De configuratie is opzich zo al gewoon goed, ook nog relatief goedkoop zelfs. Maar goed mijn suggesties:
Misschien de
behuizing vervangen voor de
pricewatch: Antec Sonata Plus 550 Zilver, Zwart? Deze heeft een iets sterkere voeding en persoonlijk vind ik deze een stuk beter eruit zien.

Hij is wel een stukje duurder.
Verder kan je ook een andere
brander erin doen (
uit Regeneration in "[BBG] Basissysteem mei 2008"):
Deze
pricewatch: Samsung SH-S203D is een zeer goedkope brander
met alles er op en eraan zoals Light Scribe. Ook geeft hij
goede prestaties en is ook erg snel.
(
Ook weer (gedeeltelijk) uit Regeneration in "[BBG] Basissysteem mei 2008"
) De
pricewatch: Kingston KVR667D2N5K2/2G (vanaf ¤ 27,88) is wel de goedkoopste
geheugen van de DDR2 PC5xxx (667MHz) geheugen, misschien tijd om over te stappen op
DDR2 PC6xxx (800MHz)? het prijsverschil is nu klein. En aangezien hier niet echt "probleem" met het budget is. Lijkt me de keuze niet zo moeilijk. Dit
pricewatch: Kingston ValueRAM KVR800D2N5K2/2G 2GB (2x 1GB) DDR2 (vanaf ¤ 31,18) lijkt me wel een goede. Zelfde CAS Latency van 5 en prijs is nog relatief erg laag.
Je kan mogelijk zelfs voor nog sneller geheugen gaan:
pricewatch: Kingston KHX8500D2K2/2G 2GB (2x 1GB) DDR2 PC 8500 (1066MHz) voor 50 euro, maar dit is misschien wat overkill op het moment en voor het prijsverschil hoef je het ook niet te doen.
Verder misschien een ander
beeldscherm erin doen? De Samsung Syncmaster 226BW heeft last van
[TFT] verschillende versies. Suggestie: deze vervangen voor bijv.:
-
pricewatch: Samsung Syncmaster 226CW of
-
pricewatch: Samsung Syncmaster 2232BW of
-
pricewatch: HP Pavilion w2207h of
-
pricewatch: LG L226WTQ-SF of
-
pricewatch: LG L227WT-PF
De specs van deze schermen verschillen qua specs nauwelijks en de keus is dus erg moeilijk daarop, het zal voornamelijk een persoonlijke keuze zijn. Is het mogelijk om al deze 5 schermen in de BBG te zetten, met als tekst "deze schermen verschillen weinig kies degene die je het mooist vindt".
Misschien een idee om deze keer voor een
AMD configuratie te gaan? Bijv.:
pricewatch: AMD Phenom X4 9750 of
pricewatch: AMD Phenom X4 9850 met
pricewatch: Gigabyte GA-MA78GM-S2H en met
pricewatch: Sapphire Radeon HD3870
Voordeel van AMD configuratie is dat je een Quadcore hebt, mogelijkheid tot Hybride Crossfire X en DX 10.1 ondersteuning.
Regeneration wijzigde dit bericht 26-04-2008 01:34 (30%)