With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......
'Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doet dat ook een ander niet'
Ga je niet voorbij aan het doel van FON? Gratis Wifi overal ter wereld? Zodat je als je zelf een actieve router hebt ook op andere plekken gebruik kunt maken van gratis internet.Cyberpope schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 11:19:
Voor 20 euro vind ik deze router absoluut niet interessant. Hij is dusdanig gecastreerd dat je er weinig aan hebt wil je hem ook voor je eigen netwerk gebruiken.
En dan is 20 euro voor een accespoint (router is heel iets anders) nog niet zo gek. Voor die 20 euro heb je niet zo snel een accespoint. (In de pricewatch meer als 30 euro, exc verzendkosten) Het is misschien niet super uitgebreid, maar voldoet voor de primaire rol van een accespoint; internet beveiligd kunnen gebruiken. Voor jezelf, en op een andere manier voor andere gebruikers.
Waar baseer je trouwens op dat ie te beperkt is voor je eigen netwerk? Het (met WPA* beveiligde) prive kanaal kun je zo instellen dat je behalve onbeperkt gebruik van internet ook gewoon access tot jje interne netwerk kunt toestaan. Wat wil je nog meer dan?
* Meeste goedkope accesspoint ondersteunen slechts WEP
Je dataverkeer cappen zodat ze niet snel gebruik kunnen maken. Hoeveelheid zal nogal veel boeien; er zijn nauwelijks providers in ederland die nog werken met een harde datalimiet?tweaktubbie schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 11:20:
Bij ComputerTotaal(proef?)abonnementje gratis, dat kost iets van 25 euro. En gratis Fon bij Debitel, loopt dat nog? Bij 't begin van Fon gaven ze ze voor 5 euro en 'belofte' van minimaal een jaar aanlaten weg. Las op de blog van ze dat ze toegang tot skype ook aan niet-abo's doorgeven, doordat die hun gaan sponsoren. Voorzie wanneer gsm's massaal met Skype gaan bellen je dataverkeer enorm zal toenemen. En er dan 20 euri voor moeten betalen... Zie geregeld aanbiedingen van draadloze routers rond 39,95 + gratis USB-adapter, dus echt voordelig is 't niet langer. Wat me wel opwindt: 40% provisie die retailverkopers over die 20 euro vangen voor elke verkochte Fon, steekt Fon nu in z'n zak. Een 'friend' heeft dus niet zoveel voordeel als het lijkt.
En een draadloze router met gratis usb adapter, inderdaad goedkoop, maar je hebt er geen wereldwijd netwerk van accesspoints bij waar je gebruik van mag maken.
Maar wat betreft die 40% provisie die FON nu in zijn zak houd, daar is toch niets mis mee? Ook FON moet werknemers betalen, servers, software, firmware etc onderhouden. De andere optie is de goedkope prijs voor gebruik van het FON netwerk voor Bills en Aliëns (en op een gegeven moment misschien ook voor Linussen) omhoog gooien? Laat ze dan lekker die provisie in hun eigen zak houden... Tog?
Edit:
Wat betreft Skype en Wifi: Als je op de productpagina van de in de blog vermelde Skype Phone kijkt:
Beter lezen; alleen aan FON gebruikers dus, niet aan alle Skype gebruikers...The FON WiFi router (La Fonera) adds mobility to your SMC WiFi phone. Install La Fonera at home, join FON and get acess to over 130.000 FON hotspots around the world .
Edit 2:
En ik moet ook beter lezen zie ik

Hiero staat:
Let op het woordje view. Da's iets anders als use. Dus ze kunnen de websites van hun partners bekijken. Niet Skype gebruiken.Today if you are not a Fonero and you find a FON wifi signal you can view Skype, Google and Excite Japan for free because they are our investors.
Verderop in die blog staat ook iets dat ze aan het experimenteren zijn met advertenties voor internet access. Opzich een interessant idee; niet iedereen heeft een creditcard op zak om een dagpas te kopen, en zo kunnen mensen zonder creditcard (jongeren bv) ook gebruik maken van FON. Ik vraag me dan wel af hoe ze dit verrekenen met de Bills?
[ Voor 56% gewijzigd door Rowdy.nl op 17-04-2007 12:02 ]
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Zo zie ik het ook eigenlijk. Ik heb al een router, en met aankomende laptop(s) in huis is wifi toch wel erg handig. Ik hoef alleen een veilig en secuur AP. En het leuke is dat ik dan als het goed is ook bij anderen mee kan liften (al zal je deze punten maar weinig tegenkomen denk ik).
Als voor 20,- er twee kanalen/netwerken/whatever beschikbaar zijn vind ik het prima: een beveiligde voor prive en een open, beperkte, voor FON.
Hoe zit het trouwens met die regeling: stel ik haal na een half jaar de fon-ap weg, moet ik dat ding dat terug geven
Ik heb ooit eens gelezen dat ze je dan verzoeken het ding door te geven aan iemand anders die er gebruik van wilt maken, maar hoe dat in zijn werk gaat?mithras schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 11:48:
[...]
Zo zie ik het ook eigenlijk. Ik heb al een router, en met aankomende laptop(s) in huis is wifi toch wel erg handig. Ik hoef alleen een veilig en secuur AP. En het leuke is dat ik dan als het goed is ook bij anderen mee kan liften (al zal je deze punten maar weinig tegenkomen denk ik).
Als voor 20,- er twee kanalen/netwerken/whatever beschikbaar zijn vind ik het prima: een beveiligde voor prive en een open, beperkte, voor FON.
Hoe zit het trouwens met die regeling: stel ik haal na een half jaar de fon-ap weg, moet ik dat ding dat terug geven
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Nee, vandaar heb ik hem ook staan. En ook gewoon volgens de regeltjes. Maar dat is omdat ik hem gratis kon krijgen, had ik er 20 euro voor moeten betalen had ik het nooit gedaan.Rowdy.nl schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 11:34:
Ga je niet voorbij aan het doel van FON? Gratis Wifi overal ter wereld? Zodat je als je zelf een actieve router hebt ook op andere plekken gebruik kunt maken van gratis internet.
