Wat blijkt, de kabel die daarbij zit past ook op de D70
Scheelt weer een nieuwe kabel kopen
Verwijderd
Geen idee, ik draai nog met CS
DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |
Ja, dat is een standaard Mini-B. Je kunt dat aan de meeste moderne Digicams hangen, hoorVerwijderd schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 13:46:
M'n usb kabel van de D70 was kapot, dus ik een Cardreader halen van Sweex.
Wat blijkt, de kabel die daarbij zit past ook op de D70![]()
Scheelt weer een nieuwe kabel kopen
Denon AVR-X3600H
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
24bit is idd beter dan 12, maar als je van 12 naar 24 gaat win je in principe niks. Er komt niet ineens nieuwe info bij oid. Als je tussentijds wil opslaan is TIFF wel te verkiezen boven JPG natuurlijk omdat TIFF lossless is. Als een camera direct in 24 bit kan schieten heb je in principe meer detail, mits de sensor dat levert natuurlijk.Verwijderd schreef op donderdag 26 mei 2005 @ 17:45:
[...]
Ik had het niet over de D70, maar over de uncompressed formaten in het algemeen.
Maar waarom win je er niks mee; je ziet dus geen kwaliteitsverschil tussen 12 en 24bit?
In welke situatie is dan het beter dat je 'origineel' 24bits foto's hebt? (TIFF zal er wel niet voor niks zijn...).
[ Voor 14% gewijzigd door Acid_Burn op 27-05-2005 17:45 ]
Glass Eye Photography | Zelfbouw wireless fightstick | Mijn puzzel site
Verwijderd
Aha, dat wist ik niet, ik heb hier een zooi andere usb kabels met de meest vreemde maten, behalve die voor de D70.JeanLeGrand schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 16:31:
[...]
Ja, dat is een standaard Mini-B. Je kunt dat aan de meeste moderne Digicams hangen, hoor
Zeker weten, moest vandaag 512mb overzetten en dat duurde via de D70 uh.. te lang?XanderH schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 16:47:
...
Maar een cardreader is wel fijner, vooral veel sneller dan de D70...
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
Steek hem eens in een ander USB slot. En dan niet het slot naast degene waar 'ie nu in zit, maar het liefst in een compleet andere controller.hjs schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 19:43:
Zeker fijn een card-reader, krijg dat stomme ding van mij alleen niet aan de praat onder XP (wel onder win98) Stomme uitroeptekens(zal wel een conflict zijn met een ander usb apparaat)
Dat kun je toch zo zien bij je systeeminfo? Daar staat ook waarmee het conflicteert. Wel wazig want met USB zou je daar juist geen last van moeten hebben...hjs schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 19:43:
Zeker fijn een card-reader, krijg dat stomme ding van mij alleen niet aan de praat onder XP (wel onder win98) Stomme uitroeptekens(zal wel een conflict zijn met een ander usb apparaat)
[ Voor 60% gewijzigd door OmeRoon op 29-05-2005 03:54 ]
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
Alles is relatief. Zelf vond ik de 70-300 lenzen die hier langskomen niet echt goed, maar ze maken wel degelijk betere foto's dan de S602 op dat bereik (heb er eentje op mijn werk). Dus zelfs met een 70-300G of de bekende Sigma 70-300 (APO of non-APO, ga voor de eerste in dat geval) ga je er op vooruit.Meteen ook een vraagje... ik ben sinds dit weekend in het bezit van de D70S incl. 18-70 kitlens. Bevalt prima, maar ik mis nog een beetje het zoombereik van mijn "oude" Fuji S602. Welke lens zou een goede aanvulling zijn? Ik maak vaak foto's van optredens waarbij ik niet mag flitsen, dus het moet een redelijk lichtgevoelige lens zijn. Ik heb dit draadje grotendeels doorgelezen en krijg de indruk dat de 70-300 lens hiervoor niet echt geschikt is. Is er dan misschien een 70-210 (bijvoorbeeld) die wel goed zou voldoen, liefst in combinatie met een stabilizer? Wat wel een vereiste is, is dat de lens ook echt scherp is (ik lees in deze thread nog wel es dat de goedkopere telelenzen daar een probleem vormen).
These are my principles. If you don't like them, I have others.
