[Multi-platform] Need for Speed: Most Wanted

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 5.604 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hexyl
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 22-01-2023

Afbeeldingslocatie: http://img311.imageshack.us/img311/1856/main1rz.jpg

About

Dit negende Need for Speed-spel uit de reeks moet een mix worden tussen de eerste delen, waarin het vooral draaide om politieachtervolgingen, en de laatste 2 Underground games.

In Need for Speed: Most Wanted ben je namelijk een straatracer die in een nog grotere stad dan het Bayview uit Need for Speed: Underground 2 vrij kan rondrijden. Je kunt meedoen aan straatraces zoals een Circuit race, Dragrace en Sprint uit de Underground games maar ook in andere nieuwe modes. Je verdient geld en reputatie, maar hoe meer reputatie je hebt, je meer politie achter je aan komt. EA belooft Hollywood-achtige achtervolgingen met meer dan 6 politiewagens op je hielen. Je eigen wagen is netzoals in de Underground-delen helemaal te tunen maar dan met nog meer auto's en echte tuningmerken.

Releasedatum
24 November 2005

Platforms
Xbox 2, Xbox, PlayStation 2, GameCube, PC, PSP en “Game Boy Advance or Nintendo DS

Belangrijkste spelkenmerken
De weg en de wereld liggen voor je open: Bouw een reputatie op als berucht straatracer in indrukwekkende industriële en stedelijke omgevingen. Elke omgeving kan in je nadeel werken, maar ook in je voordeel. Profiteer zoveel mogelijk van snellere routes, andere weggebruikers en voorwerpen die je omver kunt rijden.
Compleet vernieuwd spelverloop: Need for Speed Most Wanted heeft een nieuw, spannend spelverloop. Tijdens de illegale straatraces moet je uit handen van de politie zien te blijven met behulp van strategisch inzicht en vingervlugge ontwijkingsmanoeuvres.
Aanpassingen aan het uiterlijk van je auto: Of je nu de politie wilt afschudden of gewoon je wagen wilt opleuken, in Need for Speed Most Wanted kun je het uiterlijk van je auto helemaal aan je eigen wensen aanpassen.
Blacklist (zwarte lijst): In de wereld van het illegale straatracen moet je het opnemen tegen de beste straatracers om respect te verdienen en een plek boven aan de zwarte lijst te veroveren.
Rap Sheet (strafblad): Bouw een strafblad op door snelle tijden neer te zetten, uitdagingen te voltooien en de wagens, tactieken en technologieën van de politie te slim af te zijn.
Auto's afstellen: Kansloos tegen een sportwagen? Ga naar je thuisbasis en stel je wagen af voor een race tegen alle mogelijke voertuigen.
Geavanceerde grafische eigenschappen: Need for Speed Most Wanted voor de nieuwste consoles levert geavanceerde grafische prestaties die ongekend zijn voor een videogame. Dankzij grafische technieken zoals normal mapping en real-time lighting overtreffen de grafische prestaties alle racespellen die op dit moment verkrijgbaar zijn.
Online racen: Speel Need For Speed Most Wanted online op je Xbox 360, Xbox, PlayStation®2 of PC.

Topic Regels

• Post geen technische vragen hier, dit topic gaat aleen over de inhoud van het spel zelf, zoek zelf of lees de faq in SPV.
• Post geen grote pics, maar resize ze:
code:
1
2
3
4
5
[img=600,300]http://www.url.nl/img.jpg[/img]
waar 600 staat de breedte en 300 de hoogte

[img=600,300,1]http://www.url.nl/img.jpg[/img]
en als je nog een ,1 erachter zet wordt je plaatje clickable

• Post geen links naar illegale downloads of site`s met illegaal spul

Systeemeisen

Systeemeisen van NFS:MW
MinimumAanbevolen
CPU:Pentium PIII 800 MHz of AMD AthlonPentium 4 2.4GHz of Athlon64 3000+
Geheugen:256 MB512 MB
Grafische kaart:GeForce 2 of Radeon 7000Geforce FX 5700 of Radeon 9600

Officiële Carlist

Ook in dit deel zitten weer een heleboel mooie auto's die je naar eigen inzicht helemaal kunt aanpassen. Naast de Japanners die we kennen uit de NFS: Underground serie zitten er nu ook weer een aantal exoten in zoals dat in de eerdere delen van NFS ook het geval was.
Hieronder vind je alle modellen die door EA bevestigd zijn.

ModelScreenshot
Aston Martin DB9Screenshot
Audi A4 3.2 FSI quattroScreenshot
Audi TT 3.2 quattroScreenshot
Audi A3 3.2 quattroScreenshot
BMW M3 GTRScreenshot
Chevrolet Corvette C6Screenshot
Chevrolet Corvette C6RScreenshot
Dodge Viper SRT-10Screenshot
Fiat PuntoScreenshot
Ford GTScreenshot
Ford Mustang GTScreenshot
General Motors Cadillac CTSScreenshot
General Motors Cobalt SSScreenshot
Lamborghini MurcielagoScreenshot
Lamborghini GallardoScreenshot
Lexus IS300Screenshot
Lotus EliseScreenshot
Mazda RX-7Screenshot
Mazda RX8Screenshot
Mercedes-Benz CLK 500Screenshot
Mercedes-Benz SL500Screenshot
Mercedes-Benz SL65 AMGScreenshot
Mercedes-Benz SLR McLarenScreenshot
Mitsubishi Lancer EVO VIIIScreenshot
Mitsubishi Eclipse GT (2006)Screenshot
Pontiac GTOScreenshot
Porsche 911 Carrera SScreenshot
Porsche 911 GT2Screenshot
Porsche 911 Turbo SScreenshot
Porsche Cayman SScreenshot
Porsche Carrera GTScreenshot
Renault Clio V6Screenshot
Subaru Impreza WRX STiScreenshot
Toyota SupraScreenshot
Vauxhall Monaro VXRScreenshot
Volkswagen Golf VScreenshot


Aanvullingen op dit geheel wat betreft screenshots zijn altijd welkom.

De Stad

De map in NFS:MW bestaat uit 3 gebieden waarin je net als in NFS: Underground 2 volledig vrij in rond kunt rijden.

Coastal
De stad Rockport is een Amerikaans kust stadje waarin je vrij in rond kunt rijden.

Coastal is niet erg, als je aan de stank gewent ben. De visserij is hier altijd een 'big business' geweest, maar het is nu allemaal een beetje veranderd. Dat is mooi, want de lege opslagruimtes en kades zijn een perfecte plaats om te laten zien waarvoor je auto is gemaakt.

Point Camden
Met al de nieuwe bouwwerkzaamheden hier zijn er honderden dingen die je in je weg tegekomt... of je gebruikt ze om voor je tegenstander te gooien. Doe het goed en je kan de gebouwen gebruiken om de politie af te schudden, of je laat een sukkel crashen die niet goed oplet.

Ocean Hils
Zoek je naar de achtbaan of het snoepwinkeltje, keer dan maar om en ga terug naar huis. Hoorde je me clown? Dit park is al voor jaren gesloten, maar al breng je de gruwelijkste auto mee naar de race dan heb je waarschijnlijk de beste race van je leven.

Gray Point
Vroeger was dit de plaats voor top vissers. Maar toen al de vis was gevangen gingen het al snel slecht... totdat de 'tuners' in de stad kwamen. Nu rijden hier de heetste auto's die laten zien wat nodig is om 'the Point' aan te kunnen.

Rosewood
Een klein amerikaans stadje, waar ze van rust en stilte houden. Het laatste wat ze willen zien en horen is jou terwijl je een race houd met je vrienden en ondertussen word achtervolgd door de politie met toeters en bellen. Hoe harder je rijdt, hoe eerder ze je weg willen hebben.

Rosewood Center
Als je snel wilt opvallen, rij over Main Street … met 160 km per uur. Maar verspeel niet te veel tijd aan de witte hekjes, want de politie zit achter je aan voordat je "Hallo agent" kunt zeggen.

Campus
Er word als een gek gereden rond de school, gebruik je techniken om te laten zien dat je niet zomaar bent. Als je goed bent kun je de competitie iets leren wat ze nog nooit in een klaslokaal hebben geleerd. Je hebt het goed, wie is nu de leraar.

Golf Course
Dit is geen plaats voor een rondje 18. Nee, dit is te plaats waar je de greens omspit met je auto. En als de mensen de mensen je achterna komen met een ijzeren 9, plaats je voet op het pedaal en schreeuw het uit.

