Spel- en tikfoutjes - deel 11 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 7 Laatste
Acties:
  • 2.401 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • feej
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 26-10-2024

feej

giraffemeisje

Die van dennisvz durf ik ook niet aan te komen :o.
Die van fsfikke is niet fout :).

Everything is awesome!
Everything is cool when you're part of a team.
Everything is awesome when we're living our dream.
O+


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ralph Smeets
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:38

Ralph Smeets

sinds 10-7-2009

dennisvz schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 18:41:
nieuws: Overcapaciteit van 200mm-waferproductie remt groei

[...]

nm --> mm

Ik weet niet zeker of dit fout is, aangezien ik weinig kennis bezit op dit gebied. Echter, gezien het feit dat er al tig reacties zijn verschenen die de fout aanwijzen, neem ik aan dat het inderdaad een fout is.

edit:

@harm: bètastadium is idd een betere correctie als die ik gaf voor in http://www.tweakers.net/nieuws/36090 :)
Dit was dus fout... Mijn excuses ervoor ;) Weet niet hoe die fout erin geslopen is, maar het is ondertussen door me verbeterd :)


Mestreechs volksleed:
Jao diech höbs us aon 't hart gelege, Mestreech door alle ieuwe heer
Veer bleve diech altied genege, En deilde dreufheid en plezeer....etc.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:32

Mentalist

[avdD]

fsfikke schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 18:53:
http://www.tweakers.net/reviews/555/2

Onder WiFi:

[...]


maar werd voor deze uiteindelijke productnaam Calexico 2 genoemd.
Die dingen heten gewoon Pro/Wireless, zo heten ze in b.v. de drivers ook :). Calexico is een codenaam, zoals Northwood, en hoort geen bekende term onder consumenten te zijn.

[ Voor 7% gewijzigd door Mentalist op 05-02-2005 19:13 ]

Verstuurd vanaf mijn Computer®


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SWINX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01-04 23:10
meuktracker: Media Portal 0.1.0.6

In de titel wordt verteld dat het om 1.0.0.6 gaat, terwijl dit 0.1.0.6 moet zijn, zoals wel correct in de tekst staat.

Mannen komen van Mars Tweakers, vrouwen van Venus Bokt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fsfikke
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

fsfikke

* * * *

W3ird_N3rd schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 19:11:
[...]

Die dingen heten gewoon Pro/Wireless, zo heten ze in b.v. de drivers ook :). Calexico is een codenaam, zoals Northwood, en hoort geen bekende term onder consumenten te zijn.
Ik bedoelde meer dat twee keer "werd" in de zin:
maar werd voor deze uiteindelijke productnaam bekend werd

[ Voor 11% gewijzigd door fsfikke op 05-02-2005 19:46 ]

Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:32

Mentalist

[avdD]

fsfikke schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 19:45:
[...]

Ik bedoelde meer dat twee keer "werd" in de zin:
[...]
"Hij werd vermoord voor het schandaal bekend werd"

Precies uitleggen kan ik het niet, maar volgens mij is óók dat niet fout hoor :)

Maar een nieuwsposter kan je dat wellicht beter uitleggen, ik ben niet _zo'n_ ster met taal :P (heb wel een vermoeden van een richting waarin het is te zoeken, maar met zulk vaag gedoe ga ik hier niet strooien :+)

Daarbij, als je jouw suggestie zou doorvoeren verander je de hele betekenis van de zin (vandaar mijn eerste reactie). No good. Mijn voorbeeld zou dan worden (jij schrapt gewoon 2 woorden) :

"Hij werd vermoord voor het schandaal"

Da's heel wat anders ;)

"voor" is dan trouwens in zowel het artikel als mijn voorbeeld op meerdere manieren te interpreteren na jouw "correctie". Ook iets wat ik als schrijver te allen tijde zou proberen te voorkomen.. Geen van beide interpretaties is overigens wat de schrijver eigenlijk wou zeggen :+

[ Voor 68% gewijzigd door Mentalist op 05-02-2005 20:31 ]

Verstuurd vanaf mijn Computer®


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Killalot
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19-04 16:18
De tekst van software update is iets te snel gekopieerd van de vorige update: "RadLinker is voorzien van een update naar versie 2.028."

moet eigenlijk versie 2.030 zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Steve
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 07-04 09:31

Steve

Krokodil \o/

W3ird_N3rd schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 20:19:
[...]

"Hij werd vermoord voor het schandaal bekend werd"

Precies uitleggen kan ik het niet, maar volgens mij is óók dat niet fout hoor :)

Maar een nieuwsposter kan je dat wellicht beter uitleggen, ik ben niet _zo'n_ ster met taal :P (heb wel een vermoeden van een richting waarin het is te zoeken, maar met zulk vaag gedoe ga ik hier niet strooien :+)
Het is anders vrij eenvoudig, splits het in een hoofdzin en een bijzin: 'hij werd vermoord' + 'voor het schandaal bekend werd'. Dat 'bekend werd' slaat dus op het schandaal en heeft grammaticaal niets te maken met de 'hij' in de hoofdzin.

Rest gefixt :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tomatoman
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20:42

Tomatoman

Fulltime prutser

Harm schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 15:16:
[...]

Waarom?

[edit]
De rest is aangepast.
Omdat dat zo in het de Spellingwijzer Onze Taal staat, dat op het Groene Boekje is gebaseerd. Het component bestaat niet, want het is geen onzijdig woord (ik weet niet of het mannelijk of vrouwelijk is).
Steve schreef op zaterdag 05 februari 2005 @ 15:20:
[...]

'Waardoor' is geen voegwoord, maar een voornaamwoordelijk bijwoord. En je hebt hier wel degelijk te maken met een vrij korte hoofdzin en een lange bijzin van gevolg.

Ik heb nog nooit gehoord van de regel dat voor elk voegwoord, met uitzondering van 'en', per definitie een komma moet staan. Twee voorbeelden waar het niet zo is: "ik denk dat hij ziek is" en "je gaat naar de kerk of je blijft thuis". Heb je een bron?
Waardoor kan zowel een onderschikkend voegwoord als een voornaamwoordelijk bijwoord zijn. Het hangt van de context af. Voorbeeld van voornaamwoordelijk bijwoord:
Het hek waardoor de tuin wordt afgesloten is gammel.
Voorbeeld van een voegwoord:
Het hek is gammel, waardoor de tuin niet goed is afgesloten.
Zoals je ziet is de betekenis van beide vormen van waardoor heel anders. In het geval waar de discussie over gaat - 1970NX gebruikt (helaas) hetzelfde paneel als zijn voorganger, waardoor er op het gebied van de beeldkwaliteit geen revolutionaire verbetering te verwachten valt - is waardoor een voegwoord.

Nu de vraag of er een komma voor een voegwoord moet staan. In jouw voorbeeld ik denk dat hij ziek is is dat geen voegwoord, maar een aanwijzend voornaamwoord. Het voorbeeld deugt daarom niet. Het tweede voorbeeld - je gaat naar de kerk of je blijft thuis toont aan dat de komma inderdaad niet altijd nodig hebt; wat dat betreft heb je gelijk.
Volgens analisten zal de micro-elektronica-industrie te kampen krijgen met een overcapaciteit in 200mm-waferproductielijnen, wat nog wel eens zou kunnen betekenen dat de verwachte groei van de industrie nogal eens langzamer zou kunnen gaan als dat deze gehoopt had. Een van de oorzaken hiervan is dat er niet snel genoeg overgestapt wordt op 300mm-wafers.
Langzamer dan, dus:
langzamer zou kunnen gaan als dat --> langzamer zou kunnen gaan dan [en dat weglaten]

Een goede grap mag vrienden kosten.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Steve
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 07-04 09:31

Steve

Krokodil \o/

'Waardoor' is altijd een voornaamwoordelijk bijwoord, ongeacht hoe het gebruikt wordt - betrekkelijk zoals in je eerste zinnetje of voegwoordelijk zoals in je tweede zinnetje.

Je moet me ook eens uitleggen waarom 'dat' in 'ik denk dat hij ziek is' een aanwijzend voornaamwoord is. 'Dat ding daar': in zulke gevallen is het een aanw. vnw. Maar in de genoemde zin is het wel degelijk een voegwoord, of ik moet de grammatica der Nederlandsche taal helemaal verkeerd begrepen hebben. En ik geef je meteen een nieuw voorbeeld mee: "hij is groter dan ik". Het voegwoord 'dan' wordt ook hier niet voorafgegaan door een komma, wat volgens mij al voldoende bewijst dat er geen dergelijke regel is.

De gemelde fout gefixt, voor verdere discussie verwijs ik je graag naar m'n e-mailadres of icq-nummer :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tomatoman
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20:42

Tomatoman

Fulltime prutser

Optware roept al bijna drie jaar dat technologie heeft om een holografisch opslagsysteem te bouwen met een capaciteit van 1TB en een leessnelheid van ruim 100MB/s.
Woordje vergeten:
Optware roept al bijna drie jaar dat het technologie heeft...

Een goede grap mag vrienden kosten.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JumpStart
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

JumpStart

thinking of stardust

Om te beginnen besteedt men even aandacht aan de warmteontwikkeling en energieconsumptie.
2e alinea in nieuws: Eerste benchmarks S3 GammaChrome-videokaarten

ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dexter
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 18-02 13:50

Dexter

d((o_o))b

reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

Ik zou zeggen dat dat ding Power Watcher heet...en niet Power Wacher zoals in de titel van de review staat...

'It's all a matter of opinion' LTJ Bukem | 'You don't need eyes to see, you need vision' Maxi Jazz


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Jup :) .

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edwardVdV
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 09:42

edwardVdV

I shall say this only once!

nieuws: Pentax Optio X van dichtbij bekeken:

en met behulp van de craddle overgezet worden naar de computer via een USB-verbinding

craddle -> cradle

Knockwurst.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ugchel
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Ugchel

Speeding home

nieuws: Downloaden aangepakt door filmmaatschappijen - Update

Update: Het lijkt overigens dat TV Noord enigszins voorbarig geweest is met de berichtgeving. Zo blijkt dat provider @Home al langer dan vandaag brieven naar abonnees verstuurt wanneer zij de melding krijgen dat deze auteursrechterlijk beschermd materiaal verspreiden. Hoewel de stichting B.I.G. het anders laat uitschijnen, is het overigens zo dat het downloaden van filmmateriaal, net zoals muziekbestanden, vooralsnog niet bestraft kan worden. Wel is het vanzelfsprekend dat, wanneer alle bronnen geëlimineerd kunnen worden, ook de downloaders zullen verdwijnen bij gebrek aan downloadbare bestanden. Stichting Brein heeft overigens nooit betwist dat het downloaden wettelijk toegestaan is.

---

Is uitschijnen een goed woord?

A donkey is a lonely bloke, he hardly ever gets to poke


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _ferry_
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

_ferry_

Moderator Tweaking

Nipple Tweaker

reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

2e alinea:
"Het voordeel van PFC is dat de voeding het stroomnet gelijkmatiger belast wat erg gewaardeerd wordt door de verschillende energiemaatschappijen"

Woordje vergeten dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hielko
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:41
Is uitschijnen een goed woord?
Nou, wie weet bestaat het woord, maar zoals hier wordt het iig niet gebruikt binnen de nederlandse taal. Aangepast dus, evenals de rest van de gemelde fouten hierboven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • silentsnow
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15-04-2013

silentsnow

« '-_-' »

nieuws: IBM, Sony en Toshiba onthullen Cell-processor

"... uit acht "Synergistic Processor Elements": gespecialiseerde vectoreenheden die globaal idee van bijvoorbeeld SSE of AltiVec volgen, maar nog eenvoudiger ..."

Daar mist het woordje "het" waarschijnlijk.

The trade of the tools
[ me | specs ] Klipsch Promedia Ultra 5.1 + Sennheiser HD-590


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rataplan
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Rataplan

per aspera ad astra

silentsnow schreef op dinsdag 08 februari 2005 @ 07:43:
Daar mist het woordje "het" waarschijnlijk.
Ik denk dat dat "de" moet zijn ;)
te overhalen
over te halen
certifiëringsgroep
Ik kan me vergissen, maar volgens mij moet dat certificatiegroep zijn.
van in het begin reeds
reeds vanaf het begin
gekende
bekende
Anoniem: 34416 schreef op dinsdag 08 februari 2005 @ 08:39:
dat ze behoorlijk wat irritatie opwekken.
Daarom vermeldt de geplaatste modbreak ook een linkje naar dit forum, waar je zulke irritaties prima kwijtkan ;)

[ Voor 24% gewijzigd door Rataplan op 08-02-2005 11:07 ]


Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
* Yoeri gaat fixen

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 128143

Software updates / ICQ 5.02 build #2309

meuktracker: ICQ 5.02 build #2309
deze kan vanaf hier worden gedowmload.
Het is gedownload maar dat weet de poster ook wel ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hark_k
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-04 07:18
http://frontpage.fok.nl/ ;)

In de tracker van tweakers.net staat:
Eerste b&egrave ;taversie Windows...
(zonder spatie, ander staat het hier goed)

Ook in Firefox' RSS-feed staat het fout :)

[ Voor 20% gewijzigd door Hark_k op 08-02-2005 15:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AtleX
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

AtleX

Tyrannosaurus Lex 🦖

En in de T.net tracker aan de rechterkant van de Tweakers template van GoT ook :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Dan passen we dit aan 8) .

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47200

Uit deze afkorting volgt onder andere dat dit model een maximaal vermogen kan leveren van 480 Watt. Uit de afkorting volgt verder dat de voeding uitgerust is met actieve Power Factor Correctie (PFC).

