Is MrSuzuki in FIA GTR2
Het HTC S710 topic - Deel 2
Gerelateerde producten
Pagina: 1 2 3 4 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 last
Reageer Nieuw TopicVolgens mij toch niet hoor.. zie manual?quote:JPstyle schreef op woensdag 11 juni 2008 @ 19:07:
[...]
Dit kan gewoon in dat zelfde scherm. Trillen en beltoon.

Is MrSuzuki in FIA GTR2
Ik heb geen flauw idee:quote:El_Bandito schreef op dinsdag 10 juni 2008 @ 18:49:
Is het nou al mogelijk om met een Vodafone S710 een update naar Wm6.1 te gaan ?
Een ander probleem: ik was een keer in dans-café; waar flink gerookt werd. Toen ik mijn S710 later uit mijn zak haalde, stonk deze ook een uur in de wind.
Nu, ruim 4 weken later, ruikt mijn S710 nog steeds naar rook, als je 'm onder je neus houdt. Ik heb er verder geen last van, maar wil er wel graag vanaf. Iemand tips?
* EDIT: All electrical components work on smoke....ik weet het
Edit: Laat maar, plastic stinkt dus ook
Muscrerior wijzigde dit bericht 12-06-2008 11:32 (8%)
Geen idee, ik lees de manual nooit.quote:
Maar ik weet 100% zeker dat het wel kan omdat ik het zelf ook zo ingesteld heb..... Dus laat ik even niet de beroerdste zijn en een screentje gemaakt te hebben om het te bewijzen.

JPstyle wijzigde dit bericht 11-06-2008 23:22 (22%)
Dat kan ik dus niet instellen onder Home > Settings > Soundsquote:JPstyle schreef op woensdag 11 juni 2008 @ 23:16:
[...]
Geen idee, ik lees de manual nooit.
Maar ik weet 100% zeker dat het wel kan omdat ik het zelf ook zo ingesteld heb..... Dus laat ik even niet de beroerdste zijn en een screentje gemaakt te hebben om het te bewijzen.
[afbeelding]
In welk schermpje doe jij dit dan? En hoe maak jij zo'n mooi screenshotje daarvan
El_Bandito wijzigde dit bericht 11-06-2008 23:35 (4%)
Is MrSuzuki in FIA GTR2
Dan met de rechterknop op normaal en bewerken kiezen. Daar kan je dit allemaal instellen. Althans ik kan dit wel, heb jij toevallig een branded?
En dat progje is dit: http://www.mymobiler.com/
Ik gebruikt wel een oudere versie omdat de nieuwste kreeg ik toen niet goed aan de praat, en gewoon uit gemak zucht weer de oude versie gepakt
Dit heeft niets met de S710 van doen.
pven wijzigde dit bericht 15-06-2008 15:39 (84%)
Weet niet of je er iets aan hebt, maar bij Vodafone kun je aangeven dat je overlast hebt van een bepaald nummer en die kun je laten blokkeren...quote:bvdf schreef op donderdag 12 juni 2008 @ 10:00:
Is er mischien ook de mogelijkheid om een inkomend nummer te blokkeren, ik word lastig gevallen door een nummer dat begint met +21 (ik geloof dat dat marokko is) en zou daar wel graag van af willen
Is MrSuzuki in FIA GTR2
Thanks, gelukt!quote:JPstyle schreef op donderdag 12 juni 2008 @ 07:30:
De mijn is in NL dus weet niet hoe ze het exact vertaalt hebben maar als je in het schemrpje bent om een beltoon te kiezen zit je fout. Je moet er dan 1 terug en naar het profielen beheer gaan.
Dan met de rechterknop op normaal en bewerken kiezen. Daar kan je dit allemaal instellen. Althans ik kan dit wel, heb jij toevallig een branded?
El_Bandito wijzigde dit bericht 12-06-2008 16:36 (6%)
Is MrSuzuki in FIA GTR2
Dit heeft niets met de S710 van doen. Als je het via je provider wilt spelen, dan moet je eens in Telecomproviders kijken.
pven wijzigde dit bericht 15-06-2008 15:40 (83%)
Reg. datum: 07 januari 2007
El_Bandito wijzigde dit bericht 17-06-2008 23:24 (114%)
Is MrSuzuki in FIA GTR2
El_Bandito wijzigde dit bericht 17-06-2008 23:24 (107%)
Is MrSuzuki in FIA GTR2
hopelijk kan iemand mij helpen...
