Het GeForce 7800 GT en GTX Topic - Deel 7 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 6 Laatste
Acties:
  • 3.169 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Topicstarter

Afbeeldingslocatie: http://users.telenet.be/betapics/got/7800.JPG

Index

About
Features
Specs
Plaatjes
Alternatieve coolers
Over PureVideo
FAQ
Links

About

De G70-core is opgebouwd uit 24 pixel pipelines en 8 vertex shaders. De chip telt maar liefst 303 miljoen transistors, klokt 430MHz en wordt op 0,11 micron gebakken. De basis van de architectuur is identiek aan die van de vorige generatie, maar het is wel duidelijk dat er overal kleine en grotere verbeteringen en optimalisaties zijn aangebracht, die allemaal bij elkaar opgeteld de nieuwe core een stuk efficiënter maken. Zo zijn de vertex shaders van de G70 opnieuw ontworpen om minder bandbreedte te slurpen, en zijn de pixel shaders beter geworden in het omgaan met floating point textures.

Een paar specificieke functies zijn bovendien op het niveau van de hardware geoptimaliseerd om de prestaties flink te verhogen. De veel gebruikte instructie MAD haalde op de GeForce 6800 Ultra bijvoorbeeld 54 gflops, terwijl dat op de GeForce 7800 GTX maar liefst 165 gflops is. Zelfs als het effect van de extra pipelines en hogere klok wordt weggecijferd, komt het er op neer dat de G70 deze instructie twee keer zo snel uitvoert dan zijn voorganger. Ook het blenden en filteren van de pixels gaat op de G70 sneller, zodat HDR-effecten met meer frames per seconde op het scherm getoverd kunnen worden. De verbeterde shader engine is in marketingtermen CineFX 4.0 gedoopt.

De architectuur van de G70 vertoont overigens zeer grote overeenkomsten met de RSX die in de PlayStation 3 komt te zitten. Er zijn maar twee belangrijke verschillen aan te wijzen. Het eerste is dat de console gebruik maakt van XDR DRAM. Hoewel de GeForce 7800 GTX voorzien is van een 256 bit brede bus met 1,2GHz GDDR3-chips, zal het Rambus-geheugen toch sneller zijn. In totaal claimt nVidia een bandbreedte van 44,4GB/s uit het geheugen en via PCI Express (AGP wordt in principe niet meer ondersteund door de G70). Het XDR van de PlayStation levert 47,4GB/s. Een ander belangrijk verschil is dat de PlayStation-GPU op 90nm gebakken zal worden en daardoor bijna dertig procent hoger klokt: 550MHz. Hoewel nVidia voor de G70 om de een of andere reden nog niet voor 90nm-productie heeft gekozen, is dat in ieder geval een erg gunstig vooruitzicht voor de toekomst (G80).

Features

Omdat de architectuur eigenlijk alleen maar een gestroomlijnde versie is van wat er nu al op de markt is, zijn er weinig echt nieuwe features te melden. Toch heeft het bedrijf nog een aantal verbeteringen aangebracht. Onder de noemer Intellisample 4.0 wordt een verbeterde vorm van anisotropic filtering geïntroduceerd en komen er tegelijkertijd twee nieuwe manieren om te anti-aliasen bij: TSAA (transparant dynamic ultra sampling) en TMAA (transparant dynamic multi-sampling). Beide zijn bedoeld om het verlies van kleine details dat kan ontstaan bij normaal AA tegen te gaan, door gebruik te maken van het Alpha-kanaal (transparantie).

Verder ondersteunt de G70-core het drivermodel van Windows Longhorn en de features die door Windows Graphics Foundation 1.0 vereist worden om de toekomstige 3d-desktop te kunnen tonen, waaronder multithreading en gedeeltelijke ondersteuning voor virtualisatie. Ook is er betere ondersteuning voor het WMV9-formaat in de videodecoder gestopt en is er een nieuwe SLI-mode bijgekomen: AFR2. Al deze extra features worden geactiveerd door de ForceWare 75.xx-serie, maar het is nog niet duidelijk in hoeverre dit ook voor de oudere videokaarten geldt.

Afbeeldingslocatie: http://www.firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_7800_gtx/images/ati4xaazoom.jpg
Ati Radeon X850 XT PE met 4x AA

Afbeeldingslocatie: http://www.firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_7800_gtx/images/4xaasuperzoom.jpg
nVidia GeForce 7800 GTX met 4x AA (Supersampling)


Specs

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
7800GTX - 512MB
0.11 micron process TSMC
550Mhz core / 1.8GHz 512MB GDDR3 memory
256-bit memory interface
57,6GB/s memory bandwidth
13,20Bps Fill Rate
?M vertices/second
24 pixels per clock
400MHz RAMDACs
NVIDIA CineFX 4.0 engine
Intellisample 4.0 technology
64-bit FP texture filtering & blending
NVIDIA SLI Ready
DX 9.0 / SM 3.0 & OpenGL 2.0 supported
Single card requires min. 400W PSU with 12V rating of 26A
SLI configuration requires min. 500W PSU with 12V rating of 34A 
Price: $649


code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
7800GTX
0.11 micron process TSMC
430Mhz core / 1.2GHz 256MB GDDR3 memory
256-bit memory interface
38,4GB/s memory bandwidth
10,32Bps Fill Rate
860M vertices/second
24 pixels per clock
400MHz RAMDACs
NVIDIA CineFX 4.0 engine
Intellisample 4.0 technology
64-bit FP texture filtering & blending
NVIDIA SLI Ready
DX 9.0 / SM 3.0 & OpenGL 2.0 supported
Single card requires min. 400W PSU with 12V rating of 26A
SLI configuration requires min. 500W PSU with 12V rating of 34A 
Price: $549


code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
7800GT
0.11 micron process TSMC
400Mhz core / 1.0GHz 256MB GDDR3 memory
256-bit memory interface
32,0GB/s memory bandwidth
8,00Bps Fill Rate
?M vertices/second
20 pixels per clock
400MHz RAMDACs
NVIDIA CineFX 4.0 engine
Intellisample 4.0 technology
64-bit FP texture filtering & blending
NVIDIA SLI Ready
DX 9.0 / SM 3.0 & OpenGL 2.0 supported
Single card requires min. 400W PSU with 12V rating of 26A
SLI configuration requires min. 500W PSU with 12V rating of 34A 
Price: $449


Plaatjes

GeForce 7800GTX met 512MB

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/2d36b201871aea9711817a553a80754f/full.jpg

GeForce 7800GTX met 256MB

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/60880/full.jpg

GeForce 7800GT

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/f0d307603d264cb7d6a5c25f45bccc77/full.jpg

Alternatieve coolers
Afbeeldingslocatie: http://www.pureoverclock.com/images/review/preview19_1.jpg


De arctic koeler zou je 7800 een stuk koeler en ook stiller moeten houden. Helaas verlies je wel je garantie als je de stock koeler vervangt.

Specs:
  • Fan: 72 mm
  • Overall Dimensions: 218.5 x 100 x 31 mm
  • Rated Fan Speed: 2000 RPM
  • Bearing: ARCTIC Ceramic Bearing
  • Noise Level: 0.9 Sone
  • Weight: 428 g
  • Warranty: 6 Years
NV Silencer 5, Rev.3
08/2005
The compatibility of the NV Silencer 5 in Rev.3 has been extended to NVIDIA's 7800 series VGA Boards. Available from November 15.
Afbeeldingslocatie: http://www.3dxtreme.net/images/reviews/ArcticCoolingNVSilencer5Rev3/IMG_2065.jpg

Fabrikant:
Arctic Cooling

Pricewatch:
Pricewatch link

Reviews:
3DXtreme
PC Modding Malaysia
3dChip.de
Pure Overclock
Google ;)

Met dank aan Kiphaas7


Over PureVideo

Afbeeldingslocatie: http://www.nvidia.com/docs/CP/11033/purevideo_header.jpg

Wat is PureVideo?
NVIDIA PureVideo™ technology is the combination of high-definition video processors and software that delivers unprecedented picture clarity, smooth video, accurate color, and precise image scaling for all video content. It turns your PC into a high-end home-theater.
NVIDIA PureVideo technology:
* Accelerates WMV HD and MPEG video,
* Features spatial-temporal de-interlacing for HD and SD content, and
* Performs inverse telecine, bad edit correction, and other post-processing functions to eliminate jaggies and blurriness, resulting in a sharp picture..
Later dit jaar zal er ook support zijn voor H.264/MPEG-4 AVC

Dit document geeft een aardig overzicht : PureVideo Technology Overview (pdf)

Wat heb ik nodig?