Downtown
Hier komt de 'underground' tot leven, hier kan je naam maken. Kom downtown als je het aankan. Maar kijk uit... als je geen talent hebt dan zal je het nog zwaar krijgen in de realiteit van de grote stad.

Westside
Hier gaat het over het grote geld op de Westside, en de auto's zijn daarop geen uitzondering. De grappenmakers in het 'financial district' denken dat ze het heelal overheersen. Nou, ze leven in een droomwereld. Maak ze waker met het brullen van je motor en de guur van brandend asfalt.

City Center
Sommige mensen denken dat cultuur alleen maar om musea en mooie restaurants draait. Nah, cultuur is met twee opgevoerde wagens en de muziek voluit aan tegen elkaar racen. En als iemand daar bezwaar tegen heeft, geef je 'm oordoppen en stuur je 'm naar z'n mama

Eastside
Hier wil je nooit pech krijgen. Je hoeft er niet eens aan te denken om hierheen te gaan als je wagen niet tot het maximum getuned is. Er gebeuren hier gekke dingen, maar zolang je iedereen die in de weg rijdt in het stof laat bijten zul je wel overleven.

Muziek

De muziek is in de voorgaande delen altijd duidelijk aanwezig geweest en ook nu zal dit weer zo zijn. De volgende nummers zullen in NFS:MW te horen zijn.
  • Avenged Sevenfold - Blinded In Chains
  • Bullet For My Valentine - Hand Of Blood
  • Celldweller feat. Styles Of Beyond - Shapeshifter
  • Celldweller - One Good Reason
  • Dieselboy + Kaos - Barrier Break
  • Disturbed - Decadence
  • DJ Spooky And Dave Lombardo - B-Side Wins Again feat. Chuck D
  • Evol Intent, Mayhem & Thinktank - Broken Sword
  • Hush - Fired Up
  • Hyper - We Control
  • Ils - Feed The Addiction
  • Jamiroquai - Feels Just Like It Should (Timo Maas Remix)
  • Juvenile - Sets Go Up
  • Lupe Fiasco - Tilted
  • Mastodon - Blood And Thunder
  • Rock - I Am Rock
  • Static-X - Skinnyman
  • Stratus - You Must Follow (Evol Intent VIP)
  • Styles Of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)
  • Suni Clay - In A Hood Near You
  • T.I. Presents The P$C - Do Ya Thang
  • The Perceptionists - Let's Move
  • The Prodigy - You'll Be Under My Wheels
  • The Roots And BT - Tao Of The Machine (Scott Humphrey's Remix)
Demo

Op het forum van EA is informatie over de pc demo van NFS MW gezet:

Quick Race
Tuned Mustang
Stock Cayman S
Tuned Cayman S

Opponent Cars:
IS300
GTO
Golf GTI
Cayman S
Viper
Mustang

Quick Race Tracks:
Sprint - Point-to-Point
Speedtrap - New Race Mode

Challenge Series
1 Pursuit Length Challenge
1 Tollbooth Challenge
1 Roadblock dodge Challenge

Blacklist 15 Teaser
Plays a 30 second video showcasing the blacklist and blacklist opponents

Music (4 tracks)
Main Menu - Do Ya Thang
Main Menu - In A Hood Near You
Race Music - We Control
Race Music - Skinnyman

Releasedatum
De deadline staat op 14 november. Ergens tussen 1 november en 14 november zal de demo verschijnen volgens EA.

Black Edition

Vanwege het 10-jarig bestaan van de NFS-serie brengt EA naast de gewone versie ook een speciale versie uit van NFS: Most Wanted, de Black Edition. Deze versie zal verschillende extra's bevatten.

2 Exclusive auto's: Spring achter het stuur van een ’67 Camaro, de enigste American classic in Need for Speed Most Wanted, en een speciaal getunde BMW M3 GTR.

8 Custom Rides: Acht speciaal getunede met de hand geselecteerde bodykits, spoilers, rims, roof scoops en meer zijn unlocked en beschikbaar om te gebruiken in Quick Race en Online modes. Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S and Corvette C6.R.

Exclusieve Achtervolgings Uitdaging: Probeer de politie af te schudden in deze intense achtervolging, met golven van opgevoerde SUV politie met agresieve taktieken.

Drie Exclusieve Races: Drie speciale races speciaal gemaakt voor de Black Edition, unlocked en gelijk beschikbaar vanaf de start.

Exclusieve en Unlocked Vinyls: Maak je auto's nog persoonlijker met tientalen unlocked vinyls en speciaal ontworpen designs voor de Black Edition.

Bonus DVD: Ga onder de motorkap van Need for Speed Most Wanted. Bekijk fantastische auto's en een een exclusieve auto kunst gallery. Of bekijk tien Need for Speed Most Wanted video's, inclusief een kijk achter de schermen Een must-have voor alle Need for Speed fans over de laatste 10 jaren.

Links

Officiele Site
Antwoord op al je "technische" vragen
NFSMostWanted.nl
NFSunlimited.net

Met dank aan:

_/-\o_ Muse voor het maken van de startpost.
• updates,nieuwtjes etc, kun je mailen naar phant0m(AT)phant0m(dot)nl, dan zorg ik dat het zo spoedig mogelijk verwerkt word.


[ Voor 142% gewijzigd door Hexyl op 31-10-2005 19:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mister I
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

Mister I

-=EV6=-

Hele mooi combinatie :)
Ik miste inderdaad de poltiie bij de laatste series.
En dan deze, maakt het weer helemaal goed :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martin
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 11-06 19:51
Hier is maar een smiley voor geschikt:
:9~

[ Voor 5% gewijzigd door Martin op 13-11-2005 10:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H!GHGuY
  • Registratie: December 2002
  • Niet online

H!GHGuY

Try and take over the world...

Mister I schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:48:
Hele mooi combinatie :)
Ik miste inderdaad de poltiie bij de laatste series.
En dan deze, maakt het weer helemaal goed :)
kan ik wel beamen!!

ik vraag me af of je ook met die politie-auto's zal kunnen rijden (hot-pursuit style etc)
en of die politie-auto's ook getuned zijn/kunnen worden...

ASSUME makes an ASS out of U and ME


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nibbz
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 10:02

Nibbz

Postmaster General

Need For Speed 3, wat een goeie tijden heb ik daar nog aan. Lekker heeltijd bij Atlantis in die kanalen rijden (weet ff het engelse woord niet). en heeltijd vanaf het ene kanaal, in het andere en dan de politie op elkaar zien knallen.

Hoop dat de gameplay ook zo goed word als van 3 en 4 dan.

13:37


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

Phyxion

_/-\o_

Phant0m schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:46:
EA Games heeft vandaag Need for Speed: Most Wanted officieel aangekondigd. Dit negende Need for Speed-spel uit de reeks moet een mix worden tussen de eerste delen, waarin het vooral draaide om politieachtervolgingen, en de laatste 2 Underground games.

In Need for Speed: Most Wanted ben je namelijk een straatracer die in een nog grotere stad dan het Bayview uit Need for Speed: Underground 2 vrij kan rondrijden. Je kunt meedoen aan straatraces zoals een Circuit race, Dragrace en Sprint uit de Underground games maar ook in andere nieuwe modes. Je verdient geld en reputatie, maar hoe meer reputatie je hebt, je meer politie achter je aan komt. EA belooft Hollywood-achtige achtervolgingen met meer dan 6 politiewagens op je hielen. Je eigen wagen is netzoals in de Underground-delen helemaal te tunen maar dan met nog meer auto's en echte tuningmerken.

Need for Speed: Most Wanted moet eind dit jaar in de winkels liggen voor de (hou je vast) PC, PlayStation 2, Xbox, Gamecube, Nintendo DS, PSP, Gameboy Advance en waarschijnlijk ook de Xbox 2.
[afbeelding]

bron: Gamersnet

-------------------------------------------------
Het lijkt mij een goede combinatie, nu maar hopen dat het wel goed uitgewerkt word
Vandaag aangekondigd?
Dat dacht ik dus mooi even niet, deze game was al net na de release van NFSU2 bekend. Hierin was toen vermeldt dat de politie weer terug zou zijn, er ook weer buiten de stad zou worden gereden (Dan bedoel ik meer op plattelandsweggetjes _/-\o_ ). Ook zou het niet alleen meer nacht worden, maar er ook weer overdag kunnen worden geraced :)

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Nu online
beetje underground en hot pursuit samen

kijken of het een killergame wordt, of dat het een geldtrekker wordt voor EA

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136717

pls ea doe er de functie van het politiekarretje rijden bij :) . klinkt verder alvast Suprrr goed

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mister I
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

Mister I

-=EV6=-

Nibbz schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:51:
Need For Speed 3, wat een goeie tijden heb ik daar nog aan. Lekker heeltijd bij Atlantis in die kanalen rijden (weet ff het engelse woord niet). en heeltijd vanaf het ene kanaal, in het andere en dan de politie op elkaar zien knallen.

Hoop dat de gameplay ook zo goed word als van 3 en 4 dan.
En als je goed crashde, dat je auto dan in de fik vloog

En de spikestrips :9~

* Mister I gaat Nfs 3 weer op zoeken :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

:| Wanneer komt er een deel uit dat ik een beetje met een Ferrari Enzo kan rondscheuren :?

Ben dat Sjonnie gedoe een beetje zat ...... slechte hype !!! :/

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brede P
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 22-05 16:02
Ziet er inderdaad wel erg vet, en erg veelbelovend uit. Vraag me alleen af hoe lang het nog gaat duren voor hij daadwerkelijk uit is. Zou EA afwachten met releasen tot de kerst (als in kerstknaller)?!?
Denk dat tegen die tijd ook de nieuwste Harry Potter telg wel zo'n beetje te verwachten is.
Hoop dat EA niet al te lang meer nodig heeft. Dit ziet er echt vet uit.

Systemspecs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Nu online
Mister I schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:54:
En als je goed crashde, dat je auto dan in de fik vloog

En de spikestrips :9~

* Mister I gaat Nfs 3 weer op zoeken :*)
Doe maar niet. Heb ik laatst ook gedaan.. Ik had een herinnering in mijn hoofd van een vet mooi spel, maar niets bleek minder waar te zijn

you'd better keep the memorie alive

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hexyl
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 22-01-2023
nero355 schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:55:
:| Wanneer komt er een deel uit dat ik een beetje met een Ferrari Enzo kan rondscheuren :?

Ben dat Sjonnie gedoe een beetje zat ...... slechte hype !!! :/
de goeie oude tijd, supercars in need for speed...
de "sjonnie-car-hype" gaat vanzelf wel een keertje over, dus ff wachten nog...
of gewoon een mod fixen zodat je er een enzo in kan plaatsen :+
418O2 schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:57:
[...]

Doe maar niet. Heb ik laatst ook gedaan.. Ik had een herinnering in mijn hoofd van een vet mooi spel, maar niets bleek minder waar te zijn

you'd better keep the memorie alive
same here, vroeger was het een geniaal en mooi spel, maar doordat je de kwaliteit van tegenwoordig gewend bent valt het best tegen

[ Voor 33% gewijzigd door Hexyl op 12-04-2005 18:58 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sick Nick
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10-06 01:01

Sick Nick

Drop the top!

en echte tuningmerken.
Tja, wat kan je hier nou van zeggen. Je kan een pakket kopen of losse dingen selecteren maar het merk doet er helemaal niet toe. Allemaal hetzelfde. Enige is dat je meer stickers kan kiezen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chubbchubb
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 24-03-2021

Chubbchubb

Blond en lekker? Mail me

zolang ze die sl;rjgnksnjgfsde;l catch-up er maar uitflikkeren :(
verder ziet t er wel :) uit

Powered by: blond bier


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BreeeZe
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 12-06 13:16

BreeeZe

Devt

Zou wel cool zijn als ze een koppeling maken tussen ps2 en psp, ze kunnen vast niet een hele grote stad maken in de psp versie, maar als je races die je aan gaat op je ps2 dan ook eventueel kan rijden op je psp en dan de winnings enzo uitwisselen...

* BreeeZe droomt even verder... :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Nu online
Chubbchubb schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 19:00:
zolang ze die sl;rjgnksnjgfsde;l catch-up er maar uitflikkeren :(
verder ziet t er wel :) uit
kan je toch gewoon uitzetten ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lancelot46
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 18-05 09:01
Vet! Ik kan al niet meer wachten om plaats te nemen achter deze nieuwe telg van de beste arcade racer serie die ooit gemaakt is. :z ;)
Schade-engine dient er wel weer in te zitten net zoals bij NFS 4 en 5. Dit vond ik toch wel een gemis in de laatste afleveringen! Wil je snelle tijden rijden moet je ook echt je best doen!! en niet effe een bochtje volgas langs de vangrail knallen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 42323

Heb weinig hoop dat het nog wat gaat worden met de NFS serie, vanaf NFS4 vind ik de hele serie zwaar erop achteruit is gegaan.
de underground serie mag de naam NFS niet eens dragen vind ik.

Niet dat het me verder wat uitmaakt, heb me al een tijdje geleden al voorgemomen niks meer van Electronic Arts te kopen, ik vind het best dat een bedrijf geld wilt verdienen, maar doe het dan door kwaliteit producten af te leveren en niet door snel afgerachte games op de markt te zetten met weinig gameplay en veel graphics.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

Phyxion

_/-\o_

Anoniem: 42323 schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 20:07:
Heb weinig hoop dat het nog wat gaat worden met de NFS serie, vanaf NFS4 vind ik de hele serie zwaar erop achteruit is gegaan.
de underground serie mag de naam NFS niet eens dragen vind ik.

Niet dat het me verder wat uitmaakt, heb me al een tijdje geleden al voorgemomen niks meer van Electronic Arts te kopen, ik vind het best dat een bedrijf geld wilt verdienen, maar doe het dan door kwaliteit producten af te leveren en niet door snel afgerachte games op de markt te zetten met weinig gameplay en veel graphics.
EA bakt lang niet alle games zelf hoor, ze zijn, naast ontwikkelaar, ook uitgever. Vaak werkt er ook een ander team aan mee, zoals bijvoorbeeld DICE naar de Battlefield reeks.

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128025

Anoniem: 42323 schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 20:07:
Heb weinig hoop dat het nog wat gaat worden met de NFS serie, vanaf NFS4 vind ik de hele serie zwaar erop achteruit is gegaan.
de underground serie mag de naam NFS niet eens dragen vind ik.

Niet dat het me verder wat uitmaakt, heb me al een tijdje geleden al voorgemomen niks meer van Electronic Arts te kopen, ik vind het best dat een bedrijf geld wilt verdienen, maar doe het dan door kwaliteit producten af te leveren en niet door snel afgerachte games op de markt te zetten met weinig gameplay en veel graphics.
Helaas heb je gelijk, ik heb zo'n beetje alle NFS delen ooit wel gespeeld en als iemand een franchise om zeep kan helpen door er alleen maar meer geld uit te willen slaan dan is het EA wel! :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 82860

Anoniem: 42323 schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 20:07:
Heb weinig hoop dat het nog wat gaat worden met de NFS serie, vanaf NFS4 vind ik de hele serie zwaar erop achteruit is gegaan.
de underground serie mag de naam NFS niet eens dragen vind ik.

Niet dat het me verder wat uitmaakt, heb me al een tijdje geleden al voorgemomen niks meer van Electronic Arts te kopen, ik vind het best dat een bedrijf geld wilt verdienen, maar doe het dan door kwaliteit producten af te leveren en niet door snel afgerachte games op de markt te zetten met weinig gameplay en veel graphics.
Ik vond Porsche Unleashed de beste van de serie denk ik naast NFS2 SE, en Porsche Unleashed is toch NFS5 of niet? Maar ja, smaken verschillen. Misschien moeten ze weer zo'n 'thema' als game gebruiken. Een ander merk. TVR misschien? Jaguar? Of het cliche Ferrari :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 42323

FnF schreef op woensdag 13 april 2005 @ 08:26:
[...]

EA bakt lang niet alle games zelf hoor, ze zijn, naast ontwikkelaar, ook uitgever. Vaak werkt er ook een ander team aan mee, zoals bijvoorbeeld DICE naar de Battlefield reeks.
Ja dat is waar, maar EA zet vaak zoveel tijdsdruk op ontwikkelaars dat de games nog brak uitkomen.
Anoniem: 82860 schreef op woensdag 13 april 2005 @ 08:55:
[...]


Ik vond Porsche Unleashed de beste van de serie denk ik naast NFS2 SE, en Porsche Unleashed is toch NFS5 of niet? Maar ja, smaken verschillen. Misschien moeten ze weer zo'n 'thema' als game gebruiken. Een ander merk. TVR misschien? Jaguar? Of het cliche Ferrari :)
Dat vond ik juist het nadeel van NFS5, porsche spreekt mij totaal niet aan, waardoor ik het spel al bijna meteen niks vond aangezien ik alleen porsche kon rijden.
Ook was de slitscreen optie uit het spel gehaald waar ik bij voorgaande delen ook veel plezier aan heb beleefd.
Anoniem: 128025 schreef op woensdag 13 april 2005 @ 08:36:
[...]


Helaas heb je gelijk, ik heb zo'n beetje alle NFS delen ooit wel gespeeld en als iemand een franchise om zeep kan helpen door er alleen maar meer geld uit te willen slaan dan is het EA wel! :(
Idd, NFS serie is om zeep geholpen, westwood hebben ze om zeep geholpen, en zo zijn er nog wel een paar, erg jammer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 116223

L33t dat is echt the ultimate game experience! Die CS'ers zullen het wel nooit met mij eens zijn, maar ik vind het gewoon zwaar relaxed om een beetje te cruisen op mn pc! Underground 2 was al vet, maar zoals al gezegd werd mis je daar de politie! Ik kan niet wachten tot het uitkomt

_/-\o_ Most Wanted _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tovenaar
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12-06 19:01
Ik zie een BMW staan dus dat wordt helemaal top!!! Been heel benieuwd aangezien de NFS reeks van EA altijd zwaar ruleert...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 98389

Koning Kerklaan schreef op woensdag 13 april 2005 @ 10:30:
Ik zie een BMW staan dus dat wordt helemaal top!!! Been heel benieuwd aangezien de NFS reeks van EA altijd zwaar ruleert...
IDD een erg vette reeks en zeker Underground 2, is zo heerlijk rijden! Alleen wat mee Europese wagens hadden erin gemoeten, bmw, alfa en vooral Audi :9~

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 23-01 06:50
als het net zo arcade word als de rest van de NFS serie (op Porsche Unleashed na dan, die was briljant) dan word het dus weer een lekkere geldtrekker van EA :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • YmX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-08-2022

YmX

Hoop serieus dat ze nu weer eens alle typen auto`s die er zo`n beetje bestaan in deze nieuwe NFS serie gaan planten .... bijv:

BMW
- 1 Serie
- 3 Serie (M)
- 5 Serie (M)
- 6 Serie (M)
- 7 Serie
- X3
- X5

Audi
- A2
- A3 (RS)
- A4 (RS)
- A6 (RS)
- A8

Etc etc....!

Dan krijg je echt een killergame omdat er dan voor iedereen wat bij zit! :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jape
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 09-06 19:35
Ik mis nog steeds de Seat Leon, echt mijn favourite autootje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kaastosti
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 09:04

Kaastosti

Vrolijkheid alom!

We hebben in ieder geval weer wat om naar uit te kijken :D

Een vergissing is menselijk, maar om er echt een puinhoop van te maken heb je een computer nodig.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 98389

ja idd, de seat leon moet er ook in! En nu niet 10000 verschillende stickers maar meet opties qua spoilers en niet meer 3 wide body kits die niet meer te veranderen zijn!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chi3F
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 10-06-2023

Chi3F

Hax

Anoniem: 116223 schreef op woensdag 13 april 2005 @ 10:27:
L33t dat is echt the ultimate game experience! Die CS'ers zullen het wel nooit met mij eens zijn, maar ik vind het gewoon zwaar relaxed om een beetje te cruisen op mn pc! Underground 2 was al vet, maar zoals al gezegd werd mis je daar de politie! Ik kan niet wachten tot het uitkomt

_/-\o_ Most Wanted _/-\o_
Ik ben een CS'er maar ben het wel met je eens... :P

Ben altijd al fan geweest van de NFS serie, voor deel 2 en 3 heb ik vaak gespeeld. Deel 2 was grafisch wat minder maar had een geniale showcase van alle auto's, en deel 3 zag er voor die tijd gewoon prachtig uit. Heb samen met m'n broertje wel 1000'en splitscreen races gereden... :D

Ik weet nog niet wat ik van dit nieuwe concept moet denken. NFSU en U2 vond ik wel oke, maar ik mis toch wel het supercar gebeuren waar NFS groot mee is geworden.

PSN: Arienix


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nik
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 04-06 22:06

Nik

Wat mij leuker zou lijken is een beetje meer Gran Turismo achtig, gewoon veel auto's die je kan tunen, alleen dan net wat anders dan dus met NFS kan.

Daarbovenop is de politie een leuke optie, maar, het kan ook veeeeel ergernis en frustraties met zich mee brengen (ben je een sprintje aan het trekken, ineens een politie auto naast je donder!).

Ook moet er dan een soort van "ik rij netjes" functie op zitten, zodat je gewoon netjes rond kan rijden, en je niet meteen gepakt wordt door de politie. Ik denk nu aan de GTA series, waarbij je als een idioot langs een politieauto kunt scheuren, zonder dat ze achter ja aan komen :/

Ik hoop dat EA heel erg veel na gaat denken over de functies, en dit ook zeker in overleg doet met wat gamers, aangezien daar toch vaak de beste ideetjes vandaan komen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jackoo1988
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 12-06 23:26
Lijkt me leuk, ik vond trouwens de "vroegere" delen van NFS beter dan die underground shit. Ik vind het echt achteruit gegaan met de serie. Hopelijk komt het na dit deel weer op het oude niveau.

MvG. Jack©© :9

Corsair Carbide 500R White, LG-IPS 277L, Intel Core i7 2600K & Scythe Mugen 2, ASUS P67 Sabertooth , 8192MB DDR3 1600MhZ, Gainward GTX680 2GB, Samsung EVO 850 250GB SSD & 500, 750, 1000GB Samsung, Seasonic M12II EVO 750 Watt, Logitech G510s, Z2300


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 117053

Ben het niet eens met al dit commentaar. Vindt NFSU 2 de beste uit de serie. Vroeger was er weinig vergelijkings materiaal. Ik hoef nu echt geen 10 uit een dozijn race simulatie game meer. Die zijn er al zat. NFS is snel, vol actie, zonder weer in die zelfde super cars te moeten rijden die doorgaans elke andere race game bevat. Het moet een groot publiek aan spreken niet alleen maar die race nerds met een race helm en een kuipstoel die voor de die tv voor de zoveelste keer hetzelfde pacourse afjakkeren in de hoop een 2 milliseconden snellere laptijd neer te zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravenger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 23-01 06:50
desalniettemin was NFSU2 langdradig, moest je veel te veel rijden om dingen te verdienen en om races te rijden, en waren de visual upgrades gigantisch "over the top". Geen damage, geen goede physics, en de tuningmogelijkheden waren gewoon slecht.

[ Voor 14% gewijzigd door ravenger op 13-04-2005 14:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 09-05 09:29

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

ik hoop dat er ferrari in zit :P in need for speed undeground 2 zitten wel ferrari geluiden ...

en update: het mag echt wel wat realitischer je merkt gewoondat het een console game is geworden :( nfsu porsche was temisnte nog het beste kwa realisme

[ Voor 46% gewijzigd door BruceLee op 13-04-2005 14:35 ]

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 42323

De underground serie vind ik echt voor 13 jarige sjonnie/breezah ventjes waar spellen niet te moeilijk voor mogen zijn omdat ze anders meteen afhaken.
Need for speed had gewoon goed kunnen zijn als ze bij het oude concept waren gebleven, met meer realisme.
Maar EA wilt natuurlijk het grote publiek alleen bereiken want er moet weer zoveel mogelijk geld uitgehaald worden, en het grote publiek wilt tegenwoordig sjonnie/breezah spellen. :(

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 42323 op 13-04-2005 14:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Siluro
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 12-06 23:55
[b][message=23179723,noline]
Ook moet er dan een soort van "ik rij netjes" functie op zitten, zodat je gewoon netjes rond kan rijden, en je niet meteen gepakt wordt door de politie. Ik denk nu aan de GTA series, waarbij je als een idioot langs een politieauto kunt scheuren, zonder dat ze achter ja aan komen :/
Een beetje ala _/-\o_ Maffia _/-\o_ dus (wel een beetje moderner natuurlijk :P)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

Ik hoop een goede opvolger alla NFS 3,4,5 niet weer die bagger underground shit :r NFS4 en 5 speel ik nog welles das gewoon leuk maar underground en HP2 zijn echt bagger :(

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Anoniem: 42323 schreef op woensdag 13 april 2005 @ 14:41:
De underground serie vind ik echt voor 13 jarige sjonnie/breezah ventjes waar spellen niet te moeilijk voor mogen zijn omdat ze anders meteen afhaken.
Need for speed had gewoon goed kunnen zijn als ze bij het oude concept waren gebleven, met meer realisme.
Maar EA wilt natuurlijk het grote publiek alleen bereiken want er moet weer zoveel mogelijk geld uitgehaald worden, en het grote publiek wilt tegenwoordig sjonnie/breezah spellen. :(
MY PEOPLE O+ B-)
GreenFury schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:01:
Ik hoop een goede opvolger alla NFS 3,4,5 niet weer die bagger underground shit :r NFS4 en 5 speel ik nog welles das gewoon leuk maar underground en HP2 zijn echt bagger :(
* nero355 vond HP2 wel OK eigenlijk :X (Don't shoot!!)

