Ogame heb op de GoT kaart gezet (net mee opgehouden toen ik hier aan het 'echte' werk begon), dit onder onze aandacht gebracht...
Ik reken er op dat je over een paar jaar nog wat vrije tijd kan vinden om een volgend leuk webspelletje te vinden waar ik mij dan weer op kan storten
Met mij gaat het heel lekker, maar een paar keer 'bekeken', al een klein beetje handel gedreven (iemand in de buurt is zeer goedkoop met de grondstoffen), en lekker alle planeetjes gelijk trekken
De kleinste planeet is de startplaneet met 196 velden, de rest is minimaal 225 velden groot
Alleen het verzinnen van namen is moeilijk, nu heten ze gewoon naar de locatie + de grootte.
Ik heb ze in een 3x3 blokvorm, en bv. 'RO 225' is de planeet RechtsOnder en is 225 velden groot
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Verwijderd
Mijnenwoutertje schreef op maandag 09 april 2007 @ 19:55:
Hmm, wat kan ik het beste op m'n extra gekoloniseerde planeten bouwen?
Bouw overal trading stations en je kan zo je GS erin pleuren. Met andere woorden ....def is (net zo als inSnowwie schreef op maandag 09 april 2007 @ 17:43:
Ik ben er mee gestoptDe laatste weken ben ik tig x aangevallen door spelers die wel 10x zoveel punten hebben dan ik. Daar kun je geen verdediging tegen aanbouwen. En aangezien coordinaat 60.55.x veel te dicht bij het centrum zit zal dit ook nooit wat worden. Weer een weetje overigens, als je stopt, kun je je grondstoffen overdragen aan iemand anders. Ik heb The Loner mijn grondstoffen nagelaten. Zo, weer wat fleetsave-zorgen kwijt. JoetjeF heeft alle rechten van de alliantie gekregen.
ogame) nutteloos.
Na 4 maanden niet geheel onsuccesful Ogame heb ik het wel weer even gehad met dit type spellen, maar ik wens jullie veel succes. Vooral Demonfreak, hopen dat je het hier langer uithoudt dan in uni11 @ Ogame.
Ik snap sommige gasten niet die alles bijelkaar bouwen. Die vormen namelijk een mooie farm bijelkaar. Ik neem aan dat je steeds op dezelfde planeet wordt aangevallen? Dan is het een kwestie van zorgen dat er weinig te valen valt zodat je niet meer op de farm list staat. Daarnaast zullen de grote jongens, grote jongens moeten aanvallen, dus een aanval kan gebeuren.Snowwie schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 00:20:
Misschien dat ik wel weer over nieuw begin, en dan gewoon de kolonies helemaal aan de zijkant, en alles gewoon bijelkaar.
[ Voor 68% gewijzigd door Cardinal op 10-04-2007 00:59 ]
Word ik even out of the blue Alliantie Leider gemaaktSnowwie schreef op maandag 09 april 2007 @ 17:43:
Ik ben er mee gestoptDe laatste weken ben ik tig x aangevallen door spelers die wel 10x zoveel punten hebben dan ik. Daar kun je geen verdediging tegen aanbouwen. En aangezien coordinaat 60.55.x veel te dicht bij het centrum zit zal dit ook nooit wat worden. Weer een weetje overigens, als je stopt, kun je je grondstoffen overdragen aan iemand anders. Ik heb The Loner mijn grondstoffen nagelaten. Zo, weer wat fleetsave-zorgen kwijt. JoetjeF heeft alle rechten van de alliantie gekregen.
Tja, dat def niet helpt zou je uit ogame ook moeten weten
Ik bouw vooral Trading Posts omdat het de helft van de vliegtijd scheelt (en een voorwaarde voor de SL-250). Op level2 kan je maar 500k opslaan, en dat is niet echt veel kan ik je wel zeggen, zeker niet als je al zover bent dat je ze kan bouwen.The mindkiller schreef op maandag 09 april 2007 @ 20:40:
Bouw overal trading stations en je kan zo je GS erin pleuren. Met andere woorden ....def is (net zo als in
ogame) nutteloos.
Check een paar berichten boven jePromWarMachine schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 00:31:
Na 4 maanden niet geheel onsuccesful Ogame heb ik het wel weer even gehad met dit type spellen, maar ik wens jullie veel succes. Vooral Demonfreak, hopen dat je het hier langer uithoudt dan in uni11 @ Ogame.