Nogmaals wel behoorlijk gecastreerd. Ik heb graag access over spullen in mijn netwerk (heb ook access to mijn eigen FON via een trucje).En dan is 20 euro voor een accespoint (router is heel iets anders) nog niet zo gek. Voor die 20 euro heb je niet zo snel een accespoint. (In de pricewatch meer als 30 euro, exc verzendkosten) Het is misschien niet super uitgebreid, maar voldoet voor de primaire rol van een accespoint; internet beveiligd kunnen gebruiken. Voor jezelf, en op een andere manier voor andere gebruikers.
Dat ik het IP van dat ding kan instellenWaar baseer je trouwens op dat ie te beperkt is voor je eigen netwerk? Het (met WPA* beveiligde) prive kanaal kun je zo instellen dat je behalve onbeperkt gebruik van internet ook gewoon access tot jje interne netwerk kunt toestaan. Wat wil je nog meer dan?
Dat ik het voor roaming kan gebruiken
Dat ik mijn share's fatsoenlijk kan benaderen
Om maar een paar dingen te noemen.
Ik mijn optiek is 20 euro te veel... Ik zou hem er in elk geval niet voor gekocht hebben. Zeker omdat de toegang tot FON met een PDA nog een echte ramp is, het bereik van de gemiddeld FON niet verder komt als zijn eigen huis (zeker bij landen die niet zo dicht op elkaar wonen als in nederland) en je inlog mogelijkheden dus bijna zo goed als nul zijn, als je er al 1 vind die online is.
With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......
Bedoel je dat het je gelukt is om in de standaard webinterface te komen (waar in principe alles in te stellen is wat je op een accesspoint in kán stellen) of zit je 'dieper' in je FON?Cyberpope schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:04:
Nogmaals wel behoorlijk gecastreerd. Ik heb graag access over spullen in mijn netwerk (heb ook access to mijn eigen FON via een trucje).
Dell Vostro 7620 / Intel Core i7 12700H / NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB / 40GB DDR5RAM / Samsung 990 Pro 1TB / Dell WD22TB4 / 2x Dell G2724D / Dell Premier KM900 / Universal Audio Volt 1 / 2x KRK Rokit RP8 G4 / KRK S12.4
Dat eerste punt (ik heb ook echt geen verstand van netwerkenCyberpope schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:04:
Dat ik het IP van dat ding kan instellen
Dat ik het voor roaming kan gebruiken
Dat ik mijn share's fatsoenlijk kan benaderen

Dat laatste punt: hoe moeilijk en hoe slecht gaat het? Mijn netwerk zal een debian server worden (samba etc) en een ubuntu laptop die leuk muziek enzo daarvanaf moet gaan halen. Probleem, of liggen de problemen dieper (active directory en dergelijke)?
dieper met ssh access, maar daar kun je genoeg over vinden. niet hier. Vind trouwens de standaard web interface aardig beperkt._Brake_ schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:15:
[...]
Bedoel je dat het je gelukt is om in de standaard webinterface te komen (waar in principe alles in te stellen is wat je op een accesspoint in kán stellen) of zit je 'dieper' in je FON?
Ja, dan krijgt je fon een ip van je server. Maar je wireless zit dan wel op een ander sub-net als je bedrade netwerk of je andere wireless netwerk.mithras schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:16:
[...]
Dat eerste punt (ik heb ook echt geen verstand van netwerken), ik draai gewoon een dhcp server die leuk ip's uitdeelt: kan ik niet het ap aansluiten en zo een ip laten toewijzen?
Dat laatste punt: hoe moeilijk en hoe slecht gaat het? Mijn netwerk zal een debian server worden (samba etc) en een ubuntu laptop die leuk muziek enzo daarvanaf moet gaan halen. Probleem, of liggen de problemen dieper (active directory en dergelijke)?
En kan een probleem zijn... afhankelijk van de rest van je config.
[ Voor 3% gewijzigd door Cyberpope op 17-04-2007 12:31 ]
With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......
Okey, da's inderdaad jouw mening dan, en natuurlijk je goed recht, maar voor de meeste gebruikers zal het meer dan voldoende zijn.Cyberpope schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:04:
[...]
Nee, vandaar heb ik hem ook staan. En ook gewoon volgens de regeltjes. Maar dat is omdat ik hem gratis kon krijgen, had ik er 20 euro voor moeten betalen had ik het nooit gedaan.
[...]
Nogmaals wel behoorlijk gecastreerd. Ik heb graag access over spullen in mijn netwerk (heb ook access to mijn eigen FON via een trucje).
[...]
Dat ik het IP van dat ding kan instellen
Dat ik het voor roaming kan gebruiken
Dat ik mijn share's fatsoenlijk kan benaderen
Om maar een paar dingen te noemen.
Ik mijn optiek is 20 euro te veel... Ik zou hem er in elk geval niet voor gekocht hebben. Zeker omdat de toegang tot FON met een PDA nog een echte ramp is, het bereik van de gemiddeld FON niet verder komt als zijn eigen huis (zeker bij landen die niet zo dicht op elkaar wonen als in nederland) en je inlog mogelijkheden dus bijna zo goed als nul zijn, als je er al 1 vind die online is.
Maar access over de spullen in je netwerk? Die heb je toch? als ik een ap/router in de winkel koop heb ik ook toegang tot alle features van dat ding via een webinterface. Die heb je nu ook. Dat die features beperkter (in jouw woorden, gecastreerd) zijn, da's een heel ander punt.
Verder je IP instellen, dat moet te doen zijn;
En via het prive kanaal heb ik geen problemen om mijn share's te bereiken. Mijn PDA (Windows Mobile, weet niet wat jij hebt) werkt prima via mijn FON router en het bereik is niet slechter dan een normaal routertje. Plaatsing van het apparaat en eventueel een zwaardere antenne helpen veel.winand schreef op maandag 26 februari 2007 @ 23:28:
Had eerst ook last van traagheid.
Heb toen de router ingesteld met en vast IP-adres, dan kan je ook handmatig de DNS-server instellen.
Dat is wat je wilt, want standaard staat er een DNS adres van Fon in, in Spanje!
Toen ik de DNS-server van planet internet had ingesteld werd ie even snel als mijn vorige Accesspoint. Mijn oude accesspoint ligt er nu werkloos bij
En in nederland zijn inderdaad de Accespoints nog niet zo heel dik bezaaid; 4 in mijn woonplaats, in totaal slechts 13 in de hele gemeente Venlo, op 92.080 inwoners...