* Een GeForce 6 of 7 GPU
* Windows Media Player 10 build 3923 of later (met DRM update & DXVA hotfix)
* Nvidia's ForceWare driver
* Nvidia's PureVideo Decoder
* Microsoft Windows XP mét Service Pack 2 (voor VMR9 support)

Hoe kom ik aan PureVideo?

Je kan op de site van Nvidia een 30-dagen trial downloaden, die het met deze key 60 dagen werkt ;)
First and Last Name: Trial-60
Email Address: dvdtrial@nvidia.com
Last 4 Digits of Credit Card: 2005
Activation Key: 84CA-4A56-9BF7-2D53-5BA3-5FD6-FA56
Na deze proefperiode kan je de PureVideo Decoder hier kopen.

Hoe configureer ik PureVideo?

Naast de NVIDIA PureVideo Decoder User's Guide is er ook een Reviewers Guide met tips (enigszins gedateerd). Voor beste kwaliteit en prestaties is het noodzakelijk Video Mixing Renderer (VMR) te activeren in Windows Media Player :
To set up the VMR follow these steps

1. Launch Windows Media Player
2. Click on Tools > Options on the menu bar
3. Click on the Performance tab
4. Click on the Advanced button

File Playback Video mixing renderer mode: check “Use video mixing renderer” and “use high quality mode”

DVD-Video playback Video mixing renderer mode: check “Use video mixing renderer” and uncheck “Use overlays”
Als "use high quality mode" is aangevinkt onder "File Playback", dan is het mogelijk dat MPEG-4 ASP videobestanden (XviD, DivX5 etc.) in zwart/wit met een groenige waas worden afgespeeld. Selecteer dan "Use overlays" onder "File Playback".

Als FFDShow op je systeem staat of stond, dan werkt PureVideo waarschijnlijk niet. Wees terughoudend met het installeren van codecpacks. Controleer met Windows XP Video Decoder Checkup Utility of PureVideo als MPEG-2 preferred codec actief is.

Meer informatie :

Scott Vouri Interview #1
Scott Vouri Interview #2
ATI's Avivo vs. NVIDIA's PureVideo: De-Interlacing Quality Compared
ATI VideoShaders - NVIDIA PureVideo
NVIDIA PureVideo Presentation
Principled Technologies PureVideo test report (pdf)
NVIDIA GeForce 7800 GTX Preview (eerste 6 slides)
en natuurlijk www.nvidia.com/page/purevideo.html

Met dank aan FFWD

FAQ

Wat is de nieuwste driver?
De nieuwste stable release is de 81.98. De versie voor WinXP x64 kan je hier downloaden.

Links

Reviews GeForce 7800GTX met 512MB:
Tweakers.net
Anandtech
Hardware.info
Digit-Life
Guru3D
HardOCP

Reviews GeForce 7800GTX met 256MB:
Tweakers.net
T-break
Anandtech
Toms hardware
HardOCP
Hardware.info
Hexus.net
Firing Squad
Guru3D

Vorige topics:
GeForce 7800 GTX: Woensdagochtend 8:00
Het GeForce 7800 GTX Topic! Deel 2
Het GeForce 7800 GT en GTX Topic Deel 3
Het GeForce 7800 GT en GTX Topic Deel 4
Het GeForce 7800 GT en GTX Topic - Deel 5
Het GeForce 7800 GT en GTX Topic - Deel 6

Alle Geforce 7800-kaarten in de Pricewatch

[ Voor 4% gewijzigd door XWB op 21-12-2005 21:16 ]

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159374

Eerste post:) Even een vraagje, stel ik koop nu een 7800 gt, hoe groot is de kans dat ik die oc naar een gtx? Groetjesss

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • killingdjef
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18-02 20:17
minder dan 0, naar mijn weten was het alleen mogelijk met de eerste "batch".. en dan nog had je geluk nodig

[ Voor 80% gewijzigd door killingdjef op 08-12-2005 22:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 129961

De kans dat je de core op 430 krijgt is vrij hoog , alleen het geheugen zal niet op 1200MHz draaien , De max op mijn kaart ( XFX 7800GT EXtreme) is 520Mhz Core en 1200MHz geheugen , alleen is dit niet stabiel om op te gamen , maar op 480 - 1150 is er niets aan de hand en word me kaart z'n 50Graden met een Arctic Silencer ,

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartjuh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Bartjuh

Hej

Anoniem: 159374 schreef op donderdag 08 december 2005 @ 22:12:
Eerste post:) Even een vraagje, stel ik koop nu een 7800 gt, hoe groot is de kans dat ik die oc naar een gtx? Groetjesss
0,0 , je zal hem nooit van je leven kunnen océn naar een 7800gtx, aangezien de gt 20 pipelines heeft, en de gtx 24.

Tenzij je hem kunt flashen naar 24 pipelines en naar dezelfde snelheden kunt klokken, dan wel :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cheetah
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-06-2022

Cheetah

Try to live without WWW ;)

Anoniem: 159374 schreef op donderdag 08 december 2005 @ 22:12:
Eerste post:) Even een vraagje, stel ik koop nu een 7800 gt, hoe groot is de kans dat ik die oc naar een gtx? Groetjesss
Het is alleen mogelijk om de kaart op het performanceniveau van de GTX te krijgen... een overklok naar 460/1200 is al voldoende om over het algemeen GTX prestaties te halen, en daar vaak zelfs aardig overheen te gaan.

ASUS Max IV GENE-Z, Core i7 3770k, 16GB Kingston HyperX DDR3-1600, EVGA GTX970 FTW
Crucial M550 512GB SSD, 2TB WD HDD, LG GGW-H20L Blu/HD, Panasonic 40" AX630 UHD
Full Specz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijgert
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 25-05 19:52

Tijgert

Let the Zen flow. Shit a leak!

Nou ok dan, post ik het hier ook :) ik zei dus:

Gezien de slechte leverbaarheid en de grote hoeveelheid winkels wil ik voorstellen dat een ieder die weet waar de 512MB versie nog te koop is (geen pre-order maar echt in de vitrine) dat hier even vermeld.

Velen willen er een maar alle winkels bellen duurt te lang, is duur en dan nog is er geen garantie dat die persoon niet gewoon lui is en zegt niks te hebben omdat hij niet wil kijken. Iemands ervaring kan anderen hier veel tijd en ergernis besparen. Helpt elkander! :)

Medion X40 watercooled laptop, i9+4090, met Eluktro bios, 32GB DDR5 6400, 2x8TB MP600 Pro XT, 32" UHD monitor en wat kekke Logitech spullen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Tijgert schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 00:47:
Nou ok dan, post ik het hier ook :) ik zei dus:

Gezien de slechte leverbaarheid en de grote hoeveelheid winkels wil ik voorstellen dat een ieder die weet waar de 512MB versie nog te koop is (geen pre-order maar echt in de vitrine) dat hier even vermeld.

Velen willen er een maar alle winkels bellen duurt te lang, is duur en dan nog is er geen garantie dat die persoon niet gewoon lui is en zegt niks te hebben omdat hij niet wil kijken. Iemands ervaring kan anderen hier veel tijd en ergernis besparen. Helpt elkander! :)
Amen _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 139386

hmmm de 7800 GT heeft toch geen optie om pipelines open te zetten? zoals bij de 6800 serie?