Het voordeel van dit spelletje is dat je het lekker rustig kan spelen. Af en toe een aanvalletje, niet bang hoeven te zijn voor phalanxen, en ideaal fleetsaven (je kan redelijk accuraat fleetsaven).
Fleetsaven. doh als ik daar aan toe moet komen, dan wordt het tijd om te stoppen. Momenteel toch niet veel vliegtuigen.JoetjeF schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 01:00:
[...]
Het voordeel van dit spelletje is dat je het lekker rustig kan spelen. Af en toe een aanvalletje, niet bang hoeven te zijn voor phalanxen, en ideaal fleetsaven (je kan redelijk accuraat fleetsaven).
Ik snap ook even niet waarom demonfreak niet even hulp heeft ingeschakelt. Ik had makkelijk even 30 battleships kunnen parkeren bij een planeet. Of kan je in dit spel elkaar niet helpen, door een vloot boven andermans planeet te parkeren?
Dat kan inderdaad niet. En persoonlijk ben ik daar blij om.cardinal808 schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 01:05:
[...]
Of kan je in dit spel elkaar niet helpen, door een vloot boven andermans planeet te parkeren?
Zelf heb ik nu wel wat defense staan, genoeg om stuk of 40 destroyers op main tegen te houden en 30 op grootste kolonie. Zal vast wel nutteloos zijn, maar ze werden beide aangevallen door mensen met nog geen eens zoveel vloot, en ik kon er geen ruk tegen doen als ik niet online was. (gelukkig gebeurde het maar 2x dat ik succesvol ben aangevallen, maar wel hoop verloren).
Kan je fleetsaven zeggen, zou kunnen, maar ik heb geen 40 sl25s liggen. En zorgen dat je geen aantrekkelijk doelwit bent is lastig als je veel nodig hebt voor volgende level mijnen.
En in ogame, eeniedergeval uni2, was defense best wel redelijk, zolang er niet 10 rond je gingen zitten om je te bestokens met ipms.
Ik ga nu mijn spio level omhoog doen (heb nu 8 ), TPs maken, destroyers maken en zorgen dat ik grotere schepen kan maken.
wantTheNostra schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 01:14:
[...]
Dat kan inderdaad niet. En persoonlijk ben ik daar blij om.
AGS in oGame heeft naast wat voordelen, een lading krachtige nadelen. Vandaar zijn er nog altijd uni 2 (en 1) aanhangers.
Die ene keer dat ik werd aangevallen was ik online. 1 minuut voordat de aanval begon fleetsave-de ik mijn resources. Zette ik de energie op 0, zodat er niets meer geproduceert werd. Aanvaller won de battle maar keerde terug met 0 metal, 0 crystal en 0 tritium
Het spijt me, maar voordat AGSrapture schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 10:31:
[...]
AGS in oGame heeft naast wat voordelen, een lading krachtige nadelen. Vandaar zijn er nog altijd uni 2 (en 1) aanhangers.
door kolonisatie scheepjes te bouwen en naar een vrije planeet te sturen. Voor benodigd heden voor een kolo schip moet je op SP zelf kijken (in shipyard of construction card)Verwijderd schreef op dinsdag 10 april 2007 @ 19:18:
Hoe kom je aan een 2de planeet?
Make something idiot proof, and someone will make a better idiot.
Verstand op nul en nadenken!
Verwijderd
ik zit der ook net en word ook steeds aangevallen.
zo schiet het natuurlijk niet op
(en die moet ook nog eens 2.5 uur op volle snelheid vliegen, oftewel die is redelijk ver weg
quote:
The mindkiller schreef op maandag 09 april 2007 @ 20:40:
Bouw overal trading stations en je kan zo je GS erin pleuren. Met andere woorden ....def is (net zo als in
ogame) nutteloos.
Ik zei ook niet dat je die dingen als centrale opslag plaats moet gebruiken ....daar zijn ze een beetje duur voor. Als centrale opslag gebruik ik een hele zooi SL25 die ik constant in de lucht hou. Wat ik bedoelde is dat trading posts handig zijn om je dag producties in op te slaan in geval van nood.Ik bouw vooral Trading Posts omdat het de helft van de vliegtijd scheelt (en een voorwaarde voor de SL-250). Op level2 kan je maar 500k opslaan, en dat is niet echt veel kan ik je wel zeggen, zeker niet als je al zover bent dat je ze kan bouwen.