Maar kijk voor de grap eens in Barcelona, Parijs of andere grote steden...? En die actie van FON om mensen die boven of naast een Starbucks woonden een gratis Fonera te geven? Super! Die dekking komt wel... Er moet gewoon wat meer aandacht aan besteed worden in de media...
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Laatste keer dat ik keek maakte de Fonera gebruik van "access point isolation". Oftewel: je kan vanaf het prive Fonera subnet de rest van je (bedrade) netwerk niet benaderen.Rowdy.nl schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 11:34:
[...]
Waar baseer je trouwens op dat ie te beperkt is voor je eigen netwerk? Het (met WPA* beveiligde) prive kanaal kun je zo instellen dat je behalve onbeperkt gebruik van internet ook gewoon access tot jje interne netwerk kunt toestaan. Wat wil je nog meer dan?
Ook is de WEP encryptie die de Fonera gebruikt gaar, een Nintendo DS kan er bijvoorbeeld niet mee overweg.
tja, wep is ook totaal onveilig denk dat de meeste mensen en tweakers dat toch niet meer gebruiken. Ik zou het iig ook niet doen ook al kan bijv mijn psp er dan op. En volgens mij kan je wel je interne netwerk bereiken hoor, moet je de router wel instellen.Schweino schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:42:
[...]
Laatste keer dat ik keek maakte de Fonera gebruik van "access point isolation". Oftewel: je kan vanaf het prive Fonera subnet de rest van je (bedrade) netwerk niet benaderen.
Ook is de WEP encryptie die de Fonera gebruikt gaar, een Nintendo DS kan er bijvoorbeeld niet mee overweg.
Kan wel, maar alleen via ip niveau. Dus als je gewoon met je share's werkt (windows netwerk) en je logt in op je fonera, dan werken die niet. Tenzij je even elke keer het ip-adres intikt. Idem voor je printer. Niet op printernaam, slechts op ip adres.Schweino schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:42:
Laatste keer dat ik keek maakte de Fonera gebruik van "access point isolation". Oftewel: je kan vanaf het prive Fonera subnet de rest van je (bedrade) netwerk niet benaderen.
Tja, zo kun je het ook zien. Fijn dat je zo lyrisch bent over FON, maar je instel mogelijkheden via de web-interface van fon zijn wel heel beperkt (en bij een van de laatste ongevraagde firmware updates nog een ingeperkt). Zelfs de meeste simpele AP heeft er nog meer.Rowdy.nl schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:39:
[...]
Okey, da's inderdaad jouw mening dan, en natuurlijk je goed recht, maar voor de meeste gebruikers zal het meer dan voldoende zijn.
Maar access over de spullen in je netwerk? Die heb je toch? als ik een ap/router in de winkel koop heb ik ook toegang tot alle features van dat ding via een webinterface. Die heb je nu ook. Dat die features beperkter (in jouw woorden, gecastreerd) zijn, da's een heel ander punt.
Verder je IP instellen, dat moet te doen zijn;
En nee, je kunt niet het IP instellen dat de fon uitdeelt.
Ik zou zeggen.. .probeer het eens. Dan blijkt die FON op een flat te wonen op de 10 verdieping en je dus op de begane grond geen bereik meer hebt. Of de tuin is zo groot dat je ook geen bereik meer hebt. Of ze hebben hem gemod, waardoor je geen toegang hebt. Of hij staat net uit.. etc, etc. het valt vies tegen.. heel vies. Zelfs in plaatsen als barcelona.Rowdy.nl schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:39:
En in nederland zijn inderdaad de Accespoints nog niet zo heel dik bezaaid; 4 in mijn woonplaats, in totaal slechts 13 in de hele gemeente Venlo, op 92.080 inwoners...
Maar kijk voor de grap eens in Barcelona, Parijs of andere grote steden...? En die actie van FON om mensen die boven of naast een Starbucks woonden een gratis Fonera te geven? Super! Die dekking komt wel... Er moet gewoon wat meer aandacht aan besteed worden in de media...
Ze hadden het routertje veel meer bereik moeten geven.
[ Voor 25% gewijzigd door Cyberpope op 17-04-2007 13:09 ]
With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......
Anoniem: 212758
JvdV
inderdaad dat zou iedereen wel graag willen. De linksys in het begin was wel stuk beter dan. Maar er zijn ook zat plekken waar je wel goede verbinding hebt. Er zijn ook best veel mensen vooral bills, die bijvoorbeeld een extra antenne gebruiken om zo meer te verdienen. Maar de linus mensen draaid het maar om 1 ding, hun eigen accespoint en hun acces op andere wifi acces points. Maar ik vind bereik niet superslecht. 4 huizen van mij vandaan staat ook fonero, en daar kan ik ook gewoon op. Dus zo super slecht is het ook alweer niet. Ligt voor groot deel ook waar je hem neerzet, op bovenverdieping is al veel beter en bij raam in de buurt dan in een donker hoekje omringt door muren.Cyberpope schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 13:05:
[...]
Ze hadden het routertje veel meer bereik moeten geven.
Je kan via google maps bij userzone zorgen dat die groene circel precies bij je eigen huis is.Anoniem: 212758 schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 13:07:
Ik heb mijn Fonera al een tijdje online. Alle 3 de lampjes branden prachtig groen. Op mijn LapTop zie ik de 2 netwerken niet. Als ik Netwerk Stumbler gebruik zie ik ze wel maar niet groen gekleurd en daarom niet benaderbaar. Op de kaart verschijnt de groene cirkel ook al niet rond mijn oranje punt. Iemand suggesties wat ik moet doen om er wel bij te horen?
JvdV
Ook dit probleem had ik ook.
Dit heeft het bij mij opgelost. Zo reset je fonero zeg maar.