[ Voor 9% gewijzigd door OmeRoon op 29-05-2005 13:14 ]
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
[ Voor 20% gewijzigd door YellowCube op 29-05-2005 14:35 ]
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
[ Voor 11% gewijzigd door OmeRoon op 30-05-2005 03:51 ]
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
ruisniveau's even daargelaten:Metten schreef op maandag 30 mei 2005 @ 00:43:
Hoezo langere sluitertijden? Daar krijg je toch alleen maar bewogen foto's van
[ Voor 3% gewijzigd door YellowCube op 30-05-2005 07:08 ]
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Nu kan ik er ook naast zitten maar geldt boven genoemde regel niet voor statische objecten? Ik neem aan dat op het podium wordt bewogen, en dan is 1 seconde (met compact of SLR) in mijn ogen te langzaam.YellowCube schreef op maandag 30 mei 2005 @ 07:08:
[...]
ruisniveau's even daargelaten:
bij een compactcamera zal de foto minder snel bewogen zijn dan bij een dSLR. Althans, dat is mij opgevallen en lijkt mij de oorzaak van het feit dat het echte brandpuntsafstand van een compactcamera kleiner is dan die van een dSLR. Gezien het feit dat een foto pas beweegt als je met je sluitertijd onder 1/f seconden (waarbij f het brandpuntsafstand is waarop je de foto schiet) komt te zitten, kun je met een compactcamera dus op lagere sluitertijden nog onbewogen foto's maken.
ik kan er naast zitten, maar ik had begrepen dat die 1/f sluitertijd regel uitgaat van het echte brandpunt van de cameralens en niet het effectieve brandpunt (dus na vermeningvuldiging met de cropfactor van de sensor)
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
De Sigma is voorzien van HSM (zeer snelle en zeer stille autofocusmotor), de Tamron heeft dat niet. Als je dus vaak van focuspunt wisselt (zal wel bij optredens) kan dat een gemis zijn.OmeRoon schreef op maandag 30 mei 2005 @ 03:50:
Okay, die Sigma is dan dus degene die ik hebben moet. Is die TAMROM SP AF 70~210mm F/ 2,8 LD van een vergelijkbare kwaliteit of beter/slechter? Misschien een stomme vraag maar op SLR gebied ben ik nog een newbie.![]()
Aan lange sluitertijden heb ik inderdaad niet veel, ze moeten eigenlijk zo kort mogelijk worden. De foto's moeten daarna naar een fotoservice en zijn via een site te bestellen, dus ruis door hoge ISO's wil ik zoveel mogelijk vermijden.
[ Voor 10% gewijzigd door Sander-B op 30-05-2005 13:15 ]
Hoi Ronald,-----Original Message-----
From: Ronald
Sent: zondag 29 mei 2005 2:25
To: sandervleeuwen@gmx.net
Subject: Vraagje ivm. Wedden Dat studiofoto's
Zoefff / Sander,
Ik las net over je studiotripje om foto's te maken bij Wedden Dat. Ik werk zelf ook in dat
wereldje en heb net een D70S gekocht met 18-70 kitlens. Aangezien het hele SLR verhaal voor mij nieuw is (ik had hiervoor een Fuji S602 zoals zovelen...) ben ik zeer benieuwd welke zoomlens jij gebruikt hebt in de studio tijdens de (zo te zien) generale repetitie.
De reden hiervoor is dat ik eind volgende week 10 dagen in Curacao zit bij allerlei optredens en daar foto's moet maken. Ik heb dit weekend even zitten spelen met de kitlens maar qua zoom zal dat niet altijd genoeg zijn vrees ik. De eisen die ik heb:
de lens moet goed scherp zijn en goed functioneren bij weinig licht (aangezien er ook
TV opnames worden gemaakt mag ik niet flitsen).
Enig idee welke lens wat voor me zou zijn? Het budget ligt zo rond de 400 euro.
Gr,
Ronald
Ach bij die concerten die jouw werkgever geeft staan ze toch allemaal stil ?OmeRoon schreef op maandag 30 mei 2005 @ 13:14:
Absoluut... op 1/60e lukt het soms net aan om een scherpe foto te maken, maar dan alleen als ze practisch stil staan. Ik zou dus graag ook een lens hebben die voor een hogere sluitertijd geschikt is zonder meteen naar een extreme ISO waarde te hoeven gaan (ivm. korreligheid).
