Whahahaha, vette pic manquote:
Met zoveel enthousiasme als je had toen je me vertelde dat je BFG ging bouwen en waarmee je me de eerste beelden liet zien, met evenveel enthousiasme is deze mod daadwerkelijk gebouwd
Super
Ik heb, as always, genoten van je CIP en kan haast niet wachten op de volgende
[CIP] Core4 sponsored by AC-Ryan
Mijn Homepage
Reg. datum: 14 september 2006
(ik zou wel even je wc controleren op lekken want ik heb een foto van je case gemaakt en zag er een druppel groene vloeistof bij liggen
Foto post ik nog wel dan zie je wat ik bedoel
http://specs.tweak.to/15309 mijn pc bakkie :P AMD3200+2GHz s939 @2422,9MHz 3xhyperx kingston DDR400 512mb asus a8m vm-csm s939 asus n6600 extreme 265mb PCIe16x @16x lian li G70 bigtower 1xcooremaster extr 380w 1x 300w goedkoopgevalleutje 280gb tot sata
Reg. datum: 14 september 2006
VINK_jr wijzigde dit bericht 24-04-2007 13:13 (82%)
Reden: vinkjr wijzigde dit bericht voor 100%
http://specs.tweak.to/15309 mijn pc bakkie :P AMD3200+2GHz s939 @2422,9MHz 3xhyperx kingston DDR400 512mb asus a8m vm-csm s939 asus n6600 extreme 265mb PCIe16x @16x lian li G70 bigtower 1xcooremaster extr 380w 1x 300w goedkoopgevalleutje 280gb tot sata
oeiiiii das minder, heb nog geen tijd gehad om te kijken. De potjes moeten er sowieso helemaal vanaf voor de upgrade, dan zal ik het wel zien wat er mis is. Voor de tBCL moet de BFG 1.1 klaar zijn.quote:VINK_jr schreef op maandag 23 april 2007 @ 23:33:
gefeli met je 2de plaats![]()
(ik zou wel even je wc controleren op lekken want ik heb een foto van je case gemaakt en zag er een druppel groene vloeistof bij liggen)
Foto post ik nog wel dan zie je wat ik bedoel
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
|| [CCIP] Demission || Specs! ||
hehe, nou jullie zijn zelf de oorzaak van een 1.1 update. Ik kreeg heel veel inspiratie van jullie mods, maar ook van jullie zelf. De ideeen die ik aangedragen kreeg waren niet allemaal even realiseerbaar, maar ik heb er wel een paar in me bolletje opgeslagen. Zo wil ik de potjes/flesje verhervermeubelen, zodat er licht van onderuit doorheen schijnt EN als het lukt om er luchtbellen in te laten borrellen. Onder de case wil ik meer floodlicht hebben en Koradhil kwam met een idee van een tweede handgreep. Ook de stroboscoop wil ik een ander, een die wel direct reageert en daarmee dus een trigger maken. zoveel ideeen, zo weinig tijd.... hahahaquote:
( heb ik jullie nog niet eens verteld dat ik echt al aan de volgende mod begonnen ben met de aanschaf van een via epia mobo )
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
Reg. datum: 14 september 2006

http://specs.tweak.to/15309 mijn pc bakkie :P AMD3200+2GHz s939 @2422,9MHz 3xhyperx kingston DDR400 512mb asus a8m vm-csm s939 asus n6600 extreme 265mb PCIe16x @16x lian li G70 bigtower 1xcooremaster extr 380w 1x 300w goedkoopgevalleutje 280gb tot sata
moest opladen. Dus een ander gezocht. Meneer Velleman kon me gelukkig helpen met een kant en
klaar setje.

Na 2 uur en 33 minuten had ik de print ook klaar..... ( _ferry_ zal wel even lachen nu, die maakt
zoiets waarschijnlijk in 0.2 seconden

De trigger voor de stroboscoop kon ik mooi intergreren met het idee van Koradhill ( tweede
handgreep ). Eerst een stuk aluminium bewerken.

Voor de trigger schakelaar een flink stuk uitdraaien.

Perrrrrrfect fit.

Zover gaat de schakelaar erin.

En zo ziet hij er nu uit.

Ik was ook niet tevreden over het oplichten van de BFG-munitie-potjes door de kleine UV-CCL die ik
eronder gemonteerd had. Dit keer dus een meer directe benadering. Elk potje krijgt een UV
laser-LED onderin, die door het dekseltje heensteekt en in het water uitkomt. Gewoon UV licht laten
stralen is IMO nog niet genoeg, ik wilde dat het licht op en neer pulsed.
Na 0.2 seconden googlen had ik meer dan genoeg electronische ideeen binnen om een
puls-schakeling te maken.

Zo zou het ongeveer moeten gaan zien.

De UV laser-LEDs haal ik uit een Revoltec setje.

even lospriegelen....

en de rest van de onderdelen voor de schakeling.

