nope, zoals hierboven ook al gezegd wordt, en mocht je nog niet overtuigd zijn, bij samsung kunnen ze zien of een E900 in een vochig klimaat heeft rondgezworven dus dat heeft ook geen zin.Verwijderd schreef op zaterdag 12 mei 2007 @ 12:08:
Ik heb nog een vraagje, een paar maanden geleden is mijn E900 in de wasmachine (!!!) geweest en heeft 3 uur in het water gelegen. Ik vind het echt bijzonder dat hij nog werkt, maar niet meer op en top. Want de middelste knop, die moet ik héél hard met me nagel indrukken wil die iets bijvoorbeeld selecteren. En als ik een smsje wil versturen, duurt het ongeveer 20 seconden voordat dez verstuurd is. Zou ik hiermee naar Samsung kunnen gaan, en kunnen zeggen dat hij het niet meer doet?
Als een vaste knop trouwens je enige probleem is dan kan je hem altijd nog eens 200x indrukken (wel even telefoon uitzetten) en kijken of het dan beter gaat, openschroeven en schoonmaken is natuurlijk ook een mogelijkheid maar ik vrees dat het in elkaar zetten een wat grotere uitdaging is.