Gathering of Tweakers

Quicksearch
De foto's op het internet zijn dus eigenlijk misleidend, maar het is altijd leuk om ze te bekijken. Zie je ook nog de mogelijkheid om een 720P bron te bekijken?
 
Ja, dat gaat echter wat meer tijd kosten. Ik zal proberen mijn notebook op de tv aan te sluiten.
 
Rudey, dank voor je review. Ik voel me wel langzaam oud worden als ik nog op wikipedia moet opzoeken wat nou weer een HUD was ;) maar het plaatje is me duidelijk. Zelf wil ik het gaan combineren met een HD decoder via Casema. Ben denk ik wel toe aan een DVD-speler die een beetje kan upscalen denk ik. Mijn oude Sony zal dat wel niet kunnen. Eén vraagje: hoever zit jij normaal gesproken van de TV af? Ik zit namelijk op zo'n 4 meter en heb nu nog een 60cm CRT staan.
Ik zit op ongeveer 3 meter van het scherm af.
 
Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8106
Reg. datum: 30 januari 2000

Net besteld, hoop dat 'ie er snel is, en dan zit ik er ook op een metertje of 4 vanaf. Heerlijk, je "zinkt" in je spellen en films. :)

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

Berichten: 565
Reg. datum: 10 december 2003

Rudey kan je wat meer vertellen over de voetbalwedstrijd die je hebt gezien op deze plasma?

Wat gaat er precies niet goed?

En welk digitaal kastje gebruik je Samsung of Humax?

http://www.tweakers.net/gallery/131188/sys 3dmarks2001:25000+ # 3dmark2003:10500+ # 3dmark2005:4500+ # pifast:38+sec http://specs.tweak.to/10270

Ik gebruik het kastje van Humax. Ik moet toegeven dat de uitzending niet van hoge kwaliteit was. En het was alleen zichtbaar bij snelle bewegingen van de camera. Je zag dan de lijnen van het interlaced signaal. één beeldlijn die iets meer naar links zat ten op zichte van de andere beeldlijn.
 
Berichten: 7
Reg. datum: 30 april 2008

Wat is de 50pg6000 toch plat. Super ding. Voordeel van deze tv tov de vorige types (50pc51) en de panasonic dat hier GEEN fan aanwezig is en toch opmerkelijk koel blijft. Gemeten verbruik bij normaal beeld is 180W-250W max. verbruik gemeten bij volledig wit beeld is 360W! Super zuinig als je nagaat dat mijn 1/2 jaar oude plasma tv van philips 50pfp5532d/12 die ik hiervoor had een verbruik had nominaal 300-360W max 500W. De pana's worden behoorlijk warm en er zitten meerdere fan's in, ga hiervoor checken bij de MM. Volgens mij moet je de muren behoorlijk zwart krijgen van de stof...door de fan's en denk ook aan de levensduur, de fan's halen niet de levensduur 60.000-100.000 uur van de plasmascherm. Die fan's rammelen er tzt er gewoon eruit.
Verder geeft de componenten aansluiting, met een lager resolutie (SD signaal), een niet beeldvullende weergave. Rechterzijde is dan een zwarte baan te zien van boven naar onder. Hiervoor is LGE bezig om het op te lossen. Ook is een lichte image retention zichtbaar in een pikdonkere kamer en bij een schemerlamp niet meer. Beeld is ook gevoeliger (nog bij de eerste +/-200uur) voor inbranden, ik was er nog net optijd bij!!!! Dus zet de tv in een meest energiezuinige stand nl stand 4 en zet vooral het contrast niet te hoog. Helderheid mag dan rustig op 60% staan. HDMI (DVI) met een pc aangesloten geeft niet de volle resolutie weer. beeldscherm is 1366x768 en de videokaart zegt 1360x768, hierdoor worden 6 pixels niet gebruikt. Oplossing is 1920x1080 of 1280x768 en eventueel een overscan gebruiken waardoor het beeldvullend wordt weergegen. Dit kan overigens aan mijn videokaart liggen! Videokaart: Sapphire HD2600 PRO 512MB DDR2. Verder een toppertje en ik ben gelukkiger dan met de Philips die overigens ook nog lawaai produceerde uit de achterkant van de tv (de voeding). De 50PG6000 heeft ook ontzettend veel instelmogelijkheden en zet wel de extra opties (ruisonderdrukking etc)zoveel mogelijk uit. Die zorgen absoluut niet voor beter beeld, alleen maar slechter. TIP: zorg voor een calibratie dvd (MONSTER ISF)........!!!!!torrent!!!, en regel de tv af wanneer de tv is ingespeeld. Mijn tv is nog niet ingespeeld en hoop dat hierna de image retetion ook niet meer aanwezig is.
 
Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8106
Reg. datum: 30 januari 2000

Image retention en inbranden zijn niet hetzelfde. In het begin gewoon goed afwisselende beelden spelen. Ik zal m'n dvd-collectie er eens doorheen jassen.

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

Berichten: 7
Reg. datum: 30 april 2008

Daklop, Image retention en inbranden zijn ook niet hetzelfde. Image retention wordt veroorzaakt doordat een elektrische lading aanwezig blijft in het fosfor van een pixel waardoorhet nog iets helderder en/of tijdelijk aanwezig blijft. Is voornamelijk zichtbaar in een donker kamer, laat even een menu van je LG scherm zien en laat dan het menu verdwijnen. Je zult dan nog een deel van het menu zien. Ook bij het kijken naar bv SBS6 blijft die logo nog even aanwezig wanneer je overschakeld. Inbranden is wanneer je het blijft zien!!!!! Momenteel heb ik het zo goed als weg kunnen krijgen die SBS6 en RTL7 en RTL8. Ik heb het beeld nu aangepast door op zoom1 of zoom2 te zetten waardoor die stomme logo's verdwijnen. Ook heb ik een middag op een analoge zender gezet met sneeuw als beeld, contrast en helderheid op 100% gezet en de energiespaarstand op 0.Een hele middag aan laten staan en je moet nu nog heeeeel goed kijken om het te zien. Hierover heb ik contact gehad met LG zelf en zij vertelden mij dat het nog minder gaat worden. We zullen het wel zien!!!
Deze schermen zijn er gewoon behoorlijk gevoelig voor inbranden aangezien ik al een 1/2 die Philips heb gehad en hiervan totaal geen last van heb gehad, zelfs geen image retention. Het was overigens een samsung plasma panel.
Ik ben nu nog voorzichtiger geworden. Ik ben alleen benieuwd hoe het gaat bij mensen die hier geen "verstand" van hebben? Die zullen met de standaard instellingen binnen een dag al, naar mijn idee, het scherm kunnen beschadigen! Persoonlijk vind ik dat die 200, of misschien wel 400 uur, al de fabriek had moeten gebeuren (burn-in) en niet in een woonkamer. Waarschijnlijk een kostenbesparing.

PS: die schermen worden in Polen inelkaar gezet. Ik ben daar wel blij mee, aangezien ik ook in een fabriek in polen geweest ben waar LG schermen inelkaar gezet werd. Het bedrijf heet trouwens Jabil. Ze werken daar heel netjes, precies volgens de regels en ieder persoon doet maar een paar handelingen waardoor fouten minimaal is. Wij moesten daar weg met onze productie aangezien die niet constant en groot was en LG wel en meer ruimte nodig hadden.
 
Poepen = ultieme ontspanning
Berichten: 8106
Reg. datum: 30 januari 2000

We zullen het zien. Ik gooi bij de mijne als 'ie binnenkomt de settings omlaag, laat een paar weken lang gewoon wat films spelen en tussendoor misschien een uurtje sneeuw op analoog en na een paar weekjes m'n calibrator eens tegen het scherm houden om het ding netjes af te stellen.

Join het Front Anti-Liev!
LTS-zwakstromers met een 3 voor Nederlands zeggen liev!

Borgoth: Vrouwen kunnen gewoon niet lang genoeg hun mond houden om de benodigde druk op te kunnen bouwen voor een scheet. Dat is de enige reden.

Berichten: 62
Reg. datum: 05 december 2006

Weet iemand of de 42PG6000 hetzelfde type is als de 42BG6000 die via redcoon wordt aangeboden?
De reviews die ik verder lees geven niet aan dat dit paneel gevoeliger is voor image retention dan andere plasma schermen, is er iemand die dit kan bevestigen / ontkrachten aangezien dit wel 'n probleem is wanneer de logo's echt lang zichbaar blijven?
 
|\|()()|3

Ik ben al een tijdje opzoek naar een nieuwe plasma. Ik zie dat de LG 42PG3000 een relatief lage prijs heeft. Echter, er is verschrikkelijk weinig te vinden over deze plasma. Is er iemand die deze plasma in zijn/haar bezit heeft en er iets over kan vertellen. Zeker de vergelijking met bv. Samsung 42Q91/92 is erg interessant, daar ze in dezelfde prijsklasse vallen.