Kheb nog wat shots van de case in werking. Hier zie je heel duidelijk de 3 laserled HD activity.

Vond het zelf zo leuk dat ik er een klein filmpje van gemaakt heb.
http://clan-rag.gameparty...mages/fullsize/BFG11b.MOV
En een filmpje van de uitlaat fan, die heeft ook een 3 laserled, maar loopt puur op de stroom lucht
van de échte Shuttle fan uitstroom. Dat zie je goed als ik hem start, dan loopt de fan net niet uit
zichzelf.
http://clan-rag.gameparty...mages/fullsize/BFG11c.MOV
Hier heb ik de dop van het flesje afgehaalt.

Gaatje gemaakt voor de UV laserLED.

Achterkant met LED erin.

Voorkant van de LED.

De slangetjes die ik ga gebruiken voor het belletjes effect.

Gaatjes geboord en slangen erin. Afgedicht met een vloeibare siliconenkit.

Als dit gaat lekken, dan moet ik wat anders gaan verzinnen, maar ik ga mijn best doen om het
lekdicht te krijgen.

Hier heb ik aan de schakelaar draden gemaakt.

Voor de bevestiging aan de case heb ik een strip verbogen en hier boor ik de gaatjes ervoor.

Dan draad tappen.

En vastschroeven.

Zo ziet het er uit, ik ben rechtshandig

De draden in een stukje groene sleeve weggewerkt de case in.

En eindelijk de LED-puls print klaar.
Ik heb een klein clipje gemaakt hoe het eruit ziet als de UV LED in het groene water pulsed.
http://clan-rag.gameparty...mages/fullsize/BFG11d.MOV
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
Ach, ook even patsen
Wanneer sleep je dit ding weer ergens mee naar toe? Kom ik hem weer bekijken
lol, dat is wel een vet idee manquote:Godric schreef op dinsdag 08 mei 2007 @ 11:31:
Leuke en goede aanpassingen. Ik zou als ik jou was ook nog een stevige paspop opzoeken die je de BFG kan laten dragen compleet aangekleed in Quake kleding. Dan zien mensen nog beter wat het is.
Verder heb ik volgens mij mijn complimenten nog niet gespuwd sinds het NCKm, dus bij deze wederom hulde en een terechte podiumplaats!
[CIP] Core4 sponsored by AC-Ryan
Mijn Homepage
Reg. datum: 14 september 2006
keep up the good work touwens
VINK_jr wijzigde dit bericht 09-05-2007 03:08 (3%)
http://specs.tweak.to/15309 mijn pc bakkie :P AMD3200+2GHz s939 @2422,9MHz 3xhyperx kingston DDR400 512mb asus a8m vm-csm s939 asus n6600 extreme 265mb PCIe16x @16x lian li G70 bigtower 1xcooremaster extr 380w 1x 300w goedkoopgevalleutje 280gb tot sata
Ik noem dat eerder hax, in het begin van Q2 kan je die BFG niet krijgen, pas bij de eindbaas ergensquote:
Zie Ondertitel
shit je hebt me door; ik cheat !quote:NoxiuZ schreef op woensdag 09 mei 2007 @ 12:38:
[...]
Ik noem dat eerder hax, in het begin van Q2 kan je die BFG niet krijgen, pas bij de eindbaas ergens
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
De knop voor de lasers.

De knop voor de voeding.

De knop voor de stroboscoop.

Aan het klooien geweest met de luchtpomp en de drie potjes. Heel eenvoudig bedacht, heel lastig om te realiseren. Lang verhaal kort; het luchtpompjes-belletjes idee gaat (voorlopig) de ijskast in.
Om toch de case iets meer op te krikken, heb ik een add-on bedacht; een rocket-launcher gejat van een Quake2 Tank.

Tank
A real tank merged with a "human". Has a triple rocket launcher on his shoulder plus both a machinegun and a blaster.
Eerst wat schetsen en brain-to-paper werk.

Materiaal uitzoeken. ( afval van het werk )

Uittekenen.

Boren en licht verzinken.

RVS pijp voor de loop. Het verschil in diameter was maar 1.7 mm, maar dat moest ik dus wel fixen, anders liep de loop niet recht. Wat nu, een tussenring draaien van 70 mm diameter met een dikte van 1.7 mm....


Beter idee bedacht; stelschroeven van M3 x 5 op de juiste afstanden. ( en gelijk twee M4 platbolkopschroeven voor montage aan de case vast )

Effe afstellen.

Mooi recht in een lijn.

Beetje fantasie op de achterkant losgelaten.

Een rocketlauncher zonder rockets is als een fiets zonder wielen. Deze jongens vond ik in een snoepzaak!

Een ophangsysteem voor de rockets bedacht, eerst effe testen met karton.

Dat past zoals ik had bedacht.

Nu in aluminium, eerst een uitgeklapt model.

Omgevouwen en beetje afgewerkt.