Ik heb sinds kort een HTC S710, leuk apparaat werkt op zich fijn. Ook TomTom 6 werkt er mooi op.
Alleen met email en de vodafone Live! pagina heb ik problemen.
Ik heb alles netjes ingesteld zoals op de vodafone website staat aangegeven...
Wanneer ik nu via internetexplore naar google ga kan ik daar gewoon zoeken enzo via mijn GPRS. Maar zodra ik naar live.vodafone.com toe surf, dan geeft ie aan:"De pagina kan niet worden weergegeven of gedownload omdat de verbinding is verbroken. Controleer de verbinding en probeer het opnieuw".
Wanneer ik mijn vodafone mail wil ophalen, krijg ik de volgende foutmelding: "Uw internetverbinding is niet juist geconfigureerd. Controleer uw instellingen bij Verbindingen".
Nu heb ik het toestel die reeds automatisch laten configureren maar ook dat werkt niet. Vervolgens alles eruit gegooid en weer volgens de vodafone website ingesteld, maar ook dat werkt niet.
Iemand met suggesties??? Ik hoor het graag! Alvast bedankt.
Groeten Hans.
Reg. datum: 10 december 2007
fatihbatur wijzigde dit bericht 19-06-2008 10:48 (21%)
"Inspiration is our weapon"
Voor zover ik weet kan je dan via GPRS gewoon op internet. Let wel even op, ook aan zorgeloos internet zit volgens mij een maximaal verbruik...quote:fatihbatur schreef op donderdag 19 juni 2008 @ 10:47:
Ik heb even een vraagje, stel dat ik de S710 haal en daarbij in mijn telefoon abo. zorgloos internet erbij neem (voor 10 euro per maand) kan ik dan normaal op internet met een HTC, dus geen WIFI? en wat gebruik ik dangprs of umtp ofzo iets. k snap dat gedoe even niet.
Wifi is gewoon internet via wireless lan-routers, dat gaat evengoed, maar heeft verders niks met die GPRS te maken.
Reg. datum: 07 januari 2007
Reg. datum: 10 december 2007
"Inspiration is our weapon"
ik kan gewoon bellen gebeld worden sms verzenden maar ik kan geen sms meer ontvagen
ik snap er niks van.
heeft iemand dit mischien ook gehad en opgelost of weet iemand hier meer van ?
wil dit echt oplossen zonder een andere rom te installeren want vind deze echt geniaal
bvd
Nevermind. original rom terug geflasht en toen weer terug naar gonzo's en sms werkt weer
bvdf wijzigde dit bericht 19-06-2008 23:29 (11%)
Reg. datum: 10 december 2007
"Inspiration is our weapon"
Reg. datum: 10 december 2007
"Inspiration is our weapon"
Zie mijn vorige berichten voor een uitgebreide beschrijving...
Hopelijk kan iemand helpen!
Groeten Hans.
Als je hem los koopt istie simlock vrij ja. Via Vodafone in elk geval niet.quote:fatihbatur schreef op vrijdag 20 juni 2008 @ 09:21:
Weet iemand of de Vodafone HTC simlocked is? of simlockvrij want ik wil mijn andere abonoment (SIM ONLY) ook gebruiken
Is MrSuzuki in FIA GTR2
Weet iemand dit?quote:El_Bandito schreef op maandag 16 juni 2008 @ 20:41:
Weet iemand of het mogelijk is om de plaatjes die je toegekend hebt aan je contacten groter te zien als ze bellen of smsen? Ik vind het een beetje erg klein...
En heb weer iets nieuws.. zodra ik een sms stuur met meer dan 2 messages in 1 bericht (dus langer dan 160 (?) karakters) dan komt het tweede deel heel raar binnen bij de ander en soms zitten er zelfs teksten in van vorige smsjes
Is MrSuzuki in FIA GTR2
Pagina: 1 2 3 4 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 last