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

HP2 heeft echt baggerbesturing, probeer maar eens met je racewheel. De tracks waren erg krap op veel plekken. Auto's trokken nogal raar op vond ik. Die bommen uit die helicopter waren erg cheap. De politie beukte vaak erg hard wat je ook als een pluspunt kon zien tov nfs4 :P

Verder ben ik gewoon fan van NFS4 en 5. 3 niet meer omdat ik geen win98 draai ;) Ik mis de tracks als Hometown, Atlantica, Redrock ridge :'(

Afbeeldingslocatie: http://jaquetteworld.chez.tiscali.fr/images/cd_jeux/Need_for_Speed_4_High_Stakes-front.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img169.echo.cx/img169/8795/jump0iy.jpg
zo ziet het er dus uit ;)

[ Voor 22% gewijzigd door Ghostrider op 13-04-2005 15:24 ]

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bart©
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 30-05 11:58
Ben vanaf NFS (1) al een absolute fan..
NFS 4 vond ik wat minder maar dat kwam door mijn gebrek aan een goed systeem destijds. Jammer dat ze de showcase met video's er op een gegeven moment uit gehaald hebben.
offtopic:
Weet iemand hoe je een zogenaamde Glide Wrapper aan de gang krijgt? Ik heb er al meerdere keren mee liggen klooien (speciaal voor NFS2se) maar krijg het maar niet aan de gang.. Het lijkt zo simpel als een glide2s.dll bestandje kopiëren, maar geen enkel spel reageert erop...

[ Voor 30% gewijzigd door Bart© op 13-04-2005 15:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PeGys
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 12-06 09:22
Ik heb die een tijdje geleden gebruikt om Carmageddon 2 te draaien. Hij werkte perfect maar de kwaliteit was bagger.

Een beetje verlies heb je altijd...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

:X Die Graphics ...... wat was dat mooi toen :D Ik had toen alleen een TNT2 en geen VooDoo dus miste een paar dingen, maar ja was wel leuk :)

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bart©
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 30-05 11:58
PeGys schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:33:
Ik heb die een tijdje geleden gebruikt om Carmageddon 2 te draaien. Hij werkte perfect maar de kwaliteit was bagger.
Hoe heb je dat dan voor elkaar gekregen, als ik vragen mag?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47458

Ziet er goed uit, het enige wat ik dus miste in nfsHP2 was de politie.
Maar wat ik me afvraag waarom noemen ze het geen HP3 ?

Ik kijk er iig wel naar uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

Sierra-NL schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:34:
[...]


Hoe heb je dat dan voor elkaar gekregen, als ik vragen mag?
Voor carmageddon heb je 2 patches en een crack nodig. Hij draait hier ook gewoon goed onder XP
Voor NFS4 heb je een XP patch voor kan ik iemand wel ffe mailen is 2mb als iemand em dan ffe kan uploaden :?
BTW nfs4 draait op huidige systemen nogsteeds best bagger er zitten gewoon teveel futures in denk ik :7

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeRCT13
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 03-01 12:51
Anoniem: 47458 schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:36:
Ziet er goed uit, het enige wat ik dus miste in nfsHP2 was de politie.
Maar wat ik me afvraag waarom noemen ze het geen HP3 ?

Ik kijk er iig wel naar uit.
Uh? Het is toch zeker Hot Pursuit 2.. dus hoe kan daar nu geen politie in zitten :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sijmen
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 16-05 00:07
GreenFury schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:19:
HP2 heeft echt baggerbesturing, probeer maar eens met je racewheel. De tracks waren erg krap op veel plekken. Auto's trokken nogal raar op vond ik. Die bommen uit die helicopter waren erg cheap. De politie beukte vaak erg hard wat je ook als een pluspunt kon zien tov nfs4 :P

Verder ben ik gewoon fan van NFS4 en 5. 3 niet meer omdat ik geen win98 draai ;) Ik mis de tracks als Hometown, Atlantica, Redrock ridge :'(

[afbeelding]
[afbeelding]
zo ziet het er dus uit ;)
Atlanta! Redrock ridge! Hometown! Ooh, Need for Speed, waar zijt gij!!

Oh wat was ik blij dat ze nog in NFS4 (High Stakes) zaten! Je kunt ze gewoon unlocken door de races te rijden, of als je daar geen tijd voor (of zin in) hebt kun je een cheat gebruiken :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

Ik vond NFS4 ook niet echt een nieuwe game, Het was meer wat opgepept maar dat vonden de meesten totaaal niet erg volgens mij :)

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chubbchubb
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 24-03-2021

Chubbchubb

Blond en lekker? Mail me

Chubbchubb heeft uit nostalgie gewoon nfs4 weer op zijn winxp bakje gezet. Had nooit gedacht dat het zou draaien maar met 1 patch werkt het perfect (alleen geluid in EAX/A3D mode klinkt nogal brak).
Net een kwartiertje gespeeld en na x jaar wist k nog steeds hoe ik binnendoor kon overal, waar is de tijd. de patch die ik gebruikt heb, na 1 minuut google, is te vinden op http://www.nd4spdworld.com/util.php?dl=293
Ik heb 2 eisen aan EA: weg met de catch-up en zet er idd terug die split-screen multiplay optie in

[ Voor 12% gewijzigd door Chubbchubb op 13-04-2005 16:46 ]

Powered by: blond bier


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

GreenFury schreef op woensdag 13 april 2005 @ 15:41:
Voor carmageddon heb je 2 patches en een crack nodig. Hij draait hier ook gewoon goed onder XP
Voor NFS4 heb je een XP patch voor kan ik iemand wel ffe mailen is 2mb als iemand em dan ffe kan uploaden :?
BTW nfs4 draait op huidige systemen nogsteeds best bagger er zitten gewoon teveel futures in denk ik :7
* nero355 biedt zich aan :w Ik heb wel space ervoor op meerdere plekken :)

/EDIT :
GreenFury schreef op woensdag 13 april 2005 @ 16:44:
In dat geval zou het mogelijk wel handig zijn als je een werkend e-mail adres hebt :X
Ik MSN wel ... dan krijg je mijn mail wel ;)

[ Voor 22% gewijzigd door nero355 op 13-04-2005 18:47 ]

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

http://www.nd4spdworld.com/util.php?dl=293

Hier de XP patch voor NFS4 en hier nog handige utilities:

http://www.nd4spdworld.co...il&v=4&s=top50_dl_monthly

[ Voor 82% gewijzigd door Ghostrider op 14-04-2005 13:08 ]

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 98389

Ik vind eigenlijk NFS 3 de aller aller beste!!! Die track Hometown was zo kick met El Nino daar heb ik echt vaak op gereden met vrienden, en verde rkon je er zo gemakkelijk nieuwe auto's in modden!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121671

Misschien iets extra's voor de start post, het is al bekend geraakt in de scene dat het qua wagens een combinatie wordt van:

1. Japanse wagens
2. Europese wagens (vandaar de M3 in het screenshot)
3. Muscle cars

Dit om het gemis van de laatste 2 goed te maken omdat dat als punten van kritiek waren op de Underground serie's.