Uit deze review:
reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

Op de voorpagina staat echter dat de voeding een piek van 550 watt kan leveren en een continue vermogen van 480 watt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edwardVdV
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 09:42

edwardVdV

I shall say this only once!

nieuws: Ask Jeeves neemt Bloglines over

Welk bedrag er gepaart is gegaan

gepaart -> gepaard

Knockwurst.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SithWarrior
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 14-01 21:49

SithWarrior

Ik ben uniek, net als iedereen

*edit* ik zag te laat pas die rode waarschuwings tekst onderin, laat dus maar :P

[ Voor 86% gewijzigd door SithWarrior op 09-02-2005 08:07 ]

You can take a picture of something you see. In the future, where will I be?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sewer
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:25
nieuws: AMD zoekt kantoorruimte voor Spansion-medewerkers

Laatste regel: procesordivisie -> processordivisie

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Fixed, voor die review wijs ik Hielko nog even op deze post :)

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wildfire
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:03

Wildfire

Joy to the world!

reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

Uit de laatste zin van het stukje over koeling:
maar een verrassing is dit niet gezien het feit dat deze koeling passief gekoeld wordt.
Een koeling die gekoeld wordt? :P

Maak daar maar van "...dat deze voeding passief gekoeld wordt."

[ Voor 13% gewijzigd door Wildfire op 09-02-2005 09:34 ]

Systeemspecs | Mijn V&A spulletjes | Mijn RIPE Atlas probe


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • edwardVdV
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 09:42

edwardVdV

I shall say this only once!

nieuws: Negentien ATX-voedingen getest

een PSU load-tester , een apparaat van zo'n 20,000 dollar,

spatie teveel en in Nederland gebruiken we de punt als duizendtallenscheider en de komma als decimaalscheider, dus het moet 20.000 dollar zijn ;)

Knockwurst.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hielko
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 22:41
Anoniem: 47200 schreef op dinsdag 08 februari 2005 @ 16:21:
Uit deze afkorting volgt onder andere dat dit model een maximaal vermogen kan leveren van 480 Watt. Uit de afkorting volgt verder dat de voeding uitgerust is met actieve Power Factor Correctie (PFC).

Uit deze review:
reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

Op de voorpagina staat echter dat de voeding een piek van 550 watt kan leveren en een vermogen van 480 watt.
Ik heb er maximaal continue vermogen van gemaakt, das wat duidelijker denk ik :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 47200

In dit artikel
nieuws: Koolance PC3-720BK watergekoelde behuizing bekeken

de tabel moet in graden fahrenheit ipv in graden celcius OF reken even de waardes van fahrenheit om naar celcius (nog beter IMO)

Op deze manier worden de prescottjes wel erg warm :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sebastiaan
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 22:16

Sebastiaan

....

In meuktracker: Jetico Personal Firewall 1.0.1.53 staat:
Denk hier bijvoorbeeld aan tojans en andere kwaadaardige programma's.


Dat zal waarschijnlijk om trojans gaan ipv tojans

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wacko
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 22-04 01:08
nieuws: Windows XP Professional x64 bereikt RC2-status

In de titel staat "x64" om aan te geven dat het om de 64-bits editie zou gaan. Dit is echter verwarrend en geen goede notatie, "x86" wordt vaak gebruikt om i386/.../i686 aan te duiden en gaat dus om hardware platform (PPC, SPARC) en 32- of 64-bits past niet in dat rijtje.

Ik snap dat de ruimte voor "Windows XP 64-bits editie" te beperkt is. Misschien is "Windows XP-64" een betere benaming?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
wacko schreef op woensdag 09 februari 2005 @ 13:39:
nieuws: Windows XP Professional x64 bereikt RC2-status

In de titel staat "x64" om aan te geven dat het om de 64-bits editie zou gaan. Dit is echter verwarrend en geen goede notatie, "x86" wordt vaak gebruikt om i386/.../i686 aan te duiden en gaat dus om hardware platform (PPC, SPARC) en 32- of 64-bits past niet in dat rijtje.

Ik snap dat de ruimte voor "Windows XP 64-bits editie" te beperkt is. Misschien is "Windows XP-64" een betere benaming?
Ik snap je 'probleem', maar Microsoft gebruikt zelf de naamgeving "Windows XP Professional x64 Edition" dus in dit geval lijkt het me dat we het wel intact kunnen laten.

Natuurlijk zullen we het nooit over x64 hebben in bijvoorbeeld een posting over processors met 64bits-mogelijkheden :)

[ Voor 4% gewijzigd door Yoeri op 09-02-2005 13:44 ]

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wacko
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 22-04 01:08
Ah, prima dan :) bedankt voor de verheldering.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dawuss
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17-03 17:13

dawuss

gadgeteer

Eerste beta-versie Gnome 2.10 verschenen, final 9 maart
...heeft eerder deze week een uitgebreide collectie screenhots gepubliceerd van de nieuwe Gnome-versie.
Nu zijn die screenshots ook wel erg "hot", maar dit lijkt me niet bedoeld :+

micheljansen.org
Fulltime Verslaafde Commandline Fetisjist ©


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Dat zal ik wel even aanpassen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SWINX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01-04 23:10
meuktracker: ThrottleWatch 2.01
ThrottleWatch is een zogenoemd thermal ....
Daar moet dus een "i" bij.

[ Voor 7% gewijzigd door SWINX op 09-02-2005 23:40 ]

Mannen komen van Mars Tweakers, vrouwen van Venus Bokt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:32

Mentalist

[avdD]

Ondanks de succesvolle fusie, deze heeft een aanzienlijke kostenbesparing tot gevolg gehad, is er onenigheid ontstaan
"deze heeft een aanzienlijke kostenbesparing tot gevolg gehad" -> "die een aanzienlijke kostenbesparing tot gevolg heeft gehad" :)

Verstuurd vanaf mijn Computer®


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Done.

  • Wilke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22:53
Eerste exploit voor lek in MSN Messenger duikt op
In afwachting van de lancering van deze versie, worden gebruikers aangeraden zo snel mogelijk de MS05-009-patch te installeren om het png-lek te herstellen.
wordt gebruikers aangeraden om....

Namelijk iets (in dit geval een patch) wordt aangeraden om een probleem op te lossen. Het is niet zo dat de gebruikers aangeraden worden als zijnde een oplossing van een probleem ;)

  • Goof2000
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 18:37
Omdat PostNuke volledig is gemaakt in PHP is het niet platformafhankelijk en dus makkelijk te installeren.
Niet platformafhankelijk, dat is denk ik fout en makkelijk te installeren heeft niks te maken met of het platformafhankelijk is of niet.

  • SysRq
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:30
Bètaversie Longhorn zal 'auxiliary display' ondersteunen
Volgens Viji zullen deze hulpschermen er bovendien voor zorgen dat de levensduur van een laptopbatterij gevoelig toeneemt.
gevoelig toenemen van de batterijduur :? Moet dat niet iets van 'aardig' 'flink' of 'iets' zijn?

-


  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
SysRq schreef op donderdag 10 februari 2005 @ 10:53:
Bètaversie Longhorn zal 'auxiliary display' ondersteunen
gevoelig toenemen van de batterijduur :? Moet dat niet iets van 'aardig' 'flink' of 'iets' zijn?
Ik en mijn belgicismen ook altijd :X

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


  • hellfire_ultd
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 13-02 15:57

hellfire_ultd

Effe checke!

Op de frontpage, in de aankondiging van de nieuwspost over de Xeon MP:
Intel bevestigt 64-bit Xeon MP met drievoudige bandbreedte
Woensdag 21:57 - Intel heeft vandaag niet de komst van een 64-bits Xeon MP met 8MB L3-cache bevestigt. Deze gebruikt de nieuwe Twin Castle-chipset, die met een dubbele FSB ruim drie keer zoveel bandbreedte levert dan de huidige. >>
Moet "bevestigd" zijn.

[ Voor 7% gewijzigd door hellfire_ultd op 10-02-2005 11:02 ]


  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Fixed ;(

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


  • Piggen
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22-04 19:16

Piggen

Lekker bakkie

nieuws: Pentax *ist DS digitale spiegelreflexcamera getest
Toch levert Nikon volgens de reviewer een complete camera voor een zacht prijsje.
Moet 'Pentax' zijn, lijkt me :)

  • Beaves
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 11:00

Beaves

Usque ad Finem

Dries maakt het wel heel erg :P
De camera is de lichter dan de concurrentie en daarmee de lichtste digitale spiegelreflex op de markt.
en
Toch levert Nikon volgens de reviewer een complete camera voor een zacht prijsje.
Nooit geweten dat Nikon eigenaar was van Pentax :P

Schotlandofiel | Godzijdank ben ik atheïst
Canon 7D / 20D / 300D + glas | Just Light | Flickr


Anoniem: 101727

In: Pentax *istDS digitale spiegelreflexcamera getest staan een paar fouten:
De camera is de lichter dan de concurrentie en daarmee de lichtste digitale spiegelreflex op de markt.
"de" is overbodig
Toch levert Nikon volgens de reviewer een complete camera voor een zacht prijsje.
Het ging toch om Pentax, niet om Nikon??

Dubbelpost, net te laat sorry.

[ Voor 6% gewijzigd door Anoniem: 101727 op 10-02-2005 13:26 ]


  • Steve
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 07-04 09:31

Steve

Krokodil \o/

Verbeterd 8)7.

