Hoy Wouter,
thanx voor de reply ...
Nee eigenlijk weet ik niet wat je precies bedoeld met "een bijna dSLR camera" .
Ik koop meestal vrij geavanceerde toestellen

, maar weet er meestal heel weinig van de mogelijkheden uit te halen. Net daarom kom ik het op dit forum eens proberen.
Meestal lukt alles vrij goed door op automatisch te werken , maar je ziet duidelijk dat het veel beter zou kunnen ook.
Wat ik precies wil is de juiste instellingen vinden voor deze IXUS 700 , voor nachtopnames met véél neon licht reclames.( wat zijn de beste preset instell. bijvoorbeeld )
Op de links hieronder (hoop dat ze nu werken) , zie je wel wat ik precies bedoel.
Deze zijn genomenvorig jaar met de Sony DSC-F828 op 8,2 Mpx., en doordat ik het toestel maar pas in bezit had een jaar geleden meestal op automatisch.
http://community.webshots.com/album/178701568JuqllO
http://community.webshots.com/album/178955215rZuZlx
http://community.webshots.com/album/179128573tJWHwt
http://community.webshots.com/album/179175231OeVJYl
Ik heb met deze nieuwe canon een reeks fotos gemaakt op de Floraliën in Gent afgelopen week .
Ik plaats ze binnenkort op Webshots en stuur je dan de link, zo zie je wat ik daar weer verkeerd heb gedaan.
Bij binnen-opnames met flits ,zijn bepaalde delen overbelichte vlekken , wanneer je zonder flits werkt is het in feite iets te donker , en door belichting te verhogen , te korrelig .
Wat zou ik hier kunnen aan doen ?
Weet jij soms een goede handleiding vooreen dergelijke camera , of beter nog speciaalvoor deze IXUS 700 ?
Uw foto,s die je heb gepost , zijn anders wel zeer goed vind ik . Voor bewegende onderwerpen , zelfs zeer scherp . Welke instellingen gebruikte je precies daarvoor ?
Alvast bedankt voor je antwoordje .....
Grtzzzz , Geert mail to : geert@eurocollector.be