Xbox Live Tag: Nightwish1980

quote:
NIKDCC schreef op vrijdag 02 mei 2008 @ 09:56:
Weet iemand of de 42PG6000 hetzelfde type is als de 42BG6000 die via redcoon wordt aangeboden?
De reviews die ik verder lees geven niet aan dat dit paneel gevoeliger is voor image retention dan andere plasma schermen, is er iemand die dit kan bevestigen / ontkrachten aangezien dit wel 'n probleem is wanneer de logo's echt lang zichbaar blijven?
Ik heb andere plasma schermen niet uitvoerig getest, maar de image retention is na een tijdje gewoon zichtbaar bij bijvoorbeeld een film kijken met ondertiteling. Bij donkere scenes zie je dan twee wazige witte strepen. Een aantal minuten normaal tv kijken zonder ondertiteling en de image retention is alweer verdwenen. Als het goed is moet dit steeds minder worden en is het alleen in het begin zo extreem.
 
Berichten: 62
Reg. datum: 05 december 2006

quote:
Rudey schreef op vrijdag 02 mei 2008 @ 16:17:
[...]
Als het goed is moet dit steeds minder worden en is het alleen in het begin zo extreem.
Is het een bekend fenomeen dat dit naar verloop van tijd minder wordt dan?
 
Berichten: 565
Reg. datum: 10 december 2003

quote:
NIKDCC schreef op vrijdag 02 mei 2008 @ 21:43:
[...]


Is het een bekend fenomeen dat dit naar verloop van tijd minder wordt dan?
Ja ook de schermen van Panasonic en Samsung hebben dit dus is een bekend fenomeen.

http://www.tweakers.net/gallery/131188/sys 3dmarks2001:25000+ # 3dmark2003:10500+ # 3dmark2005:4500+ # pifast:38+sec http://specs.tweak.to/10270

Ik ben sinds gisteren 2 weken in bezit van een 42PG6000 model, normaal was ik eerst van plan de nieuwe LG 42LG6000 LCD aan te schaffen. Maar het design life in de winkel (www.iishop.be) van deze TV viel me tegen. Het design en de beeldkwaliteit van de 42PG6000 waren meer overtuigender.

Mijn ervaringen zijn ongeveer gelijk zoals die van Rudey gepost op 29/04. Wow!
Ook ik ben voorlopig aan het inspelen in bioscoop modus met de meeste settings rond de 50%.

Ik heb samen met deze TV de nieuwe LG HT503SH Home Theater aangeschaft, connectie via HDMI met Simplimk en Full HD 1080p Upscaling. Ik ben heel tevreden over beeldkwaliteit (upscaling aan 720) op de 42PG6000. Getest met films als The Matrix, Trans Formers en Star Wars. Wow! Zelfs met de settings voorlopig op 50% spatten de kleuren van het scherm! Mijn kinderen hebben al enkele tekenfilms bekijken zoals Bee Movie; de kleuren zijn schitterend!

Ook een positief punt van deze TV is de optie "Heldere Stem" bij het geluid

Sinds woensdag 30/04 kijk ik digitaal via Telenet HD digicoder (België) aansluiting via HDMI, enkele zenders ontvang ik in HD. Wat een verbetering tov analoog signaal via de kabel!

Enkele min punten:
- image retention; ik heb de "Orbiter mode" geactiveerd en soms doe ik als het te erg is een "White Wash
- nogal reflectie op de glasplaat
- onderkant van de TV en de voet trekken stof aan

Voorlopig heb ik net zoals Rudey het gevoel dat ik prijs/kwaliteit een goed toestel heb aangekocht.
 
quote:

ypres wijzigde dit bericht 04-05-2008 18:46 (87%)

 
Ik heb laatst wat foto's en video's gemaakt voor Ferry. Deze wil ik ook wel met jullie delen. Ik laat het bestand maar een paar dagen staan, zodat mijn dataverkeer niet volledig wordt gebruikt.