  • Nitai
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 22-04 18:33

Nitai

Live the life you love.

“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering


  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
fixed

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


  • Dries Arnolds
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 01-04 13:18

Dries Arnolds

*bling bling*

Triplepost zelfs :)

Maarruh: schaam :X

  • Jeldert
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

Jeldert

Rozijntjes

In meuktracker: UseBB 0.3 is Robin Vreuls volgens mij vergeten om het inspringen weer terug te zetten.
Nu staan alle reacties 2 centimeter van de kantlijn.

Juist


  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Done.

  • jelle.
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 17:12

jelle.

Product Owner
nieuws: Symantec patcht bijna alle producten
Symantec heeft bekend gemaakt dat het enkele belangrijke patches gelanceerd heeft om een veiligheidslek te dichten dat in bijna alle producten aaanwezig is.
A-tje teveel (goh :P )

  • Gwaihir
  • Registratie: December 2002
  • Niet online
reviews: Mega roundup van Serial ATA RAID 5-adapters

Tweede alinea:
"De grootste problemen hadden we met de HighPoint RocketRAID 1820A, die twee keer vanuit Taiwan overgevolgen moest worden omdat het eerste exemplaar geen harde schijven herkende, en de Raptors die op de 3ware Escalade 9500S-8 aangesloten waren geweest, want die werden door deze kaart op slot gezet (zie pagina zeven)."

Deze zin loopt erg moeizaam; ik moest 'm vier keer lezen voor ik het snapte. Bovendien verwijst het linkje aan het eind (zie..) naar pagina zeven van het verkeerde artikel.

[ Voor 4% gewijzigd door Gwaihir op 10-02-2005 23:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wildfire
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:03

Wildfire

Joy to the world!

Wildfire schreef op woensdag 09 februari 2005 @ 09:34:
reviews: Sirtec Power Watcher-voeding onder de loep

Uit de laatste zin van het stukje over koeling:


[...]


Een koeling die gekoeld wordt? :P

Maak daar maar van "...dat deze voeding passief gekoeld wordt."
Hielko, m'n beste jongen, wel op andere reacties over deze nieuwsposting ingaan maar niet op de mijne? :P

Nee, ff serieus nou, de fout staat nog steeds in de tekst...

Systeemspecs | Mijn V&A spulletjes | Mijn RIPE Atlas probe


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PcDealer
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11-04 18:04

PcDealer

HP ftw \o/

nieuws: Symantec patcht bijna alle producten
Ook in de antispamproducten van Brightmail, dat vorig jaar door Symantec overgekocht werd, [...]
Is "overkopen" een bestaand werkwoord?

LinkedIn WoT Cash Converter


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PowerFlower
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 19:57

PowerFlower

être diable et jouer fleur

nieuws: Intel heeft eerste 65nm-processors draaien in het lab
Het zou gaan om processors voor mobiele toepassingen, dekstops en servers.
Snel! Stop het dek! :)
Typfout die ik zelf ook om de haverklap maak, trouwens 8)

[ Voor 16% gewijzigd door PowerFlower op 11-02-2005 10:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DriesA
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 19-04 13:53
Is "overkopen" een bestaand werkwoord?
http://www.vandale.nl/opz...boek/?zoekwoord=overkopen
Neen.
In deze context is beter "overnemen" of "opkopen".

[ Voor 11% gewijzigd door DriesA op 11-02-2005 10:53 ]

I don't have hard drives. i just keep 30 chinese teenagers in my basement and force them to memorize numbers.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Ik geloof dat alles fixed is tot hier

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wildfire
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23:03

Wildfire

Joy to the world!

Systeemspecs | Mijn V&A spulletjes | Mijn RIPE Atlas probe


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Sorry :) Bij deze aangepast

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bernd
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 15-08-2022
nieuws: Moederbord met i915PL-chipset gespot
Gistern schreven we over de....
Moet natuurlijk Gisteren zijn.

Frogstar#2151


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Da's Westvlaams... wij slikkn nogal wat letters in :p

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SleutelMan
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 06-04 11:32

SleutelMan

Alle Dagen Heel Druk

in Dell meldt recordomzet in voorbije kwartaal staa het volgende:
Dell heeft gisteren de kwartaal- en jaarcijfers gepresenteerd over respectievelijk het vierde kwartaal van het boekjaar 2005 en het gehele fiscale jaar.
en
In het vierde kwartaal van boekjaar 2005 heeft Dell 30 procent meer notebooks en 25 procent meer servers verkocht.
moet 2005 niet 2004 zijn? (tenzij Dell een jaar voorloopt op de concurrentie :P)

Logius | Somda | Twitter


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Fiscale jaren en kalenderjaren zijn niet gelijk ;) . Het fiscale jaar 2005 is geëindigd bij Dell aldus het persbericht :) .

