Voor zover ik weet kan je op alle realms spelen.Verwijderd schreef op dinsdag 20 februari 2007 @ 19:27:
Even een vraag:
Vraag over Diablo II:
Onder het motto beter laat dan nooit heb ik vorige week toch D2 gekocht. Nu kan ik geen verbinding maken met battle.net europe.
'UNABLE TO CONNECT TO BATTLE.NET'
If using a modem, you may need to connect to your internet service provider before connecting to battle.net. For more information, please visit www.battle.net/support/errormessages
Wel met Asia, West USA en East USA. (ik krijg dan te zien dat ik kan inloggen of een nieuw account kan aanmaken). Nou heb ik op blizzard.com wel een aantal oplossingen gevonden, maar die werken niet. Heb m'n firewall uitgezet, aangegeven registry-entries verwijderd. De game is volledig ge-update. Ik kan geen info vinden over de serverstatus van europe (ook niet van andere continenten btw) en voor de rest vind ik op diverse fora (voor zover online, diabloii.net forum is plat evenals het europa forum van blizzard.com) geen meldingen dat anderen hier last van hebben. Zijn er mensen die wel kunnen inloggen op battle.net europe en/of heeft iemand enig idee wat te doen? Ik kan wel op die andere continenten gaan zitten, maar zit het liefst op die van Europe.
Echter beide keys moeten legaal zijn. Als je dus een classic key ergens vandaan hebt die toevallig gebant is op de europe realm, of iemand gebruikt hem op de europe realm, dan kan je er dus alleen nog mee op andere realms spelen.
met een legale classic key en een illegale LOD key geld dus hetzelfde.