ik was xs4all klant, toen naar demon gegaan en van demon weer naar xs4all (demon voerde een prijsverlaging door voor nieuwe klanten only).
een jaar geleden naar Telfort overgestapt en ben gebeld door xs4all sales (netjes overigens) waarom.
uitegelegd dat:
- Internet bij Telfort.nl 20 EUR kost voor 20 mbit
- Webspace bij one.com inclusief domein EUR 2 per maand kost (eigenlijk minder maar je hebt het eerste jaar registratie kosten)
- Newsgoepen bij eweka.nl EUR 7.50 per maand kost.
- VOIP bij budgetphone per maand EUR 5,- kost
en dus dat ik voor minder dan 35 euro 4 maal de download snelheid had, betere retentie en download snelheid, betere telefonie tarieven en 15 maal zoveel webspace en dat ik dan nog 20 euro per maand goedkoper uit was.
Ik heb ze gezegd dat als ze normale tarieven gaan hanteren dat ik graag terugkom want ik draag xs4all een warm hart toe, maar het werd me echt te duur.
offtopic:
@battler: ow so, ja ach. Ik ben denk ik van die 15 jaar 8 jaar klant geweest, helpt dat? En jij?
Denk jij dat xs4all nog veel bestaansrecht heeft - de oude club van oprichters is, op een systeembeheerder na, allemaal weg schijnt. Waar ik bij de overname door KPN al bang voor was lijkt nu te gebeuren, ze worden uitgefaseerd door overpricing, de oude normen en waarden van privacy kunnen ze onder KPN niet meer waarmaken.
Nog even over je opmerking, sloeg dat alleen op mijn post of ook op de 15 posts boven mij? Ik geef aan waarom ik als ontevreden klant ben weggegaan en daar gaan ook posts van jou in dit topic over, ik kan je even niet volgen denk ik, waarom nam je de moeite om die post te maken?
franssie wijzigde dit bericht 31-05-2008 01:07 (29%)