Past precies. Even zwart spuiten en dan monteren. Nu nog de rockets kleur geven ( rode neus en stickers ofc )

Op X-Life lanparty neem ik hem mee, dus Terw-Dan zal hem daar IRL kunnen bekijken
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
Ik heb m'n case helaas niet af voor X-life, dus ik kom aansjouwen met of mijn Tomb Raider bak, of ik hang even een C2D in een Lian Li kastje
Dient het ding dat je nu gemaakt hebt ook nog enig doel, of is het puur voor de fun?
Aquariumzaak
- terugslag klepjes (voorkomt vloeistof uit potje in case/pomp of both)
- luchtsteentjes/slang met gaatjes voor optimale bellen effect of een dopje net boven de slang voor grotere bellen (ophoping van lucht en dus grotere bellen)
model-vliegtuig/auto/boot zaak
geen kit/lijm om je luchtslang aan in het potje te bevestigen maar een "Fourmost Bulkhead Fitting Large" (weet niet hoe het in NL heet) www2.gpmd.com/image/f/forq1743.jpg voor plaatje.
source: In aquaria en Bio-CO2 (zoek op google op deze woorden) is vaak gist+suiker in plastic cola/petfles ook het advies om te lijmen en uit eigen ervaring houd geen enkel lijm dit (weinig of veel lijm) en een lucht/vochtdichte verbinding is wenselijk (ook terugslagkleppen) deze tip na wat verder gegoogle kwam ik tegen. dit werkte wel
rest
waarom maak je niet een "harnas drager" oftewel een standaard waar je dit spulletje op kan stallen. plek om je battle gear / harnas te stallen. zodat je wearable pc gear ready is voor een Gear Up actie.
(rugzak voor LCD scherm . kabels vermomd als ammo kist etc (ups voor de licht show als je binnenstapt op de lanparty)
en dan een harnas modden of course
Overgens de rakketen zijn wel beetje dik denk ik zo. je kan ze ook gebruike als omhulsel voor je externe disk(s) en kaartlezer
als je bruut bent een motor helm met een 1 oog als wearable monitor dan is IMHO echt af
(sick dude)
(cool girly)http://students.imsa.edu/~crazycub/tolkienwin98.htm <--- Tolkien vs Microsoft
Geweldig dat je zover voor mij dit soort dingen uitzoekt, thanx! De slangen zitten echter al in de potjes vast, dat is het probleem niet. De terugslagklepjes kunnen mss wat helpen, maar een groter probleem is dat ik één pomp heb op 220 V die IMO veels teveel herrie maakt, plus dat ik met die ene pomp drie flesjes gelijkmatig wil voorzien van niet te veel belletjes. Zodra ik de pomp aansloot, kreeg een van de drie flesjes de volle patat, en de andere twee niets. Na 2 uur klooien met regelbare restricties heb ik het ( voorlopig) op gegeven. Ik ga liever die energie gebruiken voor mijn nieuwe project voor 2008.quote:vso schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 05:18:
voor je potjes met lucht heb ik wellicht een oplossing,
source: In aquaria en Bio-CO2 (zoek op google op deze woorden) is vaak gist+suiker in plastic cola/petfles ook het advies om te lijmen en uit eigen ervaring houd geen enkel lijm dit (weinig of veel lijm) en een lucht/vochtdichte verbinding is wenselijk (ook terugslagkleppen) deze tip na wat verder gegoogle kwam ik tegen. dit werkte wel
Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
Reg. datum: 24 juni 2005
er zijn ook 3 weg kraantjes te koop pff hoef toch niet alles uit te zoekenquote:Frenkie123 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 08:05:
[...]
Geweldig dat je zover voor mij dit soort dingen uitzoekt, thanx! De slangen zitten echter al in de potjes vast, dat is het probleem niet. De terugslagklepjes kunnen mss wat helpen, maar een groter probleem is dat ik één pomp heb op 220 V die IMO veels teveel herrie maakt, plus dat ik met die ene pomp drie flesjes gelijkmatig wil voorzien van niet te veel belletjes. Zodra ik de pomp aansloot, kreeg een van de drie flesjes de volle patat, en de andere twee niets. Na 2 uur klooien met regelbare restricties heb ik het ( voorlopig) op gegeven. Ik ga liever die energie gebruiken voor mijn nieuwe project voor 2008.
dat de pomp herrie maakt is simepel wat rubber en casemodden wat je al kan
http://students.imsa.edu/~crazycub/tolkienwin98.htm <--- Tolkien vs Microsoft

Voor aanzicht.

Achter aanzicht.

Nieuwe stickers voor de flesjes gemaakt op folie ( en een toxic waarschuwing ipv een radioactive.)

Machine CM te koop - http://tweakers.net/aanbod/advertentie/108002/xfx-extreme-pc-(s939-zwart-custom-).html
Ik ben benieuwd volgende week