Ik kan ze al bouwen ......en met mijn dag produktie per planeet krijg ik een lvl1 TP niet vol.
[ Voor 60% gewijzigd door The mindkiller op 12-04-2007 18:39 ]
Heb ik eindelijk leuk doelwit om in hoopje puin te veranderen, lager geranked dan mij en veel te arrogant, dus ik verzamel schepen op mijn hoofdplaneet, nog voordat ze daar zijn is ie al in vakantie mode. Denkt dat hij nog iemand anders geirriteerd had
je bedoelt zeker 91:91 waar jij zitfurby-killer schreef op donderdag 12 april 2007 @ 08:47:
Ik zit op 90:90, en je zal altijd wel worden aangevallen, maar waar ik zit is het lekker rustig en best veilig.
Zelf zit ik op 98:06. Ik heb daar 7 planeten op een bultje. Daarnaast nog 2 planeten iets verder weg, zodat ik nog wat overzicht heb over de galaxy. Ik heb het echt lekker rustig daar. Kan gewoon lekker vlot bouwen. Heb net lvl 7 geology klaar en ben nu ook meteen bezig met geology 8. Tegelijkertijd ben ik nu ook een lvl 24 mijntje aan het bouwen op mijn main. Deze gebouwtjes bij elkaar hebben toch zo'n 1.3 mil aan metal nodig en 600000 crystal. Maar goed, met veel tritium kan je snel aan metal en crystal komen. Heb voor de zekerheid altijd nog zo'n 30 sl25 klaar staan als ik iets moet fleetsaven. Heb het nog niet echt nodig gehad. Ben nog maar 1x aangevallen.
Ik zorg er altijd wel voor dat er niet veel resources zijn.
[ Voor 29% gewijzigd door Apocalyptus op 13-04-2007 00:50 ]
En ik groei lekker, met steeds grondstoffen opmaken aan meer mijnen/centrales/onderzoek
Handel is ook makkelijk
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
40......gaat me toch niet vertellen dat je met zo'n metaal produktie 40 st. sl25 veel vindt?furby-killer schreef op donderdag 12 april 2007 @ 22:59:
Ik ben nu een miljoen kwijt voor hoger level metaal mijnen, dat kan je niet opbergen, dat is het probleem. En je hebt ook nogal wat sl25's nodig om dat weg te houden.
Heb totaal iets van 6 SL25s, verdeeld over 2 planeten. Heb nu 30 destroyers, en niet van plan meer te gaan bouwen voorlopig, kost veel te veel tritium om te fleetsaven. Maar ze zijn wel lekker snel en als iemand een kolonie aanvalt kan ik ze met beetje geluk voor zijn.
Ik sta al op vacation mode en zal waarschijnlijk binnen 30 dagen gedelete worden. Als men mij eventueel uit de guild wil gooien is dat prima. Succes mensen
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Verwijderd
Ik merkte al dat het weer fout ging bij mij (teveel tijd insteken).
Dus heb ik mezelf maar in bescherming genomen.
Is dat gewoon pure pech of voldoe ik niet aan bepaalde voorwaarden.
Ogame was ook echt helemaal nieuw toen hè.
NatuurlijkApocalyptus schreef op zaterdag 21 april 2007 @ 11:03:
Zijn er nog lui die dit spelen?
Niet actief, ik probeer gewoon zo snel mogelijk alle planeten tegelijk vol te bouwen, en nu hebben 8 van de 9 al 98 velden vol, allemaal de zelfde gebouwenvolgorde. De 9e was de 'moeder' planeet, en die heeft 113 velden vol, vanwege de upgrades die ik kreeg bij de transfer.
De kleinste planeet is de 'moeder' planeet, met 196 velden, dus ik heb absoluut niets te klagen
Onderzoek gaat lekker, geen enkele aanval gehad (het helpt als je planeten leeg zijn qua grondstoffen en vloot)... Prima zo
-edit-
Alleen een paar foutjes gemaakt met het bouwen van schepen, ik wil op iedere planeet genoeg kleine vrachtschepen om 14 uur produceren weg te sturen, 1 recycler (lekker voor puin bij de buren), 1 spioprobe en 1 licht gevechtsschip, alleen klikte ik per ongeluk bij een paar op een heavy
Ach, dan maar 2 lichte en 1 heavy per planeet
[ Voor 20% gewijzigd door Resistor op 21-04-2007 16:11 ]
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
We spend our years as a tale that is told
Het bouwen daat nu wel weer supersnel. Scheelt echt veel als je android factory erbij hebt.
Als ik u een lvl 15 geo powerplant wil bouwen duurt dat ongeveer 40 minuten. Zonder Andoid factory duurt dat reen dikke 2 uur. Nu ik strax lvl 2 erbij heb gaat het nog sneller.
Nog een voorbeeld. Een kolonisatie schip zonder android factory duurt bij mijn ongeveer 90 minuten. Met android is dat nog maar 36 minuten.
Je kunt zien dat met lvl 1 andoid alles bijna 3x zo sneller gaat. Ben benieuwd hoe dat zit met lvl 2.
Had misschien beter tradingpost naar lvl 3 kunnen brengen, maar dat doe ik hierna wel.
Voor de rest ook niet veel te klagen over aanvallen. Wordt regelmatig gescand, maar omdat ik veel sl25's heb en veel fleetsave, word ik ook niet aangevallen. Heb nu zo'n 160 sl25 voor mijn 9 planeten.
Dagelijks in komen van alle planeten ligt rond the 1 mil aan metal, 400k crystal en 100k aan tritium.
[edit] over android factory.
[ Voor 30% gewijzigd door Apocalyptus op 24-04-2007 19:56 ]
Dat gaat inderdaad erg nice bij jou! Ik heb nu 80k tritium op m'n main (ik geef teveel resources uit aan dingen die geen tritium nodig hebbenApocalyptus schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 19:44:
Gaat redelijk. Ben nu bezig om android lvl 2 te bouwen zodat ik strax snel industrial Complex kan bouwen. Snel die naar lvl 2 brengen en dan kan ik op mijn main dubbele mijnen gaan bouwen. Duurt nog wel even, maar het komt in zicht.
Had misschien beter tradingpost naar lvl 3 kunnen brengen, maar dat doe ik hierna wel.
Voor de rest ook niet veel te klagen over aanvallen. Wordt regelmatig gescand, maar omdat ik veel sl25's heb en veel fleetsave, word ik ook niet aangevallen. Heb nu zo'n 160 sl25 voor mijn 9 planeten.
Dagelijks in komen van alle planeten ligt rond the 1 mil aan metal, 400k crystal en 100k aan tritium.
Ik ben bang dat deze niet komt voor een beleefdheids verzoekje:
Mijn main zou geen schijn van kans hiertegen hebben, laat staan mijn kolonie waar hij naar onderweg is. Volgens simulatie zal hij geen enkele verliezen lijden. En gezien feit dat hij niet reageert op mijn verzoek om terug te trekken omdat ik toch online ben, en dat hij ook surrender heeft uitgeschakeld, ben ik bang dat mijn defense straks weg is. Mijn shipyard is al druk bezig, met recyclers produceren.An alien fleet from the guardian Diukah (82:46:10) [N][S]
reaches your planet Omega (81:40:01). Task is: Attack
The fleet consists of: 30 Battleship, 175 Heavy Fighter X832, 2 Carrier Ship, 78 Destroyer
EDIT: w00t hij heeft toch terug getrokken
Gaarne nog even aanmelden, dan ik kan ik je alsnog toelaten
Je kan je tritium ook verhandelen, gewoon op 'trade' klikken, bij [Purchase inquiry for:] kan je opgeven [hoe veel] je van [wat] wilt, dan op [search] klikken en dan zie je wat mensen vragen voor datgene wat je wilt hebben, en die lijsten kan je dan sorteren op afstand of vraagprijs. Linkerkolom is voor (bij metaalvraag) Krystal, de rechter voor het Tritiumwimjongil schreef op dinsdag 24 april 2007 @ 19:52:
[...]
