quote:
Mja sorry, maar dit:
quote:
Verder kan Microsoft dit soort producten niet verkopen. Microsoft heeft geen bezieling. Ik bedoel "welcome to the social"? Wat is dat dan?
... vind ik toch behoorlijk ongefundeerde onzin.
quote:
En dat de Zune lijkt op de ipod is toch niet slim. Al is het maar omdat het hier gaat om Apple vs. Microsoft. Microsoft had met iets heel anders moeten komen. Ik vind persoonlijk de interface van de Zune mooier (mening hé) dan de ipod.
Ten eerste, ik vind uberhaubt niet dat hij op de iPod lijkt. De gelijkenissen zijn vrij algemene gelijkenissen die bij wel meer fabrikanten/apparaten gelden. Zo kun je ook wel zeggen dat Apple het van Archos afgekeken heeft. Onzin. Het zijn gewoon een aantal vaste concepten waar je nu eenmaal aan vast moet houden omdat je niet eindeloos kan variëren in dit soort concepten. Wat ik hierboven ook al zei.
quote:
Alleen je moet toegeven dat Microsoft geen bezieling mee kan geven aan hun producten, niet alleen met de zune maar ook met Vista "the wow starts now"?
Mja ik vind dat hele bezieling-argument onzin. MS zet met de Zune een speler neer die zich qua mogelijkheden best kan meten met de andere topfabrikanten, en voegt daar nog iets extra's aan toe met het hele socialgedeelte. Dat jij dat niks vindt, prima, maar je projecteert je mening als feit door te zeggen dat MS dan dit soort producten niet kan verkopen.
quote:
Als je dan toch feiten wil. Steve Balmer heeft het zelf toegegeven toen ze hem vroegen of hij niet jaloers was op de iphone hype en de passie die eromheen hangt. Toen zei die "als je me vraagt wat ik liever heb? Passie en 4% marktaandeel of geen passie en 90% marktaandeel, dan hoef ik geen passie". Dat zegt genoeg. Is niet per definitie slecht maar met dit soort producten werkt dat niet goed, vooral als je moordende concurrentie hebt.
Tsja, wie wil er nou geen marktaandeel? Daaruit afleiden dat MS geen bezieling heeft of wat dan ook vind ik een beetje teveel eigen conclusies trekken. En welke fabrikant is er nou niet jaloers op de iPod-hype? Iedereen wil wel dergelijke verkoopresultaten. Maar dit is eigenlijk een beetje een non-discussie. Kijk naar de gebruikerservaringen en de aandacht die de Zune krijgt. Daaruit kun je niet anders concluderen dan dat de Zune echt niet misstaat in de PMD-markt. Dat ze de iPod niet kunnen verslaan zegt niets, dat is niemand tot nu toe gelukt.