Verwijderd schreef op donderdag 25 november 2004 @ 09:50:
Je weet alles zo ontzettend goed, maar je wil de argumenten van Anne (Die WEL weet waar hij over praat) niet aannemen, en drukt je eigen mening door om maar je gelijk te halen. XHTML is geen XHTML als hij niet met het juiste mimetype door de server wordt aangeboden, punt... lees de specs erop na.
Is een meningsverschil denk ik. Ik ben het domweg niet met je eens. Een XHTML is een XHTML bestand, wat voor mimetype je er ook aanhangt. Als je het opent in om het even welke editor, zie je XHTML, dus is het een XHTML bestand. Zie ook mijn voorbeeld met brief/pakketpost.
Als ik jou een fiets geef, en ik zeg erbij 'dit is een brommer', wat heb ik jou dan gegeven, een fiets of een brommer? Volgens mij een fiets, volgens jou een brommer.
Als je echt wil gaan miereneuken hierover;
MIME staat voor Multipurpose Internet
Mail Extensions en is volgens de specs dus niet eens bedoelt voor gebruik op webservers.
Overigens vind ik het niet netjes van je om van iemand die het niet met je eens is, aan te nemen dat hij/zij er
dus geen verstand van heeft. Niemand hier zegt dat Anne
niet weet waar hij het over heeft, alleen dat we het niet met 'm eens zijn..
Overall, Iframes zijn voor de toegankelijkheid van de site aan ramp, voor de usability een plus, ze hebben niets te maken met het veroorzaken van een slechte structuur (daar zorg je immers zelf voor als developer) en al helemaal niet met een achterliggende taal.
Agreed. Je kunt het de (i)frames idd niet aanrekenen dat ze vaak leiden tot warrige structure, dat is inderdaad de schuld van de developer. Net zoals je van VB niet kunt zeggen dat het een prutstaal is, wel dat er veel in geprutst wordt.
Toch maken frames dit gepruts wel mogelijk.
Ik zie persoonlijk niet in waarom je in een web applicatie (en pak bijv. even Exchange web toegang) bij elke request opnieuw de navigatie moet gaan ophalen.
Op dat punt ben ik het volledig met je eens, tenzij de navigatie ook dynamisch is; dat de in de navigatie aangeboden content afhankelijk is van de content in je mainframe. Dan nog zijn frames prima te gebruiken, maar zou ik er wel heel voorzichtig mee zijn ivm. de overzichtelijkheid van e.e.a.
[
Voor 8% gewijzigd door
Verwijderd op 25-11-2004 16:11
]