Dat gaat inderdaad erg nice bij jou! Ik heb nu 80k tritium op m'n main (ik geef teveel resources uit aan dingen die geen tritium nodig hebben). Heb nu een aardig vlootje (5 sl-5's, 2 sl-25's, 1 destroyer, 17 light fighters en 31 heavy's, en ben nog bezig met een paar scheepjes
)
Zo stuur ik bijna iedere avond bijna 40K tritium GoT uit (of Stresskip heeft metaal in de trade, dan niet
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Nee, dat kan helaas niet.Verwijderd schreef op zaterdag 28 april 2007 @ 19:23:
Kan je ook vijandelijke planeetjes overnemen?
Als ik sim met 100 Heavy Fighter tegen 100 Laser Canon, dan win je dat makkelijk. Zelfs met 50 Heavy Fighter kan je het nog met surrender winnen.wimjongil schreef op dinsdag 01 mei 2007 @ 08:50:
ik dacht: laat ik eens een n00b gaan spyen en raidenBlijkt die kerel met evenveel punten als ik 100 (!!) laser cannons te hebben
Daar kan ik niet tegenop met mijn (bijna) 100 heavys
Een beetje domme typo: het waren 1000 lasersJoetjeF schreef op dinsdag 01 mei 2007 @ 16:59:
[...]
Nee, dat kan helaas niet.
[...]
Als ik sim met 100 Heavy Fighter tegen 100 Laser Canon, dan win je dat makkelijk. Zelfs met 50 Heavy Fighter kan je het nog met surrender winnen.
De rest van defenses zijn behoorlijk onzinnig, plasma heeft net genoeg vuurkracht om fighters in 1 schot neer te halen en 12 schoten tegelijkertijd om snel korte metten met allerlei tegenstanders te maken. Heel wat anders dan wat we in oGame gewend zijn, hier heeft alles "gratis" snelvuur, maar defense heeft lagere vuurkracht. Tot 250 heavy fighters werkt het goed, 250 heavy fighters maken veel verliezen mee zodat ze enorm veel moeten raiden om winstgevend te worden.
[ Voor 84% gewijzigd door rapture op 01-05-2007 19:55 ]
Kosten defensive structures velden dan? want dan bouw ik gewoon 1k flaks en nog wat plasma's (als ik die eindelijk kan...).rapture schreef op dinsdag 01 mei 2007 @ 19:44:
Als defense ga ik overal 10 plasma's neerzetten, dan moet er serieus wat winst zijn voordat de buren aan raiden denken. Voor de rest mijnen upgraden totdat ze zo zwaar als in oGame Universum II, beetje mijnupgrade kost daar 15 miljoen.
De rest van defenses zijn behoorlijk onzinnig, plasma heeft net genoeg vuurkracht om fighters in 1 schot neer te halen en 12 schoten tegelijkertijd om snel korte metten met allerlei tegenstanders te maken. Heel wat anders dan wat we in oGame gewend zijn, hier heeft alles "gratis" snelvuur, maar defense heeft lagere vuurkracht. Tot 250 heavy fighters werkt het goed, 250 heavy fighters maken veel verliezen mee zodat ze enorm veel moeten raiden om winstgevend te worden.
Mooi niet, die flaks hebben te weinig wapens... Ik ga voor 1k laser phalanxen
Heb gisteren een mooi loot gehad: 180k metal, 90k crystal en 10k tritium
[ Voor 5% gewijzigd door wimjongil op 02-05-2007 20:28 ]
Het gaat erom dat ze niet om de haverklap en voor 5k resources langsvliegen. 10 Plasma's neerzetten en de buren moeten een heel goede reden hebben om langs te vliegen in dit spel.
[ Voor 18% gewijzigd door rapture op 02-05-2007 22:47 ]
Alleen werkt ie bij niet. Ik stel het in zoals omschreven, en vervolgens zie ik de plaatjes van de gebouwen niet. De knoppen en de achtergrond zie ik wel. Heeft iemand eng idee wat er mis kan zijn?
I didn't loss my mind. I sold it on E-Bay
edit: ik heb 'm al een berichtje gestuurd, of ie z'n aanval kan stoppen. Ik snap sowieso niet waarom hij aanvalt, hij heeft namelijk 1m metal en ook zulke bizarre aantallen tritium en crystal
Ha, niemand kan mijn charmes weerstaan, hij heeft z'n aanval stopgezet
[ Voor 6% gewijzigd door wimjongil op 05-05-2007 09:47 ]
Ga nu zo lvl 2 Ga zo industrial complex 2 bouwen en dan ken ik eindelijk dubbele mijnen bouwen op mijn main.
