Een resto shaman die niet en-par met een priest kan healen in een Karazhan raid is een slechte restoshaman of jullie hebben superpriests. Daarnaast wordt shieldoffloatingshit volgens mij als healing bij de tank gerekend (correct me if I'm wrong), dus als je die een avond ophoudt (kost ook redelijk wat mana), uitgaande van 3-4x per minuut een 750 hps healing proc (exclusief crits) telt dat ook aardig aan. Verder zijn er zat shamans die hun life stream totem amper gebruiken, maar 115 hp/2s per persoon in een tank groep is nogal healing effectief, zonder overhealing. Mijn HST doet ongeveer 20% van al mijn healing in een avondje raiden. Feit is wel dat tot nu toe onze druids meestal onderaan staan.Exitium schreef op woensdag 21 maart 2007 @ 11:24:
[...]
Wij hebben ook maar één resto op het moment, maar in andere parties waar ik druids meegemaakt heb valt het inderdaad op dat ze wat minder healen dan voor TBC. (en toen stonden de pala's/priests al boven de druids bij ons) Bij ons staan nu de pala's vrijwel standaard bovenaan met een enkele priest ertussen, daarna alle priests en daarna pas druids/shamans.
Maar healing done is verder natuurlijk dikke onzin, omdat als iemand een hele snelle healer is (zoals een pala/shaman flashheal), ga je als druid/priest geen dikke heal gooien, zeker als je dat in de gaten houdt met ih. En als een paladin je target vol flasht, is je HOT ook niet echt meer effectief. Maar goed, belangrijkste is dat je bij bossfights overhealing voorkomt, bij trash zal het allemaal worst zijn.
Paling Terran & Shaman