Zoals eerder vermeld, de acer 1694 kan niet meer geleverd worden:(
Ik was van plan om de 1694 te gaan kopen, maar die was niet meer op webshops te vinden. Ik was vandaag toch even in de stad, dus ik ben even langs de computerzaak geweest, welke hem ook niet kon leveren.
De verkoper had de laptop zelf thuis staan, en hij was er niet tevreden over. Hij vond de laptop te langzaam, en hij vroeg of ik er misschien interesse in had. De verkoper wou er 1000 euro voor hebben.
2e hands 1694:
- 4 maanden oud
- Geen dode pixels enzo
- Het gaat via een betrouwbare winkel (een betrouwbaar persoon moet je nog afwachten)
- Er zit een kras op de bovenplaat, ik heb hem nog niet gezien, dus ik weet niet of het heel erg is
- Inclusief laptoptas, simpel model, gewoon een draagtas, maar die hoef ik er niet perse bij, ik koop toch een rugzak
- De verkoper zei dat hij in nieuwstaat is (maar het blijft een verkoper

)
1000 euro.
Nieuwprijs is op dit moment 1100 euro, dit heb ik ook tegen de verkoper gezegd.
Ik vind dit teveel, aangezien ik de 9502 voor 999 euro nieuw kan kopen bij de bcc, zelfde specs als 1692 maar dan 17 inch, zelf dacht ik aan 850 euro.
Is deze 850 euro een reëel bod, of moet ik omhoog/omlaag
De verkoper hadden het erover dat hij de laptop te langzaam vond werken, heeft een van jullie hier ook last van? Ik wil de laptop wel elke dag s'avonds en soms overdag (student) gebruiken
[
Voor 5% gewijzigd door
Verwijderd op 24-06-2006 20:27
]