We spend our years as a tale that is told
Ik heb vorige week 1 account plus planeet gemaakt.Dutchman! schreef op dinsdag 08 mei 2007 @ 15:09:
niemand er last van dat er steeds meer inactives in de buurt komen? Heb een beetje het idee dat het spel hard aan het doodbloeden is op een paar honderd man na
04:33:01
Ben zo vrij geweest alvast planeet GoT-derrhans te noemen.
Power---metal------------crystal-----------tiritium
10 ------- 9 - 15K/dag - 9 - 11k/dag - 6 - 2k/dag
Tiritium loop nog niet hard, op het moment ook nog niet super nodig.
Geology lvl 2 fout gemaakt met ecology zonde van de 2.5 metal en 3.2 crystal.
-edit- mine en productie aangepast + juiste coordinaten
[ Voor 8% gewijzigd door Derr_Hans op 10-05-2007 12:20 ]
WoW: Doutz @ Defias brotherhood
Ik kan het wel ontwikkelen, maar wacht er nog even mee. Heb je er een specifieke vraag over?The mindkiller schreef op zaterdag 12 mei 2007 @ 14:02:
heeft er al iemand terraforming onderzocht?
Geo 10 duurt al ruim 4 dagen bij mij met een lab 10.
anders ga ik eerst een universiteit bouwen.
En mijn metaaltekort is omgezet in een metaaloverschot, enkel door de productie
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
is wel een erg dure investering geweest die multimijnen van jou.Apocalyptus schreef op maandag 14 mei 2007 @ 16:49:
Heb inmiddels al een planeetje met waar ik dubbele mijntjes kan bouwen en dat gaat dan ook supersnel in het begin. Eerste paar lvl van de mijnen duurt ook maar 5 seconden en dan is het al klaar. Ga nu maar snel weer geology onerzoeken, zodat ik snel terraforming kan gaan doen.
Als je alle benodigheden bij elkaar op telt kun je volgens mij beter eerst voor voyagers scheepjes gaan. kun je toch weer 4 extra planeten bouwen = 12 mijnen.
tip:
Bouw een universiteit voordat je de dure dingen gaat onderzoeken scheelt je
50% procent van de resources ( in de meeste gevallen) en 50% in tijd.
voorbeeld:
Hyperspace Drive (Level 5) (50.0% cost reduction)
The Hyperdrive engine may only be used by large vessels, due to its space and crew requirements. This engine moves large vessels at phenominal speeds.
Requires: 160.000 Metal, 320.000 Crystal, 96.000 Tritium
Time to completion: 08:43:38
[ Voor 15% gewijzigd door The mindkiller op 14-05-2007 21:18 ]
Dat is wel erg snelApocalyptus schreef op maandag 14 mei 2007 @ 16:49:
Heb inmiddels al een planeetje met waar ik dubbele mijntjes kan bouwen en dat gaat dan ook supersnel in het begin. Eerste paar lvl van de mijnen duurt ook maar 5 seconden en dan is het al klaar. Ga nu maar snel weer geology onerzoeken, zodat ik snel terraforming kan gaan doen.
Zover ben ik nog niet, hoewel ik er wel langzaam naartoe aan het werken ben. Maar het is wel gaaf dat je het hebt
Voyagers zijn niet echt goedkoop, en de voorwaarden zijn best duur (oa Terraforming). Ik denk dat je dan toch beter eerst voor de Industrial Complex kan gaan.The mindkiller schreef op maandag 14 mei 2007 @ 21:15:
[...]
Als je alle benodigheden bij elkaar op telt kun je volgens mij beter eerst voor voyagers scheepjes gaan. kun je toch weer 4 extra planeten bouwen = 12 mijnen.
tip:
Bouw een universiteit voordat je de dure dingen gaat onderzoeken scheelt je
50% procent van de resources ( in de meeste gevallen) en 50% in tijd.
Verder ben ik niet zo'n fan van research, het levert namelijk weining voordeel op. Met mijnen krijg je een hoger inkomen, met vloot kan je resources binnenhalen, maar met research krijg je eigenlijk geen extra resources, behalve Statics/Geology (en eventueel Robotics voor schepen), maar die heb ik alle drie al op max staan.
Ik kon dit allemaal redelijk snel realiseren, door af en toe alle resources van mijn 9 planeten naar mijn main te dumpen.