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jelle.
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 17:12

jelle.

Product Owner
Inmiddels is het in het bericht zelf gefixed, maar op de frontpage staat nu nog steeds een A teveel:
Symantec patcht bijna alle producten
Donderdag 11:10 - Symantec heeft bekend gemaakt dat het enkele belangrijke patches gelanceerd heeft om een veiligheidslek te dichten dat in bijna alle producten aaanwezig is. Concurrent ISS ontdekte een probleem in de DEC2EXE-module die gebruikt wordt in Symantecs antivirus-library. >>

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
I'm fixing

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 4AMD
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 01-01-2022
meuktracker: WinRAR 3.42

bestranden ---> bestanden

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hark_k
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-04 07:18
meuktracker: Hamachi 0.9.6.7
Hamachi is onlnags uitgebracht en heeft versienummer 0.9.6.
onlnags -> onlangs

Succes ermee weer :)

[ Voor 16% gewijzigd door Hark_k op 11-02-2005 21:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Beiden gefixt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136806

nieuws: Hitachi start levering eerste SATA II-schijven
De harde schijf van Hitachi is de eerste SATA II-schijf die de markt bereikt, verschillende chipsets voor moederborden, waaronder de nForce Pro, nForce5 Ultra en RAID-controllers boden reeds ondersteuning aan SATA II.
Volgens mij kan boden in deze zin beter veranderd worden in bieden. Zo loopt de zin wat lekkerder en boden impliceert dat het mogelijk was in het verleden maar nu niet meer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • blobber
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online

blobber

Sol Lucet Omnibus

nieuws: Matsushita introduceert 4µm² MOS-beeldsensor
De reductie in grote van elke pixel zou geen gevolgen hebben voor de gevoeligheid van de sensor.
Hierdoor kon de grote van elke afzonderlijke pixel worden verkleind, zonder de eigenlijke sensor, de fotodiode, kleiner te maken.
grote moet grootte zijn :)

To See A World In A Grain Of Sand, And A Heaven In A Wild Flower, Hold Infinity In The Palm Of Your Hand, And Eternity In An Hour


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Piggen
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22-04 19:16

Piggen

Lekker bakkie

nieuws: Matsushita introduceert 4µm² MOS-beeldsensor
Matsushista introduceert 4µm² MOS-beeldsensor
Matsushista, de moedermaatschappij van onder andere Panasonic
Moet 'Matsushita' zijn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 34169

nieuws: Eerste toestel met Unlicensed Mobile Access gepresenteerd

"Een volledig QWERTY-toetsenbord bevindt zich achter het scherm."

Weet niet waar 'achter' op slaat, maar afgaand op deze foto zou ik zeggen dat dat niet het juiste voorzetsel is :+ Wellicht moet de hele zin herschreven worden.

offtopic:
Anoniem: 136806 schreef op vrijdag 11 februari 2005 @ 21:56:
nieuws: Hitachi start levering eerste SATA II-schijven


[...]


Volgens mij kan boden in deze zin beter veranderd worden in bieden. Zo loopt de zin wat lekkerder en boden impliceert dat het mogelijk was in het verleden maar nu niet meer.
Onvoltooid verleden tijd geeft aan dat de actie van langere duur is. 'Boden' kan dus zeker wel gebruikt worden in dit verband.

[ Voor 61% gewijzigd door Anoniem: 34169 op 11-02-2005 22:31 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goofy
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 15-04 09:36
nieuws: Matsushita introduceert 4µm² MOS-beeldsensor
Hierdoor kon de grote van elke afzonderlijke pixel worden verkleind, ...
Moet 'grootte' zijn :).

/edit:
... maar een resolutie heeft van 1 megapixels.
Moet dit niet in enkelvoud staan? 'k Ben er zelf echter niet zeker van...

[ Voor 43% gewijzigd door Goofy op 11-02-2005 23:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ralph Smeets
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:38

Ralph Smeets

sinds 10-7-2009

Thanks, is verbeterd :)
/edit:

[...]

Moet dit niet in enkelvoud staan? 'k Ben er zelf echter niet zeker van...
Hmm... deze is moeilijk... Hoewel het is 1 kilometer en 2 kilometer, dus zal het ook wel 1 megapixel en 2 megapixel zijn....


Mestreechs volksleed:
Jao diech höbs us aon 't hart gelege, Mestreech door alle ieuwe heer
Veer bleve diech altied genege, En deilde dreufheid en plezeer....etc.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • blobber
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online

blobber

Sol Lucet Omnibus

Lees mijn post erboven ook eens, je bent er nog een vergeten namelijk ;)

[ Voor 8% gewijzigd door blobber op 12-02-2005 09:58 ]

To See A World In A Grain Of Sand, And A Heaven In A Wild Flower, Hold Infinity In The Palm Of Your Hand, And Eternity In An Hour


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goofy
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 15-04 09:36
Ralph Smeets schreef op vrijdag 11 februari 2005 @ 23:34:
[...]

