Die ben ik dus ook aan het doen is Mission 11, met een Toyota GT2000 ofzo in New York en moet je in 3 ronden 5 anderen voorbij gaan, ik slipstream me een ongeluk maar ben nu steeds 2de op een paar seconden van de nummer 1, kom nog niet dichtbij genoeg, de rest zal nog wel moeilijker zijn dus de frustratiefactor bij de Driving Missions doet de bloeddruk mogelijk nog hoger stijgen!Verwijderd schreef op donderdag 21 april 2005 @ 10:49:
[...]
Ik vind de driving missions nu niet bijzonder makkelijkEr zitten echt missies bij, waarbij ik me afvraag hoe ik in vredesnaam in de buurt kom. Zit nu ook in missie 11 of 12 in een stad, met een ouwe 1970 japanse bak ofzo, en ik glijd elke bocht perfect door maar kom niet tot nauwelijks dichterbij. Heel frusti.
License test heb ik B & A alles minstens zilver, toen heb ik IB & IA eerst maar gewoon gehaald zodat ik lekker kon gaan racen, later nog eens alles zilver proberen en misschien ooit nog voor goud gaan, maar dat is bij sommigen echt erg moeilijk!