het is nu mogelijk om een andere versie van windows 5.0 in je pda te flashen terwijl de cid-lock er nog opzit. het gaat hierbij alleen om het OS gedeelte. dus de berijkbaarheids problemen oplossen doormiddel van een hogere radio/gsm rom kan dus niet.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=299154
volg die instructies, ik heb zelf met succes de dpod rom (ARTE_DOPODAU_12570702_026990_WWE_SHIP) geflashen op mijn nederlandse tmobile mda compact III. waarmee ik mijn apparaat engels (yes geen uitstralen meer

) heb gemaakt en hierdoor heb ik msn messenger adobe reader LE, een voor mij niet echt bruikbare audiomanger, HTChomeplug programma en een niet lelijke roze tmobile dailpad. Vjdevicelock doet het nu ook zonder de snelkoppelingen aan te passen omdat er nu gewoon gebruik word gemaakt van program files inplaats van programmabestanden

almetal ben ik er erg blij mee. voor de internet instellingen moet wel even het Cab bestand voor tmobile gedownload worden. deze kun je vinden in het htc wizard topic.
edit-> heb cab bestand schijnt niet te werken, hier zijn de instellingen van de tmobile site
Internet instellingen
01. Kies Start
02. Kies Settings
03. Kies Connections en kies Connections
04. Kies rechtsonder voor Advanced
05. Kies rechtsboven voor Select Networks
06. Kies bij Programs that automatically connect to the Internet should connect using voor New …
07. Vul bij Enter a name for these settings: in: T-Mobile Internet
08. Kies voor Modem
09. Kies voor New
10. De naam van het verbindingsprofiel: T-Mobile Internet
11. Bij Select a Modem kiest u voor Cellular line (GPRS)
12. Klik op Next
13. Er wordt gevraagd om een Access Point Name, vult u hier in: internet (let op, allemaal kleine letters!)
14. U wordt nu gevraagd om een Username, Password en Domain in te vullen, u hoeft hier niets in te vullen.
15. Kies Advanced
16. Kies het tabblad TCP/IP
17. Kies Use server-assigned IP address
18. Zet alle vinkjes uit bij Software compression en IP header compression
19. Kies het tabblad Servers
20. Kies voor Use server-assigned addresses
21. Klik op ok
22. Klik op Finish
denk er om dat het flashen van je pda best risicovol is doe dit dus op eigen risico!
[
Voor 37% gewijzigd door
itarix op 26-03-2007 00:19
]