If you’re not able to see (i.e. it does not appear in the Wireless Network Connection dialog box) the private signal, you can try the following to solve the problem:
a) Check that you’re near enough to La Fonera in order to receive the signal. Also check the connector of the antenna to see if it’s properly connected as well as if you see any damage.
b) Check that you’ve installed properly La Fonera. Remember that you have the instructions in the printed Quick Installation Guide.
c) Unplug and then plug in the AC adapter again
d) Keep the reset button held down during 20/30 seconds, until the POWER light remains fixed then try again.
e) Update the drivers of your network device as well as your operative system to the latest version.
f) If you still can’t see the signal, use the Send a question tab to contact us. Please, include in your question the status of the leds (if they’re blinking and how they behave).
punt d zorgde ervoor dat ik ze wel zag. Je kan het allemaal checken natuurlijk, meer informatie kan je vinden op de fon website klik op help onderaan.
[ Voor 50% gewijzigd door Zenix op 17-04-2007 13:31 ]
WEP? La Fonera werkt iig met WPA?Schweino schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:42:
[...]
Ook is de WEP encryptie die de Fonera gebruikt gaar, een Nintendo DS kan er bijvoorbeeld niet mee overweg.
Het IP-range instellen wat uitgedeeld wordt; dat zei je niet in eerste instantie. Daar had je het erover dat je het ding geen IP-adres kon geven.
Ah, zo bedoel je het met share's, Da's het dus, ik had dat laatst een keer opgemerkt, dacht dat ik weer wat verkachelt had aan mijn samba configuratie, maar dat ligt dus aan de La Fonera.
Wat betreft verdiepingen; die kunnen mensen instellen op hun pagina. (Bij adres) Ik ben het wel met je eens dat ze dat ding een groter bereik hadden moeten geven. (of een betere antenne) However, als ik bij de (over)buren zit kan ik gewoon connecten met mijn Fonera.
Eigenlijk zou het mooi zijn als bedrijven/horeca (NS, terrassen ed) wat Fonera's met extra antenne zouden ophangen.
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
WEP ja, de DS ondersteunt geen andere beveiliging. WPA2 gebruik ik al voor mijn thuisnetwerk. Ik dacht de Fonera mooi te kunnen gebruiken voor m'n DS, maar niet dus......
Stom, je kunt idd kiezen welke encryptie je gebruikt. Heb je al eens op de fora van FON gekeken/gezocht? Daar zag ik redelijk wat topics over de DS?Schweino schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 14:32:
[...]
WEP ja, de DS ondersteunt geen andere beveiliging. WPA2 gebruik ik al voor mijn thuisnetwerk. Ik dacht de Fonera mooi te kunnen gebruiken voor m'n DS, maar niet dus......
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Klopt, topics waarin geklaagd wordt dat het niet werktRowdy.nl schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 14:52:
[...]
Stom, je kunt idd kiezen welke encryptie je gebruikt. Heb je al eens op de fora van FON gekeken/gezocht? Daar zag ik redelijk wat topics over de DS?
Het instellen ging zonder problemen. En krijg op mijn pc een mooi sterk signaal binnen.
Vreemd genoeg lukt het me met mijn PDA niet om verbinding te maken via mijn private signaal. Via het piblic signaal kan ik gewoon verbinding maken en na het inloggen ook gewoon het internet op.
Wat doe ik verkeerd? Want op mijn pc werkt het wel zo als het hoort.
Rodriguez has the heart of a gentleman. I don't know where he got it, but it's disgusting. - Quinn
Ondersteunt je PDA wel WPA?sjirafje schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 15:52:
Ik heb hem ook binnen. En meteen een mooi plekje gegeven.
Het instellen ging zonder problemen. En krijg op mijn pc een mooi sterk signaal binnen.
Vreemd genoeg lukt het me met mijn PDA niet om verbinding te maken via mijn private signaal. Via het piblic signaal kan ik gewoon verbinding maken en na het inloggen ook gewoon het internet op.
Wat doe ik verkeerd? Want op mijn pc werkt het wel zo als het hoort.
(Of als je de settings anders hebt WPA2)
Ik kan hier gewoon mijn normale netwerk bereiken via de fonera, wat de fonera niet doet is bridgen met je huidige netwerk. Daardoor kan je dus alleen maar met ip adressen werken en niet met de (host)naam die de doelpc heeft.Schweino schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 12:42:
[...]
Laatste keer dat ik keek maakte de Fonera gebruik van "access point isolation". Oftewel: je kan vanaf het prive Fonera subnet de rest van je (bedrade) netwerk niet benaderen.
Ook is de WEP encryptie die de Fonera gebruikt gaar, een Nintendo DS kan er bijvoorbeeld niet mee overweg.
Anoniem: 36730
* log in via myplace en je hebt access tot je eigen spullenNogmaals wel behoorlijk gecastreerd. Ik heb graag access over spullen in mijn netwerk (heb ook access to mijn eigen FON via een trucje).
* wil je via fon_ap ... stel de firewall in dat public aan je private mag komen... maar beveilig dan je shares tegoei zodat je andere aliens dit ook niet geeft dan....
Kortom daar is niets "gecastreerd aan...
1. je kunt toch ipv dhcp; static ip instellen van de ethernet kant van het toestel?1.Dat ik het IP van dat ding kan instellen
2.Dat ik het voor roaming kan gebruiken
3.Dat ik mijn share's fatsoenlijk kan benaderen
of heb je niet graag dat het 192.168.10.0/24 en 192.168.181.0/24 gebruikt op de 2 wifi netwerken?
2. www.freewlan.info legt uit hoe je dat kunt doen met je fonera... gebruikmakend van je "truukje"...het is allessinds GEEN nieuwe firmware...het voegt zelfs Nederlands toe aan het bestaande FON interface alsook de
3. zie vorige quote...
pda/laptop : www.devicescape.comIk mijn optiek is 20 euro te veel... Ik zou hem er in elk geval niet voor gekocht hebben. Zeker omdat de toegang tot FON met een PDA nog een echte ramp is, het bereik van de gemiddeld FON niet verder komt als zijn eigen huis (zeker bij landen die niet zo dicht op elkaar wonen als in nederland) en je inlog mogelijkheden dus bijna zo goed als nul zijn, als je er al 1 vind die online is.
gsm alla nokia E60/E70/.. : www.fon.com/downloads -> Symbian manager
kortom probleem opgelost...
bereik verbeteren? www.confero24.com ofte een antenne in de fon shop kopen...
t'is aan de hotspot owner of hij de antenne en bereikbaarheid wil verbeteren...
