[Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series (deel 3) Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 20 Laatste
Acties:
  • 19.864 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/logo-top.png

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-inleiding-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Welkom bij het derde deel van dit topic! Het werd weer eens tijd voor een nieuw deel. Inmiddels hebben veel meer mensen een S2x0 aangeschaft, zijn er veel ervaringen langsgekomen en veel vragen beantwoord.

In deze startpost probeer ik alles van de voorgaande delen samen te vatten. Ten eerste een overzicht van de specificaties, informatie over aanschaf in Nederland of Duitsland, antwoorden op veel gestelde vragen in de FAQ en een korte [jump=5vs6vs7]vergelijking[/jump] tussen de modellen. Daarnaast een paar foto's en galleries van S2x0 bezitters hier op GoT. Tot slot een overzicht van online reviews, officiële links, drivers en utils.


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-vorige-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Opzoek naar meer discussie of zoek je iets specifieks, de vorige delen zijn hier te vinden:
» [rml][ Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series[/rml] (alles)
» [rml][ Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series (deel 2)[/rml] (alles)


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-specs-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Specificaties van de standaard modellen zoals die hier in Nederland hoofdzakelijk verkocht worden. Bij enkele onderdelen aangegeven wat de mogelijkheden zijn voor eventuele uitbreiding.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
LCD scherm12.1" TFT X-Black WXGA (Max: 1280 x 800) - 16:10 aspect ratio (toelichting)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
CPU S250• Intel Celeron M up to 1.6 GHZ
• Intel Pentium® M Dothan.
Standaard model• Intel® Celeron® M processor 340
  (130nm, 512KBL2 cache, 1.5GHz, 400MHz FSB)
• Intel® Celeron® M processor 350
  (90nm, 1MBL2 cache, 1.3GHz, 400MHz FSB)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr2.png
CPU S260• Intel® Celeron M 330/340/350
• Intel® Pentium® M Processor 725/735 tot max. 770 (2.13GHz)
Standaard modelIntel® Pentinum® M processor 730 (90nm, 1.6GHz) 533FSB
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr2.png
CPU S270• AMD Mobile Processor Athlon64 2700+, 2800+, 3000+
• AMD Mobile Processor Turion64 MT-28~MT-40, ML-28~ML-40 (verbruik, tabel)
Standaard modelMobile AMD Turion™ 64 1.6GHz 25W (MT-30)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Chipset S250SiS 661MX + SiS 963L
Chipset S260Intel® 915GM + ICH6-M
Chipset S270ATi RS480M + ATi SB400
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
RAM S250256MB DDR (1 x 256MB, 333MHz); max 2GB (DDR 266/333)
RAM S260512MB DDR (2 x 256MB, 333MHz); max 2GB (DDR 266/333/400) (DDR2 support)
RAM S270512MB DDR (2 x 256MB, 333MHz); max 2GB (DDR 266/333/400) (Géén DDR2)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
HDD S25040GB 4200rpm 2.5" 9.5mm IDE
HDD S26060GB 4200rpm 2.5" 9.5mm IDE
HDD S27080GB 4200rpm 2.5" 9.5mm IDE
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
VGA S250UMA (Unified Memory Architecture)
VGA S260Intel® Graphics Media Accelerator (GMA) 900 (toelichting)
VGA S270Radeon Xpress 200 (ATI RS480) (toelichting)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Optical DriveCD-RW Combo/DVD Dual/DVD Dual Layer
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
AudioAC'97 2.2, SoundBlaster compatible
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Communication• Built-in 10/100Mbps Ethernet LAN and Modem Module
• Built-in Bluetooth connection (toelichting)
• Built-in 802.11b/g Wireless Connection
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
PC Cards SlotsPCMCIA 2.1 Compliant Type II
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Card ReaderMMC/SD/MS/ 3-in-1 Card Reader (S250)
MMC/SD/MS/MS Pro 4-in-1 Card Reader (S260 & S270)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
I/O Ports• VGA Output (D-Sub, 15-pin) x 1
• USB2.0 Port x 3
• IEEE 1394 Port x 1
• Mic-in Port x 1
• Headphone Out x 1
• Modem Port x 1
• LAN Port x 1
Geen TV-Out (toelichting)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
AC Adapter19V DC, 65W / input: 100~240V AC, 50/60Hz universal (grootte)
Battery Pack• Li-ion 4 cells, 2200mAh (1.5~2u op S250, >2u op S260)
• Li-ion 8 cells, 4400mAh (3.5~4u) (toelichting accu's)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Hot Keys4 instant launch keys, 4 buttons: email, internet, wireless, users' define key
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
OSGenuine Microsoft® Windows® XP Home
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Afmetingen303(L) X 225(D) X 26-28(H)mm: 1, 2.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Gewicht1.9kg met een 4-cells accu, 2.15kg met een 8-cells.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
Prijs S250Vanaf ~ € 825,-
Prijs S260Vanaf ~ € 950,-
Prijs S270Vanaf ~ € 825,- (Sempron)
Vanaf ~ € 1025,- (Turion 64)
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-nederland-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
In Nederland zijn momenteel alleen nog maar vaste configuraties verkrijgbaar. Voor de webshops kun je natuurlijk het beste de Pricewatch raadplegen. Verder worden verschillende modellen ook bij sommige Media Markten verkocht, bijvoorbeeld in Almere en Ede. Loop er even binnen of vraag na of de MSI verkrijgbaar is bij een vestiging in jouw buurt.

Belangrijk om op te letten is het volgende. Veel webshops geven incomplete specificaties voor de modellen die ze verkopen. Het beste kun je dus de volledige specificaties opvragen via e-mail, zoals de snelheid van de harddisk en het geheugen, hoeveel geheugenmodules, bijgeleverde accessoires, etc. Meer punten om aandacht aan te besteden voordat je overgaat tot aanschaf komen terug in de FAQ.


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-duitsland-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
In Duitsland zijn een aantal webshops die MSI barebones inkopen. Het gaat om de barebone van de S260 (MS-1012) en die van de S270 (MS-1013) Enkel de behuizing en het moederbord, de rest kan allemaal naar wens geconfigureerd worden. Een tweetal voorbeelden van webshops waar de S260 en S270 gekocht kunnen worden zijn Nutrius en ALB Computer.

Beide bedrijven helpen je gewoon in het Engels via e-mail. Het is aan te raden een offerte aan te vragen per mail waarin je een overzicht geeft van de door jou gewenste configuratie. Zo kun je bij ALB ook kiezen voor een qwerty (US) layout keyboard, en een Pickup & Return garantie (in Nederland). Tot slot zijn ze ook nog eens een stuk goedkoper dan in Nederland.

Hier zijn een tweetal offertes die ik in november heb aangevraagd bij ALB, om een idee te krijgen van de samenstellingen: offerte voor de S260 en voor de S270.


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-faq-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
» LCD scherm
» Behuizing
» Configuratie en accessoires
» WLAN & Bluetooth
» Garantie
» Accu's en accuduur
» Gaming & grafische kaart
» Problemen, gebruik, oplossingen
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngLCD Scherm
•  Wat is X-Black?
X-Black is een benaming voor een Anti-Reflective LCD Screen. Sony gebruikt ook de term X-Black, Acer CrystalBrite, PackardBell DiamondView en zo zijn er nog wel wat benamingen. Kenmerkend voor deze technologie zijn de zeer scherpe kleuren, scherp contrast en grote inkijkhoeken. Meer uitleg is hier te vinden.

•  Hoe zit het met de spiegeling?
Een nadeel van een X-Black scherm is dat het behoorlijk spiegelt. Dit kan vooral problemen opleveren wanneer er een lichtbron van achter opschijnt. Zet er bijvoorbeeld geen kerstboom achter ;) Feit blijft dat dit heel persoonlijk is. De een vindt het verschrikkelijk om mee te werken, de ander wil niet meer zonder. Aan te raden is even een winkel binnen te lopen en een paar TFT's met X-Black te bekijken.

•  Is er wel te werken met zo'n hoge resolutie?
Het 12.1" WXGA TFT heeft een resolutie van 1280x800. Of hier mee te werken is, is ook zeer persoonlijk. Reacties op GoT van gebruikers zijn erg positief. Mensen die van 17" TFT schermen afkomen hebben er bijvoorbeeld prima aan kunnen wennen.

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngBehuizing
•  Van wat voor soort materiaal is de notebook gemaakt?
Er wordt gebruikt gemaakt van Aluminum of Magnesium-Aluminum voor de achterkant van het LCD scherm en de rest van de buitenkant. De randen aan de binnenkant van het scherm en het toetsenbord gedeelte is grotendeels kunststof.

•  Welke kleuren zijn beschikbaar?
De S250 is beschikbaar in het wit, zwart of zilverkleurig.
De S260 en S270 in wit en zwart.

In Nederland zijn alle typen voorzien van een zilver-/grijskleurig touchpad. Sommige S250/260 uitvoeringen komen ook voor met een zwart touchpad. In Duitsland zijn de zilverkleurige en witte typen gelijk aan die in Nederland. De zwarte uitvoering van de S260 kan er bij sommige shops anders uitzien. Check dit even voordat je de laptop online aanschaft.

De S270 lijkt sprekend op de behuizing van de S250 en S260 op een paar details na. Zo is het gaatjespatroon bij de speakers iets anders, en in de latere uitvoeringen van de S270 zijn de normale muisknoppen vervangen door een uitgesneden "S", zoals te zien is op de foto's.

De S270 is beschikbaar in wit en zwart, beide met een zilver-/grijskleurig touchpad. De barebone (MS-1013) is geheel zwart en wordt bijvoorbeeld in Duitsland verkocht.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/colors-all.png

•  Is de witte uitvoering niet erg besmettelijk?
De behuizing is niet van plastic maar van magnesium. Verkleuringen zullen daarom niet voorkomen. Pas wel op met krassen, het is immers metaal. Zwarte vegen of plekjes komen er wel vrij makkelijk op. Deze kunnen echter zonder al te veel moeite eraf geveegd worden.

