Spel roeleert echt de pan uit !
Heb gisteravond ff de retail gespeeld.
In de final werkt mijn Logitech Freedom 2.4 yoistick niet goed. Als ik hem zo instel dat ie bij naar achter bewegen de neus van de plane omhoog zou moeten trekken gaat de neus juist omlaag. Kan er zo niet mee vliegen. Terwijl ie in BF1942 prima werkt.
Ook de keybindings leveren wat problemen op helaas. Bijv. als je voor heli en aircraft dezelfde keys wilt gebruiken voor accelerate enzo.

Dat is wel erg irritant.
Verder heb ik weinig van de problemen die anderen hier melden.
- connecten met accountserver : 1 keer vastgelopen maar verder werkt t gewoon goed
- connection lost bij mapwissel: 1 keertje gebeurt.
- lag: valt erg mee op 32player server. Je hebt er soms alleen last van als er een aantal highpingers zijn. Zolang pings onder de 100blijven en er niet een paar met 300+ rondlopen is er niks aan de hand.
Heb nog niet alle retailmaps gespeeld maar vind de demomap wel 1 van de beste. Niet te groot, niet te klein, volop actie.
Vraagjes:
als ik in het squadscherm zit kan ik op de namen klikken en dan verandert de kleur van groen naar wit en je hoort een geluidje. Wat heeft dat voor effect?
Ook doet bij mij die ingebakken VOIP het niet terwijl mijn mic in de mic test gewoon werkt. Moet ik nog wat aparts instellen? Als ik in een squad zit is t toch gewoon: B indrukken, praten en dan moet ik mezelf toch over de speakers/hoofdtelefoon horen?
[
Voor 11% gewijzigd door
Help!!!! op 22-06-2005 13:09
]