[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 36730 op 18-04-2007 11:36 ]
Anoniem: 36730
en anders log in met eentje die het ondersteundBaBoOn schreef op dinsdag 17 april 2007 @ 18:49:
[...]
Ondersteunt je PDA wel WPA?
(Of als je de settings anders hebt WPA2)
en stel de settings wat zwakker in....alleen WEP ofzo...
Jawel, want de webinterface is te beperkt. Maar dat had ik hierboven als gepost. En bij een van de laatste (ongevraagde) updates nog eens ingeperkt. (geen probleem updates uitzetten, maar dan mag officieel weer ninet).Anoniem: 36730 schreef op woensdag 18 april 2007 @ 11:35:
* log in via myplace en je hebt access tot je eigen spullen
* wil je via fon_ap ... stel de firewall in dat public aan je private mag komen... maar beveilig dan je shares tegoei zodat je andere aliens dit ook niet geeft dan....
Kortom daar is niets "gecastreerd aan...
Als ik 20 euro neerlap, wil ik ook doen met dat ding wat ik wil...
Tuurlijk via SSH toegang en gekloot kan ik alles regelen. Maar dat is officieel niet volgens de regels van FON. Dus niet te bespreken hier. En bij 1 is dat het laatste.1. je kunt toch ipv dhcp; static ip instellen van de ethernet kant van het toestel?
of heb je niet graag dat het 192.168.10.0/24 en 192.168.181.0/24 gebruikt op de 2 wifi netwerken?
2. www.freewlan.info legt uit hoe je dat kunt doen met je fonera... gebruikmakend van je "truukje"...het is allessinds GEEN nieuwe firmware...het voegt zelfs Nederlands toe aan het bestaande FON interface alsook de
3. zie vorige quote...
Tuurlijk.. maar wie doet dat.. Ik heb wel een goede antenne, maar die hangt aan mijn normale router.bereik verbeteren? www.confero24.com ofte een antenne in de fon shop kopen...
t'is aan de hotspot owner of hij de antenne en bereikbaarheid wil verbeteren...
Wat is dus het nut om iedereen kastjes te sturen als daarvan het bereik zo klein is. Mensen hebben vaak aan hun eigen accespoint voldoende en zullen dus geen extra antenne plaatsen.
[ Voor 5% gewijzigd door Cyberpope op 18-04-2007 11:53 ]
With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......
Ik heb op mijn PDA zowel wpa-psk als wpa geprobeerd, maar met wpa kan ik geen netwerksleutel ingeven (deze staat ingesteld op automatisch verkrijgen en dat is niet te veranderen)Anoniem: 36730 schreef op woensdag 18 april 2007 @ 11:45:
[...]
en anders log in met eentje die het ondersteund
en stel de settings wat zwakker in....alleen WEP ofzo...
Met wpa-psk kan ik wel een netwerksleutel ingeven.
Mijn fon staat ingesteld op WPA met TKIP als codering. Mijn pda staat ook zo ingesteld.
Ik vind het private signaal ook gewoon. Maar wanneer ik verbinding wil maken dan blijft ie staan op "verb. maken" Hij krijgt na verloop van tijd een ip-adres maar dat zit helemaal niet in de zelfde range asl het ip-adres wat mijn pc krijgt wanneer die verbinding heeft met het private signaal.
[ Voor 21% gewijzigd door sjirafje op 18-04-2007 13:34 ]
Rodriguez has the heart of a gentleman. I don't know where he got it, but it's disgusting. - Quinn
ingen vill veta var du köpt din tröja
Sinds 2-3 maanden heb ik zo'n Fonera in de lucht. Nog nooit heeft er iemand op ingelogd. Maar dat had ik eigenlijk ook niet verwacht. Woon in een doodlopende straat namelijk en ook nog in een klein dorp.gday schreef op woensdag 18 april 2007 @ 15:34:
Zijn er eigenlijk mensen die geregeld iemand gebruik zien maken van hun Fonero-router? De dichtheid is in Nederland volgens mij nog niet zo heel geweldig, dus de kans dat je een Fonero tegenkomt in een gemiddelde stad valt volgens mij nog wel tegen?
Specs ... maar nog twee jaar zes maanden en dan weer 130!
Er heeft een tijdje met enige regelmaat iemand ingelogd op mijn fon, ik denk dat het een vakantie vierend persoon was, aangezien het precies 2 weken aanhield, verder totaal geen last van gehad, maar je krijgt wel een gevoel, ey, die wil ik wel eens ontmoeten, ze zijn immers fon lid, en das vast leuk kletsen.gday schreef op woensdag 18 april 2007 @ 15:34:
Zijn er eigenlijk mensen die geregeld iemand gebruik zien maken van hun Fonero-router? De dichtheid is in Nederland volgens mij nog niet zo heel geweldig, dus de kans dat je een Fonero tegenkomt in een gemiddelde stad valt volgens mij nog wel tegen?
openkat.nl al gezien?
Had ik dat nou maar wel gedaan want zit nu in een hotel in hamburg met 2 wifi netwerken in de lucht. Het hotel wifi netwerk (very low signal knalt er steeds uit) en een fonera buurman met dik signaal. Maar ja daar kom ik nu niet op. Was meteen praktijktest geweest.
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Bij mij logged er vrijwel iedere dag ene "dheijden" op m'n fonero in. Waarschijnlijk een student met een laptop. Vraag me alleen af of deze persoon nu zelf ook nog ergens een fon op een internetverbinding heeft aangesloten. Zo niet dan hoop ik dat Fon hem/haar binnenkort blokkeerd.gday schreef op woensdag 18 april 2007 @ 15:34:
Zijn er eigenlijk mensen die geregeld iemand gebruik zien maken van hun Fonero-router? De dichtheid is in Nederland volgens mij nog niet zo heel geweldig, dus de kans dat je een Fonero tegenkomt in een gemiddelde stad valt volgens mij nog wel tegen?
_██_
(ಠ_ృ)
Anoniem: 212758
Misschien kun je de eigen openingspagina aanpassen en de mensen die gebruik van je verbinding maken vragen je even een berichtje sturen. Persoonlijk zou ik het wel leuk vinden om een bedanktje achter te laten bij iemand wiens verbinding ik heb gebruikt.