Hmm... deze is moeilijk... Hoewel het is 1 kilometer en 2 kilometer, dus zal het ook wel 1 megapixel en 2 megapixel zijn....
Zonet was ik tot een soortgelijke conclusie gekomen; 1 megabyte etc. moet je ook in het enkelvoud schrijven dus zal het zo wel goed zijn.

Die 'grote' staat er nog trouwens :P.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • blobber
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online

blobber

Sol Lucet Omnibus

Goofy666 schreef op zaterdag 12 februari 2005 @ 01:30:
Die 'grote' staat er nog trouwens :P.
Zoals ik al de hele tijd probeer duidelijk te maken, zijn mijn posts onzichtbaar ofzo :?

[ Voor 13% gewijzigd door blobber op 12-02-2005 10:28 ]

To See A World In A Grain Of Sand, And A Heaven In A Wild Flower, Hold Infinity In The Palm Of Your Hand, And Eternity In An Hour


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AtleX
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

AtleX

Tyrannosaurus Lex 🦖

meuktracker: CPU-Z 1.27
...het 270KN grote programma kan...
Het lijkt me dat dat KB moet zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
Ik fiets even langs

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mojo
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 02-04 20:46

Mojo

The Power Within

Beide bedrijven zien de samenwerking tot nu toe als een succces, en Microsoft noemt het een waarschuwing voor anderen die zich met soortgelijke praktijken bezighouden
Succces staat er ;) In het artikel over Microsoft en Viagra.

X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
O ja? O-) :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • moser
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-03-2022

moser

And then there was silence

nieuws: Open brief van Opera aan Microsoft over interoperabiliteit
Ondanks de vrij heftige kritiek op het verleden moet Lui toegeven dat er recentelijk verbeteringen zijn geweest, zoals de nieuwe homepage van MSN en de publicatie van het XML-formaat van Office 2003.
volgens mij noemt de persoon in kwestie nog steeds Hakon Wium Lie

A busstation is where a bus stops,a trainstation is where train stops
On my desk, I have a workstation,
... No further comment.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • odysseus
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 20-02 12:58

odysseus

Debian GNU/Linux Sid

nieuws: NorthQ Giant UFO processorkoeler getest
Uit de test blijkt dat de NorthQ Giant UFO iets beter koelt en iets minder geluid produceert als de Zalman CPNS7700.
Fout lijkt me duidelijk :).

[ Voor 2% gewijzigd door odysseus op 12-02-2005 21:59 . Reden: s/code/quote/ ]

Leven is het meervoud van lef | In order to make an apple pie from scratch, you must first create the universe.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Done.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 4AMD
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 01-01-2022

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exigence
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 20:51

Exigence

dnkroz

Het lukte hem om een sample van de Pentium 4 570J (3,8GHz) met behulpen van cascades over te klokken naar 7,2GHz bij een corespanning van 1,95 Volt.
->behulp

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bolk
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online

Bolk

Change the equation.

Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Keeper of the Keys
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 13-02 14:44
nieuws: Apple splitst aandeel in tweeën na jaar van sterke groei

"Bij het afsluiten van de beursdag op 18 februari zullen alle aandeelhouders twee aandelen krijgen voor elk aandeel Apple wat zij bezitten." --> "....voor elk aandeel dat zij bezitten."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Qwerty-273
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20:31

Qwerty-273

Meukposter

***** ***

Erzsébet Bathory | Strajk Kobiet | You can lose hope in leaders, but never lose hope in the future.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
On my way om de rest te fixen

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phyxion
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

Phyxion

_/-\o_

nieuws: Arctic Cooling Silentium T2 ATX-behuizing bekeken

Sony DVD-brander en DVD-ROM complet maken.

Dat moet natuurlijk compleet zijn :)

'You like a gay cowboy and you look like a gay terrorist.' - James May


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
ff fixen, thx :)

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten

Pagina: 1 2 ... 7 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Wat we niet in dit topic willen zien:
  • Opmerkingen over de inhoud van de teksten;
  • Suggesties voor een andere stijl of alternatieve manier van schrijven;
  • Opmerkingen over plaatjes, links, Pricewatch-koppelingen, etc.;
  • Fouten in teksten die niet van de redactie komen (alle statische teksten, bijvoorbeeld op het inlogscherm, indexpagina van de Pricewatch, etc.).
Open voor dit soort dingen dus een apart topic!