Ik lees wel vaker dat deze lens (50 mm 1.8) zo geweldig is. Maar wat is nu het grote voordeel van deze lens bijvoorbeeld t.o.v. de kitlens? Is het enige voordeel dat hij zo lichtsterk is? Is hij scherper? M.a.w. wat mis ik als ik deze lens niet heb?Zoefff schreef op maandag 30 mei 2005 @ 13:17:
[...]
<KNIP>
Zeker met de 50mm 1.8 (een absolute must-have voor iedere Nikon eigenaar)
<KNIP>
Neem echter ook eens een kijkje naar de 50mm. Een uitstekende lens om in het donker foto's te maken, en als je voor het podium of artiest kan komen, zijn er met zijn effectieve 75mm al best aardige foto's te maken
<KNIP>
[ Voor 9% gewijzigd door Remy op 30-05-2005 14:07 ]
[ Voor 8% gewijzigd door OmeRoon op 30-05-2005 14:11 ]
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
Je schrikt alleen eventjes wanneer je hem uit het doosje haalt.hjs schreef op maandag 30 mei 2005 @ 14:19:
Ja, die 50mm 1.8 wil ik ook.
Ik wissel wel eens tussen de 70-200 f/2.8 en deze 50 f/1.8, dat is idd dan even een wereld van verschilpatrickt35 schreef op maandag 30 mei 2005 @ 18:54:
[...]
Je schrikt alleen eventjes wanneer je hem uit het doosje haalt.
Jezus, wat is dat ding klein.
Dit vind ik dus een klein nadeel. Het balans is uit je toestel.
Mvg P
Just pick a dead end and chill out 'till you die.
Die dingen raak ik ook constant kwijt ja...HunterPro schreef op maandag 30 mei 2005 @ 19:58:
* HunterPro is alweer dat rubber kapje om het oculair heen kwijtgeraakt. Wat een kutconstructie. Vind ik de zoeker op een 1Dmk2 of een EOS10 toch echt stukken beter werken (wat is dat ding heerlijk zacht!).
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Verwijderd
HunterPro schreef op maandag 30 mei 2005 @ 19:58:
...
* HunterPro is alweer dat rubber kapje om het oculair heen kwijtgeraakt. ...
Wat doen jullie met die eyecupsXanderH schreef op maandag 30 mei 2005 @ 20:06:
[...]
Die dingen raak ik ook constant kwijt ja......
Ik werk zelf trouwens nogsteeds met een ronde eyecup:
[afbeelding]
Voor mij als brildragende wat prettiger...
Just pick a dead end and chill out 'till you die.
Tsja, tijdens natuurfotografie ben ik em ook nog nooit verloren ofzoVerwijderd schreef op maandag 30 mei 2005 @ 20:20:
[...]
[...]
Wat doen jullie met die eyecupsIk ben de mijne nog niet kwijtgeraakt en die zit gewoon vast (je moet echt pielen om hem eraf te halen)
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
"Grandma was slow, but she was old....!!"
one more thing...
Verwijderd
Als het goed is kun je met die 2370 adapter ook vergrotingsglaasjes gebruiken op de D70. Houd er dan wel rekening mee dat een deel van je viewfinder beeld wegvalt.miekd schreef op maandag 30 mei 2005 @ 22:09:
Is er ook een adapter met een klein vergrootglaasje? zodat de viewfinder wat groter wordt?
Verwijderd
Ik heb ook een krappe fototas, en ik heb geen last van het verloren eyecup effect. En ik draag de camera bijna dagelijks over m'n schouder (niet over mn buik dusjulius schreef op maandag 30 mei 2005 @ 23:36:
Hmz, van m'n F65 ben ik ze nog nooit kwijtgeraakt. Maar die van m'n D70 zat laatst ook los idd. Maar de schuld geef ik aan een wat te krappe (of te volle) fototas.