JvdV
_██_
(ಠ_ృ)
FON_Penthouse is online! (ik woon in een penthouse in utrecht, vandaar
- Ik heb nog wel paar vragen die ik volgens mij zelf ook nog wel op kan zoeken, maar ja...
Ik heb het schuifje helemaal naar links gezet op 512kb... is dit echt kb? ik heb zelf maar een down van 512kb dus het is nu nog max voor mij.
- Linus, Bill, alien? wtf? nou ja die lees ik zelf wel in wat dat is
- hoe zit het met dat public AP. Die krijgen alleen maar http verkeer ofzo? Dat ze niet mijn shared folders lopen te bekijken?
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Public netwerk kan alleen het internet op, ze kunnen zodra ze ingelogt zijn dus Alles van het internet bereiken.Jazzper schreef op zaterdag 21 april 2007 @ 16:32:
Zo en we zijn up and running. Dacht dat het heel gekloot zou zijn. Maar het was zo gepiept.
FON_Penthouse is online! (ik woon in een penthouse in utrecht, vandaar)
- Ik heb nog wel paar vragen die ik volgens mij zelf ook nog wel op kan zoeken, maar ja...
Ik heb het schuifje helemaal naar links gezet op 512kb... is dit echt kb? ik heb zelf maar een down van 512kb dus het is nu nog max voor mij.
- Linus, Bill, alien? wtf? nou ja die lees ik zelf wel in wat dat is
- hoe zit het met dat public AP. Die krijgen alleen maar http verkeer ofzo? Dat ze niet mijn shared folders lopen te bekijken?
Maar jou eigen prive netwerk is gescheiden.
Ook de private connectie is gescheiden van de public. Tenzij je anders aangeeft in de config
Heb de mijne trouwens net hier gereset

Snap niet dat Bills niet gratis op andermans mogen.
je kan toch doen dat je bill bent waarbij aliens, bills & linussen bij jou erop mogen (en je enkel verdient aan de bills) en jij bij de andere ook erop.
Heb ff getest en werkt allemaal aardig nu, ook qua snelheid restrictie.
Ik heb nu mijn eigen pc's direct op mijn Sitecom wifi-router en de fonero unit hangt fysiek aan mijn grote router. Kan nu alleen niet dat fonero router admin gedeelte benaderen (dus zonder te connecten via wifi). Waarschijnlijk wel als ik connect, maar moet toch ook via pc > sitecom > fonero kunnen?
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Nope, afgeschermt.Jazzper schreef op zaterdag 21 april 2007 @ 18:47:
Waarschijnlijk wel als ik connect, maar moet toch ook via pc > sitecom > fonero kunnen?
Je kan wel settings doorvoeren via Fon.com
Ehm, je spreekt jezelf tegen. Jij wilt als Bill er bij anderen gratis op en tegelijkertijd verdienen aan Bills die bij jouw connecten? Hoe dan ook, dat zou het alleen maar ingewikkelder maken. "Bill" is trouwens toch alleen maar interessant wanneer je op een heel gunstige lokatie woont. Midden in een druk stadscentrum bjiv. bij een terasje en liefst dan nog wat kantoren in de buurt.Jazzper schreef op zaterdag 21 april 2007 @ 18:47:
Heb het al door idd, net zoals wat alien/bill/linus is.
Snap niet dat Bills niet gratis op andermans mogen.
je kan toch doen dat je bill bent waarbij aliens, bills & linussen bij jou erop mogen (en je enkel verdient aan de bills) en jij bij de andere ook erop.
_██_
(ಠ_ృ)
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Fixed. Apache vastgelopenZenix schreef op zondag 22 april 2007 @ 13:02:
Ik wou nog wat invites sturen zodat mensen hem voor 20 euro kunnen krijgen, maar krijg elke keer mysql error op de invite website met ie en firefox
Ik weet echter niet of die mensen dat wel op prijs stellen. Op de site staat ook dat het gaat om invites voor één gratis fonero.
Iemand een idee hoe zo iets kan? of beter, hoe zoiets op te lossen is?
[ Voor 5% gewijzigd door sjolmers op 22-04-2007 18:17 ]
adr opleidingen en meer adr opleidingen
En laat dat nu net niet meer mogelijk zijn..... Die 20 euro variant is nu de goedkoopste mogelijkheid.....Westereen schreef op zondag 22 april 2007 @ 17:01:
Ik weet echter niet of die mensen dat wel op prijs stellen. Op de site staat ook dat het gaat om invites voor één gratis fonero.
I'm sorry Dave, I'm afraid I can't do that.
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Op www.fon.com: Fonero gets Fonero aanklikken. Maar gratis weggeven gaat niet meer lukken, regeling is beeindigd. Nu kost het volgens mij 20 euro om zo'n router te bestellen als je iemand uitnodigt.Jazzper schreef op maandag 23 april 2007 @ 09:22:
ik zie echt nergens staan waar ik uit kan delen! Wil graag wat uitdelen omdat ik immers zelf ook gekregen heb van een GoTter maar kan het niet vinden!
tja, ik stuur gewoon zie ik wel of die mensen hem willen. Kan er verder toch niks mee doen en hou gewoon 1 reserve.Westereen schreef op zondag 22 april 2007 @ 17:01:
[...]
Fixed. Apache vastgelopen.
Ik weet echter niet of die mensen dat wel op prijs stellen. Op de site staat ook dat het gaat om invites voor één gratis fonero.
Dit is het mailtje :
Hi ******,
I am ******, and I would like to invite you to join the FON Community. I am already a FONero so I can offer a friend a free FON WiFi router, called La Fonera.
All you need to do is install the La Fonera WiFi router and share some WiFi with the FON Community. In exchange, you get free access to any other FON Access Point (FONspot) anywhere in the world. You can consult the FON Maps to find the locations of tens of thousands of FONspots worldwide where Foneros connect for free.
Get the La Fonera for just € 20
Register here and get your La Fonera completely free including free shipping.
(https://www.fon.com/en/ma...en&voucher=**************)
Thanks,
The FON Team
Nogal wat tegenstrijdige berichten dus. Zijn er op dit moment nog echt gratis inivites? Zo ja is dit er 1 of hoe kan ik uitzoeken hoe duur die nu echt is. Heb natuurlijk al op de link geklikt en dan krijg ik dit:
Welcome to the Fonero Gets Fonero program!
