Volgens mij hebben ze toch nog een beetje een voorliefde voor de F10 bij die review 
.
Met de garantie zit het ook wel goed, ik heb veel ervaringen van mensen gelezen met deze winkel, en het overgrote deel was zeer te spreken over de service.
De Fujifilm FinePix F10 is een grote 5,1 megapixel compactcamera met een uitstekende beeldkwaliteit en een prachtige kleurweergave. De begrenzing in de details is helemaal te wijten aan zijn 5,1 megapixel resolutie, dus is het eigenlijk jammer dat zijn sensor niet wat groter is. Ook op alle andere onderdelen doet deze F10 het meer dan uitstekend. Zijn prijs ligt in de internetwinkel onder 400 euro en dat is erg aantrekkelijk voor een 10x zoomcamera. Dat maakt hem tot een erg aantrekkelijke keuze voor de hobbyfotograaf en semi-prof. Maar zijn geheugenkaart is een xD-kaart en met een capaciteit van slechts 16 MB. Je moet dus wel meteen enkele tientallen euro’s bij optellen voor een extra xD-kaart.
Het had idd ook in Nederland gewoon gekunt, maar ik ben een beetje van het ongeduldige soortApoca schreef op maandag 10 oktober 2005 @ 20:37:
hmmm ja wat moet ik daar op zeggen, als je alles in Nederland zou bestellen dan heb je voor dat geld wel de S 5600 en de 1 Gig kaart. Dus wat leuke dingen extra der bij, maar hoe zit met de garantie?
Met de garantie zit het ook wel goed, ik heb veel ervaringen van mensen gelezen met deze winkel, en het overgrote deel was zeer te spreken over de service.