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 30-05-2005 23:41 ]
Goed, ik ben verkochtRemy schreef op maandag 30 mei 2005 @ 14:06:
Dit soort shots zijn met dergelijke budget/kitzoomlenzen niet te maken: link1 link2 link3, je kan er door het beperkte DOF met 1.8 of 2.8 heerlijk je onderwerp uit de omgeving halen, een derde voordeel. Vierde voordeel: ding kost vrij weinig in verhouding: ik heb er 110 euro voor betaald, en heb er veel lol van.
https://niels.nu
Ligt er natuurlijk aan waar ie klemt. Als dat net is op de plek van die eyecup... Bij mijn Minolta Dimage 5 had ik er trouwens ook last van, maar dan in andere foto tassen.Verwijderd schreef op maandag 30 mei 2005 @ 23:41:
[...]
Ik heb ook een krappe fototas, en ik heb geen last van het verloren eyecup effect.
Is dat ding uberhaubt wel op je buik te dragen? Bij mij niet langer dan 1 min, over m'n schouder op m'n zij alleen tijdens een plaspauze. En verders heb ik hem altijd vast in mijn hand. Of hij zit in mijn tas.En ik draag de camera bijna dagelijks over m'n schouder (niet over mn buik dus) en wederom geen probleem.
Dit van mij heb ik in december gekocht. Enig idee waar ik de p-date kan opzoeken? 'k Mag aannemen dat ie het wel wat langer dan 1 jaar doet. 'k Zou behoorlijk balen en flink hoog en laag gaan springen. * jules kan bijna niet meer zonder cam.Ik heb zelf het idee dat Nikon een aantal kwaliteitsproblemen heeft (gehad) met een bepaalde serie, gezien de klachten (een hoop mensen met een 2004 camera met dode camera's net voor de garantie was afgelopen, dito met eyecups die kwijtraken)
Misschien een simple oplossing voor het kwijt raken van de eyecups......dito met eyecups die kwijtraken.
[ Voor 10% gewijzigd door B___MAN op 31-05-2005 00:49 ]
Welk merk lens is dat en waar heb je die gekocht? Die foto's zien er inderdaad super uit!Remy schreef op maandag 30 mei 2005 @ 14:06:
Die 50mm 1.8 is uberscherp vergeleken bij zowel de 18-70kitlens als de 18-125 Sigma (die ik heb gekozen). De lichtsterke 1.8-eigenschap die erbij komt voegt alleen maar toe aan de blijdschap en vreugde die je uit de 50mm 1.8 haalt, waardoor je op kortere sluitertijden kan schieten. Dit soort shots zijn met dergelijke budget/kitzoomlenzen niet te maken: link1 link2 link3, je kan er door het beperkte DOF met 1.8 of 2.8 heerlijk je onderwerp uit de omgeving halen, een derde voordeel. Vierde voordeel: ding kost vrij weinig in verhouding: ik heb er 110 euro voor betaald, en heb er veel lol van.
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
[ Voor 16% gewijzigd door hjs op 31-05-2005 14:21 ]
Verwijderd
Is zo'n (soort) D70 eyecup ook in Nederland te bestellen?XanderH schreef op maandag 30 mei 2005 @ 20:06:
[...]
Ik werk zelf trouwens nogsteeds met een ronde eyecup:
[afbeelding]
Ok, we hebben het hier dus over Nikkor? Want dat was mijn vraag...hjs schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 14:18:
kom op zeg Roon, die lens is overal verkrijgbaar, gewoon de 50mm 1.8
Onze vrienden bij cameranu.nl hebben hem ook gewoon staan.
objectieven > nikkor > AF 50/1.8 D Prijs: € 99,00
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
Ik zou het niet weten, ik heb die van mij iig niet uit NLVerwijderd schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 14:26:
[...]
Is zo'n (soort) D70 eyecup ook in Nederland te bestellen?
Ik zie regelmatig mensen op bijvoorbeeld nikonians links geven naar webshops in de states, maar $30 verzendkosten betalen voor een $6 stukje rubber weerhoud mij ervan zoiets te bestellen.
PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+
Op deze site kan je hem ook bestellen en via normale airmail naar europa laten sturen. Verzendkosten zijn dan $ 5,00Verwijderd schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 14:26:
[...]
Is zo'n (soort) D70 eyecup ook in Nederland te bestellen?
Ik zie regelmatig mensen op bijvoorbeeld nikonians links geven naar webshops in de states, maar $30 verzendkosten betalen voor een $6 stukje rubber weerhoud mij ervan zoiets te bestellen.
Verwijderd
Ahh bedankt, die winkel kende ik nog niet.chippie777 schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 17:19:
Op deze site kan je hem ook bestellen en via normale airmail naar europa laten sturen. Verzendkosten zijn dan $ 5,00
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Glass Eye Photography | Zelfbouw wireless fightstick | Mijn puzzel site
Ja, en dan vinden die fotozaken het ook nog vreemd dat de zaken zo slecht gaan...hjs schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 22:33:
Ik reed vanmiddag langs een foto winkel in Hoorn en dacht, laat ik eens informeren naar wat de Nikkor 50mm 1.8 hier kost. De man pakt een map erbij van Inca, vraagt 6x of ik die met een vastbrandpunt bedoel en noemt daarna een prijs van 149,-
Ah, dank u wel, dat is maar 50% hoger dan online, dacht ik.
https://niels.nu
Vandaag half Alkmaar eo. gezien, geen hond verkoopt em.kom op zeg Roon, die lens is overal verkrijgbaar, gewoon de 50mm 1.8
[ Voor 3% gewijzigd door OmeRoon op 03-06-2005 14:54 ]
Wat jij kan kan ik ook maar dan harder...
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Tja het is Canon wat de klok staat, vooral bij de massa. Het enige wat ik van Canon heb is een fotorugzak, geweldig ding, maar ja er staat Canon op en er zit Nikon in (beter dan andersomOmeRoon schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 14:54:
[...]
Vandaag half Alkmaar eo. gezien, geen hond verkoopt em.Ja, voor een Canon 300D... maar niet voor de D70.
<KNIP>
[ Voor 5% gewijzigd door chippie777 op 03-06-2005 16:48 ]
Verwijderd
Je had liever een blok ijzer, met 1 gigantische rooie knop, die je nergens kwijt kunt, en eigenlijk op wieltjes mee moet nemen, maar die precies hetzelfde kan, zeker?Verwijderd schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 17:25:
hoe lame: ik had een tijdje geleden een afstandsbediening voor de d70 besteld bij de plaatselijke fotoboer. Dat ding vandaag aangekomen en ik dat ding opgehaald, is het zon minidingetje ter grootte van een euroMaar dan betaal je er ook nog een 32 euro voor
voor zon heel gierig stukje plastic met 1 knopje, over afpersen gesproken zeg
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
waar kun je die bestellen?ThunderNet schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 17:45:
[...]
Je had liever een blok ijzer, met 1 gigantische rooie knop, die je nergens kwijt kunt, en eigenlijk op wieltjes mee moet nemen, maar die precies hetzelfde kan, zeker?
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Als je zelf eerst wat research had gepleegd, dan had je dat geweten.Verwijderd schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 17:25:
hoe lame: ik had een tijdje geleden een afstandsbediening voor de d70 besteld bij de plaatselijke fotoboer. Dat ding vandaag aangekomen en ik dat ding opgehaald, is het zon minidingetje ter grootte van een euroMaar dan betaal je er ook nog een 32 euro voor
voor zon heel gierig stukje plastic met 1 knopje, over afpersen gesproken zeg
als je geïnteresseerd bent in een blok ijzer met 1 gigantische rode knop; moet je eens informeren bij Russische autoriteiten.
[ Voor 8% gewijzigd door Silent Thunder op 03-06-2005 20:31 ]
[ Voor 23% gewijzigd door hjs op 03-06-2005 22:21 ]
Verwijderd
iets meer waar voor mn geld was wel relaxed geweest hoorThunderNet schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 17:45:
[...]
Je had liever een blok ijzer, met 1 gigantische rooie knop, die je nergens kwijt kunt, en eigenlijk op wieltjes mee moet nemen, maar die precies hetzelfde kan, zeker?
Verwijderd
Tja als je iets verder had gekeken had je kunnen weten dat er iets goedkopers op de markt isVerwijderd schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 23:33:
[...]
iets meer waar voor mn geld was wel relaxed geweest hoorZoals de remote die (standaard nota bene
) bij mn Canon G3 kwam.