( 6800 LE-----> 6800 GT)

hoe kan je dan als je 4 pipelines minder heb.en je gaat overklokken meestal gewoon een GTX bijhouden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Het topmodel van nVidia, de GeForce 7800 GTX 512MB, zal mogelijk al in februari van het komende jaar uit productie worden genomen, schrijft CoolTechZone. De site, die zich zegt te baseren op bronnen binnen nVidia, beweert dat de topkaart in elk geval het eerste kwartaal van 2006 niet zal overleven. Het gerucht versterkt de vermoedens dat ATi rond dezelfde tijd videokaarten op basis van de nieuwe R580-gpu op de markt zal brengen, wat nVidia ertoe zou dwingen om ook met een nieuw, sneller model te komen. CoolTechZone verwacht wel dat nVidia komend jaar wat meer moeite zal hebben met de concurrentie op prestaties dan in de afgelopen tijd: de maximale overklok van de R520, die in de X1800-kaarten van ATi wordt gebruikt, gaat de gigahertz te boven terwijl de G70 van de 7800GTX rond de 700MHz blijft steken. Of de op 90nm geproduceerde G71-core al in februari klaar voor productie zal zijn, valt te bezien, maar de chip zou in elk geval 'ver boven' de 750MHz worden geklokt.
Nou lekker dan :( Heb mijn eerste kaart nog niet eens binnen, en wou er later een 2e bijkopen, maar dat gaan dus waarschijnlijk niet meer door :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
Anoniem: 139386 schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 09:58:
hmmm de 7800 GT heeft toch geen optie om pipelines open te zetten? zoals bij de 6800 serie?

( 6800 LE-----> 6800 GT)

hoe kan je dan als je 4 pipelines minder heb.en je gaat overklokken meestal gewoon een GTX bijhouden?
Nee dat kan niet... honderduizendste keer?

Door je GPU te overclocken compenseer je wel.
Maarja een GTX kan je ook oc'en.... ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 156478

Anoniem: 139386 schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 09:58:
hoe kan je dan als je 4 pipelines minder heb.en je gaat overklokken meestal gewoon een GTX bijhouden?
Als je de GTX niet of nauwelijk overklokt en de GT wel, kan de GT beter scoren dan de GTX.

Maar wanneer jij een GTX én een GT overklokt, zal de GTX altijd sneller zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Baal hier echt super van :( Heb mijn eerste 512MB nog niet eens, zou me benieuwen of ik hem uberhaubt nog krijg :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • biobak
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 27-05 16:13
Danielson schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:16:
[...]


Baal hier echt super van :( Heb mijn eerste 512MB nog niet eens, zou me benieuwen of ik hem uberhaubt nog krijg :(
Ja, dat is wel vervelend, maar de G71 op 90 nm zat er wel aan te komen (al moet ik eerst nog zien dat dit waar is). Refresh na refresh om de concurrentie maar bij/voor te houden. En twee van die "ultra" kaarten zit niemand op te wachten. Wat dat betreft zit je beter met een standaard GTX eventueel in SLI.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
Danielson schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:16:
[...]
Baal hier echt super van :( Heb mijn eerste 512MB nog niet eens, zou me benieuwen of ik hem uberhaubt nog krijg :(
Koop gewoon 1 of 2 gtx'en.
Met geld dat je in je pocket houd koop je over 3 maanden weer een snellere kaart kopen ;)
10 posts hier posten dat je zo boos en gefrustreerd bent helpt namelijk echt niet :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Vandread schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:50:
[...]

Koop gewoon 1 of 2 gtx'en.
Met geld dat je in je pocket houd koop je over 3 maanden weer een snellere kaart kopen ;)
10 posts hier posten dat je zo boos en gefrustreerd bent helpt namelijk echt niet :)
Zit wat in... Maar 2x GTX 256MB is ook nog minimaal 900 euro :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • biobak
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 27-05 16:13
Danielson schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:56:
[...]


Zit wat in... Maar 2x GTX 256MB is ook nog minimaal 900 euro :?
Ik had een mazzeltje vorige week. Een 2e Asus GTX voor 350 via Marktplaats van iemand die een GTX512 ging kopen. De kaart was net een maand oud. Dan is het nog wel te doen. Maar 900 is inderdaad veel geld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
Danielson schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:56:
[...]
Zit wat in... Maar 2x GTX 256MB is ook nog minimaal 900 euro :?
Nee 2 GTX512's zijn lekker goedkoop :P
Je kan iig eens beginnen met 1 ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 155654

Even over een paar posts ervoor. De GT versie kun je makkelijk naar een GTX overklocken (430/1200) alleen zit je met het probleem dat je maar 20 pixelpiplines hebt i.p.v. 24. In het vorige deel heb ik geprobeerd om mijn kaart naar een GTX te flashen want het schijnt te kunnen met een van de eerste kaarten. Helaas is het niet gelukt. Wat wel lukt is om de orginele bios aan te passen naar GTX settings maar dan heb je dus alleen 20 pixelpipelines i.p.v. 24. Ook moet je de fan op de kaart wat hoger zetten want daar zit ook een verschil in. Ik haal nu een nette 7500 puntjes in 3d mark 05 en dat voor een kaartje van 380 euro!

Anoniem: 155654 in "Het GeForce 7800 GT en GTX Topic - Deel ..."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lawaai
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-05 19:20

lawaai

www.oldskoolnl.nl

Danielson schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 12:56:
[...]


Zit wat in... Maar 2x GTX 256MB is ook nog minimaal 900 euro :?
Wat een gezeur om niets.. koop nu een GTX... clock beetje over en haal over 3 a 4 maanden die nieuwe ... ben je nog minder geld kwijt ook nog .. SLI is en blijft niet echt nodig...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
lawaai schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 14:28:
[...]Wat een gezeur om niets.. koop nu een GTX... clock beetje over en haal over 3 a 4 maanden die nieuwe ... ben je nog minder geld kwijt ook nog .. SLI is en blijft niet echt nodig...
Als je Native draait op een 24" dell tft is SLI wellicht wel nodig voor sommige games :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 79835

Bartjuh schreef op donderdag 08 december 2005 @ 22:17:
[...]

0,0 , je zal hem nooit van je leven kunnen océn naar een 7800gtx, aangezien de gt 20 pipelines heeft, en de gtx 24.
De GT heeft ook 24 pipes. Dus in theorie zou het moeten kunnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Highlandd
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 20-05 17:37
Ja, maar voor de standaart gamer is de kaart veel te duur en sli een suffe extra optie voor net die 10 fps meer op de 1024 bij 800, want echt enige waarneer je een SLI opstelling nut heeft is als je een scherm hebt die 20''+ is, en als je kijkt hoeveel mensen daarnaast dan nog geld over hebben voor niet 1 maar 2 van die dure kaarten is dat bijna nihil.

Ik ga gewoon voor een iets goedkopere maar toch goede kaart......

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
Uhm, is dit stukje tekst nu voor jezelf of in verband met een post :?

[ Voor 56% gewijzigd door Vandread op 09-12-2005 15:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjmeut
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 12-05 14:40
Anoniem: 79835 schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 15:11:
[...]

De GT heeft ook 24 pipes. Dus in theorie zou het moeten kunnen.
Probleem is dat in de GT de 4 pipes in de chip zijn uitgeschakeld en dus niet via driver/bios in te schakelen zijn. Er schijnt een vroege batch chips te zijn waarbij dit wel kon.

Dus in praktijk kan het niet.

[ Voor 14% gewijzigd door Sjmeut op 09-12-2005 15:25 ]

| Specs | Opteron 165@2.9GHz | DFI SLI-D | 2x1GB OCZ Performance | Asus 8800 GTS 640MB | Corsair 620W | X-Fi XtremeMusic | Dell 2007WFP |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 145854

yo,

hoe zit t met t energieverbruik? moet ik een 400watt voeding of voldoet 350watt voldoende?

greetz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vandread
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13:50
jojojojo dude wasssaaaaaap (ohja: het is op got niet de gewoonte HALLO en DAG te zeggen, staat zelfs ergens in een FAQ/Handleiding, niet doen dus ;))

Maar de energie behoefte van je pc hangt niet puur af van je gpu alleen.
Post dus even wat je wilt/hebt/doet in dit topic:
Welke voeding heb ik nodig? Deel 14

In de topic start staat tevens:
Single card requires min. 400W PSU with 12V rating of 26A
Voor beide kaarten. Dus we kunnen vrolijk zeggen: "het kan werken met 350W" maar of het ook echt werkt... is van vele factoren afhankelijk.

[ Voor 27% gewijzigd door Vandread op 09-12-2005 17:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • justifire
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 13:05

justifire

Shut up and squat !!