Mijn andere planeten hebben namelijk ook allemaal al lvl 18-22 mijntjes.
Wat ik ook maar eerst ga doen is een universiteit bouwen als dat zover is. Moet in feite morgen ochtend al lukken als ik dan weer alle resources van al de planeten naar mijn main sleep
Als je al wat verder bent blijft er genoeg te doen in het spel.
Dit is op het moment de enige reden waarom ik die dingen bouw. Aan terraforming heb ik vollopig toch nog nix.
moet nu nog hyperdrive 7, shipyard12 , 4 levels navigatie doen en dan 3 voyagers en 1 kolo ship (heb maar 8 kolo) bouwen....en dan ga ik 4 extra planeten koloniseren. Moet lukken deze week.
[ Voor 30% gewijzigd door The mindkiller op 15-05-2007 18:25 ]
Ben nu bezig met het researchen van lvl 10 geology. Duurt met universiteit ongeveer 1 dag en 11 uur. Dat is toch wel heel wat anders dan een dikke 4 dagen zonder universiteit. Dan snel terraforming doen en dan kan het echte werk beginnen.
Ik had ook nog een account op de duitse versie van dit spel, maar daar ben ik ook al een tijd mee gestopt. Ze hebben daar echt vet veel galaxy's en allemaal zijn ze propvol. Is echt niet leuk meer. Toen ik van bootcamp naar de echte galaxy ging kon ik niet fatsoenlijk een plekje vinden. Als je ergens heen wilt had je gegarandeerd al spelers in je die ver gevorderd waren.
Gaat beter dan ik dacht, ik ben nooit zo'n hardloper, maar nu sta ik 5/19 in de alliance, terwijl ik met Ogame slechts een middenmoter was.
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
Bootcamp op 732 points rank 70
2 planets
mijnen P1 metal 13 crystal 14 tiritium 10 - Solar 14 + 10 Solar Sat's
mijnen P2 metal 12 crystal 11 tiritium 03 - Solar 13
Geogoly is lvl 5 nog 1 om snel meer stroom te krijgen met geoplants.
Fleet bestaat alleen nog uit Solar Sat's (10)en Cargo SL5 (6) en 1 light fighter
heb 4x laser def lol op P1 en 1x op P2
WoW: Doutz @ Defias brotherhood
@ wimjongil, meld je ook even aan op het forum
[ Voor 18% gewijzigd door JoetjeF op 29-05-2007 15:26 ]
Ben aan het sparen om op 2 planets snel een android factory te maken.
En dan op 1 een Uni. Planeet 3/4 zijn relatief nieuw.
Geology op lvl 6 moet er nog 2 voor een trading.
Ben zelf maar 3x gespyed, denk dat ik een redelijke veilige plek heb.
WoW: Doutz @ Defias brotherhood
Verwijderd
Done!JoetjeF schreef op dinsdag 29 mei 2007 @ 15:05:
Tja, ook met SpacePioneers moet je fleetsavenHet voordeel van SP is dat als je Trading Posts hebt, je elke avond je res in de Trading post kan stoppen en de volgende ochtend naar je main transporteren. Is zeker handig als je een hoge productie hebt.
@ wimjongil, meld je ook even aan op het forum
Heb eindelijk plasma technology
1M metaal, 2M kristal, 500K tritium (afgerond) op een planeet met een zwakke verdediging en een lvl 1 trading post
Maar het is goed gekomen, niet eens bespioneerd
[ Voor 25% gewijzigd door Resistor op 06-06-2007 20:06 ]
What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?
ik was vlak voor mijn vakantie al mijn sl250 kwijtgeraakt.
heb me nu toch een zooitje grondstoffen liggen, niet normaal meer ........en ik kan het niet weg halen.
Ik speel onder taarmen en over weeg te stoppen, geintereseerden voor mijn acount?
Ik ben maar eens een accountje begonnen, maar deze keer in de speeduni.
Verwijderd
[ Voor 61% gewijzigd door Verwijderd op 26-07-2007 09:31 ]
Dat is ook het leuke van SP, je mijnen produceren gewoon resources als je in (v) staat (hoewel de productie elke dag met 10% vermindert) and je kan gewoon in (v) gaan als je nog schepen/gebouwen/onderzoek aan hebt staan.
Erg relaxed dus.