Of gewoon een goedkopere afstandsbediening want dat ding is nog geen 3 euro waard
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 04-06-2005 01:26 ]
Ik heb hem al jaren bij mijn F65. Ik was verheugt dat ie ook op m'n D70 werkte. Hij is uberklein en daardoor merkt de gemiddelde mens het niet op dat je hem zelf vast hebt. Alleen diegene die weet dat je zo die foto hebt gemaakt weet hem te vinden.Verwijderd schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 17:25:
hoe lame: ik had een tijdje geleden een afstandsbediening voor de d70 besteld bij de plaatselijke fotoboer. Dat ding vandaag aangekomen en ik dat ding opgehaald, is het zon minidingetje ter grootte van een euroMaar dan betaal je er ook nog een 32 euro voor
voor zon heel gierig stukje plastic met 1 knopje, over afpersen gesproken zeg
Verwijderd
Jup, ik ook, Tihao roeleertrazorhead schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 01:41:
ik heb de befaamde blokker afstandbediening : 1,99
[ Voor 70% gewijzigd door Silent Thunder op 04-06-2005 16:44 ]
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
Nikon D200 + Nikkor 18~70mm / Tamron 90mm / Sigma 70-300mm & 150mm
C2D-6300 | Asus P5W DH Deluxe | Kingston 2x1GB DDR667 | Ati Radeon X1900XT
Ja, dat staat ook in mijn handleiding. Maar niet dus. Ook op AF-C niet afdrukken als 'ie geen focus heeft. En ik heb sterk het gevoel dat dat sinds die nieuwe firmware is.SteAlthmAn schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 19:25:
Op AF-C zou ie ALTIJD moeten afdrukken, daar ligt de prioriteit niet bij de focus.
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
Ik had hem bijna gekocht voor 2,99 maar hoe programmeer ik hem dat hij de Nikon aanstuurt??
Bing
Ben ik wel met je eens, ik heb m zelf ook voor 26,- Euro in Frankrijk gekocht, maar het blijft toch een beetje afzetterij als je ziet wat je ervoor krijgt. Had ik toch op zijn minst een mooier hoesje voor bij willen krijgen..Sorry dat ik er zo over denk, maar voor een paar tientjes heb je de originele.
[ Voor 5% gewijzigd door Jay-P op 05-06-2005 15:41 ]
Nikon D200 + Nikkor 18~70mm / Tamron 90mm / Sigma 70-300mm & 150mm
C2D-6300 | Asus P5W DH Deluxe | Kingston 2x1GB DDR667 | Ati Radeon X1900XT
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Perfect, heb het net met mijn pda geprobeerd en het werkt. Sta er dan inderdaad wel netjes met pda en al op......razorhead schreef op zondag 05 juni 2005 @ 10:30:
je moet hem op sanyo instellen.
Bing
Verwijderd
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Ik heb die set nu een maand ofzo en ik ga voor m'n pa ook een D70 kopen, maar dan met de kitlens; ik hou de kitlens, hij krijgt de 28-80.Verwijderd schreef op zondag 05 juni 2005 @ 19:00:
Heeft iemand de aanbieding van de D70 met 2 objectieven van de Makro al gezien?
Ik kan helaas geen linkje naar de folder posten, maar bezitters van een Makro pas kunnen 'm wel online bekijken.
Ik ben aan het shoppen voor m'n eerste dSLR en ik overweeg deze aanbieding.
Nu vraag ik me af of de objectieven van goede kwaliteit zijn, voornamelijk over de lichtopbrengst maak ik me een beetje zorgen. Helaas staan de specificaties van deze objectieven er niet bij, maar met een beetje zoeken op de Nikon website denk ik dat het de volgende zijn:
Nikkor 28-100 F/4-5,6G
Nikkor 70-300 F/4-5,6G
Dit alles voor 950,81 euro (incl. BTW) en een gratis Compact Flash card van 256 MB.
Nog een vraagje: er staat tussen haakjes "35mm equivalent" bij, bedoelen ze dan dat ik de waarden x 1,5 (voor Nikon) moet doen om de "werkelijke" brandpuntsafstand te krijgen?
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
Verwijderd
Makro levert de 28-100 er bij, dus niet de "standaard" kit-lens.StevenK schreef op zondag 05 juni 2005 @ 19:17:
[...]