•  Is het mogelijk een 5400 of 7200rpm schijf in te bouwen?
Dit is goed mogelijk. In Nederland worden de modellen met een 4200rpm schijf verkocht. In veel gevallen kunnen ze gewoon een andere schijf inbouwen vóór de verkoop. Of ze de 4200rpm schijf terugnemen, is maar de vraag. Dit kun je het beste proberen te regelen met de betreffende winkel. In Duitsland is het uiteraard mogelijk gelijk een 5400 of 7200 toeren schijf in te laten bouwen. Het verbruik zal wel iets toenemen, maar dit is eigenlijk verwaarloosbaar. Extra afgifte van warmte veroorzaakt verder ook geen problemen.

•  Blijft de fan steeds aanslaan of is die erg stil?
Na het opstarten blijft 'ie nog een tijdje draaien, daarna slaat ie om de zoveel tijd een keer aan. In het algemeen wordt de fan als heel stil en zeker niet hinderlijk ervaren. Heb je een S260 en blijft de fan continu draaien? Kijk even hier.

•  Hoeveel warmte geeft de laptop af?
Dat is goed te zien in de volgende figuren: 1, 2, 3, 4. De fan blaast verder wat warme lucht naar buiten, maar hier heb je weinig last van. Warme handen bij het werken met een aparte muis krijg je dus niet snel.

•  Ik lees dat het toetsenbord golvend is?
Voornamelijk bij de S250 of Cybermaxx was dit het geval. Bij de S260 en S270 is dit een stuk minder. Hooguit een kleine bolling naar de bovenkant toe, en liggen de zijkanten iets dieper. De ervaringen van het toetsenbord lopen sterk uiteen, van zeer positief tot zeer negatief. Als negatief punt komt vaak terug dat subtiel typen niet gaat, en je wat harder de toetsen moet indrukken.

•  Ik zie een laptop die sprekend op de MSI lijkt?
Dat kan heel goed. Er zijn veel aanbiedingen van laptops die gebaseerd zijn op de S250 of S260. Een voorbeeld is de Medion MD 95600. Dit is de S260 in het zilver en was eerder bij de Aldi verkrijgbaar voor ongeveer 900 euro. Bij Trekpleister werd een Cybermaxx verkocht, welke vrijwel identiek is aan de S250. Ervaringen daarmee komen volop terug in het eerste deel van dit topic, bijvoorbeeld hier en hier. Voor aanbiedingen gewoon dit topic in de gaten houden, ze komen regelmatig voorbij.

•  Zijn er ook nog andere kleuren beschikbaar?
Mensen die houden van bling en liever met een groene, roze of gele notebook rondlopen kunnen kijken naar de Voodoo ENVY a:228. Case is vrijwel gelijk aan die van de MSI, specs customized, en geheel naar wens te pimpen in ruil voor aardig wat euro's.

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngConfiguratie en accessoires
•  Kan ik de notebook geheel zelf configureren?
Jep. Dit is dus op het moment alleen nog maar mogelijk in Duitsland. Zie hiervoor de websites van bijvoorbeeld ALB Computer of Nutrius en lees dit stukje even door.

•  Ik wil in Duitsland bestellen, kan er een Nederlands toetsenbord in?
Ja, dit is ook mogelijk. Na veel verzoeken van Nederlandse GoT users hebben ze bij ALB waarschijnlijk wat US layout bordjes ingekocht :9 Bij Nutrius zou je 't even na moeten vragen, maar waarschijnlijk zijn ze gewoon te bestellen.

•  Wat wordt er geleverd bij de laptop?
Gezien de custom modellen in Duitsland is dit geheel afhankelijk van de configuratie en webshop. In Nederland wordt er een standaard pakket geleverd bij de laptops, bestaande uit een 4-cells accu, het besturingssysteem, stroomkabel, telefoonkabel, AC adapter en drivers.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/accessories.jpg

•  Hoe groot is de adapter precies?
Dat valt heel erg mee. Zie hieronder 3 foto's van Me_dusa en 2 van internet:
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/adapter/adapter1_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/adapter/adapter2_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/adapter/adapter3_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/adapter/adapter1_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/adapter/adapter3_tn.jpg

•  Welke MSI tas zit erbij, en hoeveel past erin?
In de meeste gevallen wordt er ook een standaard MSI tas geleverd, danwel een witte of een zwarte. Ze zijn beide vrij klein. De laptop past er prima in, maar daarnaast kan niet veel anders meer bij. Het komt nogal eens voor dat een tas niet meteen wordt meegeleverd. Een mailtje naar de webshop dat ze hierop letten kan dus geen kwaad.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/accessories-bag.jpg
•  In wat voor sleeve/second skin past de S2x0?
De S2x0 past met een 4 cells accu precies in een 12" hoes van een iBook. Met een 8 cells kan het ook, al zal je daar flink moeite voor moeten doen. Naast de standaard iBook sleeves zijn er nog talloze andere merken te krijgen in het goede formaat. Zie bijvoorbeeld Laptop Supplies of Macintoys.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/sleeve-1.gifAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/sleeve-2.gifAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/sleeve-3.gifAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/sleeve-4.gif

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngGarantie
•  Waar kan ik MSI bereiken?
Zie hiervoor de Global Warranty Service Locations en bekijk ook even de Limited warranty condition.

•  Hoe zit het met pixelgarantie? Is dit nodig?
Dode pixels kunnen altijd voorkomen in LCD schermen, om deze reden kun je daarom niet direct een vervangend scherm krijgen wanneer er een dode pixel in het scherm zit. MSI hanteert de volgende regeling:

- Bright dot: greater than 4 pixels for XGA, SXGA, SXGA+
- Dark dot: greater than 5 pixels for XGA, greater than 8 pixels for SXGA, SXGA+
- Total: greater than 7 pixels for XGA, greater than 10 for SXGA, SXGA+
*WXGA could refer to SXGA.

In het geval van de S2x0 moeten er dus 4 of 5 defecte pixels zijn alvorens je beroep kan doen op de garantie. Wil je dit risico niet nemen, kun je pixelgarantie aanschaffen bij de retailer. Meestal kun je dan een week na aankoop terugkomen als er dode pixels in het scherm zitten. Is alles na een week nog goed, dan komt er waarschijnlijk ook geen meer. Je kan ook afspreken dat je de laptop eerst wil bekijken, om er zeker van te zijn dat er voor de aankoop geen dode pixels zijn. Bij ALB in Duitsland kost pixelgrantie van 6 maanden ongeveer € 35,-.

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngWLAN & Bluetooth
•  Wat is de kwaliteit van WLAN?
Op bijvoorbeeld de HAN schijnt het prima te werken, evenals op Linksys access points. hkc3k5c noemt het zelfs "nog steeds ongeevenaard, geniale verbinding". Toch geven sommige mensen aan dat de WLAN niet optimaal werkt, en het bereik af en toe behoorlijk zwak is. Dit komt o.a. voor bij het kaarttype INPROCOMM IPN2220. Het is op dit moment nog onbekend waar dit precies aan ligt.

•  Kan ik WLAN makkelijk uitzetten?
WLAN (c.q. Bluetooth) is gemakkelijk aan of uit te zetten via de sneltoets boven het toetsenbord. Bij de S270 (of BT S260) is deze knop ook te gebruiken om Bluetooth aan/uit te zetten.
- Press WLAN button once, Enable WLAN.
- Press WLAN button twice, Enable Bluetooth.
- Press WLAN button thrice, Enable both WLAN and Bluetooth.
- Press WLAN button four times, Disable both WLAN and Bluetooh.

•  Welke modellen zijn uitgevoerd met Bluetooth?
Zowel de S260 als de S270 ondersteunt Bluetooth, de S250 niet. Helaas wordt er standaard geen Bluetooth ingebouwd in de S260, en dit zal je in Nederland dus ook niet tegenkomen. De S260 barebone (MS-1012) is tegenwoordig ook verkrijgbaar met Bluetooth ondersteuning. Hiervoor moet je dus wel kijken naar een Duitse retailer. Bij ALB kunnen ze op moment van schrijven alleen Bluetooth inbouwen in de witte 1012 barebones. De S270 wordt wel standaard met Bluetooth geleverd. Bluetooth in de S270 zit op een miniPCI kaart gecombineerd met WLAN.
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngAccu's en accuduur
•  Welke typen accu's zijn beschikbaar?
Er zijn twee typen, 4 cells (2200mAh, 65W) en 8 cells (4400mAh, 65W). De S260 en S270 worden in Nederland standaard geleverd met een 4 cells accu. Los kost deze accu ongeveer 65 euro, de 8 cells zit rond de 75 euro. De accu's zijn los te bestellen bij MSI zelf of bij webshops, bijvoorbeeld Citosoft. Bij Nutrius in Duitsland zijn ook zilverkleurige 8-cells accu's verkrijgbaar.

•  Klopt het dat de 8 cells accu uitsteekt?
Dat klopt. De 8 cells accu steekt iets uit, waardoor de laptop hoger komt te staan. De verhoging is echter minimaal en dit is haast niet te merken tijdens het typen. De rubberen pootjes vooraan geven ook genoeg grip wanneer de notebook op een standaard staat, bijvoorbeeld de iCurve. In Duitsland worden ook 8 cells accus verkocht die récht naar achter uitsteken. Van een verhoging is hierbij dus geen sprake.

•  Zit de accu stevig vast?
Ja, sommige mensen gebruiken hem gewoon als handvat om 'm uit de tas te halen.

•  Hoe lang gaat de accu mee?
Dit hangt van een tweetal zaken af. Ten eerste de configuratie. De Celeron van de S250 is een stuk minder zuinig dan de Pentium-M in de S260. De Turion64 is iets minder zuinig dan de S260. De Turion MT verbruikt 25W tegen 35W door de Turion ML, wat de MT dus aantrekkelijker maakt. Ten tweede het gebruik, dat spreekt voor zich. Hieronder een aantal situaties en de bijbehorende accuduur.

Cybermaxx (S250)MSI S260MSI S270
4-cells accu
• Idle/normaal1.5 - 2u2u+2u+
• WLAN/Internet1 - 1.5u2u-2u-
• Gamen/Film1u~1.5u-1.5u-
8-cells accu
• Idle/normaal3u~4u~4u~
• WLAN/Internet2.5u~3.5u+3.5u+
• Gamen/Film1.5u+2.5u-2.5u-

Let op, dit zijn tijden van gebruikers op dit forum en schattingen op basis daarvan. Ik kan zelf niets testen, dus graag verbeteren als het niet klopt.

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngGaming & grafische kaart
•  Hoe zit het met het geheugen van de Intel 915GM (S260)?
De Intel 915GM is een geïntegreerde videokaart. Meer informatie over de kaart is te vinden bij Mobility Guru, waaronder een aantal benchmarks.

De grote vraag omtrent deze chip die steeds blijft terugkomen: waar haalt hij z'n geheugen vandaan? De kaart heeft zelf geen geheugen, en haalt alles weg van het interne geheugen van de notebook. Het gaat grofweg om pre-allocated geheugen en de rest. Het pre-allocated geheugen is nodig om de videokaart überhaupt wat te laten doen, bijvoorbeeld in de BIOS en bij het booten. Het geheugen hiervoor stel je in in de BIOS en kan variëren van 1 tot 32MB.

Let op: het gaat hier om het basis geheugen, dit hoeft niet meer dan de standaard 8MB te zijn. Dit geheugen zal niet meer gebruikt kunnen worden door iets anders dan de grafische chip, en zal in Windows niet meer te zien zijn.

Zodra Windows is gestart en de bijbehorende drivers zijn geladen wordt "de rest" van het benodigde geheugen allemaal automatisch bepaald en geregeld. Uitgebreide werking hiervan heb ik hierrr beschreven.

•  Wat voor videokaart zit er nu precies in de S270?
De S270 heeft een RS480 chipset wat een codenaam is voor de ATI Radeon Xpress 200G met DirectX 9.0 ondersteuning. Een aantal reviews staan hier, hier en hier. Zie ook de ATI site. Op sommige webshops wordt de S270 geadverteerd met een Radeon X300, dit is onjuist. De X200 is gebaseerd op de desktop X300 chipset, ze zijn niet gelijk. De prestaties zijn nagenoeg hetzelfde.

•  Hoe goed valt er te gamen met deze laptops?
De S250 is sowieso niet geschikt voor games. Dan blijven de S260 en S270 over. Op Digital Daily zijn een aantal benchmarks te vinden die zowel de performance van de X200 als Intel's 915G laten zien. Over het algemeen vallen de prestaties van de S270 beter uit wat betreft games, voornamelijk door de X200 kaart. Doorslaggevend is het verschil echter niet. Houd er ook rekening mee dat de nieuwste games sowieso niet op een hoge resolutie gespeeld kunnen worden, ook niet op de S270.

Wat uit de ervaringen naar voren is gekomen is dat WoW soepel draait op 1280x800/768, en ook Quake3 is zonder al te veel problemen te draaien. Zie ook de volgende site voor een aantal ervaringen met nieuwere games.

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/hr.png
 
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up2.pngProblemen, gebruik en oplossingen
•  Hoe kan ik de touchpad Synaptics uitschakelen?
Dit kan bij de Muis eigenschappen in het Configuratiescherm, zie plaatje.

•  Heel leuk, maar hoe krijg ik het uberhaupt aan?
Installeer de nieuwste drivers, of kijk op synaptics.com.

•  Ik heb problemen met blauwe schermen na het plaatsen van nieuw/ander geheugen?
De MSI notebooks zijn behoorlijk verwend en reageren niet op alle merken even goed. Het is dus goed mogelijk dat er na bijplaatsing van geheugenmodules problemen ontstaan. MSI raadt zelf Super Talent aan, en verder wordt door veel retailers Kingston zonder problemen gebruikt. Het updaten van de BIOS kan de problemen ook oplossen.

•  Mijn WLAN & BT miniPCI kaart werkt niet goed?
Met eerdere typen chipsets waren problemen, en werkte BT vaak niet. Dit probleem en de oplossing wordt verder beschreven in dit topic op het Laptop Logic forum. Sinds die tijd zijn de defecte kaarten uit de handel gehaald en zijn er eigenlijk geen problemen meer met BT icm WLAN.

•  De S2x0 modellen hebben geen TV-Out! Wat nu?
Er zijn converters verkrijgbaar die je op de VGA aansluiting aansluit, en vervolgens kan doorlussen naar S-Video. Ik heb hier een aantal foto's geplaatst. Via Google zijn die kastjes snel te vinden.

•  Zijn er problemen met snellere Turions?
Ja, bij sommige. Het betreft MS-1013 barebones met Turion processors sneller dan MT/ML32 in combinatie met bepaalde AMD drivers/software. In portable mode wordt bij vrij standaard gebruik de processor ondergeklokt om energie te besparen. Om de een of andere reden gaat niet niet altijd goed, crasht de notebook en zie je een leuke White Screen of Death (SWOD) :)

Het probleem is opgemerkt door mensen op het Laptop Logic forum en veel ervaringen en discussie is te lezen in dit topic. Het is nog niet geheel bekend waar het probleem nou door veroorzaakt wordt, wat wel zeker is is dat het maar bij een beperkt aantal s270's voorkomt. De workaround is niet AMD's K8 Power Now gebruiken, maar RMClock.

•  De fan van mijn S260 draait haast continu. Is dit normaal?
Sommige gebruikers klagen dat de fan wel erg vaak aanslaat. Er is een hele discussie over te lezen op een Duits forum, en op pagina 25 staat een firmware update (geen BIOS update) die deze problemen verhelpt. Zie ook de discussie in het vorige deel van dit topic. NB. Niet iedereen vond dit een goede oplossing.

[anchor=5vs6vs7][/anchor]
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-vs-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Als je uiteindelijk een keuze moet gaat maken voor het type dat het beste aan je eisen voldoet is het een kwestie van afwegen. Om het een beetje makkelijker te maken staat hier nog het een en ander kort samengevat.

S250   vs   S260
Celeron MSonoma Pentium M
UMA GraphicsIntel 915GM
Hoog stroomverbruikOndervolt mogelijkheden
Ralink RT2500 WLANIntel PRO/Wireless 2200BG
CD-RW/DVD ComboDVD±RW Dual Layer
MMC/SD/MS 3-in-1 Card ReaderMMC/SD/MS/MS Pro 4-in-1 Card Reader

Wil je meer dan alleen mobiel zijn voor huis, tuin en keukengebruik en alvast voorbereid zijn op toekomstige zwaardere software, dan zal je al snel overslaan richting de kant van de S260. Het belangrijkste verschil is uiteraard de snelheid. Daarnaast kan de Pentium M zijn snelheid aanpassen aan het gebruik wat een aanzienlijk langere accutijd oplevert.

S260   vs   S270
Sonoma Pentium MAMD Turion 64
GMA 900 Graphics (toelichting)Radeon Xpress 200 (toelichting)
Bluetooth ondersteuningStandaard WLAN/BT miniPCI kaart

Deze keuze zal toch een stuk lastiger worden. Qua performance liggen ze gewoon erg dicht bij elkaar. Het zullen kleine details zijn die je uiteindelijk zullen overhalen. Wil je werken met 64bits software, per se bluetooth ingebouwd hebben of recente games nog behoorlijk snel kunnen draaien? Dan is de S270 een logische keuze. Voor de mensen die nogsteeds twijfelen is hier nog wat leesvoer. Ten eerste een review van de Turion 64, en ten tweede een aantal benchmars (pdf's) van de Pentium M vs Turion 64 wat betreft gaming, multimedia en office gebruik.

[ Voor 13% gewijzigd door Serenity op 30-09-2006 13:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-fotos-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png

MSI Megabook S250
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s250-1_tn.jpg(high-res)

MSI Megabook S260
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-1_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-2_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-3_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-4_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-5_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s260-6_tn.jpg

Overige: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

MSI Megabook S270
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-1_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-2_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-3_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-4_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-5_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/fotos/s270-6_tn.jpg

Overige: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Wit: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-galleries-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Inmiddels hebben al heel wat mensen een S2x0 aangeschaft. Hieronder zijn een aantal galleries te vinden. Als mensen nog foto's hebben of willen maken, kunnen die er natuurlijk altijd bijgezet worden.

Cybermaxx (S250 clone) van Me_dusa
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/afb126_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/afb127_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/afb130_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/afb131-1_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/me_dusa/afb132-2_tn.jpg
Naast een Acer 17inch: 1, 2, 3, 4. Op het bureau: 1, 2. Icm de iCurve: 1, 2, 3, 4.

S260 van Ivo.Kox
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5733_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5734_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5735_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5736_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5737_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5738_tn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5739_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5740_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5741_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5742_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5743_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5744_tn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5745_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5746_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5747_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5748_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5749_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5750_tn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5751_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5752_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5753_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5754_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5755_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/ivo.kox/dscn5761_tn.jpg

S260 van marpol
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00002_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00004_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00005_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00007_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00008_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00009_tn.jpg
Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00013_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00013_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00014_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00105_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc00202_tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/users/marpol/dsc0108_tn.jpg

Foto's van andere gebruikers
Gehaktbal (S260)   1, 2.
bnx (Cybermaxx (S250))   1, 2, 3, 4, 5.
The Stimp! (S260/sleeve/tas)   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 / 1, 2, 3 / 1, 2, 3.
obs (accu)   1, 2.


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-reviews-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
S250    Techtree (Engels)
HardwareZone (Engels)
Hexus (Engels)
UsersFlaterik
Me_dusa
BNX
BlackBjoel
olderik
mMark
 
S260Notebookcheck (Duits)
Trusted Reviews (Engels)
MiniTechNet (Duits)
Overclockers.at (Duits, kort)
ZDNet (Engels, kort)
Usersmarpol
Gehaktbal
ParoXysm
hkc3k5c (2, 3)
The Stimp!
Johy
roninthecode
theodouma
chieliek
Scope747
detee
 
S270Notebookcheck (Duits, Nederlands)
Hardware.info (Nederlands)
Techconnect Magazine (Engels)
HardwareZone (Engels)
ZDNet (Engels, kort)
Fryfrog (Engels)
Usersj-jay
psiseekers
Horla
obs
Mini Poeper


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-links-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
S250MSI Global
S260MSI Global, Installation Guide (pdf)
S270MSI Global, Installation Guide (pdf)


Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-drivers-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Drivers
Drivers zijn allemaal te vinden op bovenstaande sites van MSI.

BIOS updates & flashen
Op diezelfde sites kun je de nieuwste BIOS versies vinden. Let er wel op dat het voor de goede chipset is. Zo zijn er voor de S270 bijvoorbeeld aparte versies in omloop voor RS480 en RS482. Vervolgens kun je de BIOS gaan flashen, hoe dat makkelijk kan staat hier beschreven. Mocht er iets mis gaan, lees deze post even door.

Utils
Een aantal utils die geregeld terugkomen zijn:
Centrino Hardware Controll (site)
Speedswitch XP
CPU Cool
RM Clock Utility

Afbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/item-slot-2.pngAfbeeldingslocatie: http://moo.student.utwente.nl/got/msis2x0/jump-up.png
Eeuwige roem voor Horned_Devil voor het beginnen van deze reeks en het onder de aandacht brengen van deze geweldige notebooks. Veel plezier met je enge iBook ;) Daarnaast dank aan Ivo.Kox, Me_dusa, marpol en alle anderen voor hun fotos. Mocht er iets niet correct zijn of missen er nog dingen in de startpost, laat het even weten :)

[ Voor 129% gewijzigd door Serenity op 21-01-2006 02:36 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CLB
  • Registratie: Oktober 2004
  • Niet online

CLB

Whoow deel 3 alweer _/-\o_

Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Beste mensen, het werd weer eens tijd voor een derde deel!

[rml][ Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series (deel 3)[/rml]

Graag de discussie voortzetten in het nieuwe topic.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 116474

Ja idd WOW al weer deel 3,

Ik moet zeggen super _/-\o_ !!! pluim voor jou Serenity !! Puik werk man, alles staat er in wat er in moet staan. Binnenkort heb ik de mijne ook binnen :D

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 116474 op 26-12-2005 22:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mooie startpost :)

terugvind post :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Ik moet zeggen dat RMclock mij behoorlijk wat problemen heeft gegeven.... Het lijkt allemaal goed te lopen, maar na enige tijd gebruikt loopt me comp flink vast... scherm veranderd in een mislukte regenboog of wordt wit.

Telkens als dat gebeurde schakelde ik de voltage weer een stapje hoger, tot ik op het punt was dat het nog maar weinig zin had... Ik heb het gebeuren nu geheel uitgeschakeld... problemen zijn er ook niet meer...

Tevens is het voglende misschien het vermelden waard...
bij het opstarten van mijn S270 is het nog al gevoelig voor vastlopers, ik ben er nog niet helemaal achter gekomen welk software voor de oorzaak zorgt..

Waar kan ik de accu kopen die recht naar achteren uisteekt?

[ Voor 5% gewijzigd door Eastman op 26-12-2005 22:25 ]

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Wat waren je specs ook alweer, en waar had je 'm gekocht?

Bij ALB schijnen ze 8-cells accu's te hebben die naar achter uitsteken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
S270-07SNL gekocht bij azerty in nederland
MT-30, 80gig hdd, duallayer DVD-RW, 512mb

Ik kan de accu trouwens niet vinden op de site van alb...

[ Voor 13% gewijzigd door Eastman op 26-12-2005 23:27 ]

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Bij de MT30 zouden de K8 Power Now prima moeten werken toch? Volgensmij werkt dat allemaal 'tzelfde verder. Anders kun je ook SpeedswitchXP nog 's proberen.

De accu werd bijgeleverd bij een S270, waarschijnlijk bieden ze die zo niet los aan op de website. Mailtje naar vertrieb@alb-computer.de ofzo ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robino
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21-07 13:15
Prachtige startpost met duidelijk alvast antwoord op vele vragen :Y)

Hopelijk worden die vele herhalende vragen nu wat minder gesteld O-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Is de S270 een beetje te overclocken? Ik doel dan vooral op de GPU want als deze een beetje wil kan je met ATITool zorgen dat wanneer de laptop op netspanning aangesloten zit overclockt.

De start van dit topig is een zeer goede verbetering vergeleken met de vorige delen _/-\o_

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 148620

Serenity, Complimenten voor de beginpost!
Super overzicht, ik heb gekeken of er nog iets mist, maar ik geloof het niet, echt heel heel volledig!!

heel kleine toevoeging: accu's zijn ook te koop bij Nutrius: link en daar hebben ze ook 8 cells zilveren.


Aksie heeft: Cybermaxx SIM2000 (+/- S250 maar dan 512MB, DVD brander), processor vervangen door Pentium M 725 (sl7eg) 1.6 MHz, stickers eraf en vervangen door (nu) TiVO logo :-)

[ Voor 25% gewijzigd door Anoniem: 148620 op 27-12-2005 15:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Theo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 06:23

Theo

moederbord

mooie startpost, ik mis alleen linkjes naar reviews geschreven in deel één en twee.

7400 Wp op het dak


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Stimp!
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 13-07 07:45
Complimenten Serinity, erg mooie startpost! :) Hierin staat alles wat je maar kan wensen. Voor de aanstaande kopers echt een waardevolle schat aan informatie!!! _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_


Nu probeerde ik een Philips DVD+ 8-speed te branden in m'n S260 met Nero. Dat ging even goed fout! De Buffer-balk schoot van laag naar hoog en hij heeft er uiteindelijk 1 uur over gedaan om de DVD vol te branden. Nero wel gewoon ingesteld op 8x. Nog maar een keer geprobeert (misschien was de DVD rot) naar 2e keer weer hetzelfde...
Hebben jullie hier ook last van? Ik heb de HL-DT-ST (LG) GCA-4080N brander erin zitten. Die zou 8x moeten kunnen branden... Ik heb al naar nieuwe firmware gezocht maar niks kunnen vinden.

[ Voor 7% gewijzigd door The Stimp! op 27-12-2005 20:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159305

super topic start
zeer compleet en uitgebreuid. het is dat ik al in het bezit ben van een s260 white, anders had ik niet langer na hoeven te denken na het lezen van deze startpost!

HULDE _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mini Poeper
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-12-2024
Deel 3 ziet er goed uit!
Echter opmerking: mijn S260 was uitgevoerd met een maar 1x 512MB i.p.v. 2x 256MB.
Dit was door de leverancier ook niet voorzien, ze hadden al twee geheugenmodules van 512MB voor me klaarliggen. Ze ontdekten het toen ze 'm opende.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mini Poeper
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-12-2024
Wat ik trouwens jammer vindt aan de laptop: het scherm had groter gekund!
Kijk maar naar de loze ruimte dat om het scherm heen zit, dat is bij andere laptops vaak anders!~

Neemt niet weg dat ik errûg tevreden ben met m'n (nieuwe) lappie! :7

[ Voor 3% gewijzigd door Mini Poeper op 28-12-2005 21:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Mini Poeper schreef op woensdag 28 december 2005 @ 21:54:
Wat ik trouwens jammer vindt aan de laptop: het scherm had groter gekund!
Kijk maar naar de loze ruimte dat om het scherm heen zit, dat is bij andere laptops vaak anders!~

Neemt niet weg dat ik errûg tevreden ben met m'n (nieuwe) lappie! :7
ja het had gekunt maar van 12.1 naar 12.2 of zelfs 12.3 lijkt me vrij nutteloos.

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
De bredere rand rondom 't beeldscherm zorgt natuurlijk ook voor meer stevigheid.

  • Poster
  • Registratie: April 2003
  • Niet online
Wat ik zo snel niet kon vinden.
Kun je de MSI ook aan de "ketting" leggen? M.a.w., kun je er zo'n cilinderslotje aan bevestigen?

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
Poster schreef op donderdag 29 december 2005 @ 00:33:
Wat ik zo snel niet kon vinden.
Kun je de MSI ook aan de "ketting" leggen? M.a.w., kun je er zo'n cilinderslotje aan bevestigen?
De enige fout van dit apparaat die ik tot nu toe heb ontdekt. Ja, er zit zo'n gaatje in. Maar hier kan je geen slot aan hangen als je een 8-cells accu gebruikt! Dus laptop in slaapstand, batterij er uit en dan het slotje er aan..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robino
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21-07 13:15
Poster schreef op donderdag 29 december 2005 @ 00:33:
Wat ik zo snel niet kon vinden.
Kun je de MSI ook aan de "ketting" leggen? M.a.w., kun je er zo'n cilinderslotje aan bevestigen?
Rechts achter (de laptop van voren gezien dus ;)) zit zo'n aansluiting daarvoor :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 94768

In de SP (mooie trouwens) zie ik een vergelijking tussen 3 harde schijven (4200, 5400 en 7200 rpm). Heeft iemand hier een link van die reviews ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
Rave17 schreef op vrijdag 30 december 2005 @ 11:41:
[...]