Zie hier:
http://www.stylix.nl/2008_05_03.zip

De filmpjes zijn van officiële DVD oplages, en geen gecomprimeerde download bestanden of HD versies. Verder is de ruis afkomstig van de camera en niet van de film. Hetzelfde met de snelle bewegingen op de foto's. Op de tv zag dit er vloeiend uit, maar de camera kon het niet bijhouden. Foto's zijn gemaakt met een Canon Ixus 50.
 
Berichten: 40
Reg. datum: 30 maart 2008

Schijnbaar zijn er lever problemen met de 42PG6000, aldus de webshop waar mijn TV in bestelling staat. Beetje vreemd, want de televisie is hier op GoT totaal niet populair. Als het goed is, krijgt de leverancier midden volgende week een nieuwe batch binnen. Laten we hopen dat er genoeg zijn voor iedereen die er ook één wil in deze draad. Waarschijnlijk ben alleen ik dat :D

Rudey, al spijt dat je geen Pana hebt gekocht, of totaal niet?

ABD wijzigde dit bericht 09-05-2008 10:05 (8%)

 
Nee, nog geen spijt. Beide tv's (PG6000 en PX80) hebben hun voor- en nadelen. Het liefst had ik natuurlijk de PZ85 serie van Panasonic, maar dat zit boven mijn budget.
 
Spaart...
Berichten: 108
Reg. datum: 08 september 2003

quote:
ABD schreef op vrijdag 09 mei 2008 @ 10:04:
Schijnbaar zijn er lever problemen met de 42PG6000, aldus de webshop waar mijn TV in bestelling staat. Beetje vreemd, want de televisie is hier op GoT totaal niet populair. Als het goed is, krijgt de leverancier midden volgende week een nieuwe batch binnen. Laten we hopen dat er genoeg zijn voor iedereen die er ook één wil in deze draad. Waarschijnlijk ben alleen ik dat :D

Rudey, al spijt dat je geen Pana hebt gekocht, of totaal niet?
Je hoeft je niet alleen te voelen 8). Ik wil deze tv graag kopen, maar het meubel waar hij op moet komen te staan, laat nog een paar weken op zich wachten.

Wilde eigenlijk eerst voor een Panasonic gaan, maar het ontwerp van de 2008-modellen is zo bedroevend dat deze bovenaan mijn lijstje is komen staan. Binnenkort even bij de Polectro langs, ik heb ze allebei al gezien, maar nog niet naast elkaar ;).

...voor een HTS-upgrade

[/quote]Je hoeft je niet alleen te voelen . Ik wil deze tv graag kopen, maar het meubel waar hij op moet komen te staan, laat nog een paar weken op zich wachten. [quote]

Ook is heb interesse in deze plasma,(we zijn al met z'n drieen dus) de verkoper van een filiaal van een grote electronica keten vond het maar vreemd dat ik deze LG wilde kopen en niet de door hem hardnekkig aangeprezen Panasonic.
Na enig aandringen zocht hij de 42PG6000 op in de computer en noemde de prijs: 1299 euro, maar liet nogmaals doorschemeren dat dit een slechte aankoop zou zijn.
Dus maar snel vertroken uit die "Super" store.
Dan maar naar een online shop waar ik hem (hopelijk binnenkort) kan aanschaffen voor 450 euro minder!
 
Berichten: 62
Reg. datum: 05 december 2006

Ik ga ook vrijwel zeker deze TV kopen binnen enkele weken, de panasonic is idd prima in alle reviews maar het oog wil ook wat en daar slaat panasonic de plank helaas volledig mis!
Al 4 inmiddels dus, welke webshop hebben jullie in gedachten om de TV te kopen, ik zelf denk dat ik ga voor plasmadiscounter :)
 
quote:
NIKDCC schreef op zondag 11 mei 2008 @ 08:49:
Ik ga ook vrijwel zeker deze TV kopen binnen enkele weken, de panasonic is idd prima in alle reviews maar het oog wil ook wat en daar slaat panasonic de plank helaas volledig mis!
Al 4 inmiddels dus, welke webshop hebben jullie in gedachten om de TV te kopen, ik zelf denk dat ik ga voor plasmadiscounter :)
Ik heb hem er ook weg! ik denk 4 stuks 100 euro korting

vanillakoyak wijzigde dit bericht 11-05-2008 16:44 (8%)

 


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws