Nouja ver moet je niet te letterlijk nemen, maar een meter draad ofzo kom je snel aan. Het zal allemaal wel loslopen, m'n vorige ontwerp waren gewoon FETs direct door logica aangestuurd en verder totaal geen bescherming.quote:
Chromoflex werkt op 120 Hz geloof ik? Die chips van philips zitten op 97kHz, dat zal ook wel verschil maken. Ik heb liever ook een wat lagere frequentie maar de meest geschikte ICs zitten nou eenmaal op 97kHz. Ik hoop dat dat niet al te veel storing gaat geven. De storing zit vooral in de schakelpieken dus die moeten dan niet te snel zijn, maar ook weer niet te langzaam want dan worden de FETs te warm (zeker op 97kHZ, bij 120 Hz speelt dat veel minder).quote:
Het IC is trouwens een PCA9634. Heeft een fm+ (fast mode +) I2C bus die geschikt is voor 4000pF bussen, dus veel langere draden aan kan dan 'normale' I2C IC's die meestal tot 400pF gaan. Adres dacht ik via dipswitches (4 bits ofzo) in te stellen, zo kun je tot 16 modules (met elk 2 RGB kanalen) aansluiten, moet voldoende zijn.