Dondorp schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 15:13:
Ja, maar voor de standaart gamer is de kaart veel te duur en sli een suffe extra optie voor net die 10 fps meer op de 1024 bij 800, want echt enige waarneer je een SLI opstelling nut heeft is als je een scherm hebt die 20''+ is, en als je kijkt hoeveel mensen daarnaast dan nog geld over hebben voor niet 1 maar 2 van die dure kaarten is dat bijna nihil.

Ik ga gewoon voor een iets goedkopere maar toch goede kaart......
Vond SLI ook overbodig, maar zou nu toch niet meer terug willen :)
Dus om het nou een suffe optie te noemen... het is maar waar je prioriteiten liggen.

- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 61779

Ik heb net de koelers verwisseld (vf700 op gtx), wat toch veel uitmaakt. Voorheen haalde ik ongeveer 495 core stabiel, nu al 510 (is nog geen max), en temps zijn ongeveer 10 graden lager).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CR35
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 23-05 00:51
Ik ga een 7800 GT bestellen, die had ik al besteld (asus) maar die was niet in voorraad. Nu zat ik er aan te denken om een 7800 GT extreme ofzo van XFX te doen. Iemand ervaringen daarmee?

bedankt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CR35
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 23-05 00:51
ok ik heb het al gewijzigd in 7800 GT extreme, nu ook een 3700 + san diego :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • blue-gene
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 05-05 08:52
ik zit een beetje met een probleem
ik was van plan 2x 7800GTX 512MB te kopen en in SLi te zetten,

maar toen zag dat nvidia er over 3 maanden mee stopt deze te maken en ik weet niet dat ik ze binnen die tijd allebij kan kopen
eerst dacht ik, dan koop ik wel de kaart die daarvoor in de plaats komt maar volgens dit artiekel kan die makkelijk zo'n €1000 gaan kosten en dat vind ik wel erg veel

kan ik nou het beste de rest van m'n nieuwe pc later kopen en zo snel mogelijk 2x GTX 512MB kopen, of ff wachten en kijken of die nieuwe kaart(en) z'n prijs waard is en er eventueel voorlopig 1 van kopen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 151544

Als je 2* asus 7800GTX TOP in SLI steekt of 2 gewone GTX'en zal je al meer dan genoeg hebben om voluit te gamen. De top's zijn ook niet goed leverbaar de gewone wel. Aan jouw de keuze.
blue-gene schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 11:54:
ik zit een beetje met een probleem
ik was van plan 2x 7800GTX 512MB te kopen en in SLi te zetten,

maar toen zag dat nvidia er over 3 maanden mee stopt deze te maken en ik weet niet dat ik ze binnen die tijd allebij kan kopen
eerst dacht ik, dan koop ik wel de kaart die daarvoor in de plaats komt maar volgens dit artiekel kan die makkelijk zo'n €1000 gaan kosten en dat vind ik wel erg veel

kan ik nou het beste de rest van m'n nieuwe pc later kopen en zo snel mogelijk 2x GTX 512MB kopen, of ff wachten en kijken of die nieuwe kaart(en) z'n prijs waard is en er eventueel voorlopig 1 van kopen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • justifire
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 13:05

justifire

Shut up and squat !!

blue-gene schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 11:54:
ik zit een beetje met een probleem
ik was van plan 2x 7800GTX 512MB te kopen en in SLi te zetten,

maar toen zag dat nvidia er over 3 maanden mee stopt deze te maken en ik weet niet dat ik ze binnen die tijd allebij kan kopen
eerst dacht ik, dan koop ik wel de kaart die daarvoor in de plaats komt maar volgens dit artiekel kan die makkelijk zo'n €1000 gaan kosten en dat vind ik wel erg veel

kan ik nou het beste de rest van m'n nieuwe pc later kopen en zo snel mogelijk 2x GTX 512MB kopen, of ff wachten en kijken of die nieuwe kaart(en) z'n prijs waard is en er eventueel voorlopig 1 van kopen
Of je geeft nu 1500 euro uit aan SLI of je wacht 3 maandjes en geeft 1000 euro uit aan een kaart die je sli set waarschijnlijk weer in het stof laat happen.
Als je het geduld hebt zou ik gaan voor de volgende ronde.

- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pandemic
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 01-02 22:09
Er liggen nog 2 Gf 7800GTX en bij paradigit. Tenminste gisteren mailde ze nog dat ze die 2 hadden en konden leveren binnen enkele dagen. (Ze lagen op het hoofdkantoor). Het gaat om een XFX7800GTX 512mb.

Als tegenprestatie zou ik graag weten waar ik in eindhoven een 7800gtx 256mb zou kunnen kopen in een winkel! En nee zowel mycom als paradigit schijnen em neit te kunnen leveren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • superpolm
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 11:27
justifire schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 13:03:
[...]

Of je geeft nu 1500 euro uit aan SLI of je wacht 3 maandjes en geeft 1000 euro uit aan een kaart die je sli set waarschijnlijk weer in het stof laat happen.
Als je het geduld hebt zou ik gaan voor de volgende ronde.
Komt de 8-serie over 3 maanden al?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Topicstarter
De nieuwe serie zal waarschijnlijk gewoon als GeForce 7 door het leven gaan :)

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cheetah
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-06-2022

Cheetah

Try to live without WWW ;)

Hacku schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 20:09:
De nieuwe serie zal waarschijnlijk gewoon als GeForce 7 door het leven gaan :)
Zal idd wel 7900GT/GTX/Ultra worden... vermoedelijk zal pas bij G75 of G80 de 7xxx naar 8xxx gaan :)

ASUS Max IV GENE-Z, Core i7 3770k, 16GB Kingston HyperX DDR3-1600, EVGA GTX970 FTW
Crucial M550 512GB SSD, 2TB WD HDD, LG GGW-H20L Blu/HD, Panasonic 40" AX630 UHD
Full Specz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pixon
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 14-05-2024
Pandemic schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 13:24:
Er liggen nog 2 Gf 7800GTX en bij paradigit. Tenminste gisteren mailde ze nog dat ze die 2 hadden en konden leveren binnen enkele dagen. (Ze lagen op het hoofdkantoor). Het gaat om een XFX7800GTX 512mb.

Als tegenprestatie zou ik graag weten waar ik in eindhoven een 7800gtx 256mb zou kunnen kopen in een winkel! En nee zowel mycom als paradigit schijnen em neit te kunnen leveren.
Hellaas de kaarten zijn allemaaal uitverkocht bij paradigit alleen de mensen die een order hebben lopen hebben nog kans.

Asus rampage extreme - 4 core 9500 - 2x2gig ocz -2x 4870x2 -


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • YozY
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online

YozY

X

ik ben van plan een 7800 gt te kopen i.p.v. een 1800XL omdat de gt beter presteert in Age of empires 3 en call of duty 2 en dat zijn de spellen die ik speel.
Wel kan de ATI dus H.264 decoderen, maar de nVidia kan dit alleen met PureVideo die dus niet gratis is 8)7

Mijn vraag is welke merk zou ik het beste kopen? Ik hoor het meest ASUS en XFX dus denk ik dat die de beste zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 16963

Ik heb sinds gisteren de gigabyte 7800gt in samenwerking met een nieuw systeem. Alleen nu is het beeld gewoon niet goed, alles is een beetje blurry en dubbel, hij staat aangesloten op een NEC multisync 17" LCD. Heb alle refreshrates geprobeerd, maar op 1280 x 1024 blijft het gewoon slecht. Iemand een ideetje? Zou het kunnen komen omdat ik hem niet met een dvi kabel heb aangesloten maar met het verloopstekkertje? Met mijn 9800 pro was er namelijk nooit wat aan de hand op 1280 x 1024.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XWB
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

XWB

Devver
Topicstarter
FirefoxAG schreef op zondag 11 december 2005 @ 01:25:
[...]
Zal idd wel 7900GT/GTX/Ultra worden... vermoedelijk zal pas bij G75 of G80 de 7xxx naar 8xxx gaan :)
Ik had het op de hele serie, dus ook de 7200/7300 en de 7600 :)

March of the Eagles


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 151544

justifire schreef op zaterdag 10 december 2005 @ 13:03:
[...]

Of je geeft nu 1500 euro uit aan SLI of je wacht 3 maandjes en geeft 1000 euro uit aan een kaart die je sli set waarschijnlijk weer in het stof laat happen.
Als je het geduld hebt zou ik gaan voor de volgende ronde.
Tegen die tijd kun je weer zeggen : binnen zoveel maanden ... Koop NU wat je wilt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cheetah
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-06-2022

Cheetah

Try to live without WWW ;)

YozY schreef op zondag 11 december 2005 @ 11:44:
Mijn vraag is welke merk zou ik het beste kopen? Ik hoor het meest ASUS en XFX dus denk ik dat die de beste zijn.
XFX is factory overclocked naar 450/1050... de Asus loopt voor zover ik weet standaard... De XFX GT scheelt echter niet zo veel in prijs met de Asus GTX, dus ik zou als je wat meer wilt uitgeven voor de laatste gaan. Indien je minder wilt spenderen, gewoon de goedkoopste GT pakken :)
Anoniem: 16963 schreef op zondag 11 december 2005 @ 11:50:
Ik heb sinds gisteren de gigabyte 7800gt in samenwerking met een nieuw systeem. Alleen nu is het beeld gewoon niet goed, alles is een beetje blurry en dubbel, hij staat aangesloten op een NEC multisync 17" LCD. Heb alle refreshrates geprobeerd, maar op 1280 x 1024 blijft het gewoon slecht. Iemand een ideetje? Zou het kunnen komen omdat ik hem niet met een dvi kabel heb aangesloten maar met het verloopstekkertje? Met mijn 9800 pro was er namelijk nooit wat aan de hand op 1280 x 1024.
Gebruik je het verloopstekkertje van je eigen videokaart? Die verloopstekkertjes gaan niet altijd goed samen iedere kaart gezien er 2 soorten DVI zijn (I en D)... pak dus altijd het stekkertje van je eigen videokaart.
Je kunt ook kijken of het helpt om de monitorkabel te vervangen, inderdaad een DVI kabel te gaan gebruiken, of de andere videopoort van je videokaart te pakken...

ASUS Max IV GENE-Z, Core i7 3770k, 16GB Kingston HyperX DDR3-1600, EVGA GTX970 FTW
Crucial M550 512GB SSD, 2TB WD HDD, LG GGW-H20L Blu/HD, Panasonic 40" AX630 UHD
Full Specz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 151544

Ik heb een vraagje ivm met SLI en het geheugen van beeldkaarten. Momenteel verdubbelt het geheugen niet, zou dit in de toekomst mogelijk zijn. Ik vind het zo jammer als je ziet dat toekomstige games 512Mb wel zouden ondersteunen. Weet iemand hier meer over of kan iemand een link geven?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • justifire
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 13:05

justifire

Shut up and squat !!

Anoniem: 151544 schreef op zondag 11 december 2005 @ 14:08:
[...]


Tegen die tijd kun je weer zeggen : binnen zoveel maanden ... Koop NU wat je wilt.
Helemaal mee eens :D
Daarom ook dat "als je het geduld hebt: :)

- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 149163

verwijdert

[ Voor 97% gewijzigd door Anoniem: 149163 op 12-12-2005 00:06 . Reden: Antwoord al gevonden! ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 16963

FirefoxAG schreef op zondag 11 december 2005 @ 15:21:
Gebruik je het verloopstekkertje van je eigen videokaart? Die verloopstekkertjes gaan niet altijd goed samen iedere kaart gezien er 2 soorten DVI zijn (I en D)... pak dus altijd het stekkertje van je eigen videokaart.
Je kunt ook kijken of het helpt om de monitorkabel te vervangen, inderdaad een DVI kabel te gaan gebruiken, of de andere videopoort van je videokaart te pakken...
Ik gebruik het verloopstekkertje dat bij de kaart zat. Aangezien ik een asrock bordje heb dat ook nog agp ondersteund heb ik even mijn oude 9800pro geprobeerd, die geeft wel gewoon strak beeld en kan in tegenstelling tot de 7800gt wel gewoon op hogere refreshrates dan 60hz. Dus het ligt lijkt me of aan de kaart of iets met de drivers / instellingen van het moederbord.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 139386

hmm ik zit er ook aan te denken om mijn x800XT te gaan vervangen voor een 7800 GT. is dit het waard?

en iemand zei neem dan de goedkoopste GT dat is dus een Sparkle. Maar is dit wel zon betrouwbaar merk? ken het niet zo goed eigenlijk, dus is het dan niet beter een XFX ofzo te nemen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Morgen krijgt Azerty 2x EVGA 7800GTX 512MB binnen, eentje is er van mij :)

Als iemand er nog een zoekt, neem even contact met ze op!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cheetah
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 26-06-2022

Cheetah

Try to live without WWW ;)

Anoniem: 139386 schreef op maandag 12 december 2005 @ 12:10:
hmm ik zit er ook aan te denken om mijn x800XT te gaan vervangen voor een 7800 GT. is dit het waard?
Ja, tenminste zeker als je op hogere reso's gamed ;)
en iemand zei neem dan de goedkoopste GT dat is dus een Sparkle. Maar is dit wel zon betrouwbaar merk? ken het niet zo goed eigenlijk, dus is het dan niet beter een XFX ofzo te nemen?
Verreweg de meeste kaarten zijn nVidia referentiekaarten en worden (OEM) geproduceerd door XFX en dus door de diverse andere merken alleen van een eigen labeltje voorzien...
Theoretisch zou er dus niet veel verschil tussen moeten zitten, behalve dan dat XFX standaard een "extreme" (factory overclocked) versie uitgeeft...

ASUS Max IV GENE-Z, Core i7 3770k, 16GB Kingston HyperX DDR3-1600, EVGA GTX970 FTW
Crucial M550 512GB SSD, 2TB WD HDD, LG GGW-H20L Blu/HD, Panasonic 40" AX630 UHD
Full Specz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XanderDrake
  • Registratie: November 2004
  • Nu online

XanderDrake

Build the future!

Ik las net op the Inq dat de prijzen van de GTX 256 zullen dalen, al is het een klein beetje. nVidia gaat redelijk binnenkort nieuwe producten lanceren en dus wil ze niet met te veel "oude" G70 256mb blijven zitten. De prijsdaling geldt vooral voor partners, dus het wil niet zeggen dat deze dan ook de prijs voor consumenten zal laten dalen.
Ik hoop het anders wel :) op deze manier kan de GTX 256 zich profileren als "goedkope" high-end, nu het niet meer het-beste-van-het-snelste is.

Hephaestus: Xeon 2680 v2 - 64GB ECC Quad - WD Blue 3D 1TB
Virtualis: Ryzen 3700X - 16GB DDR4 - Gigabyte 1080 Ti OC - Sandisk 2TB - Valve Index
Agon:Valve Steam Deck 64GB
Non scholae sed vitae discimus Seneca


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 94185

Ik heb al een week of 2 een sli setup van m'n point of view 7800gtx 512 :p Mijn lokale pc boertje (boozt) in belgië belde me en zei "we hebben hier iets leuk voor jou" gelijk 2 gekocht :p Ik begrijp de leverproblemen niet zo goed, in belgie weinig problemen :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mvds
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13:42

mvds

Totally awesome!

Anoniem: 94185 schreef op maandag 12 december 2005 @ 19:35:
Ik heb al een week of 2 een sli setup van m'n point of view 7800gtx 512 :p Mijn lokale pc boertje (boozt) in belgië belde me en zei "we hebben hier iets leuk voor jou" gelijk 2 gekocht :p Ik begrijp de leverproblemen niet zo goed, in belgie weinig problemen :p
Geboortedatum 15 mei 1984
Beroep student
Geld teveel ofzo?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Giel
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11:57
Ik ben nu momenteel bezig met het overclocken van mijn cpu en videokaart. Mijn Asus 7800GT loopt nu op 490/1200 en loopt perfect. Graag zou ik dan ook met de core hoger willen, maar als ik dat bij de Nvidia driver of/en Rivatuner instel zegt ie dat het testen is mislukt en moet teruggaan naar de vorige speeds (490/1200 dus). Hebben meerdere mensen hier last van? Hij is gekoeld met een VF700Cu

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • justifire
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 13:05

justifire

Shut up and squat !!