Het GERUCHT gaat dat er ook een aantal supercars (de Enzo, Gallardo etc etc) in zouden zitten.
Of dat ook echt zo is moet ik eerst nog maar eens zien, want de laatste tijd is EA NFS serie voornamelijk gehyped op "wishfull thinking" en niet echt op wat de gamers graag willen naar mijn idee.

Ik wacht voor de rest de eerste filmpjes en screenshots af voordat ik beslis of ik hier me centen aan uit wil geven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hexyl
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 22-01-2023
Anoniem: 121671 schreef op donderdag 14 april 2005 @ 12:53:
Misschien iets extra's voor de start post, het is al bekend geraakt in de scene dat het qua wagens een combinatie wordt van:

1. Japanse wagens
2. Europese wagens (vandaar de M3 in het screenshot)
3. Muscle cars

Dit om het gemis van de laatste 2 goed te maken omdat dat als punten van kritiek waren op de Underground serie's.

Het GERUCHT gaat dat er ook een aantal supercars (de Enzo, Gallardo etc etc) in zouden zitten.
Of dat ook echt zo is moet ik eerst nog maar eens zien, want de laatste tijd is EA NFS serie voornamelijk gehyped op "wishfull thinking" en niet echt op wat de gamers graag willen naar mijn idee.

Ik wacht voor de rest de eerste filmpjes en screenshots af voordat ik beslis of ik hier me centen aan uit wil geven.
ik heb het ff opgezocht, zie startpost

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 09:51

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

Ik hoop dat het echt weer een game word als need for speed 3 en 4 maar met de besturen van Porsche Unleashed/2000 Ook de cockpit view is toch wel een must !!

* Ghostrider speelt nu weer dag en nacht NFS HighStakes/Road challange :9~

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

GreenFury schreef op maandag 18 april 2005 @ 19:25:
Ook de cockpit view is toch wel een must !!
Dat moet er inderdaad weer in !!! Is TE lang weggebleven :/

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maikel
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10:11
Phant0m schreef op dinsdag 12 april 2005 @ 18:46:
Around 100 cars including Asian import (tuners), exotics, American muscle and Euro imports.
Bedoelen ze met die 'exotics' niet de Lambo's, Ferrari's, etc. ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128025

maikel schreef op dinsdag 19 april 2005 @ 00:22:
[...]


Bedoelen ze met die 'exotics' niet de Lambo's, Ferrari's, etc. ?
Onder "exotics" worden vaak wel dit soort auto's bedoeld, denk ook aan Pagani en Koenigsegg bijvoorbeeld, ze kunnen het beter supersports noemen ofzo wat mij betreft ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Nu online
de Koenigsegg is niet echt exotisch nee.. Als je rond de fabriek loopt in je korte broek dan heb je het vrij gauw te pakken denk ik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121671

:D grappig.

De Koenisegg is op het moment wel de snelste productie wagen die op de weg is toegelaten, en dan moet er nog een V12 versie van komen. De V12 is op papier gezet door dezelfde man die de motor voor de F50 en de Enzo "gemaakt" heeft.

De game gaat gelukkig dit najaar nog uit komen, dus ik denk dat we relatief snel wat extra screenshots en video's kunnen verwachten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128025

Anoniem: 121671 schreef op dinsdag 19 april 2005 @ 09:59:
:D grappig.

De Koenisegg is op het moment wel de snelste productie wagen die op de weg is toegelaten, en dan moet er nog een V12 versie van komen. De V12 is op papier gezet door dezelfde man die de motor voor de F50 en de Enzo "gemaakt" heeft.

De game gaat gelukkig dit najaar nog uit komen, dus ik denk dat we relatief snel wat extra screenshots en video's kunnen verwachten.
Ja ik hoop ook spoedig op meer info, sowieso met de E3 voor de deur zal er snel wel veel meer info gaan komen, als ze de game nog dit jaar releasen moet je natuurlijk wel met info komen op de E3

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaakaq
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 31-03 14:29

sjaakaq

It might get loud

Ik heb NFS2 SE toch het meeste gespeeld :)

Vooral die baan door de sneeuw _/-\o_ daar heb ik echt in een jaar tijd 3 minuten van de tijd "afgereden" zeg. Ook _/-\o_ aan die oude NFS'en was dat je soms met een langzamere auto toch sneller kon rijden omdat 'ie bijv. beter stuurde (Ford Indigo :P )

leoaq.fm // Jeune Loop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maikel
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10:11
leokennis schreef op dinsdag 19 april 2005 @ 11:00:
Ik heb NFS2 SE toch het meeste gespeeld :)

Vooral die baan door de sneeuw _/-\o_ daar heb ik echt in een jaar tijd 3 minuten van de tijd "afgereden" zeg. Ook _/-\o_ aan die oude NFS'en was dat je soms met een langzamere auto toch sneller kon rijden omdat 'ie bijv. beter stuurde (Ford Indigo :P )
Wat een geweldig spel was dat. Vooral toen ik m'n Voodoo-kaart had! Al die beestjes die tegen je scherm spatten, de mist, water, etc.
Volgens mij heb ik die ook het meest gespeeld, maar ik vraag me echt af of dat komt omdat NFS zoveel slechter is geworden of gewoon omdat ik ouder ben geworden.
Ik merk dat heel veel spellen mij steeds minder lang boeien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121671

Kan. Maar het kan ook zijn dat het steeds meer 1 en hetzelfde wordt in de verschillende spellen. En dat je het daarom na een level of 2, 3 wel gezien hebt.

Dat heb ik wel met meerdere spellen. Hl2, Doom III enz enz. Stuk voor stuk wel (grafisch) prachtige spellen, maar qua verhaal bijna hetzelfde als hun voorgangers.

On topic: Tja, maar hoeveel meer kan je nog met race spellen doen dan? Uiteindelijk blijft het toch altijd rondjes rijden in dure wagens in mooie achtergronden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-02 22:21

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Anoniem: 121671 schreef op dinsdag 19 april 2005 @ 12:23:
On topic: Tja, maar hoeveel meer kan je nog met race spellen doen dan? Uiteindelijk blijft het toch altijd rondjes rijden in dure wagens in mooie achtergronden.
Als je de besturing boeiend genoeg maakt dan ben ik wel effe zoet hoor !!! download maar eens de DEMO van Big Scale Racing => Glijden/Slippen/Remmen/Gassen en dan niet zonder risico >:)

Ik vind dan ook dat Gran Turismo is heel snel op de PC moet uitkomen ..... desnoods Deel 1 ofzo :+

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121671

Ja oke, dat zelfde geld voor mij ook.
Maar mijn reactie was ook meer bedoeld om het meest gehoorde argument om niet meer te racen naar voren te brengen.

De meerderheid (als ik naar mijn vriendengroep kijk) vind het na 2 racegames wel genoeg geweest.
Big scale racing hé? Ik zal het een proberen!!

En Gran Turismo had al lang al op de PC uitgebracht moeten worden!!! :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 98389

gewoon gtr is proberen, wil je niks anders meer!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Astennu
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12-06 18:53
Okeey nu mis ik nog 2 dingen:

1: Dammage op ade auto's
2: map editor :P net als in stunts en revolt :D maar ik verw8t niet dat we dit ooit zien :D
3: Weer ferrarie's en dat soort auto's
4: Ook weer BMW 318 en MAZDA 6 of zo meer "Normale" auto's

Anyway Ik verheug me op dit deel ik vraag me af wanneer i er is. Grafies zal het wel niet veel beter zijn maar 100 auto's is wel een stuk meer dan in underground 2 :| ik vraag me af of je nu ook nog een grote stad hebt als in 2 en ook evenveel opties om je auto op te leuken :)

[ Voor 12% gewijzigd door Astennu op 06-06-2005 14:55 ]

LET OP!!! dyslectisch Dus spelling kan verkeerd zijn!!! -- RIP CJ, The ATi Topic wont be the same without you.....


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128025

Viel mij op dat op de E3 niet veel aandacht is geschonken aan dit nieuwe deel NFS, misschien duurt het toch nog wel langer dat dat wij hopen! :(
EA had het te druk met BF2 denk ik! ;)

[ Voor 13% gewijzigd door Anoniem: 128025 op 07-06-2005 07:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • W00fer
  • Registratie: Augustus 2004
  • Niet online
Astennu schreef op maandag 06 juni 2005 @ 14:39:

2: map editor :P net als in stunts en revolt :D maar ik verw8t niet dat we dit ooit zien :D
:o :o STUNTS :9~ _/-\o_ Dat speel ik ook nog wel eens, met cheat dat je water kan toevoegen :9

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Locutus-of-Borg
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 30-04-2020

Locutus-of-Borg

Resistance is futile!