Rechts achter (de laptop van voren gezien dus ;)) zit zo'n aansluiting daarvoor :)
Maar die doet het dus NIET als je er een 8-cells accu in hebt!

Ik denk dat ik voor een VGA slot ga binnenkort.

[ Voor 10% gewijzigd door m_a_rnix op 30-12-2005 15:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159305

ik heb momenteel problemen met mijn touchpad van mijn s260. hij trekt steeds 4cm terug als ik loslaat. Onlangs heb ik de laatste drivers versie 7.1.1.5 erop gezet!
Iemand anders ook problemen hiermee ondervonden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
Ook wel eens gehad ja, ook op mijn oude laptop. Daar hielp het om de gevoeligheid in te stellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Anoniem: 94768 schreef op vrijdag 30 december 2005 @ 12:06:
In de SP (mooie trouwens) zie ik een vergelijking tussen 3 harde schijven (4200, 5400 en 7200 rpm). Heeft iemand hier een link van die reviews ?
Hij staat 'ergens' bij LaptopLogic: [rml]theodouma in "[ Ervaringen] MSI Megabook S2x0 series (d..."[/rml]

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robino
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21-07 13:15
Anoniem: 159305 schreef op vrijdag 30 december 2005 @ 19:40:
ik heb momenteel problemen met mijn touchpad van mijn s260. hij trekt steeds 4cm terug als ik loslaat. Onlangs heb ik de laatste drivers versie 7.1.1.5 erop gezet!
Iemand anders ook problemen hiermee ondervonden?
Oh dat heb ik ook al meerdere keren gehad! Ik dacht dat dat steeds kwam doordat ik me toetsenbord + touchpad schoonmaakte :P Even herstarten en het probleem was weer verholpen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 150093

Iemand hier met een oplossing voor de bekende 'verdwenen taakbalk' van de Cybermaxx variant? Stuur me maar een mailtje ;) (mmbouwman@hotmail.com)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
theodouma schreef op dinsdag 27 december 2005 @ 16:02:
mooie startpost, ik mis alleen linkjes naar reviews geschreven in deel één en twee.
Goed punt :) Ze zijn toegevoegd! De posts met "ik heb 'm ook binnen" heb ik allemaal weggelaten.
Anoniem: 150093 schreef op zaterdag 31 december 2005 @ 18:13:
Iemand hier met een oplossing voor de bekende 'verdwenen taakbalk' van de Cybermaxx variant? Stuur me maar een mailtje ;)
BNX had hetzelfde probleem. Laptop is uiteindelijk teruggestuurd voor reparatie. Het hele verhaal is vanaf voorgaande post te lezen.

[ Voor 39% gewijzigd door Serenity op 31-12-2005 18:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

Mijn S270 is na iets minder dan 2 weken alweer terug van reparatie. Volgens het bonnetje van de koeriersdienst ging deze naar Duitsland, dus voor de mensen die een eigen config zochten in Nederland, voor reparaties gaat ie dus toch wel naar Duitsland.

Had een slecht/niet werkende wlan en 2 dode pixels, helaas nog niet de kans gehad om te kijken of de dode pixels ook weg zijn. Ik ga hem pas vanmiddag ophalen. (stagen antwerpen blablabla)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • struik978
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 12:59
Anoniem: 161994 schreef op dinsdag 03 januari 2006 @ 11:42:
Mijn S270 is na iets minder dan 2 weken alweer terug van reparatie. Volgens het bonnetje van de koeriersdienst ging deze naar Duitsland, dus voor de mensen die een eigen config zochten in Nederland, voor reparaties gaat ie dus toch wel naar Duitsland.

Had een slecht/niet werkende wlan en 2 dode pixels, helaas nog niet de kans gehad om te kijken of de dode pixels ook weg zijn. Ik ga hem pas vanmiddag ophalen. (stagen antwerpen blablabla)
Wat had je met je wireless lan dan?
Ik vindt namelijk mijn Wlan 2220 in mijn S270 ook niet super. Heb een AccessPoint op 1ste verdieping staan en als ik dan beneden zit is kan het allemaal net... terwijl met mn vorige notebook het 10keer beter ontvangst was.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Is het niet mogelijk dat eigenaren van een S250, S260 en S270 een gelijkwaardige test doen m.b.t. de accu? Want er worden wel tijden gegeven maar ze worden niet op dezelfde manier gemeten. Dus weet je ook nooit zeker welke nou het langst met de accu doet.

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • struik978
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 12:59
Mento schreef op dinsdag 03 januari 2006 @ 12:46:
Is het niet mogelijk dat eigenaren van een S250, S260 en S270 een gelijkwaardige test doen m.b.t. de accu? Want er worden wel tijden gegeven maar ze worden niet op dezelfde manier gemeten. Dus weet je ook nooit zeker welke nou het langst met de accu doet.
Ik denk niet dat iedeereen tijd heeft om een paar uur lang te testen.
En ik doe rond de 2 1/2 uur met een 8cells accu, wlan aan, en scherm op hoogste contrast met browsen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159305

Jongens,
ik heb problemen met et branden van dvd's zowel DL als gewone!
Het betreft de philips dvd brander uit de s260
weet iemand of een firmware update dit probleem oplost? ik kan er geen een vinden namelijk!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

struik schreef op dinsdag 03 januari 2006 @ 12:05:
[...]


Wat had je met je wireless lan dan?
Ik vindt namelijk mijn Wlan 2220 in mijn S270 ook niet super. Heb een AccessPoint op 1ste verdieping staan en als ik dan beneden zit is kan het allemaal net... terwijl met mn vorige notebook het 10keer beter ontvangst was.
Ik had weinig tot geen bereik. Mn acesspoint stond ongeveer 3 meter van me vandaan en als ik er tussen ging staan viel de verbinding weg.
Hij is nu terug en doet niets meer. Hij ziet wel draadloze verbindingen maar krijg verder geen verbinding. Erg gezellig dus... Ik blijf wachten tot ik een IP krijg maar dan krijg ik een time out en is het weer afgelopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • struik978
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 12:59
Anoniem: 161994 schreef op woensdag 04 januari 2006 @ 13:05:
[...]


Ik had weinig tot geen bereik. Mn acesspoint stond ongeveer 3 meter van me vandaan en als ik er tussen ging staan viel de verbinding weg.
Hij is nu terug en doet niets meer. Hij ziet wel draadloze verbindingen maar krijg verder geen verbinding. Erg gezellig dus... Ik blijf wachten tot ik een IP krijg maar dan krijg ik een time out en is het weer afgelopen.
Oh das helemaal balen ... misschien even rechtermuisknop op je draadloze verbinding en herstellen kiezen?. Of je moet even NetStumbler erop zetten kun je in ieder geval kijken of die access points ziet, zodat je weet dat het in ieder geval niet aan je wireless kaart ligt.

Trouwens heb vandaag mn Telfort EDGE kaart erin zitten en kan nu met 250KB overal internetten... werkt voortreffelijk moet ik zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 153434

Is de witte uitvoering niet erg besmettelijk?
De behuizing is niet van plastic maar van magnesium. Verkleuringen zullen daarom niet voorkomen. Pas wel op met krassen, het is immers metaal. Zwarte vegen of plekjes komen er wel vrij makkelijk op. Deze kunnen echter zonder al te veel moeite eraf geveegd worden.
De behuizing is wel degelijk deels van plastic: de rand om het scherm en het overgrote deel van de rest van de "binnenkant". Alleen de achterkant van het scherm, de onder- en zijkanten van de rest van de laptop en de randjes links en rechts van het toetsenbord zijn van metaal!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

struik schreef op woensdag 04 januari 2006 @ 14:36:
[...]


Oh das helemaal balen ... misschien even rechtermuisknop op je draadloze verbinding en herstellen kiezen?. Of je moet even NetStumbler erop zetten kun je in ieder geval kijken of die access points ziet, zodat je weet dat het in ieder geval niet aan je wireless kaart ligt.

Trouwens heb vandaag mn Telfort EDGE kaart erin zitten en kan nu met 250KB overal internetten... werkt voortreffelijk moet ik zeggen.
Netstumbler geprobeerd en die ziet wel acespoints. Alleen krijg ik om een of andere reden geen ip, resulteerd iedere keer in een timeout.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

Weet iemand hoe je de aspect ratio kan inspelen, zodat je met spellen (4:3 reso's) zwarte balken krijgt aan de kanten?

/edit

Drivers WLAN opnieuw geïnstalleerd. Werkt nu wel, maar ik ben nog steeds te spreken over het bereik. Ook krijg is er na de reparatie nieuwe hardware :? " Ander PCI-brugapparaat ". Geen idee wat het is dus kan er ook geen drivers voor vinden.

Buiten het WLAN gelul ben ik nog steeds wel een btje blij met mn laptop. Net even Need for speed: Most wanted op gespeeld.

[ Voor 63% gewijzigd door Anoniem: 161994 op 05-01-2006 22:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 143776

Anoniem: 161994 schreef op donderdag 05 januari 2006 @ 18:01:
Weet iemand hoe je de aspect ratio kan inspelen, zodat je met spellen (4:3 reso's) zwarte balken krijgt aan de kanten?

/edit

Drivers WLAN opnieuw geïnstalleerd. Werkt nu wel, maar ik ben nog steeds te spreken over het bereik. Ook krijg is er na de reparatie nieuwe hardware :? " Ander PCI-brugapparaat ". Geen idee wat het is dus kan er ook geen drivers voor vinden.

