en heren,
Afgezien van het feit dat er deze zomer niet zo bijzonder veel is gebeurd, heb ik toch nog een kleine update voor jullie. Er is voornamelijk opgeruimd in de ruimte ernaast, omdat alle spullen die eerder in deze ruimte stonden daar maar gewoon neergezet waren. Ook hebben we een tijdelijk 'Control Centre' in elkaar gezet, is er een pc en een beamer aangeschaft. Ook is de verhoging voor de stoelen zo goed als af, alhoewel we toch voor 3 stoelen voor hebben moeten kiezen in verband met het niet kunnen lezen van de ondertiteling als je op de laatste rij zit. (helaas hier nog geen foto's van).
Voor de beamer hadden we al langer een beamerplafondbeugel aangeschaft, maar door foutieve informatie op de site waar de beamer is aangeschaft bleek deze geen standaard montagepunten te hebben. We hebben ons eigen creatieve talent maar eens aangesproken en toch een vrij nette oplossing kunnen vinden (al moet het nog afgewerkt worden)
Allereerst wat specificaties:
Beamer:
Acer P3250
DLP projector
2000 ANSI lumen
4:3 1024x768
Media PC:
AMD 3000+ barton (ja socket A)
1536 MB RAM
Hauppauge PVR150
Media Center Remote
Mediaportal 1.0
En een Nvidia grafische kaart (welke ben ik even vergeten)
Allemaal niet zo heel spannend, maar toereikend voor ons budget en wensen. Alleen zal er op de lange termijn een HDTV decoder bijkomen, aangezien analoge tv geen lust voor het oog is.
Ik heb voor jullie niet zoveel foto's, alleen maar een paar van de beamerbeugel en een telefoonfoto van het 'control centre', maar dat mag de pret niet drukken lijkt me. In de winter gaan we er weer tegenaan, heerlijk klussen op de regenachtige dagen en avonden.

Hier dus de beamer in kwestie. Rustig aan het wachten tot hij aan de slag mag




Het plankje waar de beamer op ligt is tijdelijk omdat we niks anders hadden op de zondag, dus wordt nog vervangen voor iets moois. En iedereen die denk dat die klemmetjes dat niet kunnen houden, de beamer weegt maar 1,3 kilo en je kan er bijna aan gaan hangen voordat het los gaat. Klemmetjes worden ook nog een keertje wit gemaakt denk ik zo.
Hieronder nog een slechte foto van het 'control centre'. Dit bevat een Denon 4 kanaals versterker voor de front's en de back's en een oude PA-versterker voor het aansturen van de 18" sub en de centerspeaker. Ook zit er nog een simpele Philips cd-speler en een systeemcontroller voor de speakers in. Setje klinkt h-e-e-r-l-i-j-k alhoewel het nog allemaal primitief ingeregeld is. Ooit komt er nog een deftige 5.1 versterker, maar dit voldoet voorlopig prima.

Update 4
Update 5
Update 6
[ Voor 3% gewijzigd door Skevdude op 08-08-2009 14:17 . Reden: Nieuwe update ]
De muren op onderstaande foto worden op dit moment lekker in de structuurverf gezet in de kleur RAL 9010 (gebroken wit). Zo ronden we toch weer een stukje af en het ziet er weer keurig uit.

Zodra het af is, foto's! (en een echte update natuurlijk)
Neenee, strakke zaak wederom, maar wat ik me afvraag. Waarom een witte muurkleur? ook nog andere dingen vanplan in de kelder?
Get Airflow, save the world.
(No offence, ik vind het een stoer project!)
[ Voor 31% gewijzigd door DJ Henk op 12-11-2008 21:24 ]
Misschien een gordijn???
diedazz schreef op woensdag 12 november 2008 @ 19:51:
Don't forget the cupholder now!
Neenee, strakke zaak wederom, maar wat ik me afvraag. Waarom een witte muurkleur? ook nog andere dingen vanplan in de kelder?
Reden voor een witte kleur is dat het het zaakje rustig houdt. Er is al genoeg kleur in de rest van de bioscoop, en dit is puur de muur aan de achterzijde en de zijkanten van waar de stoelen geplaatst gaan worden. Hier heb je dus ook geen last van reflecties van het scherm (gelukkig)Verwijderd schreef op woensdag 12 november 2008 @ 20:30:
Ik zou geen witte muurkleur kiezen. Had meer donkerblauw genomen ofzo
Het is natuurlijk gewoon matte structuurverfDJ Henk schreef op woensdag 12 november 2008 @ 21:16:
Glanzend wit. Misschien is het een hele cheapass ambilight
(No offence, ik vind het een stoer project!)
Had natuurlijk kleiner gekund maar de 'truss' is nu eenmaal van dit formaat en hem even kleiner maken is nog niet zo gemakkelijk. Ik denk dat zodra het geheel op zijn plaats staat en de plaat en klemmen netjes wit zijn gemaakt dat het in zijn geheel reuze meevalt hoe groot dat ding is.ThinkPadd schreef op donderdag 13 november 2008 @ 16:58:
Plafondhouder is slim opgelost, maar hij had naar mijn mening wel wat kleiner gekund. Hij is nu nogal groot voor zo'n klein beamertje
Natuurlijk is het mooier en er ligt er hier ook eentje (iemand interesse?Bitage schreef op donderdag 13 november 2008 @ 17:34:
Als Beamer houder had ik zelf toch een beamerbeuger gebruikt, zoals hier. Dat valt veel minder op, is mooier afgewerkt en neemt minder ruimte in beslag.
Gisteren hebben we trouwens de muren afgestructuurverfd (3x woordwaarde) en zijn we eindelijk begonnen aan de kappen om de verwarmingsbuizen weg te werken. Ook hebben we de plinten gehaald, gezaagd en in de verf gezet. Binnenkort nieuwe foto's!
[ Voor 5% gewijzigd door Skevdude op 13-11-2008 19:50 ]
De foto's van het schilderen zijn binnen!
Zoals eerder gezegd zijn de muren bedekt met structuurverf in de kleur RAL 9010 (gebroken wit) Zo houden we het geheel nog een beetje rustig zodat je niet gek wordt van alle kleuren en alles netjes bij elkaar past.
We zijn eindelijk begonnen aan de kappen om de verwarmingsbuizen weg te werken. Ook hebben we de resterende plinten gehaald, gezaagd en in de verf gezet. (Trouwens, structuurverf is best zwaar om aan te brengen
Foto's doen het werk wel:





En natuurlijk het resultaat van al dit harde werken:
Voor:

Na:


Kappen moeten nog gemonteerd worden. Ook is te zien dat de loshangende kabels eindelijk in een kabelgootje zitten. Het stuk wat los hangt valt weg achter de kappen.
En? Wat vinden we ervan?
Update 5
Update 6
[ Voor 9% gewijzigd door Skevdude op 08-08-2009 14:18 . Reden: Nieuwe update ]
Die kappen voor de pijpen ga je die helemaal rondom de kamer maken? Dat zal er wel een stuk strakker uitzien!
Dankje dankje, kappen komen overal behalve aan de deurkant, aangezien daar niks loopt zou het ruimteverspilling zijn, maar verder komen ze overal van muur tot muur.Megamind schreef op donderdag 13 november 2008 @ 20:39:
Strak hoor!
Die kappen voor de pijpen ga je die helemaal rondom de kamer maken? Dat zal er wel een stuk strakker uitzien!
Wanneer is de opening??? Neem wel een kratje mee.
Idemjantje.vlaam schreef op vrijdag 14 november 2008 @ 11:00:
Kijk of he nog iets van indirecte verlichting in de kappen kunt verwerken. Dat is altijd erg chic.
Wanneer is de opening??? Neem wel een kratje mee.

Btw, weet je al wat voor apparatuur je erin gaat hangen? Of heb ik dat gemist? Je wilde toch wat aan de setup veranderen?
[ Voor 18% gewijzigd door Tomino op 14-11-2008 11:36 ]
Verwijderd
Probeer inderdaad misschien ergens indirecte verlichting en/of led'jes te plaatsen in de kamer, dan krijg je een heel aangenaam effect.
[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 14-11-2008 13:32 ]
Indirecte verlichting is inderdaad mooi en hebben we het ook al over gehad, echter de opties die er zijn kosten veel geld. Dus zijn we er nog niet over uit wat we doen.jantje.vlaam schreef op vrijdag 14 november 2008 @ 11:00:
Kijk of he nog iets van indirecte verlichting in de kappen kunt verwerken. Dat is altijd erg chic.
Wanneer is de opening??? Neem wel een kratje mee.
Opening zodra hij klaar is
Apparatuur staat vermeld bij de eerdere update's.Tomino schreef op vrijdag 14 november 2008 @ 11:34:
[...]
Idem
Btw, weet je al wat voor apparatuur je erin gaat hangen? Of heb ik dat gemist? Je wilde toch wat aan de setup veranderen?
Zie boven.Verwijderd schreef op vrijdag 14 november 2008 @ 13:29:
Ziet er zeer strak uit, keep up the good work!!!
Probeer inderdaad misschien ergens indirecte verlichting en/of led'jes te plaatsen in de kamer, dan krijg je een heel aangenaam effect.
gamepc Nick: ACEpr0faker Steam: pr0faker
Hoi
Wat mij ook nog opviel, Waarom stoppen jullie die pc niet in het rack waar ook je audioapparatuur in zit?
Jaja Roel, we hebben het er op school wel overroelieboelie schreef op zondag 16 november 2008 @ 15:38:
Ziet er netjes uit hoor! Alleen die beamhouder is gewoon echt lelijk.....daar moet je toch echt iets anders op verzinnen
Ja hadden het er net nog over dat het ook met een lichtslang kan, dus zal er waarschijnlijk wel van komen. De pc zit niet in het rack omdat het simpelweg niet past op het moment (nog maar 3 HE over...)BlackWhizz schreef op zondag 16 november 2008 @ 18:16:
Poeh, net werk hoor. Alleen verlichting hoeft niet duur te zijn hoor. Op zich zou een {noem een kleur} lichtslang bovenaan langs de wand al erg netjes zijn.
Wat mij ook nog opviel, Waarom stoppen jullie die pc niet in het rack waar ook je audioapparatuur in zit?
EB cardetailing tot aan uw huis
Ja ik weet dat het een koof heet, maar dan krijg je van die vragen van: wat is een koof?Ediejo schreef op zondag 16 november 2008 @ 22:45:
Die kappen om de buizen heet een koof in vakterm.
Maar ziet er super goed uit man.![]()
Misschien een klein ideetje voor je koof aan de voorkant het hout iets door laten lopen en spotjes erin maken. Die zitten dan verzonken dimmer erop en klaar.
Spotjes kan, maar willen ook niet teveel lichtbronnen hebben, en TL geeft teveel licht. Denk toch dat het een lichtslang wordt.
en mazzel het kerst seizoen komt er weer aan dus genoeg te vinden bij de bouwwinkel/tuincentra/winkelvansinkelSkevdude schreef op maandag 17 november 2008 @ 09:31:
[...]
Ja ik weet dat het een koof heet, maar dan krijg je van die vragen van: wat is een koof?![]()
Spotjes kan, maar willen ook niet teveel lichtbronnen hebben, en TL geeft teveel licht. Denk toch dat het een lichtslang wordt.
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
Dan wel op 2 januari kopen. Dan is die troep tegen afbraakprijzen te koop. Opslaan voor een jaar is duurder.Geckoo schreef op maandag 17 november 2008 @ 17:17:
[...]
en mazzel het kerst seizoen komt er weer aan dus genoeg te vinden bij de bouwwinkel/tuincentra/winkelvansinkel
Denk niet dat ze voor dump prijzen weg gaan op 2 jan.jantje.vlaam schreef op maandag 17 november 2008 @ 17:19:
[...]
Dan wel op 2 januari kopen. Dan is die troep tegen afbraakprijzen te koop. Opslaan voor een jaar is duurder.
Ik werk in een tuincentrum en we hebben de licht slangen van vorig jaar uit het magazijn gehaald, en worden voor de zelfde prijs verkocht als vorig jaar. Pepernoten en chocolade letters bedreven licht slangen niet.
Maar zeker een leuken "mod" dit.
[ Voor 12% gewijzigd door aquila2 op 20-11-2008 00:22 ]
Verwijderd
Je kunt altijd nog een beamer ophangen en ergens een muur vrijmaken.Verwijderd schreef op maandag 24 november 2008 @ 14:11:
Als ik thuis nou een kamertje overhad, zou dit zeker een leuke optie zijn. Helaas het mag niet zo zijn.
Dat heb ik gedaan in de woonkamer. En gebruik gewoon me behang als scherm. je ziet het patroon er wel door heen als het beeld erg wit is. Maar bij film heb je er geen last van. Misschien als in de toekomst dat ik een echt scherm ga gebruiken. Maar het werk goed voor mij nu.danielkraak schreef op maandag 24 november 2008 @ 17:45:
[...]
Je kunt altijd nog een beamer ophangen en ergens een muur vrijmaken.
Maar wat hier wordt gemaakt is wel een stuk mooier. Vooral die stoelen zijn wel leuk.
Al kan je nu nog steeds last hebben van die popcorn gooiers achter je
zeer bevorderend voor de speekselklieren
Ik heb zo'n vermoeden dat ik dit ergens in mijn leven ook nog eens een keer moet gaan doen
mooi werk en vooral zeer inspirerend
Succes, en ik blijf de voortgang zeker volgen.
openingsdatum? kom ik langs met een krat (of 2)
Zo het is weer eens tijd voor een update, de laatste loodjes zijn het zwaarst zullen we maar zeggen. Nog een hoop afwerken maar de basis is zo goed als af. De koof om de verwarmingsbuizen weg te werken is gemonteerd en voorzien van indirecte verlichting. De stoelen zijn vastgezet op de verhoging (die 200 kilo weegt, hollandse grundlichkeit zullen we maar zeggen
Zie de foto's van niet zo'n super kwaliteit:

Begin van de koof


De overgangen waar de platen tegen elkaar aankomen zullen nog netjes afgewerkt worden evenals de bovenkant (aansluiting op het plafond)
Hier zie je ook de verhoging met de stoelen erop
Dan gaan we weer lekker vergelijken:
Voor:

Na:

Sfeertje



Logitech toetsenbordje
Dat was het weer voor deze keer, tot de volgende update

Update 6
[ Voor 12% gewijzigd door Skevdude op 08-08-2009 14:18 . Reden: Nieuwe update ]
Op de 6e foto lijkt echter wel vrij veel ruimte tussen de stoelen en het scherm te zitten, is dat ook echt zo of valt het mee?
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
Idd, vloerbedekking en gordijnen/draperiën FTW! Zolang het echo's maar dempt en weerkaatsing verminderd/breekt.ReseTTim schreef op dinsdag 16 december 2008 @ 23:38:
nog een kleine tip.. om de ruimte beter te laten klinken.. monteer nog een aantal schilderijen of maak stoffendoeken die zijn gespannen om een houten raam, die je vervolgens aan de muur hangt. hierdoor wordt het geluid mooier in de ruimte..
Wat een beetje creativiteit al niet doet!
tikfouten? tjah..m..
"I can't dumb it down to your level, because I am scared of harming you!"
Het is DiNovo MiniSpeedlink schreef op donderdag 18 december 2008 @ 13:40:
Logitech DiVono Mini ofzoiets:D
http://www.logitech.com/i...ard/devices/3848&cl=nl,nl
Wel een leuk bioscoopje heb je daar, ook al vind ik die toetsenbord oerlelijk
Een tweaker zoekt altijd op Google, ik zou dat ook beter moeten doen :)
DiNovoSpeedlink schreef op donderdag 18 december 2008 @ 13:40:
Logitech DiVono Mini ofzoiets:D
Ziet er verder heel strak uit!
[ Voor 0% gewijzigd door Krentenbol op 18-12-2008 14:49 . Reden: Spuit-11 :O ]
Verwijderd
Gebruiken hem al tijden, heerlijk ding, kan ik absoluut aanraden!Speedlink schreef op donderdag 18 december 2008 @ 13:40:
Logitech DiVono Mini ofzoiets:D
(hoewel ik voor mijn nieuwe woning (en dus) nieuwe game / bios kamer gekozen heb voor de harmony)
Ziet er verder steeds beter en beter uit; al een beleid voor toegangsprijzen ?!
[ Voor 9% gewijzigd door NitroTec op 18-12-2008 18:17 ]
Dont work hard, just party!
* MJ-Princeps wilt ook een eigen bioscoop
Thanks, ja iedereen wil al komen kijken, moet het er eerst met mijn collega over hebbenZak aarde schreef op dinsdag 16 december 2008 @ 20:24:
Bravo, de verlichting ziet er echt superstrak uit, de stoelen staan er zo perfect bij, het behang komt nu ook goed tot z'n recht en het Logitech ramplankje maakt het allemaal af. Echt super, het lange wachten op deze foto's was het dubbel en dwars waard, zou graag eens deze bioscoop in het echt mogen bewonderen.
Er zal een meter of 4 tussen zitten, maar dit moet ook wel om fijn naar het scherm te kunnen kijken.DUTCHSPiRiT schreef op dinsdag 16 december 2008 @ 21:56:
Erg mooi, zou graag zelf zo'n ruimte in m'n huis hebben.
Op de 6e foto lijkt echter wel vrij veel ruimte tussen de stoelen en het scherm te zitten, is dat ook echt zo of valt het mee?
Ja het geluid wordt dan zeker mooier want het galmt nog een beetje, maar het ziet er natuurlijk niet uit zo'n doeken aan de muur. Misschien nog een paar schilderijtjes...ReseTTim schreef op dinsdag 16 december 2008 @ 23:38:
nog een kleine tip.. om de ruimte beter te laten klinken.. monteer nog een aantal schilderijen of maak stoffendoeken die zijn gespannen om een houten raam, die je vervolgens aan de muur hangt. hierdoor wordt het geluid mooier in de ruimte..
Fotograaf? wie?Dima_2005 schreef op donderdag 18 december 2008 @ 14:47:
[...]
Het is DiNovo Mini
http://www.logitech.com/i...ard/devices/3848&cl=nl,nl
Wel een leuk bioscoopje heb je daar, ook al vind ik die toetsenbord oerlelijkOfwel ben je geen goede fotograaf
Toegangsprijzen staan nog niet vastNitroTec schreef op donderdag 18 december 2008 @ 18:17:
[...]
Gebruiken hem al tijden, heerlijk ding, kan ik absoluut aanraden!
(hoewel ik voor mijn nieuwe woning (en dus) nieuwe game / bios kamer gekozen heb voor de harmony)
Ziet er verder steeds beter en beter uit; al een beleid voor toegangsprijzen ?!
Vraagje, waarom heb je een 4:3 electrisch scherm opgehangen en geen 16:9 spanscherm?
Fotografie kanalen: Website - Royz.nl | YouTube - @Royz.nl | Instagram - @Royz.nl.
Als ik ooit de tijd heb en een eigen huis, zal ik me hier misschien ook eens aan wagen.
Mooi afgewerkt!
Omdat we dit scherm nog hadden (= lekker goedkoopRoyz schreef op maandag 26 januari 2009 @ 15:18:
Vet hoor!!!
Vraagje, waarom heb je een 4:3 electrisch scherm opgehangen en geen 16:9 spanscherm?
DankuzeerX-DraGoN schreef op maandag 26 januari 2009 @ 15:35:
Zeer mooi project moet ik zeggen!
Als ik ooit de tijd heb en een eigen huis, zal ik me hier misschien ook eens aan wagen.
Mooi afgewerkt!
Uhhhmmm

[ Voor 18% gewijzigd door Skevdude op 27-01-2009 12:46 ]
een vriend van mij heeft het gedaan en ziet er goed uit, doordat er 1 effe kleur is gekozen die hetzelfde is als de muur. daarnaast leid het minder af dan een schilderij.. zij hebben die vierkanten een kwartslag gedraait zodat je ruiten krijgt, iig het staat erg mooiSkevdude schreef op vrijdag 19 december 2008 @ 14:40:
Ja het geluid wordt dan zeker mooier want het galmt nog een beetje, maar het ziet er natuurlijk niet uit zo'n doeken aan de muur. Misschien nog een paar schilderijtjes...
kvind iig jullie kelder prachtig
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
En hoe zit het met de catering? Zitten er ook knopjes om hapjes te bestellen?
Succes met alles
Hehe, ik zie nu pas dat er weer gereageerd is. Er is sinds januari weinig meer gebeurd, aangezien het zo goed als klaar is op wat afwerking na. Hij is wel al veelvuldig gebruikt voor films te kijken en dat bevalt goed. Er is geen knopje voor catering ;-), maar de koelkast vol met drank staat 1 deur verder... Er zijn nog wat schilderijen opgehangen, dimmer aangesloten en dat soort dingen, maar de afwerklijsten moeten nog gehaald en gemonteerd worden.
Ik heb wel nog wat foto's van het maken van de verhoging voor de stoelen gevonden (die 150+ kilo weegt)









Nu zijn er wel nog zwarte platen rondom de verhoging gemonteerd. We willen het nog afwerken met 30x30 hoekprofiel:

Vriendin: Dat is echt cool
Ik: Dat wil ik later ook in m'n huis
Ici kann uw Werbung staan
EB cardetailing tot aan uw huis
De 2e balk van achteruit gezien is de dragende balk. Recht boven deze balk zit de steun van elke stoel. Het is dan ook vrijwel onmogelijk om hierdoor heen te zakken. Verder kun je op het loopgedeelte met 2 man springen zonder noemenswaardige doorbuiging. Aan de voorkant zit ook onder iedere stoel een eigen draagbalk tegen het doorzakken. De platen zijn er puur om een nette stevige afwerking te verkrijgen. Bovendien worden deze nooit nat en de kelder is kurkdroog (niet vochtig zoals normaal) dus ik denk dat het wel mee valt.
Het was natuurlijk wel mogelijk om er een dure (> €50) 18mm multiplex of zelfs betonplex plaat op te gaan maken, maar voor deze toepassing lijkt me dat een beetje overdreven.
EB cardetailing tot aan uw huis
Op onderstaande foto zijn de steunbalkjes voor de voorste stoelen goed te zien:

[ Voor 44% gewijzigd door Skevdude op 10-08-2009 23:05 . Reden: foto toegevoegd ]
Hoe ver sta je ondertussen met je thuisbioscoop?
Erg mooi om te zien hoe jullie dit aanpakken!
[ Voor 28% gewijzigd door sloth op 25-01-2010 18:19 ]
Er is niet veel meer gebeurd trouwens, beetje gebrek aan motivatie
Tapijt, verf, speakers, pc en stoelen zijn alleen al meer dan 1000 eurie
[ Voor 39% gewijzigd door Skevdude op 27-01-2010 20:18 ]
Misschien is het al gevraagd, maar galmt de zaal niet teveel?
Hoe los je de akoestische problemen van de kamer op? Of valt dat mee door het behang/ het tapijt?
Tweakers.net Moddereter Forum | Vragen over moderatie op de FrontPage? Het kleine-mismoderatietopic
EB cardetailing tot aan uw huis
door stoffe doeken (spannen van doek op een houtenraam) of ophangen van gordijnen kan je de akoestiek een stuk verbeterenHerman87 schreef op woensdag 27 januari 2010 @ 20:27:
Ziet er écht tof uit!![]()
Misschien is het al gevraagd, maar galmt de zaal niet teveel?
Hoe los je de akoestische problemen van de kamer op? Of valt dat mee door het behang/ het tapijt?
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
http://www.instructables....-optic-starfield-ceiling/
Een kennis van mij heeft zijn Kelder omgebouwd tot een Thuisbioscoop/Entertainmentkamer.
En hij heeft ook een Fiber Optic starfield gemaakt! Echt gaaf hoe dat er uitziet in het donker tijdens een film of game!
Komt d'r in, dan kö-j d’r oet kieken
Niet erg veel gebeurd sinds mijn laatste post (zomer 09).
Nog steeds veel succes met de afwerking!