Ik hoop zo dat je nu eindelijk beetje fastoenlijke met veel man (politie) in multiplayer elkaar kunt raggen.

Ik heb al zo vaak geprobeerd hier in ons netwerk een coole hot persuit game te starten, alleen geven NFS3 & 4 te veel gezeik in winXP en kun je in 6 (HP2) simpelweg geen hot persuit mode doen in multiplayer |:( |:(

Asrock K10N78 || AII 7750 ||2x 1GB Kingston || 2x 200Gb Maxtor DiamondMax 10 || R4850 || Acer X223W Q || WinXP


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaidar
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 30-05 06:58

Shaidar

Fragland.net/be heeft 2 nieuwe filmpjes (quicktime - goede kwaliteit) van Most Wanted ...

I ... need ... that ... game ... NOW!

http://www.fragland.net/news.php?id=11293

 iPhone 12 Pro 128GB  MacBook Pro (13-inch, 2020, i7, 16GB, 1TB)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 16941

Na het lezen van dit topic komen de goede herinneringen aan nfs4 gelijk weer naar boven :) Dat spel was grappig, carreer mode was erg leuk, met 3 upgrades, en de schade die je kon rijden. Ik was vooral fan van de ferrari maranello, dat geluid was erg mooi. Ook ging ik altijd de f50 in single race zo tunen dat ie zo hard mogelijk optrok. De goeie ouwe tijd :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martin
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 11-06 19:51
Laat deel 4 nou het enige deel zijn dat ik niet heb gespeeld...
Underground vond ik best leuk, maar niet NFS-waardig. Voor mij zal het altijd een aparte reeks blijven. Porsche 2000/Unleashed ben ik ook ZWAAR aan verslaafd geweest... dat was echt een gaaf spel. Ook het enige spel wat ik echt handmatig geschakeld kon spelen eigenlijk... :o

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Koppensneller
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-06 21:08

Koppensneller

winterrrrrr

Het mooie aan Porsche 2000/Unleashed vond ik de waanzinnig relaxte omgevingen! Je zou bijna een middagje met je Carrera door de Franse provence gaan cruisen, alleen omdat het zo ontzettend lekker rijdt....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martin
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 11-06 19:51
hugodejong schreef op zondag 24 juli 2005 @ 00:23:
Het mooie aan Porsche 2000/Unleashed vond ik de waanzinnig relaxte omgevingen! Je zou bijna een middagje met je Carrera door de Franse provence gaan cruisen, alleen omdat het zo ontzettend lekker rijdt....
hehe... dat heb ik dus best vaak gedaan. Lekker met die eerste bak cruisen op rustige snelheid, time-trial op een lange baan waarop je van A naar B moest rijden. Heerlijk was dat.

Dat vond ik ook zo fijn aan Porsche Unleashed, de lange races van A naar B. In Underground had je ook wel A-B races, maar die waren verrekte kort vergeleken met Porsche. Bij Porsche had je banen waarbij je soms wel 8 minuten onderweg was, terwijl het toch best hard ging.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjaakaq
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 31-03 14:29

sjaakaq

It might get loud

NFS2:SE O+
Dat was het enige spel wat we bij onze eerste "serieuze" (lees: pentium i.p.v. 486 oid) PC mét videokaart (Diamon AGP 16mb oid :P ) hadden...ik heb denk ik op die baan door oostenrijk of duitsland oid in 2 jaar 20 seconden van mijn record afgesnoept :P En die sneeuwbaan van 8 minuten en da nét iets te hard aanrijden zodat je naast de hangbrug viel zodat je recordtijd mislukte etc. etc.

Sweet dreams :)

leoaq.fm // Jeune Loop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Happy-Amd_Freak
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 03-09-2021
Der moet gewoon een claxon(toeter/tuter hè..) in zitten.... In heb ze in de laatste 2 versies nog niet gezien, wat ik echt een doodzonde vind(tenzij ik echt te scheel ben om 't te zien...). Dat is gwoon de beste manier om je agressie tijdens het rijden kwijt te raken, en ik mis hem echt :P

Waarom makkelijk doen als het moeilijk kan?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Winnetou
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
hugodejong schreef op zondag 24 juli 2005 @ 00:23:
Het mooie aan Porsche 2000/Unleashed vond ik de waanzinnig relaxte omgevingen! Je zou bijna een middagje met je Carrera door de Franse provence gaan cruisen, alleen omdat het zo ontzettend lekker rijdt....
Dit komt mij ook bekend voor :) Echt supermooi was dat, en de auto's reden ook erg lekker. Ik vind Porsche 2000/Unleashed onderhand ook bijna nog mooier dan de huidige versies. Vooral ook de schade e.d. was erg mooi. Ik hoop dat een volgende versie weer zo wordt als die, met mooie zonnige landschappen in de bergen.

Die folgende Sendung ist für Zuschauer unter sechzehn Jahre nicht geeignet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 100643

Iemand al meer informatie over de release datum? (op NFS-site is niks te vinden)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • B-Bandit
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 12-06 10:59
Eind november... http://www.tothegame.com/game.asp?id=4106 of het te vertrouwen is weet ik niet maja... check trouwens ook gelijk de nieuwe screens die er sinds gister op staan :9

Psn=Boobybandit - i7 8700K | Asus Prime Z370-A | Corsair Vengeance 16GB DDR4 @3200Mhz| AORUS GTX 1080TI 11Gb Extreme edition | Logitech Z-5400 | Corsair 750W | ASUS PB 279Q


  • Locutus-of-Borg
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 30-04-2020

Locutus-of-Borg

Resistance is futile!

Shailesh schreef op maandag 29 augustus 2005 @ 00:06:
Eind november... http://www.tothegame.com/game.asp?id=4106 of het te vertrouwen is weet ik niet maja... check trouwens ook gelijk de nieuwe screens die er sinds gister op staan :9
Ik mag hopen met anti-aliasing uit, want wat een pixels zeg :/

Asrock K10N78 || AII 7750 ||2x 1GB Kingston || 2x 200Gb Maxtor DiamondMax 10 || R4850 || Acer X223W Q || WinXP


  • Astennu
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12-06 18:53
is er inmiddels al meer bekend ? ik wil deze ook zekers weer gaan kopen :P

LET OP!!! dyslectisch Dus spelling kan verkeerd zijn!!! -- RIP CJ, The ATi Topic wont be the same without you.....


  • dragon9114
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 11-06 09:20
hoopelijk wordt deze beter dan nfs:u 1 en 2 vind er echt niks aan die game. ik vond hot pursuit 1 & 2 vetjes :D lekker met een farrari of lambrogini voor de politie weg scheuren :D of zelf met een politie auto rijden :D echt vet. ik hoop dat het weer zo een beetje gaat worden :D

ps: weet iemand of die nieuwe bugatie er ook in komt ??
en hebben jullie goed naar die screens gekeken want er mist nog iets aan die autos 8)7 |:( B)

[ Voor 25% gewijzigd door dragon9114 op 01-09-2005 23:11 ]


  • Astennu
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12-06 18:53
Ik vond deze juist gweldig. Zelf auto's aanpassen vond ik wel leuk. Ik mis alleen ( de echte sport wagens als ferraries, politie en ja de auto shcade. In deel 4 zat deze er in. Bij deel 5 een beetje en daar na eigenlijk niet meer ) Dit verpest race games. Want je gaat via de bording de bochten door want het is sneller. In het echt kan het ook niet dus hier moeten ze dat ook maar maken. En maar schijt aan BMW en al die andere merken die zitten te zijken onze auto's gaan kapot slecht imago bla bla schijt aan je verpest de lol voor veel mensen wel op deze manier. Dus ik ben voor mooie car dammage als in flatout en burnout 3. Need for speed high stakes was daarom ook geweldig je moest ook voorzichig rijden anders werd je auto te sloom en moest je te veel geld betalen.

Dus ik ben er voor dat het weer terrug komt maar ik ben bang dat dat nog wel eens jaaaaaaaaaaaaaaaaren kan duren.

LET OP!!! dyslectisch Dus spelling kan verkeerd zijn!!! -- RIP CJ, The ATi Topic wont be the same without you.....


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dragon9114
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 11-06 09:20
offtopic:we hebben ook nog crashday als je toch een race game met veel schade wilt 8)
ontopic maar hopen dat er wat schade in deze game komt het is 1 van die dingen die een race spel leuk maken :o

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kid1988
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 29-05 20:34
op zich vond ik het altijd wel leuk
maar sinds underground valt het zwaar tegen...
dat "tunen" spreekt me niet echt zo aan...
en je auto dan nog "upgraden" voor style points is al helemaal bagger..
en je meot het doen omdat je het spel anders niet uit kunt spelen..
jammer
en de performances kloppen neit echt
met een ongetunede mustang 2002 (ofzo) ga je max 120 ofzo..
en alsie getuned is 300 ofzo.. :S
met een ongetunede haal je ook wel 200...
oja
en wat me ook opvalt..
dat je tegenstanders zich aanpassen
als je verderop in het spel met je slome humvee gaat racen, dan zijn je opponents ook allemaal slecht...
en als je met zon snelle jap gaat, zijn het allemaal snelle jappen

oja
en wat classics zouden ook leuk zijn (GT40, Ford boss (80er jaren ;)) Shelby mustang, de wat duurdere auto's :-))
en natuurlijk dat er een grootprijsverschil in zit (en neit dat je auto's moet unlocken en ze dan voor een prikkie kunt opgraden, daar kwam ik later ook achter, hele spel uitgespeeld met 1 auto.. en je hebt iets van 5 slots, ik kon en 4 auto's bijkopen en helemaal "tunen" :-S

maarja
en welke is de beste?
dat zal wel 4 of 5 zijn
+schademodel
+politie
+echte topauto's
-wat verouderde graphix
-5 alleen porche
-verder niks :)

wat ik vond van underground:
+ free roam (underground 2)
+ soms wel goeie graphix (de glimmende/verchroomde wegen waren midner)
- je auto verbouwen tot kermisattractie
- gangstah pink career mode
- geen politie
- GEEN SCHADEMODEL (niet je kermisattracties en spoilers er af raggen 8)7 )
- alleen maar in het donker...

kid1988 wijzigde deze reactie 26-11-1998 04:19 (101%)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Astennu
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 12-06 18:53
kid1988 schreef op vrijdag 02 september 2005 @ 09:39:
op zich vond ik het altijd wel leuk
maar sinds underground valt het zwaar tegen...
dat "tunen" spreekt me niet echt zo aan...
en je auto dan nog "upgraden" voor style points is al helemaal bagger..
en je meot het doen omdat je het spel anders niet uit kunt spelen..
jammer
en de performances kloppen neit echt
met een ongetunede mustang 2002 (ofzo) ga je max 120 ofzo..
en alsie getuned is 300 ofzo.. :S
met een ongetunede haal je ook wel 200...
oja
en wat me ook opvalt..
dat je tegenstanders zich aanpassen
als je verderop in het spel met je slome humvee gaat racen, dan zijn je opponents ook allemaal slecht...
en als je met zon snelle jap gaat, zijn het allemaal snelle jappen

oja
en wat classics zouden ook leuk zijn (GT40, Ford boss (80er jaren ;)) Shelby mustang, de wat duurdere auto's :-))
en natuurlijk dat er een grootprijsverschil in zit (en neit dat je auto's moet unlocken en ze dan voor een prikkie kunt opgraden, daar kwam ik later ook achter, hele spel uitgespeeld met 1 auto.. en je hebt iets van 5 slots, ik kon en 4 auto's bijkopen en helemaal "tunen" :-S

maarja
en welke is de beste?
dat zal wel 4 of 5 zijn
+schademodel
+politie
+echte topauto's
-wat verouderde graphix
-5 alleen porche
-verder niks :)

wat ik vond van underground:
+ free roam (underground 2)
+ soms wel goeie graphix (de glimmende/verchroomde wegen waren midner)
- je auto verbouwen tot kermisattractie
- gangstah pink career mode
- geen politie
- GEEN SCHADEMODEL (niet je kermisattracties en spoilers er af raggen 8)7 )
- alleen maar in het donker...
Het tunen sprak mij wel aan. Ik vind het wel leuk. Maar idd geen kermis actie. Ik zette er andere rim's onder en mischien iets wat verlaagt. En een andere moterkap neon lampen en spoilers. Meer meestal niet. Maar gewoon dat het mooi blijft. En ook zo min mogelijk stikkers.

4 is de beste daar had je echte schade. En moest je er ook voor betalen. bij 6 was het er prakies uit. Alleen wat krassen waren nog mogelijk.

De variatie in banen was bij 4 ook goed. Leuk dat ze ook de banen uit deel 3 er bij hebben gepakt. Waardoor je veel levels had.

Maar wat NSF U 3 zou moeten hebben is:

-Politie
-Ook sportwagens als ferraries ( zonder tunning opties want die zijn al tunned dus wel die testbank tunning maar geen luchtfilers of zo eventueel wat opties die je er normaal bij kunt kopen )
-Keuze of je regen wil of dag en nacht
-Schade aan de auto's
-Eventueel ook wat lose banen zoals de outback. dan je ff wat anders hebt als stad. Kunnen ze er ook zo aan maken door gewoon een lange weg naar de woestijn te maken. Zorg je dat dat een vrij rechte weg is ben je er met 250 km/h ook zo :)

Als ze dat er ook in proppen is het een goed spel. En wil je het helemaal gweldig maken moet je net als bij stunts er voor zorgen dat je zelf banen kan maken maar door een editor vrij te geven of zo. Maar goed dat komt er toch niet.

Maar ik heb begrepen dat mostwhanted:

-politie
-sportwagens
-veel meer auto merken als bmw enz

Al zou krijgen of heb ik dit verkeerd ?

LET OP!!! dyslectisch Dus spelling kan verkeerd zijn!!! -- RIP CJ, The ATi Topic wont be the same without you.....


  • Smokey!
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 06-06 10:38
ahhh..heb net ff snel de plaatjes in de pcgameplay doorgekeken...ziet er vet uit :D...hoop dat men systeempje het trekt en dan ga ik cker weer lekker racen })

  • REDFISH
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-11-2024

REDFISH

beetje vreemd en niet lekker

Als ik de filmpjes en pics bekijk, zit er wederom geen schade in het spel.

  • dragon9114
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 11-06 09:20
ik hoop niet dat de politie weer het zelfde wordt als in nfs hp2 dat ze ineens je zo voorbij schieten ook al rij je al 290 of zo :(

  • FragNeck
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 29-04 11:13
dragon9114 schreef op donderdag 29 september 2005 @ 14:54:
ik hoop niet dat de politie weer het zelfde wordt als in nfs hp2 dat ze ineens je zo voorbij schieten ook al rij je als 290 of zo :(
Ja, die catch-up mode was echt hilarisch!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958


  • Smokey!
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 06-06 10:38
hehe...ik hoef die schade enzo niet perse.. als je je bakkie maar lekker op kan tunen vind ik alles best :D (inclusief mooie graphics en gameplay uiteraard :P)

  • DaWaN
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 11:11

DaWaN

'r you wicked ??

Ik hoop dat ik dit leuker ga vinden dan NFS Rivals op mn PSP, ik ben benieuwd :) Maarja, eerst komt nog GTA LCS dus denk niet dat ie een kans maakt :Y)

If you do not change direction, you may end up where you are heading


  • Locutus-of-Borg
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 30-04-2020

Locutus-of-Borg

Resistance is futile!

Is er al iets over de system requirements bekend?

Asrock K10N78 || AII 7750 ||2x 1GB Kingston || 2x 200Gb Maxtor DiamondMax 10 || R4850 || Acer X223W Q || WinXP


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dikki dik
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 12-07-2020
Locutus-of-Borg schreef op donderdag 29 september 2005 @ 18:10:
Is er al iets over de system requirements bekend?
dat kan je met jouw systeem gemakkelijk draaien ;) Verwacht dat de specs niet veel hoger zullen liggen als die van nfsu2

[ Voor 14% gewijzigd door dikki dik op 30-09-2005 09:58 ]

Battlefield 2 stats - Specs PC - X360 Gamertag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128210

Kan niet wachten op dit spel, komt die gelijk met de 360 release voor de pc?

[ Voor 70% gewijzigd door Anoniem: 128210 op 07-10-2005 00:19 ]

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.