Buiten het WLAN gelul ben ik nog steeds wel een btje blij met mn laptop. Net even Need for speed: Most wanted op gespeeld.
Wel jammer van je WLAN, ik moet zeggen de kaart in de S260 is echt super.. mijn accespoint staat op zolder en ik smurf hier beneden met een dikke 3MB verbinding...

Hoe zit dat bij andere S270's ? hebben die ook problemen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robino
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21-07 13:15
Anoniem: 161994 schreef op woensdag 04 januari 2006 @ 16:43:
[...]


Netstumbler geprobeerd en die ziet wel acespoints. Alleen krijg ik om een of andere reden geen ip, resulteerd iedere keer in een timeout.
Heb je al eens simpel een ander kanaal geprobeerd, mijn WLAN deed het namelijk ook niet behalve op 1 meter afstand :) Voor de rest kreeg ik time-outs, die worden veroorzaakt door de aanwezigheid van DECT-telefoons :) Even van kanaal wisselen en het probleem was opgelost!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159305

Wat ik in eerdere post al aangaf is dat mijn philips DL DVD brander heel brak brandt. Iemand dezelfde ervaring hiermee. Ik heb de s260.

Nog een probleempje: audio-out is kapot. App. opgestuurd naar MSI afgelopen week, nu zit ik zonder ;( ;( ;( ;( ;(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • willy1986
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://www.aldi-sued.de/images/data_product/83779613943aa92f26507c.jpg
Binnenkort mischien in Nederland te verwachten??
klik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Stimp!
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 13-07 07:45
Anoniem: 159305 schreef op zaterdag 07 januari 2006 @ 23:56:
Wat ik in eerdere post al aangaf is dat mijn philips DL DVD brander heel brak brandt. Iemand dezelfde ervaring hiermee. Ik heb de s260.

Nog een probleempje: audio-out is kapot. App. opgestuurd naar MSI afgelopen week, nu zit ik zonder ;( ;( ;( ;( ;(
Ik heb hetzelfde probleem met m'n DVD-brander. De mijne is van LG. Hij brandt op 1 speed ofzo. Ik ga eens kijken of dit zo maar vervangen kan worden met een andere writer. Firmware upgrade is niet te vinden helaas.

Edit: Ik heb trouwens ook een S260 Wit

[ Voor 5% gewijzigd door The Stimp! op 08-01-2006 16:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
willy1986 schreef op zondag 08 januari 2006 @ 16:31:
[afbeelding]
Binnenkort mischien in Nederland te verwachten??
klik
Leuk apparaat, vooral de kleuren zijn erg mooi. Maar is deze wel van MSI afkomstig? maar wat is dat voor giga ding aan de zijkant? (het zal wel te vinden zijn als ik de link lees maar ik kan geen Duits)

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:45

Chiron

Moderator Discord
woot :D dat ziet er interessant uit!

Ding aan de zijkant is een tv tuner ofzo?
* DVB-T: Digital- und Analog-TV
(vorausgesetzt, am Standort wird Digitalempfang angeboten)
Mit DVB-T haben Sie die Möglichkeit, nahezu an jedem Ort in erstklassiger Bild- und Tonqualität fernzusehen. Da für das digitale terrestrische Fernsehen kein Dachantennen- oder Kabelanschluss benötigt wird, kann das Notebook in jedes Zimmer oder in den Garten mitgenommen werden. Über die mitgelieferte Antenne sind Sie fast überall empfangsbereit.

* Radio-Tuner
Über den Radio-Tuner können Sie Ihr Notebook als FM-Radio nutzen.

* 12,1" kristallklares TFT Display
(W-XGA Auflösung 1280 x 800 Pixel)
* Panasonic 8x Multi Standard DVD/CD-Brenner mit Dual Layer Unterstützung
* ATI® Mobility™ Radeon™ Xpress 200 PCI-Express Grafik mit bis zu 128 MB Shared Memory
* Western Digital 60 GB Festplatte
* Wireless LAN Drahtloses Arbeiten durch WLAN 54 Mbit/s, IEEE 802.11g
Vorausgesetzt am Standort befindet sich ein WLAN Access Point.
* 512 MB DDR-RAM Arbeitsspeicher
Beide Speicherbänke belegt.
* DOLBY DIGITAL
DIGITAL AUDIO OUT (S/P-DIF optisch) für das digitale Heimkinoerlebnis mit optimalem Klang.
Nur in Verbindung mit einem entsprechenden Lautsprechersystem. Nicht im Lieferumfang enthalten.

o SD/MMC & Memory Stick Kartenleser
o 2 integrierte Lautsprecher
o 3 x USB 2.0
o Firewire IEEE 1394
o Netzwerkcontroller 10/100 Mbit/s.
o 4 Schnellstarttasten
o Integriertes Touchpad mit 2 Maustasten
o 56K/V.90 Modem inkl. Modemanschlusskabel

* 5 IN 1
o DVB-T Digital-TV Tuner
o Analog-TV Tuner
o FM-Radio Tuner
o DVD-Player
o Videorekorder

* Software Paket
Vorinstalliert und auf DVD oder CD-ROM, OEM Versionen.
o Microsoft® Windows® XP Home Edition SP2
Vorinstalliert und auf Recovery CD-ROM, OEM Version.
Service Pack 2: Erweiterte Sicherheitstechnologie.
o Microsoft® Works® 8
Vorinstalliert und auf CD-ROM, OEM Version.

o MEDION® HOME CINEMA XL
Vorinstalliert und auf DVD, OEM Version.
5 professionelle Programme für Video- und Audioanwendungen!
+ PowerDVD 6
+ Power Cinema
+ PowerProducer 3
+ MediaShow
+ PowerDirector 3.0 SE

o Nero Burning ROM 6*
o Nero Recode 2•SE*
* Sie dürfen nur Kopien des Materials erstellen, dessen Urheberrechtsinhaber Sie sind bzw. für das Sie vom Urheberrechtsinhaber eine Kopiererlaubnis erhalten haben. Wenn Sie nicht der Urheberrechtsinhaber sind bzw. keine Kopiererlaubnis vom Urheberrechtsinhaber erhalten haben, verletzen Sie möglicherweise das Urheberrecht und unterliegen eventuell Schadensersatzansprüchen.

o DivX- De- und Encoding

o eTrust Anti Virus

o Videon

o AOL 9.0

o WISO Mein Geld 5.0 SE

o System Recovery powered by Symantec www.symantec.com

* Zubehör:
Funkfernbedienung, Headset, Notebook-Tragetasche, ext. TV-Tuner, USB Scroll Maus,
externes Netzteil, Li-Ion Hochleistungsakku.

[ Voor 96% gewijzigd door Chiron op 08-01-2006 19:55 ]

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Theo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 06:23

Theo

moederbord

willy1986 schreef op zondag 08 januari 2006 @ 16:31:
[afbeelding]
Binnenkort mischien in Nederland te verwachten??
klik
hij zal niet snel bij de aldi komen. De aldi heeft pas een laptop gehad dus zal er binnenkort geen nieuwe komen. Bovendien verkoopt de aldi in nederland alleen maar 15" laptops.

7400 Wp op het dak


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • willy1986
  • Registratie: April 2004
  • Niet online
theodouma schreef op zondag 08 januari 2006 @ 22:32:
[...]


hij zal niet snel bij de aldi komen. De aldi heeft pas een laptop gehad dus zal er binnenkort geen nieuwe komen. Bovendien verkoopt de aldi in nederland alleen maar 15" laptops.
Bron?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Een S260 behuizing met een Turion processor.. Hmm Afbeeldingslocatie: http://www.xs4all.nl/~olie/fok/smilies/Smilies/armanimania_beled.gif

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tomba
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 21:14

Tomba

Quis custodiet ipsos custodes?

Ik kwam deze toevallig tegen:
http://www.4launch.nl/4la...tot%3D%26prijstot%3D99999
S250 voor 774,00

tomba.tweakblogs.net || Mijn V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
^ Directe link. Let wel op, dat plaatje is van een S260, ik betwijfel het dat die S250 er zo uit zal zien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Theo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 06:23

Theo

moederbord

ik werk dik 4 jaar bij de aldi en ik ben in die tijd nog nooit een kleinere laptop dan 15" tegengekomen.

Bovendien had de aldi in dld pas ook de s250 in de aanbieding. Even later had de aldi in nl ook een laptopaanbieding, en dat was niet dezelfde laptop als in dld, maar weer gewoon een 15" laptop

[ Voor 46% gewijzigd door Theo op 09-01-2006 14:56 ]

7400 Wp op het dak


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jordz.
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 27-06 17:34
Ik heb ook problemen met branden met mn S260. Met DVDDecrypter buffert hij helemaal niet maar brand ongeveer op 4x. Iemand enig idee hoe dat kan? Ik zag wel dat de hd en dvd speler op het zelfde kanaal zitten. Gewoon op en master en slave op 1 kabel dus. Er is wel een ander kanaal die niet gebruikt is, lijkt me beter als ze dan los zitten, of kan dat niet op een laptop?

Arch Linux


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mini Poeper
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-12-2024
Zelf heb ik de S260 een fijn dingetje, nog niet veel mee gebrand. Hooguit 3 maal, dit ging allemaal prima. WLAN doet het ook prima! Zou natuurlijk incidenteel kunnen zijn dat bepaalde laptops het gewoon beter/slechter doen.

Wat betreft die ALDI-laptop (Medion); ze beweren er een ATI Radeon videokaart in gepropt te hebben. Past dit überhaupt nog wel? Allemaal leuk en wel, geef mij maar een (minder bekend) A-merk computer.

Via StatBar houd ik de computerstatus van de machine in de gaten. Vandaag kwam de status van het RAMgeheugen voor het eerst (zover ik weet) boven de 500 van de 1GB.
Hier heb ik de laptop ook gekocht; ben er zeer over te spreken. Niet alleen over de prijs, maar ook over de service!

[ Voor 43% gewijzigd door Mini Poeper op 09-01-2006 22:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:45

Chiron

Moderator Discord
Wat betreft die ALDI-laptop (Medion); ze beweren er een ATI Radeon videokaart in gepropt te hebben. Past dit überhaupt nog wel? Allemaal leuk en wel, geef mij maar een (minder bekend) A-merk computer
Als het een model is met een AMD processor (Sempron/Turion) dan kan het wel hoor, de videochip op het AMD model is een Radeon Express 200, ongeveer te vergelijken met een Radeon X300.

Ook de MSI is gebaseerd op hetzelfde model barebone, weet niet hoe dat zit met de behuizing in dit geval, een tijdje terug was er bij de trekpleister een s250 kloon, waar toch ook weer kleine verschillen bleken te zitten in het toetsenbord e.d.

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

theodouma schreef op maandag 09 januari 2006 @ 14:44:
[...]


ik werk dik 4 jaar bij de aldi en ik ben in die tijd nog nooit een kleinere laptop dan 15" tegengekomen.

Bovendien had de aldi in dld pas ook de s250 in de aanbieding. Even later had de aldi in nl ook een laptopaanbieding, en dat was niet dezelfde laptop als in dld, maar weer gewoon een 15" laptop
Mogen ze m.i. dan wel eens mee beginnen. >:)
Heb tijden lang met plezier gebruik gemaakt van aldi apparatuur (afgezien van mijn laatste miskoop dan, maar die staat nog steeds in reparatie.)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 119394

Anoniem: 150093 schreef op zaterdag 31 december 2005 @ 18:13:
Iemand hier met een oplossing voor de bekende 'verdwenen taakbalk' van de Cybermaxx variant? Stuur me maar een mailtje ;) (mmbouwman@hotmail.com)
Bekend probleem(pje). Vooral nadat je na en softwareinstallatie ge-reboot hebt. Oplosing:

Start de machine op. Haal de netvoedingsconnector los, zodat de machine op de accu loopt.
Verwijder de accu. Ja, inderdaad, bij 'lopende' machine. Er gaat niets stuk!! De machine gaat uit.
Plaats de accu weer. Hang de machine weer aan de netvoeding en start de machine weer. En zie, simsalabim...weg is dat foute 'gedoetje'.

Klopt, niet zo elegant van meneer of mevrouw MSI, maar prima mee te leven. ;)

BB

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Anoniem: 119394 schreef op dinsdag 10 januari 2006 @ 10:22:
[...]


Bekend probleem(pje). Vooral nadat je na en softwareinstallatie ge-reboot hebt. Oplosing:

Start de machine op. Haal de netvoedingsconnector los, zodat de machine op de accu loopt.
Verwijder de accu. Ja, inderdaad, bij 'lopende' machine. Er gaat niets stuk!! De machine gaat uit.
Plaats de accu weer. Hang de machine weer aan de netvoeding en start de machine weer. En zie, simsalabim...weg is dat foute 'gedoetje'.

Klopt, niet zo elegant van meneer of mevrouw MSI, maar prima mee te leven. ;)

BB
Heeft alleen de Cybermaxx dit probleem? Als dit zo is dan is het niet de fout van MSI. Maar wat wijzig je dan door de accu en dan de netspannig te verwijderen? kun je niet gewoon op de accu en dan de accu eruit?

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

Nu ben ik al 100x door de menuutjes van de video instellingen gegaan en ik kan nog steeds nergens iets vinden om de aspect ratio van NIET breedbeeld spellen in te stellen.

Iemand enig idee, of houdt iedereen hier van uitgerekte hoofden/auto/vliegtuigen etc?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
Probeer eens MediaPlayer Classic voor 4:3 content. Die maakt aan de rand link en rechts 2 zwarte balken.

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

ck2000nl schreef op dinsdag 10 januari 2006 @ 21:17:
Probeer eens MediaPlayer Classic voor 4:3 content. Die maakt aan de rand link en rechts 2 zwarte balken.
Alles in windows blijft gewoon in de goede aspect ratio, alleen andere apps zoals spellen niet. Bij het intel chipset kan je door 1 vinkje dit corigeren, maar bij de ati chipset kan ik het niet vinden.

NIEUW KWAALTJE G*D!@$!@$
Als ik de CPU op max batterylife zet krijg ik gewoon een totale vastloper binnen enkele seconden. Enige wat helpt ie de power toets ingedrukt houden of de batterij eruit halen. :( :( :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
Witte achtergrond met zwarte verticale strepen van ongeveer een millimeter? Is een enorm topic over op laptoplogic.com. Ik volg het niet meer omdat het bij mij over was na een bios-update (toen het apparaat terug was naar DL voor een nieuwe accu).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 161994

Verbal_Kint schreef op woensdag 11 januari 2006 @ 00:21:
Witte achtergrond met zwarte verticale strepen van ongeveer een millimeter? Is een enorm topic over op laptoplogic.com. Ik volg het niet meer omdat het bij mij over was na een bios-update (toen het apparaat terug was naar DL voor een nieuwe accu).
Nee, het beeld blijft gewoon hangen. HD geen activiteit meer, muis beweegt niet meer. Als ik de CPU op adaptive zet doet ie het verder prima.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
Even een andere vraag trouwens.. Zijn er Ubuntu gebruikers met deze laptop? Krijg namelijk de resolutie niet voor elkaar (nu gestretchte 1024 x 768) en het geluid heb ik ook niet aan de praat.. verder is het allemaal prima.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Het geluid deed het toen ik de S270 testen met een live-cd, het beeld heb ik niet naar gekeken omdat ik dacht dat dit wel goed zou komen. ik gebruikte wel de KDE versie maar dat maakt toch niks uit?

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Is er al iemand die enig idee heeft welk software bij de S270 vastloopt tijdens opstarten windows..

Ik heb gewoon een standaard S270-07SNL gekocht bij Azerty.

de kans dat het vast loopt bij opstarten is ongeveer 1 op 2, dit was al ongeveer vanaf het begin zo. Sindsdien sluit ik bijna nooit meer windows af, maar zet ik hem vrijwel altijd in slaapstand..

Ik vind dit toch wel een erg irritant probleem, ik heb juist een kleine laptop gekocht zodat ik hem er altijd even snel bij kan pakken.. als ie vastloopt kost me dat weer een paar minuten extra ( bij meerdere vastlopers achterelkaar )...

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
start hem eens op in safe modus en kijk waar ie vast loopt

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
In safe mode start het wel goed op...

moet ik dan programma voor programma kijken of het vast loopt of niet?

Bij normaal opstarten van windows start het soms namelijk wel goed op en soms niet...
Ik heb het gevoel dat het probleem ligt bij de wlan drivers, maar ik heb al een tijdje de nieuwste versie op gezet.

Zijn er geen andere gebruikers van S270 die last hebben van het zelfde probleem?

[ Voor 17% gewijzigd door Eastman op 11-01-2006 15:36 ]

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
probeer eens /sos achter de opstart regel in je boot.ini te plaatsen. dan een paar keer starten tot ie vastloopt. dan voer je de naam in in google en je weet direct wat het is, anders zet je de naam even op het forum

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • detee
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 23-03 21:39

detee

Try not, do or do not

Anoniem: 159305 schreef op zaterdag 07 januari 2006 @ 23:56:
Wat ik in eerdere post al aangaf is dat mijn philips DL DVD brander heel brak brandt. Iemand dezelfde ervaring hiermee. Ik heb de s260.

Nog een probleempje: audio-out is kapot. App. opgestuurd naar MSI afgelopen week, nu zit ik zonder ;( ;( ;( ;( ;(
Ik heb een witte s260 met LG brander, nog niet veel mee gebrand. Maar tot nu toe met CD's en enkele DVD's (+R) geen problemen gehad.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 143776

heb ik het nu mis of lijkt het toch wel dat de S260 uitvoeringen wat stabieler zijn dan de S250 en S270

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
Hmmm, en ik wou volgende maand nog een witte 270 gaan bestellen...zijn daar echt zoveel problemen mee? :?

edit:
voor de duidelijkheid: ik wil er een Turion MT-40 CPU in :D

[ Voor 27% gewijzigd door ck2000nl op 11-01-2006 23:24 ]

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mini Poeper
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 18-12-2024
ck2000nl schreef op woensdag 11 januari 2006 @ 22:16:
Hmmm, en ik wou volgende maand nog een witte 270 gaan bestellen...zijn daar echt zoveel problemen mee? :?
Centrino rules!!! ha ha ha ;)
Weet je hoe een budget (Celeron) processor gemaakt wordt trouwens: het zijn afgekeurde Pentiumchips die een fout/beschadiging hebben in de Intel fabriek. Ze zetten dan een gedeelte van de cache uit, dat ze 256mb overhouden en dan verkopen ze deze als Celeron processor.
Nu ben ik toch al niet zo'n favoriet van Celeron (als je niet meer nodig hebt, prima) maar toen ik dit wist: ik wil geen half defect product is mijn redenering!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 119394

Mento schreef op dinsdag 10 januari 2006 @ 11:22:
[...]

Heeft alleen de Cybermaxx dit probleem? Als dit zo is dan is het niet de fout van MSI. Maar wat wijzig je dan door de accu en dan de netspannig te verwijderen? kun je niet gewoon op de accu en dan de accu eruit?
Ja, dat kan ook.

BB

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
ck2000nl schreef op woensdag 11 januari 2006 @ 22:16:
Hmmm, en ik wou volgende maand nog een witte 270 gaan bestellen...zijn daar echt zoveel problemen mee? :?

edit:
voor de duidelijkheid: ik wil er een Turion MT-40 CPU in :D
Nee, dit lijkt maar zo, dit komt omdat op een forum mensen problemen voorlegen. Er worden waarschijnlijk meer S270`s verkocht dan S260`s. Degenen die geen problemen hebben hoor je niet. Nu hebben meer mensen een S270 en dan hoor je ook meer mensen hierover.

De voornaamste reden dat veel mensen een S270 kiezen is de videokaart en 64bit.

Maar de S260 is even solide als de S270 en visa versa.

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Mento schreef op woensdag 11 januari 2006 @ 15:47:
probeer eens /sos achter de opstart regel in je boot.ini te plaatsen. dan een paar keer starten tot ie vastloopt. dan voer je de naam in in google en je weet direct wat het is, anders zet je de naam even op het forum
we begrijpen elkaar denk ik niet goed, /sos heb ik geprobeerd, maar dat geeft slechts de status weer tijdens opstarten van windows..

mijn computer loopt vast wanneer bureaublad reeds te zien is... maar mijn task manager is zich aan het vullen met programma's

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bastv
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 20-07 10:57
bekijk in veilige modus de logboeken van je systeem daar staat vaak wel het probleem tussen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eastman
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
bastv schreef op donderdag 12 januari 2006 @ 15:39:
bekijk in veilige modus de logboeken van je systeem daar staat vaak wel het probleem tussen
Als de notebook opstart en hij loopt vast, wordt er niks geregistreerd... dat kan ook wel kloppen omdat ik geen foutmelding of iets dergelijks krijg, maar er gebeurt dan gewoon bar weinig behalve de muis, die wilt nog wel bewegen.

BMW i4 | Jaguar i-pace | Easee laadpaal | Hoymiles 3kWp O/W | Solis 4,6kWp O/W | IthoDaalderop WMP + NRG addon | Orcon WTW | Homey Pro | Tibber | 3 x Marstek Venus E V151 met CT003 V114


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atomsk
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 04-07 00:10
Hoe zit het eigenlijk met het installeren van Windows XP 64 op de S270? Werkt dit probleemloos of ontbreken er essentiele 64bits-drivers?

_██_
(ಠ_ృ)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 151965

De MSI S262 komt eraan. Met Intel's Core Duo processor. Interessant om hierop te wachten of toch voor een Turion gaan? De core Duo is overigens 32 bits.

http://www.engadget.com/2...ber-12-1-inch-widescreen/

De S262 maakt overigens dat dit topic ook niet meer juist genoemd word
Waarschijnlijk beter hernoemen naar MSI 2xx series :)

[ Voor 37% gewijzigd door Anoniem: 151965 op 13-01-2006 00:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Horla
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 13:27
Atomsk schreef op donderdag 12 januari 2006 @ 23:08:
Hoe zit het eigenlijk met het installeren van Windows XP 64 op de S270? Werkt dit probleemloos of ontbreken er essentiele 64bits-drivers?
Geen probleem, als je goed zoekt vind je op de msi website voor alles 64 bit drivers (is één groot pakket) behalve voor de cardreader. Die zouden te vinden moeten zijn op de site van de fabrikant zelf maar zelf heb ik er nog niet achter gezocht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Theo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 06:23

Theo

moederbord

Anoniem: 151965 schreef op vrijdag 13 januari 2006 @ 00:03:
De MSI S262 komt eraan. Met Intel's Core Duo processor. Interessant om hierop te wachten of toch voor een Turion gaan? De core Duo is overigens 32 bits.

http://www.engadget.com/2...ber-12-1-inch-widescreen/

De S262 maakt overigens dat dit topic ook niet meer juist genoemd word
Waarschijnlijk beter hernoemen naar MSI 2xx series :)
die zal heel duur gaan kosten denk ik. Hoelang zou de s262 eigelijk op de accu meegaan??

7400 Wp op het dak


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jay-v
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Jay-v

Uhhhh......

Misschien is dit een domme vraag maar is een 12,1 inch scherm niet erg klein....? Werkt het wel prettig?

Is deze notebook zelf dan ook erg klein? Normaal is een wxga notebook 15,4 inch toch?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
spydoggie schreef op vrijdag 13 januari 2006 @ 11:16:
Misschien is dit een domme vraag maar is een 12,1 inch scherm niet erg klein....? Werkt het wel prettig?

Is deze notebook zelf dan ook erg klein? Normaal is een wxga notebook 15,4 inch toch?
ja de notebook is inderdaad lekker klein. Het scherm heeft een reso van 1280x800 dat maakt het nog kliener, maar door x-black is het zeer goed leesbaar en valt het dus mee

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jay-v
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Jay-v

Uhhhh......

Mento schreef op vrijdag 13 januari 2006 @ 11:33:
[...]

ja de notebook is inderdaad lekker klein. Het scherm heeft een reso van 1280x800 dat maakt het nog kliener, maar door x-black is het zeer goed leesbaar en valt het dus mee
Ah dan denk ik dat ik wel zon witte lust de volgende maand 8) Ik speel nauwelijks spellen, alleen af en toe WoW en Red Alert 2. Maar volgens de startpost loopt WoW soepel op de 270 dus dat is wel mooi. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159305

ik zoek nu eigenlijk iets van een driver of firmware voor de philips dvdbrander in de s260. Ik weet dat ze niet op de site van MSI zelf staan, en op de site van Philips kom ik ze ook niet tegen.
Iemand een id?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
@spydoggie: met welke specs ga jij de S270 volgende maand bestellen? Ik bestel em ook volgende maand namelijk :D

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Het gaat goed met de prijs van de S270 :) Toen ik de startpost maakte zat hij nog 1150,- en ik zie net dat hij nu al voor 1023,- bij Azerty te koop is!

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/i/?ProduktID=120993

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chiron
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:45

Chiron

Moderator Discord
Weet je ook welke accu daar bij zit? Als er een 8-cells bij zit zou 't erg mooi zijn..

"Light thinks it travels faster than anything. It doesn't. For wherever light travels it finds darkness has got there first and is waiting for it."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jay-v
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Jay-v

Uhhhh......

ck2000nl schreef op vrijdag 13 januari 2006 @ 21:32:
@spydoggie: met welke specs ga jij de S270 volgende maand bestellen? Ik bestel em ook volgende maand namelijk :D
Daar ben ik nog niet helemaal over uit :) Wil hem inieder geval in het wit haha....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ck2000nl
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-04 14:49
Ow, ik heb van de week deze offerte laten maken: www.choi.speedxs.nl/temp/Angebot_108026.pdf Misschien heb je er wat aan ;) Het verschil in prijs tussen de MT37 (2 GHz) en de MT40 (2.2 GHz) was maar 30.-, dus dan maar voor de MT40 CPu gegaan :Y)

| Sony VAIO Pro 13" 8GB 256GB ssd Windows 8 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AlexanderOnline
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 22-05-2023
Die Core Duo versie lijkt me heel mooi, maar zal wel erg duur zijn?
Ik zie veel mensen bij ALB bestellen, maar als ik kijk lijkt Nutrius vaak wat goedkoper (en standaard een 8-cell accu). Trouwens, ik zag bij de S260 bij nutrius dat 80 gb 5400rpm > 100 gb 4200rpm gratis was tijdelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jrz
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 12:58

Jrz

––––––––––––

ck2000nl schreef op zaterdag 14 januari 2006 @ 09:51:
Ow, ik heb van de week deze offerte laten maken: www.choi.speedxs.nl/temp/Angebot_108026.pdf Misschien heb je er wat aan ;) Het verschil in prijs tussen de MT37 (2 GHz) en de MT40 (2.2 GHz) was maar 30.-, dus dan maar voor de MT40 CPu gegaan :Y)
hm. voor even veel geld heb je een 10.6" met 60gb 7200rpm en 1GB 1.2 ULV :)

Ennnnnnnnnn laat losssssssss.... https://github.com/jrz/container-shell (instant container met chroot op current directory)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentox
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 28-06 13:26
Jrz schreef op zaterdag 14 januari 2006 @ 14:00:
[...]


hm. voor even veel geld heb je een 10.6" met 60gb 7200rpm en 1GB 1.2 ULV :)
zou je me kunne vertelen wat 10.6, en 12 ULV is?

Het leven is als een medaille, het heeft een glimmende en een donkere kant.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m_a_rnix
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-03 14:09
10,6 inch (" betekent inch), 60 GB harde schijf die draait op 7200 toeren per minuut en een processor die op 1,2 GHZ draait en ultra low voltage is (batterij gaat dus super lang mee).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
ck2000nl schreef op zaterdag 14 januari 2006 @ 09:51:
Ow, ik heb van de week deze offerte laten maken: www.choi.speedxs.nl/temp/Angebot_108026.pdf Misschien heb je er wat aan ;) Het verschil in prijs tussen de MT37 (2 GHz) en de MT40 (2.2 GHz) was maar 30.-, dus dan maar voor de MT40 CPu gegaan :Y)
Er staat nog wel een UK keyboard op. Denk, ik zeg 't even :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 116474

Serenity schreef op zaterdag 14 januari 2006 @ 15:38:
[...]

Er staat nog wel een UK keyboard op. Denk, ik zeg 't even :)
Ze kunnen geen US keyboards meer leveren !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Serenity
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 14-01-2023
Chiron schreef op vrijdag 13 januari 2006 @ 23:55:
Weet je ook welke accu daar bij zit? Als er een 8-cells bij zit zou 't erg mooi zijn..
Ze hadden 'm niet op voorraad, dus konden me weinig vertellen. Ik ga uit van een 4-cells accu. Ze hebben in ieder geval geen pixelgarantie :)
Anoniem: 116474 schreef op zaterdag 14 januari 2006 @ 15:42:
Ze kunnen geen US keyboards meer leveren !
Lekker dan :{ Wat was de reden?

[ Voor 49% gewijzigd door Serenity op 14-01-2006 16:26 ]

Pagina: 1 2 ... 20 Laatste

Dit topic is gesloten.