Ik heb die set nu een maand ofzo en ik ga voor m'n pa ook een D70 kopen, maar dan met de kitlens; ik hou de kitlens, hij krijgt de 28-80.
Ja, ik had TopVision al bekeken, vind het echter wel een linke stap... Zoals je zelf al zegt mis je de ondersteuning van de dealer, en ik wil niet weten wat ik aanhaal als die camera (eventueel door transport) defect geleverd wordt.En als laatste, als je niet hecht aan de ondersteuning door de NL importeur: bij topvision koop je 'm voor 800 met de 'dure' kitlens (18-70), zie pricewatch. Aangezien je de 70-300 voor ongeveer 140 euro kunt kopen, heb je dan voor hetzelfde geld een set met de veel betere 18-70.
Verwijderd
Die 28-80 en de 28-100 zijn lood om oudijzer. Allebei plastic, allebei niet heel erg lichtsterk, maar aan de andere kant, je kunt er genoeg mee; veel meer dan met de meeste compactcam'sVerwijderd schreef op zondag 05 juni 2005 @ 19:42:
[...]
Makro levert de 28-100 er bij, dus niet de "standaard" kit-lens.
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
Verwijderd
D50/70 is wel een heel groot verschil.Verwijderd schreef op zondag 05 juni 2005 @ 20:24:
Bedankt voor de tips/opmerkingen!
Ik denk dat ik deze aanbieding laat schieten. Ik houd me ogen wel open voor een andere aanbieding van een D50/D70 of misschien een Canon 350D.
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
Verwijderd
Ooh!? Ik dacht eigenlijk dat de D50 de opvolger van de D70 was (net als de Canon 350D de opvolger van de 300D was).
Kijk dan nog eens: je kunt bij de D50 veel minder instellen als bij de D70.Verwijderd schreef op maandag 06 juni 2005 @ 16:22:
[...]
Ooh!? Ik dacht eigenlijk dat de D50 de opvolger van de D70 was (net als de Canon 350D de opvolger van de 300D was).
Nu ik wat meer info over het verschil tussen de D50 en D70 lees, zie ik inderdaad dat de D50 een versimpelde D70 is. Als ik ze echter op dpreview.com side-by-side vergelijk, dan zie ik heel weinig verschillen (enige opvallende is SD-card in plaats van Compact Flash).
Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk
kan je vertellen hoe, ik heb het met mijn pda (mda compact) geprobeerd met tv remote, maar ik kreeg hem niet aan de praat. Ik heb hem ingestelt op sanyo tv, maar reageert niet, en ja ik heb de camera ook goed ingesteld.bing69 schreef op zondag 05 juni 2005 @ 18:22:
[...]
Perfect, heb het net met mijn pda geprobeerd en het werkt. Sta er dan inderdaad wel netjes met pda en al op......
Ik heb het met Nevo gedaan (meegeleverd oa op de 2210), je kunt dan uit een hoop sanyo's kiezen. Bij nummer 7 was het raak en kon ik met de aan/uit knop foto's maken.Alieunited schreef op maandag 06 juni 2005 @ 17:52:
[...]
kan je vertellen hoe, ik heb het met mijn pda (mda compact) geprobeerd met tv remote, maar ik kreeg hem niet aan de praat. Ik heb hem ingestelt op sanyo tv, maar reageert niet, en ja ik heb de camera ook goed ingesteld.
[ Voor 5% gewijzigd door bing69 op 06-06-2005 18:46 ]
Bing
had ik ookAlieunited schreef op maandag 06 juni 2005 @ 17:52:
[...]
kan je vertellen hoe, ik heb het met mijn pda (mda compact) geprobeerd met tv remote, maar ik kreeg hem niet aan de praat. Ik heb hem ingestelt op sanyo tv, maar reageert niet, en ja ik heb de camera ook goed ingesteld.
one more thing...
Verwijderd
Voor de Tihao-10-in-1-blokker-3-euro-afstandsbediening moet je 298 als code opgeven, werkte tot nu toe altijdbing69 schreef op zondag 05 juni 2005 @ 10:17:
[...]
Ik had hem bijna gekocht voor 2,99 maar hoe programmeer ik hem dat hij de Nikon aanstuurt??
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq