Wordt apart vermeld. Zelf ben ik:quote:
MCSA 2000: Messaging
MCSA 2003: Messaging
Op mijn pas staat:
MCP
MCSA
MCSA: Messaging
AULXJMHR
GoT Index » Windows Clients » [Microsoft Certified] Ervaringen en discussies - Deel 6
Pagina's: 1 2 3 4 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 last
[Post Reply] [Nieuw Topic]Wordt apart vermeld. Zelf ben ik:quote:Newpowerr schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 11:44:
Weet iemand toevallig of er op de blauw-witte Microsoft pas apart vermeld komt te staan dat je MCSA/MCSE + Messaging + Security hebt behaald? Of blijft het alleen bij een MCSA/MCSE vermelding?
AULXJMHR
Dat was me ook erg opgevallen, terwijl ze wel airconditioning hebben hangen.quote:kw_nl schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 11:26:
Ik vind Zoetermeer (Global Knowledge) prima, kan er meestal snel terecht, meestal rustig.
Alleen bloedheet in het examenhok...
Btw, iemand ervaring met Sharepoint cursussen?
http://weblog.sjowhan.nl/http://specs.tweak.to/5253
Pas dit er dan nog wel op:quote:DPhoenix schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 13:46:
[...]
Wordt apart vermeld. Zelf ben ik:
MCSA 2000: Messaging
MCSA 2003: Messaging
Op mijn pas staat:
MCP
MCSA
MCSA: Messaging
*** Vicksburg *** Werken met Ambitie***
Nou, ik heb mijn MCTS pas afzonderlijk gekregen, dat gekke wit/groen/okergele pasje, en daarna een MCITP pas, waarop MCITP en MCTS staat. Later kreeg ik een nieuwe blauw-witte, waar ook de MCTS en de MCITP op vermeld staan.quote:DeeJee schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 14:26:
Dat zijn inderdaad verschillende soorten pasjes.
Johan71 wijzigde dit bericht 25-04-2008 16:10 (30%)
When did I realize I was God? Well, I was praying and suddenly I realized that I was talking to myself
Was toen ik er was ten strengste verboden.quote:Johan71 schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 15:21:
Essentieel voordeel in Assen vind ik dat je tijdens je examen een kop koffie bij kunt tappen. Zo hoort het.
bord4kop wijzigde dit bericht 25-04-2008 16:43 (23%)
zeg maar: roeter want het ding routeert
quote:
[root@localhost /]$ modprobe brain.o
modprobe: Can't locate module brain.o - certified prutser - specs
Johan71 wijzigde dit bericht 25-04-2008 16:58 (10%)
Nee, ook als je aan de medicijnen bent mag het nietquote:Johan71 schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 16:56:
Als ik het goed begrijp mag je alleen geen koffie als je aan de medicijnen bent. ;-)
Vroegah ging het nog losser in Assen, ze accepteerden 1 id, laptop en jas mee het examen in (wel bij de kapstok laten). Is allemaal wat strakker geworden, ik vermoed door eerlijk ingevulde enquêtes die je een dag na examen in de mail krijgt..
Ik ben wel blij met de koffie, moet er niet aan denken al om 09:30 2 uur te zitten concentreren zonder een paar bakken caffeïne.
/edit: meenemen hoeft niet, idee-ict heeft heel gastvrij een kan op tafel staan midden in de examenruimte.
zeg maar: roeter want het ding routeert
" 1 muis maakt nog geen piepshow ! "
Pentium Core 2 Duo 6600, 2GB RAM, Asus 7600 GT
Dat is behoorlijk lang. Ik heb nu 5 x examen gedaan in Zwolle, maar daar gaat het een stuk makkelijker. Was ook een keer 3 kwartier te vroeg, kon zo alles invullen en gaan zitten. Wel geluk dat er plaats was uiteraard.quote:BFS schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 15:46:
Ik heb bij Global Knowledge in Nieuwegein examen gedaan maar dat vond ik geen fijne examenlocatie.Eigenlijk ben ik altijd te vroeg voor een examen (spanning he) en bij GK heb ik echt 5 keer een half uur/drie kwartier moeten wachten tot ik examen kon doen. Tegenwoordig doe ik bij BVO in Nieuwegein examen en daar heb ik tot op heden nog altijd eerder mogen beginnen.
Daarnaast is dame bij BVO leuk om naar te kijken
Voor zover ik weet kan dat wel, maar hoe dat precies moet.....dunno ('k wil het namelijk ook wel...)quote:70373R schreef op zaterdag 26 april 2008 @ 10:16:
Ik ben aan het zoeken om mijn MCP live ID te veranderen naar een ander ID. Ik kan het echter niet vinden. Is dit wel mogelijk?
Als we het over dezelfde hebben welquote:
When did I realize I was God? Well, I was praying and suddenly I realized that I was talking to myself
Ik heb examen 70-631 (installing and configuring Windows Sharepoint Services) gedaan, met behulp van het sharepoint-administration book van Wrox en de MS Online course.quote:the-edge schreef op vrijdag 18 april 2008 @ 13:11:
Ik wil me certificeren voor SharePoint, o.a. het managen en het opzetten van portal oplossingen. Hiervoor heb ik op Microsoft wel wat gevonden maar mijn vraag is of iemand hier ervaringen mee heeft en welke certificaten zij hebben behaald of er nog mee bezig zijn.
Dan moet je er ook nog 70-285 bij halen.quote:Bollie schreef op zondag 27 april 2008 @ 09:54:
Vrijdag 70-297 gehaald met 1000 punten. Heb nu het volgende rijtje gehaald:
70-270 : 954
70-290 : 899
70-291 : 880
70-293 : 865
70-294 : 952
70-297 : 1000
Nu nog 70-284 en dan ben ik MCSE, maar voor MSCE: messaging moet ik er toch nog 1 meer bij halen of niet?
||=> XBOX 360 Gamertag database <=||
Ben bezig met sharepoint 2007 als elective voor MCSA/Equote:tyrinian schreef op zondag 27 april 2008 @ 00:41:
[...]
Ik heb examen 70-631 (installing and configuring Windows Sharepoint Services) gedaan, met behulp van het sharepoint-administration book van Wrox en de MS Online course.
Het boek zegt zowel WSS als MOSS te behandelen, maar laat een hele hoop van het installatieproces onderbelicht, en stsadm komt daar nauwelijk aan bod. De focus ligt duidelijk op MOSS. De MS Online course zijn saai, onduidelijk, onoverzichtelijk en de VM's die je van MS krijgt om te oefenen voldoen niet eens aan de systemspecs van WSS, dus die zijn enorm traag.
Voor beide methoden geldt dat ze IIS volledig onderbelicht laten, en ik was blij dat ik voor m'n MCSE-traject daar een stuk van meegekregen heb, want anders had ik het zeker niet gehaald (het was nu al op het randje). Dingen die in het examen gevraagd worden:
- featureset
- migreren van sites van een naar andere deployment, custom parts.
- IIS, netwerk load balancing
- alle denkbare bestandsformaten die WSS nodig heeft.
Het is voor mij alweer een half jaar geleden, maar dit is wat er nog van weet. Sterkte.
24 flesjes in een krat 24 uur in een dag toeval??
GoT Index » Windows Clients » [Microsoft Certified] Ervaringen en discussies - Deel 6
Pagina's: 1 2 3 4 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 last
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Asclepius
© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Asclepius