You are being offered a La Fonera for just €/$ 20 (offer valid only in the European Union, Norway, Switzerland, US and Canada), the WiFi router that allows you to join the FON Community. Follow the link to get your La Fonera for just €/$ 20 including taxes and shipping. All you have to do is register with the FON Community and enter the address where you want the La Fonera shipped.
Heel verwarrend allemaal.
11.635 Wp Solar edge. 7kW Lucht-water, 5kW Daikin Lucht-Lucht, lucht WTW, VW Passat GTE, Home Assistant
Overigens; is het mogelijk om zo'n invite door te sturen naar iemand anders?
[ Voor 43% gewijzigd door MikeyMan op 23-04-2007 11:58 ]
JaMikeyMan schreef op maandag 23 april 2007 @ 11:57:
Ga er maar gewoon vanuit dat het je 20 euro kost...
Overigens; is het mogelijk om zo'n invite door te sturen naar iemand anders?
Ken Thompson's famous line from V6 UNIX is equaly applicable to this post:
'You are not expected to understand this'
Zouden de mensen die hem ivm de kosten niet willen hebben, dan door willen sturen naar een volgende op de lijst...?
Ja dat zou ik ook graag willenMikeyMan schreef op maandag 23 april 2007 @ 21:48:
[...]
Zouden de mensen die hem ivm de kosten niet willen hebben, dan door willen sturen naar een volgende op de lijst...?
Ik heb ze maar op status: invite gestuurd gezet
grote mogelijkheid tot oneerlijkheid op die site zeg(status aanpassen), maar tweakers zijn hopelijk wel eerlijk
[ Voor 36% gewijzigd door Kixtart op 24-04-2007 13:36 ]
☻/
/▌
/ \
Heb je één invite ter beschiking? Verstuur die invite naar de bovenste persoon in
het overzicht en wijzig de status naar "Invite verstuurd". Het gaat hier natuurlijk
wel om invites voor een gratis "La Fonera" inplaats van een invite om de FON
communitie te joinen.
adr opleidingen en meer adr opleidingen
Zou natuurlijk ook handig zijn als de mensen die hem niet willen hebben, zich van de lijst halen...
[ Voor 24% gewijzigd door MikeyMan op 24-04-2007 15:22 ]
adr opleidingen en meer adr opleidingen
webstek // Urenwerk - horlogeblog // mijn fotogear en beste fotos // Instagram @jazzper_nl
Ik ga dat ding dus wel over een week of twee bestellen, maar is het erg als zo'n code een maand niet wordt gebruikt?
Anoniem: 125474
Maar wat ik niet versta, welke meerwaarde heeft de deal met Times. De opties waarover ze spreken is toch standaard bij Fon?
Ik begreep de bovenstaande berichten niet echt. Zijn de gratis uitnodigingen nu inderdaad vervangen door de 20 euro variant. Zo ja, wil iemand mij dan daarvan een uitnodiging sturen?
Mijn directe emailadres is ruald [at] ordelman [dot] org
[ Voor 31% gewijzigd door GAEvakYD op 25-04-2007 17:36 ]
Lekker duurzaam. Skoda Enyaq EV - First edtion, Alpha Innotec Brine warmtepomp (MSW2-6S), Totaal 12135 Wp aan Zonnepanelen geïnstalleerd.
Jazeker...GAEvakYD schreef op woensdag 25 april 2007 @ 17:34:
Heeft iemand voor mij nog een gratis uitnodiging liggen? Zo ja, dan zou ik die graag willen ontvangen. Ik wil namelijk joinen op het fon netwerk.
Mijn directe emailadres is ruald [at] ordelman [dot] org
Bij deze:
klik
Ik heb wel interesse in zo'n invite, als je er nog eentje hebt...Anoniem: 125474 schreef op woensdag 25 april 2007 @ 17:21:
Ik heb nog 3 invites, zend een berichtje
Maar wat ik niet versta, welke meerwaarde heeft de deal met Times. De opties waarover ze spreken is toch standaard bij Fon?
Ik heb net eens proberen te kijken waar er bij mij in de buurt nog meer foneros zitten maar dat lijkt niet goed te werken
[ Voor 17% gewijzigd door straat op 25-04-2007 17:49 ]
Je mag er mij wel een sturenAnoniem: 125474 schreef op woensdag 25 april 2007 @ 17:21:
Ik heb nog 3 invites, zend een berichtje
Maar wat ik niet versta, welke meerwaarde heeft de deal met Times. De opties waarover ze spreken is toch standaard bij Fon?
Maargoed, ik heb nog 2 invites, stuur maar mail als je die wilt
radjesh [at] gmail.com
Niet
Ga zo eens wat invites versturen, heb er ook nog een paar.
Dell Vostro 7620 / Intel Core i7 12700H / NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB / 40GB DDR5RAM / Samsung 990 Pro 1TB / Dell WD22TB4 / 2x Dell G2724D / Dell Premier KM900 / Universal Audio Volt 1 / 2x KRK Rokit RP8 G4 / KRK S12.4
Daarnaast is dit topic hier niet voor bedoeld...
Hoe bedoel je?MikeyMan schreef op woensdag 25 april 2007 @ 18:31:
Waarom niet gewoon de site afwerken? Wel zo netjes voor de mensen die wachten, lijkt me...
Daarnaast is dit topic hier niet voor bedoeld...
Invites zijn verstuurd.Radjesh schreef op woensdag 25 april 2007 @ 18:01:
Ik zit ondertussen ook op FON. Alleen de router wordt wel erg warm
Maargoed, ik heb nog 2 invites, stuur maar mail als je die wilt
radjesh [at] gmail.com
[ Voor 36% gewijzigd door Radjesh op 25-04-2007 18:40 ]
Niet
Verder de site is bedoeld voor de gratis invites, deze zijn er echter niet meer. Sommigen vinden een €20,- invite prima, anderen juist weer niet. Ik weet ook niet echt welke kant ik de site moet opsturen. Ik denk dat het het beste is de €20,- invite's uit te delen (€20,- invites zijn goedkoper dan zo bestellen bij Fon toch?) mochten er weer gratis invite's zijn dan worden uiteraard die alleen gebruikt.