Giel schreef op maandag 12 december 2005 @ 21:07:
Ik ben nu momenteel bezig met het overclocken van mijn cpu en videokaart. Mijn Asus 7800GT loopt nu op 490/1200 en loopt perfect. Graag zou ik dan ook met de core hoger willen, maar als ik dat bij de Nvidia driver of/en Rivatuner instel zegt ie dat het testen is mislukt en moet teruggaan naar de vorige speeds (490/1200 dus). Hebben meerdere mensen hier last van? Hij is gekoeld met een VF700Cu
490 is een zeer nette snelheid voor de core, en als het testen is mislukt, waarom zou je dan nog hoger willen?

- Just1fire's gameprofile - It's all fun and games, until someone loses an eye ⊙


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Giel
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11:57
justifire schreef op maandag 12 december 2005 @ 21:23:
[...]

490 is een zeer nette snelheid voor de core, en als het testen is mislukt, waarom zou je dan nog hoger willen?
Omdat er nergens artifacts oid te zien zijn, en volgens mij kan ik nog hoger. Maar ik zie sommige mensen hier ook met een GT die de core net boven de 500 hebben. Hebben die mensen die melding niet gekregen dan? :? Maarja, ik ben er wel trots op hoor :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CR35
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 23-05 00:51
Bij de winkel waar ik een rits aan onderdelen heb besteld is de videokaart niet voorradig en wordt pas over een (te lange) tijd geleverd. Ik wou een 7800 GT Extreme van XFX. Maar nu zou ik dus een andere leverancier voor me videokaart als iemand toevallig een adres weet waar 1 ligt, in de buurt van overijssel(in principe ook geen moeite om een stukje te rijden). zou die me het dan willen laten weten. Kan natuurlijk niet zelf overal langs :P

Met vriendelijke groet

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alexbl69
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 08:49
Vandread schreef op vrijdag 09 december 2005 @ 14:59:
[...]

Als je Native draait op een 24" dell tft is SLI wellicht wel nodig voor sommige games :+
Ik heb 2x XFX 7800GTX 256Mb. op een 24" 1920x1280 en kan in COD2 niet alles vol open zetten. 2x FSAA ipv 4x en 1600x900 ipv 1920x1280.

Maar dat ziet er ook nog wel mooi uit. :)

If buying doesn’t mean ownership Then pirating isn’t stealing / iRacing Profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • simen
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 30-04-2024

simen

nemi.artstation.com

alexbl69 schreef op dinsdag 13 december 2005 @ 11:56:
[...]


Ik heb 2x XFX 7800GTX 256Mb. op een 24" 1920x1280 en kan in COD2 niet alles vol open zetten. 2x FSAA ipv 4x en 1600x900 ipv 1920x1280.

Maar dat ziet er ook nog wel mooi uit. :)
s.l.e.t.


en ik hard sparen en zwoegen voor die ene goddelijke kaart: DE 7800gtx... krijg je dit soort mafkezen >.<

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CJ
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

CJ

(overleden)
Quad SLI benchmarks... voor degenen met geld te veel: http://www.de.tomshardwar...ia-geforce-7800gt-05.html :o

Technical PR Officer @ MSI Europe. My thoughts and opinions may not reflect the ones of my employer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mvds
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13:42

mvds

Totally awesome!

dudeman schreef op dinsdag 13 december 2005 @ 12:30:
[...]


s.l.e.t.


en ik hard sparen en zwoegen voor die ene goddelijke kaart: DE 7800gtx... krijg je dit soort mafkezen >.<
Ja en? Ws heb jij meer plezier van je kaart omdat je er zo hard voor hebt moeten zwoegen om hem te krijgen dan die mafkees die hem zonder na te denken kan kopen :)

Trouwens... Als je nu nog aan het sparen bent, dan zou ik niet de GTX kopen maar effe wachten op de . opvolger, anders spaar je nu voor een verouderde kaart. Tenminste, ik weet niet hoelang je nog moet sparen :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lawaai
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-05 19:20

lawaai

www.oldskoolnl.nl

Giel schreef op maandag 12 december 2005 @ 22:04:
[...]


Omdat er nergens artifacts oid te zien zijn, en volgens mij kan ik nog hoger. Maar ik zie sommige mensen hier ook met een GT die de core net boven de 500 hebben. Hebben die mensen die melding niet gekregen dan? :? Maarja, ik ben er wel trots op hoor :P
haha 520 via automatisch overklokken :) Wacht nog op me Silencer ... dan hoop ik nog hoger te kunnen. Geheugen haalt maar 1190 bye the way.

Trouwens die quad GPU is toch echt overkill .. behalve bij Fear die het wel kan gebruiken blijkbaar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Whooooo _/-\o_ Mijn EVGA 7800GTX 512MB is binnen :D Azerty heeft er nog eentje :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tijgert
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 25-05 19:52

Tijgert

Let the Zen flow. Shit a leak!

Attentie!

Voor de liefhebber: Paradigit Ceintuurbaan (Amsterdam) heeft 1 XFX 7800 GTX 512 XXX binnen, ligt nu daar! Kreeg net de mail, dus rennen!

Medion X40 watercooled laptop, i9+4090, met Eluktro bios, 32GB DDR5 6400, 2x8TB MP600 Pro XT, 32" UHD monitor en wat kekke Logitech spullen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaidar
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-05 07:02

Shaidar

Heb sinds gisteren ook een Asus en7800GTX .... op een P5WD2 met 1 Gb PC2-5400 geheugen en een P4 650 ...

Had gisteren even een XP 64bit geinstalleerd, wel maar met 512MB RAMgeheugen, en had maar een 3Dmark05 score van 4900 .... da's 1000 lager dan met m'n 6800GT@ultra op m'n vorig systeem (p4 3.2Ghz, P4C800-e dlx, 2 Gb PC3200)

Straks m'n geheugen eens deftig installeren, en dan eens zien welke scores ik er dan uitgeperst krijg .. k hoop nu wel dat dat dan iets hoger gaat zijn dan m'n 5914 met m'n 6800GT .... :/

 iPhone 12 Pro 128GB  MacBook Pro (13-inch, 2020, i7, 16GB, 1TB)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mvds
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13:42

mvds

Totally awesome!

shaidar schreef op dinsdag 13 december 2005 @ 14:27:
Heb sinds gisteren ook een Asus en7800GTX .... op een P5WD2 met 1 Gb PC2-5400 geheugen en een P4 650 ...

Had gisteren even een XP 64bit geinstalleerd, wel maar met 512MB RAMgeheugen, en had maar een 3Dmark05 score van 4900 .... da's 1000 lager dan met m'n 6800GT@ultra op m'n vorig systeem (p4 3.2Ghz, P4C800-e dlx, 2 Gb PC3200)

Straks m'n geheugen eens deftig installeren, en dan eens zien welke scores ik er dan uitgeperst krijg .. k hoop nu wel dat dat dan iets hoger gaat zijn dan m'n 5914 met m'n 6800GT .... :/
Ik zit met mijn 7800GT + A64 3500+ al op 6700 dus jij moet zeker een stuk hoger uitkomen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaidar
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-05 07:02

Shaidar

Mjah, m'n 3Dmark05 was wel maar met 512MB ram, en met XP 64bit ....

straks eens met 1 Gb dualchannel en 32bit XP pro proberen ...

 iPhone 12 Pro 128GB  MacBook Pro (13-inch, 2020, i7, 16GB, 1TB)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mvds
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13:42

mvds

Totally awesome!

shaidar schreef op dinsdag 13 december 2005 @ 15:18:
Mjah, m'n 3Dmark05 was wel maar met 512MB ram, en met XP 64bit ....

straks eens met 1 Gb dualchannel en 32bit XP pro proberen ...
Ik heb ook x64 :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32955

Hoi :)

Mensen ik heb een probleem met de TV-Out op een Asus 7800GTX TOP, hierbij wordt zo'n kastje meegeleverd die je rechtstreeks op de kaart aansluit.. Op dit kastje bevinden zich de aansluitingen voor TV-IN en TV-Out.

Ik heb de kaart dmv S-Video aangesloten op m'n TV, ( dit werkte voorheen ook vlekkeloos met m'n 6800 Ultra etc etc.. ) Achter op m'n TV zit een scartblokje met een S-Video ingang.

Als TV instelling bij de Nvidia drivertab heb ik PAL-B ingesteld en als TV-Out S-Video, ik krijg wél beeld maar Zwart / Wit :/

BAH :r Tlijkt altijd wel het zelfde wanneer je een nieuwe videokaart koopt!

Ik heb al geprobeerd andere PAL's te selecteren, hem op Composiet en Automatisch detect te zetten maar dat baatte allemaal niet.. :(
Ik weet gewoon dat het met een S-Video kabel moet werken, en het werkt ook, kheb echter geen kleur... Ik heb de TV-Out FAQ er helemaal op nagelopen maar zelfs met behulp daarvan kwam ik er niet uit.

Hebben meerdere mensen dit probleem wel eens gehad en er misschien een oplossing voor?

Alvast bedankt !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 151544

Volgende week woensdag ga ik mijn pc in elkaar steken.(nog geen tijd gehad :9 ) Dan ga ik ook eens TV-out proberen. Nu heb ik een 5200 en heb nu ook al zwart/wit, ik hoop dat het dan opglost is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Mijn EVGA 7800GTX 512MB is binnen :) Mijn systeem draait al, gisteravond windows enz geinstaleerd :)

Vanmiddag eens beetje benchmarken! :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
WHOEI !!!

Laat ons het weten :)

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaidar
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-05 07:02

Shaidar

Echt gaar ... morgenavond nog eens wat verder testen, want in Most Wanted haal ik wel mooie framerates in 1600x1200 ... ;)

 iPhone 12 Pro 128GB  MacBook Pro (13-inch, 2020, i7, 16GB, 1TB)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32955

Heeft iemand aub enig idee over m'n TV-Out want ik weet het echt niet meer :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lawaai
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-05 19:20

lawaai

www.oldskoolnl.nl

Anoniem: 32955 schreef op woensdag 14 december 2005 @ 14:23:
Heeft iemand aub enig idee over m'n TV-Out want ik weet het echt niet meer :'(
Van je TV je primairy screen maken? (dit werkte ooit op mijn 4200)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Welke 3Dmark05 score haal jij met je systeem? :)

Ik laat het weten ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frenzy_LS
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 18-08-2023
K,

Gisteravond een Asus EN7800GT besteld bij Salland :9...

Een collega heeft dezelfde eergister besteld en al een reactie gekregen dat ie pas de 27e geleverd zou worden. Ik zal ook nog wel even moeten wachten waarschijnlijk :/

Altijd wel beetje irritant dat je al wel betaald hebt, maar nog niks ontvangen :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32955

lawaai schreef op woensdag 14 december 2005 @ 14:25:
[...]


Van je TV je primairy screen maken? (dit werkte ooit op mijn 4200)
Allang geprobeerd.. helaas :) Volgens mij ben ik alle instellingen al zo'n 5x langsgelopen maar het baatte nog niets..

Het vreemde is dat het voorheen wel altijd met dezelfde kabel, scartblokje en tv heeft gewerkt in kleur..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Danielson schreef op woensdag 14 december 2005 @ 14:35:
[...]


Welke 3Dmark05 score haal jij met je systeem? :)

Ik laat het weten ;)
Op mijn huidige systeem 4000+, op het onderstaande systeem, als we goed kijken, zien we dat die nog in bestelling is :) Maar zodra alles er is, zal ik hier uiteraard komen uitsloven met mijn scores... ;)

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krouwen
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-05 21:45

krouwen

Hardware Enthusiast

Woot, gaan we zo eens even allemaal vergelijken. PC heb ik al, nu nog de kaart :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • killingdjef
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18-02 20:17
Hoe zit het nou met de Geforce 7 series t.o.v de to-be-released G80 in de zomer? Een vooruitgang is dat er PixelShader 4.0 op zit (serie 6 en 7 hebben nog 3.0)

A.d.h.v de verbeteringen van PixelShader (1.4, 2 en 3) zie je veel verandering, my guess is dat PixelShader 4.0 alles nog gedetaileerder in kaart brengt.

Dit lijkt natuurlijk weer op het eeuwige "Wachten? of toch kopen?" verhaal en normaal zou ik dan ook gelijk voor de 7 serie kiezen maar 4.0 lijkt me toch een te grote verbetering (ook met vista in het verschiet) om links te laten liggen.

Heeft iemand er misschien wat info over behalve dat hij in alle waarschijnlijkheid rond en nabij de 1 GHz gaat lopen en 4.0 pixelshader heeft?

Edit:
Ik had het dus over de top highend kaart in de Geforce 8 series

[ Voor 6% gewijzigd door killingdjef op 14-12-2005 16:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mr. Detonator
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 25-05 16:43
shaidar schreef op dinsdag 13 december 2005 @ 15:18:
Mjah, m'n 3Dmark05 was wel maar met 512MB ram, en met XP 64bit ....

straks eens met 1 Gb dualchannel en 32bit XP pro proberen ...
die 512mb is dus een reepje ?

logisch dat je dan een stuk lagere score haalt :|

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Danielson schreef op woensdag 14 december 2005 @ 14:35:
[...]


Welke 3Dmark05 score haal jij met je systeem? :)

Ik laat het weten ;)
Update :)

3DMark05 - 9581 3Dmark's _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Danielson schreef op woensdag 14 december 2005 @ 16:38:
[...]


Update :)

3DMark05 - 9581 3Dmark's _/-\o_
_/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

NAIZZZZ, daar verwacht ik strax ook op te zitten.... Eigenlijk wil ik wel de 10k halen. Moet toch wel lukken met een kleine oc van me graka? (proc gaat op zijn tijd ook naar 2,4 a 2,5Ghz)

@ Krouwen...

MAAK JE EIGEN SIG, beetje mij kopieeren, lui varken !!!! :P

[ Voor 18% gewijzigd door Fiddle op 14-12-2005 16:45 ]

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • krouwen
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-05 21:45

krouwen

Hardware Enthusiast

Fiddle schreef op woensdag 14 december 2005 @ 16:43:
[...]


_/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

NAIZZZZ, daar verwacht ik strax ook op te zitten.... Eigenlijk wil ik wel de 10k halen. Moet toch wel lukken met een kleine oc van me graka? (proc gaat op zijn tijd ook naar 2,4 a 2,5Ghz)

@ Krouwen...

MAAK JE EIGEN SIG, beetje mij kopieeren, lui varken !!!! :P
Sssst.

Wel knap hoor als je je procc naar 2,4/2,5 krijgt. Die van jouw wordt wel minder warm, dus je moet relatief verder kunnen komen.

@ Danielson

Ga jij je procc en videokaart overclocken (lijkt me wel met zo;n moederbord en dat geheugen).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danielson
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 13:58
Overclocken is wel de bedoeling ja!

Mijn CPU draait nog standaard maar die wil ik op ongevee 2400Mhz laten draaien!

Mijn videokaart draait nog op 550/1700Mhz :) Eens kijken wat mijn score is met ongeveer 580/1750Mhz :)

Mijn doel is ook de 10k puntengrens ;)

Update

Ik liet mijn 7800 zelf zoeken naar zijn "Detect Optimal Freqenties" dan zet hij zichzelf op 608/1800Mhz _/-\o_

Nog even een keer 3DMark05 draaien ;)

Update #2

OMFG 8)7

3Dmark05 - 10182 3Dmark's VGA@608/1800Mhz@46C :D
3Dmark03 - 21264 3Dmark's VGA@608/1800Mhz@46C :D
Hij draaide het zonder maar enige vorm van storing in het beeld :D

Sprakeloos...

[ Voor 106% gewijzigd door Danielson op 14-12-2005 18:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 135145

Heb al een tijdje de artic silencer met achteraan op de kaart de ramheatsinkjes van Zalman.
Vandaag eens voor de fun een temp sensor tussen de heatsinks gestoken en wat blijkt;
Na nog geen 5 minuten Call of duty 2 sloeg de temperatuur tot 65 graden!

Nu is mijn vraag:
Bestaat er in de tweakerswereld niks om zulke rams degelijk te koelen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Woodsy
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 13:38
Nvidia drops GTX 256MB prices

To its partners

By Fuad Abazovic: maandag 12 december 2005, 11:23
NVIDIA IS obviously clearing its inventory and is preparing for some new products. It still is struggling to cope with shipping the Geforce 7800 GTX 512 as it can sell it for even $750 but it just cannot get enough of them.

Internally, it decided to drop the prices of its 7800 GTX 256MB parts. Unfortunately, these price cuts will affect Nvidia partners only as we don’t think that any of them will make any drastic cuts. Nvidia was selling GTX 256MB cards for roughly $300 while it will sell the same card for $230, I guess it's to keep them calm as they can not get any 7800 GTX 512 to sell but the demand is there.

This implies that Nvidia has quite a few 7800 GTX 256 MB cards while it's still lacking its much higher clocked 512 MB cards. Nvidia doesn't want to end up with too many 256MB cards as the new G71 is getting awfully close to its birth.

Nvidia has the same problems that it has been accusing ATI for quite some time. It has the most unavailable product while ATI is happily shipping X1800 XT and XL cards and is there for the Yule sales. What is better? To do the hard launch and to be unavailable for the rest of time, or to press launch and promise the cards later, and once they became available, they stay available? On such matters, no doubt marketing theologians at both Nvidia and ATI ponder long and hard.
Misschien heb ik gemist dat dat al gepost is, maar dit zou voor de kerst dagen nog wel goed nieuws zien. Maar waarschijnlijk zullen wij als thuisgebruikers er niks van merken :x

Wil zelf voor de vakantie nog mijn videokaarten, 2x 6600gt vervangen door 1x een 7800gt. Oa. door de ondersteuning voor enkele nieuwe technieken en geen gezeur met sli-ondersteuning. Mij lijkt de beste keus gewoon op het momen kijken welke het goedkoopste is, aangezien software totaal niet boeit ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 56386

Anoniem: 32955 schreef op woensdag 14 december 2005 @ 14:23:
Heeft iemand aub enig idee over m'n TV-Out want ik weet het echt niet meer :'(
Werkt het echt niet als je hem op composite zet? Ik had namelijk precies hetzelfde en ik heb mijn tv video s-video->scartblokje aangesloten op mijn 6800GT, en dan heb ik namelijk wel beeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghosty J
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-05 09:00

Ghosty J

Asus

mijn kaart Asus 7800gt ligt lekker op mij te wachten bij azerty, en de rest van mijn nieuwe systeem >:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • killingdjef
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18-02 20:17
@ Danielsson

Zou je misschien ook een Aquamark 3 bench kunnen runnen?

http://www.3dnews.ru/download/tests/aquamark-3/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Source
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 13:21
FirefoxAG schreef op maandag 12 december 2005 @ 16:24:
Verreweg de meeste kaarten zijn nVidia referentiekaarten en worden (OEM) geproduceerd door XFX en dus door de diverse andere merken alleen van een eigen labeltje voorzien...
Theoretisch zou er dus niet veel verschil tussen moeten zitten, behalve dan dat XFX standaard een "extreme" (factory overclocked) versie uitgeeft...
7800GTX / 512MB is op dit moment 100% reference design en finished card. Dus elke vendor krijgt die kaarten compleet met pcb, chipset, etc uitgeleverd. Deze worden niet door XFX gemaakt, XFX is een relatief kleine speler op de VGA markt, ze krijgen relatief veel aandacht omdat nVidia ze altijd de eerste allocatie geeft, simpel omdat zij enkel nVidia voeren. nVidia's grootste klant MSI is een jaar of 2 geleden ook ATI gaan doen, en hun 2de grootste klant Asus deed dat drie jaar geleden al. Om politieke redenen (had je maar geen ATI moeten nemen) geven ze dus een nVidia only partner als nVidia only partners altijd de eerste allocatie. Het klopt inderdaad dat bij de finisched cards altijd door de Vendor er een label opgeplakt wordt, eventueel van aparte cooler voorzien, eigen verpakking en een eigen bios op gezet wordt.

Oh en die 7800GT AGP waar ik paar weken geleden over sprak zal er toch komen maar in vorm van 7800GS AGP ofzo. Info erover is nog vaag.

[ Voor 6% gewijzigd door The Source op 14-12-2005 23:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Da*Rule
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 16-05 15:52
Welke eigenaren van de Arctic Silencer 5.3 vinden ook dat de fan luidruchtig is? De stock XFX fan maakte full-load meer herrie, maar in 2D was 'ie onhoorbaar. Over de 5.3 kan ik dat echt niet zeggen, die standaard 2000 rpm zijn mij te hoog.

Ik denk er over na om de 5.3 op een Zalman fancontroller te zetten, iemand hier al ervaring mee? Want waarom Arctic die fan niet tempgestuurd laat zijn vind ik een gemiste kans.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Danielson schreef op woensdag 14 december 2005 @ 17:11:
***KNIP***
Update #2

OMFG 8)7

3Dmark05 - 10182 3Dmark's VGA@608/1800Mhz@46C :D
3Dmark03 - 21264 3Dmark's VGA@608/1800Mhz@46C :D
Hij draaide het zonder maar enige vorm van storing in het beeld :D

Sprakeloos...
O... M... G... :9~ :9~ :9~

Ik kan niet wachten tot de mijne hier ligt (xfx xxx edition heeft factory overclock van [core] 580..) Die score is zeker genieten.... Ga ik zeker ook halen...

@ Krouwen
krouwen schreef op woensdag 14 december 2005 @ 16:48:
Sssst.

Wel knap hoor als je je procc naar 2,4/2,5 krijgt. Die van jouw wordt wel minder warm, dus je moet relatief verder kunnen komen.

***KNIP***
Deze processor op 4400+ snelheid of hoger zou een eitje moeten zijn volgens CLICK

[ Voor 47% gewijzigd door Fiddle op 14-12-2005 23:54 ]

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghosty J
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-05 09:00

Ghosty J

Asus

Weet misschien iemand ook of de Zalman ZM80-HP + ZM-OP1 80mm Fan op de Asus 7800GT past?
Linkje

Afbeeldingslocatie: http://www.zalman.co.kr/upload/product/zm80d_hp_c_p.jpg

ik heb al een beetje gezocht, maar kon geen antwoord vinden :)

  • lawaai
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-05 19:20

lawaai

www.oldskoolnl.nl

Megapauper schreef op woensdag 14 december 2005 @ 23:40:
Welke eigenaren van de Arctic Silencer 5.3 vinden ook dat de fan luidruchtig is? De stock XFX fan maakte full-load meer herrie, maar in 2D was 'ie onhoorbaar. Over de 5.3 kan ik dat echt niet zeggen, die standaard 2000 rpm zijn mij te hoog.

Ik denk er over na om de 5.3 op een Zalman fancontroller te zetten, iemand hier al ervaring mee? Want waarom Arctic die fan niet tempgestuurd laat zijn vind ik een gemiste kans.
De stock xfx op 2d maakt mij nog teveel herrie... en dat deed de 5.2 niet... dus hoop dat de 5.3 stiller is. Maar ik had begrepen uit reviews dat de fanspeed te regelen is... rivatuner oid. dus iets voor jou om te proberen! nu twijfel ik om 'm te halen. :(

  • Shaidar
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-05 07:02

Shaidar

Gisteren m'n geheugen in Dual Channel gezet, en nu haal ik iets van een 6000 3Dmark05 punten ...

Ik denk toch wel dat dat wat meer mag zijn voor een 7800GTX? Welke driver gebruiken jullie? Ik de laatste officiele WHQL van Nvidia.com ...

 iPhone 12 Pro 128GB  MacBook Pro (13-inch, 2020, i7, 16GB, 1TB)


  • Brainstorm86
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 10:01
Ik haalde gister 7085 3d marks 2005 met alles nog @ stock computer had 8 uur aangestaan dus na reboot maybe nog wat meer maar nog geen tijd gehad om te proberen
Pagina: 1 2 ... 6 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Er worden teveel basic vraagjes gesteld in grote topics als dit. De GoT Huisregels gelden ook in grote topics. Als je vraag te simpel is voor in een aparte topic, is hij ook te simpel voor hier.

POST DUS GEEN 'SIMPELE VRAAGJES' MAAR DOE EVEN ZELF DE MOEITE IETS UIT TE ZOEKEN.

Doe je dat niet en post je hier alsnog, dan riskeer je sancties :o