☻/
/▌
/ \
Ik heb 3 € 20,- invites verstuurd...Westereen schreef op woensdag 25 april 2007 @ 19:42:
Hierboven word weer van alles aangeboden / gerequest via mail maar houd het nou centraal via die site, zometeen gaat ook dit topic op slot.
Verder de site is bedoeld voor de gratis invites, deze zijn er echter niet meer. Sommigen vinden een €20,- invite prima, anderen juist weer niet. Ik weet ook niet echt welke kant ik de site moet opsturen. Ik denk dat het het beste is de €20,- invite's uit te delen (€20,- invites zijn goedkoper dan zo bestellen bij Fon toch?) mochten er weer gratis invite's zijn dan worden uiteraard die alleen gebruikt.
Zou je nummers voor de namen kunnen zetten? Ben benieuwd hoe het vordert met de lengte van de lijstWestereen schreef op woensdag 25 april 2007 @ 19:42:
Hierboven word weer van alles aangeboden / gerequest via mail maar houd het nou centraal via die site, zometeen gaat ook dit topic op slot.
Verder de site is bedoeld voor de gratis invites, deze zijn er echter niet meer. Sommigen vinden een €20,- invite prima, anderen juist weer niet. Ik weet ook niet echt welke kant ik de site moet opsturen. Ik denk dat het het beste is de €20,- invite's uit te delen (€20,- invites zijn goedkoper dan zo bestellen bij Fon toch?) mochten er weer gratis invite's zijn dan worden uiteraard die alleen gebruikt.
http://blog.fon.com/en/ar...ew-fonspot-software-.html
Windows based laat nog even op zich wachten... Tis nog beta, maar best een leuke ontwikkeling...
Ook leuk, over de 'afstand' discussie, het bereik... CEO Martin Varsavsky geeft een demo van de nieuwe Fontenna. Luister goed wat ie zegt op ongeveer 2:30 in het filmpje.
http://blog.fon.com/en/ar...tour-and-la-fontenna.html
Nja, 15 meter kan kloppen, da's tot ongeveer de overkant van de straat, waar ik idd ook bereik had...We pull out the old antenna, wich is pretty bad. It reaches up to about 15 meters, while the new fontenna reaches 200 meters...
[ Voor 45% gewijzigd door Rowdy.nl op 27-04-2007 09:54 ]
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Ook bij mij wordt de Fonera aardig warm (ca. 45 graden vermoed ik), dus benieuwd of 'ie het haalt met de komende zomer in het achterhoofd.
Specs ... maar nog twee jaar zes maanden en dan weer 130!
Voor een student die wilt experimenteren in een dorp waar er nog geen 10 wifi accesspoints zijn totaal, lijkt het het niet echt waard... Heb het doorstuurt naar de volgende op de lijst
Anoniem: 99022
Ik ben iig blij dat ik voor dat ding niks heb betaald (behalve het stroomverbruik), ik heb er tenslotte tot nu toe ook helemaal niks aan gehad..
Ken Thompson's famous line from V6 UNIX is equaly applicable to this post:
'You are not expected to understand this'
_██_
(ಠ_ృ)
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
las dat je via via de DNS server kan instellen atm staat ie op eeen spaanse ingesteld... (waarom pakt ie niet mijn linksyswrt54GC als DNS?) als pc krijg ik ook daarvan een DNS gegeven (die van me ISP), lijkt me voor iedereen beter, nu wordt die ene dns door kilo's mensen requested.Marzman schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 13:48:
Ik heb ook mijn LaFonera eindelijk aangesloten (wel service om een gratis fonera te geven omdat ze de linksys niet meer willen supporten). Maar gaat het inloggen op de public ssid bij jullie ook zo traag (compleet met timeouts)? Ik vraag me namelijk af of ik het probleem bij mezelf moet zoeken.
Als je een vast IP opgeeft kun je je eigen DNS servers opgeven als het goed is... Waarom ze hiervoor gekozen hebben? Geen idee...Dutch2007 schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 15:01:
[...]
las dat je via via de DNS server kan instellen atm staat ie op eeen spaanse ingesteld... (waarom pakt ie niet mijn linksyswrt54GC als DNS?) als pc krijg ik ook daarvan een DNS gegeven (die van me ISP), lijkt me voor iedereen beter, nu wordt die ene dns door kilo's mensen requested.
Wel grappig, las op het weblog van Martin Varsavsky dat de La Fonera de meest verkochte router in Japan is op dit moment... Niet dat wij er veel aan hebben, maar toch...
http://english.martinvars...router-sold-in-japan.html
Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Ken Thompson's famous line from V6 UNIX is equaly applicable to this post:
'You are not expected to understand this'
Inderdaad een goed punt. En ansich moeten die servers dat wel aankunnen.Janoz schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 15:36:
Het is heel begrijpelijk dat ze de DNS server in de hand willen houden. Het wordt erg vervelend wanneer dat aanpasbaar is. Zo zou je je eigen DNS server op kunnen geven die bij een aanvraag van www.bank.nl het ip adres van je fishing site terug geeft.
Echter, ze zijn traag, en dat is gewoon vervelend...

Rowdy.nl - X++ by day. C# by night. I drink coffee in the morning and beer in the evening.
Het is gewoon aan te passen hoor. Gewoon even op de statuspagina v/d router zelf kijken wat het ip is e.d. Dan bij de gevanceerde instellingen de modus op static zetten en de ipgegevens + provider DNS invullen.Janoz schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 15:36:
Het is heel begrijpelijk dat ze de DNS server in de hand willen houden. Het wordt erg vervelend wanneer dat aanpasbaar is. Zo zou je je eigen DNS server op kunnen geven die bij een aanvraag van www.bank.nl het ip adres van je fishing site terug geeft.
Wanneer je zou willen frauderen, dan kun je net zo goed zelf een nep Fon accespoint maken en alle gegevens loggen e.d.
_██_
(ಠ_ృ)
Dit topic is gesloten.
Het overleggen / linken naar alternatieve firmwares is NIET meer de bedoeling.
Dit topic is om de dienst/project Fonero te bespreken, het moet geen 'wat kan ik allemaal' en 'hoe moet ik met mijn router' topic worden. Dan is een specifiek topic over die router verstandiger.
Geen invite verzoeken in dit topic graag.